Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
17 éve 3 órája #344354 Írta: knoppm
knoppm válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Kar'sa írta: És Ulmo: ki kell javítsalak, most hogy el is gondolkodtam rajta egy picit, a Hobbit igenis nagyrészt humoros könyv, eleve ahogy kezdődik, LOL, a fel-felbukkanó törpök, etc.


A Hobbit nem különösebben humoros könyv és valószínű, hogy nem vígjáték készül belőle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 órája #344339 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta:

Kar'sa írta: És Ulmo: ki kell javítsalak, most hogy el is gondolkodtam rajta egy picit, a Hobbit igenis nagyrészt humoros könyv, eleve ahogy kezdődik, LOL, a fel-felbukkanó törpök, etc.


Hát persze, de én valahogy nem röhögtem halálra magam sem a Ködhegységben az orkoknál, sem a Bakacsinban a pókoknál, sem az égő Esgarothál, sem az Öt Sereg Csatájában. Ha szerinted ebből lehet vígjátékot csinálni, ám legyen. De arra én nem vagyok kíváncsi.

Nem vígjátékot, de egy kis egészséges humor közben nem árt.
És én Freemant tökre el tudom képzelni, ahogy ledöbben a törpökön, pl.
Én a HP-ben is ezt díjazom pl., hogy egyre sötétebb, komorabb, de a humor azért sose tűnik el belőle...
Ilyen szempontból jó, hogy a Gy.U.-ba is belecsempésztek plusz humoros jeleneteket (bár ezzel egyáltalán nem Gollam, Trufa és Pippin debilként való beállítására célzok), mert szvsz az élet is ilyen...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 14 órája #344334 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Kar'sa írta: És Ulmo: ki kell javítsalak, most hogy el is gondolkodtam rajta egy picit, a Hobbit igenis nagyrészt humoros könyv, eleve ahogy kezdődik, LOL, a fel-felbukkanó törpök, etc.


Hát persze, de én valahogy nem röhögtem halálra magam sem a Ködhegységben az orkoknál, sem a Bakacsinban a pókoknál, sem az égő Esgarothál, sem az Öt Sereg Csatájában. Ha szerinted ebből lehet vígjátékot csinálni, ám legyen. De arra én nem vagyok kíváncsi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 15 órája #344333 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ben írta:

Felagund írta: :lol:

Úgy olvastam először: _Morgan_ Freeman... És csodálkoztam :mrgreen:

Nem csak Te. :mrgreen: Pláne, amikor Dorw még helyeselt is, h "Igen, Freemant el tudom képzelni Bilbóként..." :D :D

Még jobban belegondoltam.
És szerintem Martin Freeman nagyon karaj lenne.
És Ulmo: ki kell javítsalak, most hogy el is gondolkodtam rajta egy picit, a Hobbit igenis nagyrészt humoros könyv, eleve ahogy kezdődik, LOL, a fel-felbukkanó törpök, etc.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 16 órája #344327 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Felagund írta: :lol:

Úgy olvastam először: _Morgan_ Freeman... És csodálkoztam :mrgreen:

Nem csak Te. :mrgreen: Pláne, amikor Dorw még helyeselt is, h "Igen, Freemant el tudom képzelni Bilbóként..." :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 16 órája #344326 Írta: Nóli i linantea
Azért Bilbó nem 50 évesnek nézett ki a LotR filmben...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 23 órája #344265 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Attila írta: Gandalfnak és Bilbónak is örülnék...mondjuk nem tudom...nem lenne furcsa nektek, hogy ha Gandalfot nem Sir Ian hanem mondjuk valaki tök más játszaná?...én nem bírnám ki. :?


Az a baj, hogy Gandalf olyan nagyon sokat nem változhatott A hobbit és a GyU közti időben, Bilbóról pedig tudjuk, hogy a Gyűrű miatt egyáltalán nem öregedett. Szóval tényleg ugyanaz a színész kellene, sőt, valószínűleg többé-kevésbé mindketten ugyanúgy nézhettek ki. Ezért aztán logikus volna, nem tudom, mért nem lehetne ezt a két személyt megőrizni... Arra nem gondolnak, hogy ez túlontúl nagy különbség volna? :roll: (Megjegyzem, valószínű, hogy emiatt a váltás miatt - ha lesz váltás, reméljük, nem - a film sem lesz olyan népszerű, de ne igyunk előre a medve bőrére, és legyünk optimisták, ezt nem tudhatom előre...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 napja #344200 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Martin Freeman? 8O Neeeeeeeeeeee! Ez nem paródia vagy vígjáték lesz!


Collin sem lenne a legjobb választás. A Büszkeség és balítélet után soha nem tudna számomra hitelesen alakítani hobbitként. Egyszerűen nem tudom elképzelni hobbitnak.Dehát... :roll: ízlések és pofonok.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 napja #344198 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Attila írta: nem lenne furcsa nektek, hogy ha Gandalfot nem Sir Ian hanem mondjuk valaki tök más játszaná?...én nem bírnám ki. :?


Furcsának furcsa lenne, de elég sok ősz, hosszú fehér szakállas egyén rohangál az utcán. Főleg decemberben :)
Nóli: azért remélem, ez nem lesz egy Bakshi-változata a Hobbitnak :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 napja #344170 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nóli i linantea írta: Ulmo: még nem tudhatod :twisted:
Encsi: Ian McKellen egyszer azt nyilatkozta hogy csak akkor hajlandó játszani a Hobbitban ha PJ rendezi.


Nem tom én hallottam olyat is, hogy Sir Ian el szeretné vállalni Gandalf Szerepét ahogy a másik Sir Ian is Bilbó szerepét kikötés nélkül (dfe akkor ez kacsa) ...hát...nem tom...Gandalfnak és Bilbónak is örülnék...mondjuk nem tudom...nem lenne furcsa nektek, hogy ha Gandalfot nem Sir Ian hanem mondjuk valaki tök más játszaná?...én nem bírnám ki. :?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 napja #344168 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Akkor rendezze PJ :twisted:
Nem tudom... olyan más lenne az egész, másféle Gandalffal... :s

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 napja #344161 Írta: Nóli i linantea
Ulmo: még nem tudhatod :twisted:
Encsi: Ian McKellen egyszer azt nyilatkozta hogy csak akkor hajlandó játszani a Hobbitban ha PJ rendezi.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 napja #344143 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
De Gandalf legalább az lesz, aki a Gy.Uban? (most nem jut eszembe a neve hírtelen :oops: )

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 napja #344137 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Martin Freeman? 8O Neeeeeeeeeeee! Ez nem paródia vagy vígjáték lesz!

Ne légy már ilyen beszűkült. Attól hogy főleg vígjátékokban játszik, nem azt jelenti, hogy ebben ne lehetne jó.
Nekem speciel semmi bajom nincs az ötlettel, tényleg ilyen tipikus (angol) hobbitfeje van, és legalább nem arra menne ki a dolog, hogy "szépfiút" rakjanak a főszerepbe.
Még az is lehet, hogy megnézném a filmet. XD

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 napja #344125 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Martin Freeman? 8O Neeeeeeeeeeee! Ez nem paródia vagy vígjáték lesz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 napja #344123 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
:lol:

Úgy olvastam először: _Morgan_ Freeman... És csodálkoztam :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 napja #344119 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Martin Freeman-t eltudom képzelni hobbitként, de Collin Firth-t és Shia LeBouf-t nem igazán. Főleg az utóbbit nem; nekem ő túl fiatal egy 50 év körüli Bilbónak.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 napja #344092 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Bár még se rendezője nincsen A Hobbitnak, se semmi konkrét megállapodás, már elindultak a világon mindenütt a találgatások, ki fogja játszani Zsákos Bilbó urat.

(Ha emlékeztek még, volt anno egy szavazásunk is a szavazás-topicban, hogy ki legyen Bilbó.)

Sir Ian Holm és Elijah Wood nagy valószínűség szerint nem lesznek benne a szóba jöhető színészek között.

Pletykálnak még Collin Firth-ről és Shia LeBouf-ról, de aki a legesélyesebb jelölt jelenleg, az Martin Freeman (szerepelt az Igazából szerelem-ben és a Galaxis Útikalaúz Stopposoknak c. filmekben pl.).
Martin Freeman egyébként éppen most fog együtt dolgozni Peter Jacksonnal a Lovely Bones kapcsán. Angol cikk erről: moviesblog.mtv.com/2007/09/17/wi ... he-hobbit/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #343971 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta:

dorwinion írta:

Missy írta: Remélem a két borozgatós tündét sem hagyják ki. :D

Ha az kimarad, bojkottálom a filmet!!! :D

A név kötelez? :lol:


Bizony, megfordult a fejemben... :oops: :lol:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 napja #343923 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

dorwinion írta:

Missy írta: Remélem a két borozgatós tündét sem hagyják ki. :D

Ha az kimarad, bojkottálom a filmet!!! :D

A név kötelez? :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #343907 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Missy írta: Inkább arra lennék kíváncsi Thranduilt ki játsza majd el.

Na, arra én is!

Missy írta: Remélem a két borozgatós tündét sem hagyják ki. :D

Ha az kimarad, bojkottálom a filmet!!! :D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #343904 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta:

Gandalf írta: édesanyja, Gilraen is él (hoppá, egy plusz női szereplő, aki beilleszthető lenne A Hobbitba).


Na igen, a Hobbitban eleve kevés a női szereplő (kb nulla). Ha Gilraent beteszik, legalább nem kell új karaktereket kitalálni.
Kíváncsi lennék, a válogatáson ki kapja majd Bard szerepét.


Gilraent nagyon-nagyon szeretném látni.
Inkább arra lennék kíváncsi Thranduilt ki játsza majd el. És a barlangpalotára. Remélem a két borozgatós tündét sem hagyják ki.
:D Bár az ivóversenyes rész után szerintem a hobbitban is helyet kapnak az.. oldottabb hangulatban lévő tündék. :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #343834 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: édesanyja, Gilraen is él (hoppá, egy plusz női szereplő, aki beilleszthető lenne A Hobbitba).


Na igen, a Hobbitban eleve kevés a női szereplő (kb nulla). Ha Gilraent beteszik, legalább nem kell új karaktereket kitalálni.
Kíváncsi lennék, a válogatáson ki kapja majd Bard szerepét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 napja #343830 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Aragorn a Függelék szerint 10 éves (és Estelnek hívják), mikor először találkozik Bilbóval Völgyzugolyban (mikor a hobbit már visszafele áll meg ott, Estel 11 éves), és még nem ismeri származását. Ekkor még édesanyja, Gilraen is él (hoppá, egy plusz női szereplő, aki beilleszthető lenne A Hobbitba).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 napja #343777 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta:

Encsi írta: Hogy kerül Aragorn a Hobbitba??!!!! 8O 8O 8O :? Ez szvsz nagyon erőltetett lenne.. :roll:


Esetleg úgy, hogy annak idején Völgyzugolyban nevelkedett, Bilbóék meg útba ejtik ezt a helyet. Egy kis 20 éves Aragorn még beleférne, mint háttérszereplő.


Nade akkor sem Viggoval. Elhiszem, hogy szívesen eljátszaná, de az nagyon hülyén nézne ki. Szerintem.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 napja #343765 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Encsi írta: Hogy kerül Aragorn a Hobbitba??!!!! 8O 8O 8O :? Ez szvsz nagyon erőltetett lenne.. :roll:


Esetleg úgy, hogy annak idején Völgyzugolyban nevelkedett, Bilbóék meg útba ejtik ezt a helyet. Egy kis 20 éves Aragorn még beleférne, mint háttérszereplő.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 napja #343755 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hogy kerül Aragorn a Hobbitba??!!!! 8O 8O 8O :? Ez szvsz nagyon erőltetett lenne.. :roll:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 napja #343696 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Viggo Mortensen szívesen eljátszaná Aragornt, ha bele akarnák tenni A Hobbit-filmbe. De akár benne lesz, akár nem, ő Peter Jacksont tartja a megfelelő embernek a megfilmesítéshez.

(személyes megjegyzés - csak nem tesznek bele A Hobbitba egy FELNŐTT Aragornt... max. a másik "előzmény-filmbe"... de erről már volt itt szó.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343418 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Juj, akkor tényleg hagyjuk :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343390 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Szerintem is találó, de ne kezdjük mindig újra és újra a vitát, hogy megfilmesíthető-e A Szilmarilok! :wink:
Hacsak a hozzászólni vágyónak olyan érve van pro vagy kontra (a teljes vita végigolvasása után a legkülönbözőbb topicokban itt a fórumon), amely eddig még nem hangzott el. :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.751 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére