Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
16 éve 10 hónapja #348146 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Jackson már a jövőben él / 2007-11-03 /

"Peter Jackson és a 3D-s animátor, Neill Blomkamp (Smallville) közös szuperprodukció előkészítésének vágott neki. A Variety értesülése szerint az élőszereplős District 9 címre keresztelt sc-fi gerince még igencsak kidolgozásra szorul, de ez kicsit sem tántorítja el Jacksonékat attól, hogy már nyáron nekilássanak a forgatásának, mégpedig nem is akárhol, hanem Dél-Afrikában. A lehengerlő speciális trükköket ezúttal is PJ WETA workshopja állítja majd elő. Korábban már beszámoltunk róla, hogy a páros előzőleg a nagysikerű videojáték, a Halo moziváltozatát tűzte ki céljának, ám az a projekt számos konfliktus és egyéb financiális ok miatt végül a kukában végezte. A 9 forgatókönyvét Neill és Peter közösen írják, a rendezést az előbbi látja majd el."

(Mozinet)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347642 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ez speciel engem is érdekelne. De talán inkább a Beszélgetősben... ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347639 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
OFF: hogy néz ki egy tüntetőlegesen néző ember??

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347629 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Acho írta: OFF
Szerintem ez kifejezetten meg fogja hatni a rendezőt a szereplőválogatás tekintetében... :twisted: :wink:
OFF vége


Szerintem is...pont azért mondtam. :wink:
Ha nem a két Ian fogja játszani Gandalfot és Bilbót akkor megbeszélem egy csomó emberrel, hogy majd amikor elmegyünk megnézni a Hobbitot (akár MTT-s csoportban) akkor mindenki nézzen tüntetőlegesen. :twisted: :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347628 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
OFF
Szerintem ez kifejezetten meg fogja hatni a rendezőt a szereplőválogatás tekintetében... :twisted: :wink:
OFF vége

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347624 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Szméagol írta:

Gandalf írta: Márpedig elég csekély az esély arra, hogy a fiatal(abb) Bilbót is Sir Ian Holm játsza, mint az öreget...


Egyértelműen öreg hozzá, de a Gyűrűk Urában fantasztikusan játszott...


Ha ők nem maradnak akkor én...én...én... :evil: nem is tudom. Tüntetőleges arckifejezéssel fogom végignézni. :evil:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347574 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: Márpedig elég csekély az esély arra, hogy a fiatal(abb) Bilbót is Sir Ian Holm játsza, mint az öreget...


Egyértelműen öreg hozzá, de a Gyűrűk Urában fantasztikusan játszott...

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347457 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hát nem tudom remélem ő marad! De visszatérve Gandalf maradjon ugyanaz!

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347441 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Márpedig elég csekély az esély arra, hogy a fiatal(abb) Bilbót is Sir Ian Holm játsza, mint az öreget...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347412 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Szméagol írta:

Gandalf írta:

Encsi írta: nekem mind1, csak Gandalf maradjon Ian :)

Ez még eddig a legvalószínűbb és legbiztosabb pont A Hobbit-filmmel kapcsolatosan. :)
(Noha még azért ez sem 100% sajnos, de a többi tényező még bizonytalanabb...)


Ja, azt elfelejtettem: Ian maradjon... Gandalf esetében egyébként is nehéz lenne FIATAL tehetségeket keresni. :lol: :lol: :lol:


Ha Ian nem Gandalf és Ian nem Bilbó marad akkor nagyon meg fogok sértődni. :evil:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347411 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta:

Encsi írta: nekem mind1, csak Gandalf maradjon Ian :)

Ez még eddig a legvalószínűbb és legbiztosabb pont A Hobbit-filmmel kapcsolatosan. :)
(Noha még azért ez sem 100% sajnos, de a többi tényező még bizonytalanabb...)


Ja, azt elfelejtettem: Ian maradjon... Gandalf esetében egyébként is nehéz lenne FIATAL tehetségeket keresni. :lol: :lol: :lol:

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347395 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Encsi írta: nekem mind1, csak Gandalf maradjon Ian :)

Ez még eddig a legvalószínűbb és legbiztosabb pont A Hobbit-filmmel kapcsolatosan. :)
(Noha még azért ez sem 100% sajnos, de a többi tényező még bizonytalanabb...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347393 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
nekem mind1, csak Gandalf maradjon Ian :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347385 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Szerintem nem lenne jó, ha a régi színészeket tennék bele a Hobbitba. Új tehetségeket kéne keresniük, nekem nem tettszene, ha csak a rajongók kedvéért Dominic játszaná Filit... például. Valahogy mindig kizökkentene a történetből, amikor felfedezném: jé, Sean Astin ül a háttérben, jé, nem ez játszotta Völgyzugolyban az egyik törpöt? satöbbi...
Ez olyan, mint hogy a Kicsi, Nagy és a Közepes című rövidfilmet sem tudom elég komolyan venni, főleg a werkfilmje megnézése után. Amikor Peter Jackson kinyitja a busz ajtaját, mindig elvigyorodom. :lol:

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347157 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: Legyek gonosz? Én Sean Austint max. Bombur szerepében tudnám elképzelni. :twisted:

(Ha mát itt tartunk: Billy Boyd és Dominic Monaghan mint Fíli és Kíli? John-Rhys Davies mint Glóin? Csak egy ötlet...)


JÉZUS MÁRIA ÚRISTEN!!!! :?

Thereon írta: Csak könyvet ne találjunk boltokban aminek az a címe: A Hobbit az én szemszögemből Írta: Sean Astin


Szerintem maradjon a filmezésnél, mert a könyve...háááááát :x

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347156 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Legyek gonosz? Én Sean Austint max. Bombur szerepében tudnám elképzelni. :twisted:

(Ha mát itt tartunk: Billy Boyd és Dominic Monaghan mint Fíli és Kíli? John-Rhys Davies mint Glóin? Csak egy ötlet...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347152 Írta: Celebel
Celebel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Legyen igazatok! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347151 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Csak könyvet ne találjunk boltokban aminek az a címe: A Hobbit az én szemszögemből Írta: Sean Astin

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #347146 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sean Astin (Samu) egy percig sem kételkedett benne, hogy lesz film A Hobbitból. És abban is biztos, hogy Jacksont bízzák majd meg a rendezéssel. Nagyon szeretne részt venni valamilyen szinten a produkcióban, például szívesen eljátszaná saját Öregét, Cövek Bódit. És fogad velünk abban, hogy öt éven belül ha lemegyünk egy DVD szaküzletben, ott már kapható lesz A Hobbit DVD-n és az lesz ráírva: Rendezte Peter Jackson.

Forrás: www.herr-der-ringe-film.de

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346697 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

az [origo írta: ]
Sam Raimi ugyanabban az MTV-interjúban, amiben elárulta, hogy a Pókember 4 nagyon más lesz, mint az előző részek (lásd fent), a rendező, aki maga is hatalmas rajongója Tolkiennek és Jackson A Gyűrűk Ura-trilógiá-jának, kijelentette: "Nos, valójában ez mindig is Peter Jackson projektje volt és így nekem nincs ebbe az egészbe beleszólásom. Ha Peter Jackson mégis meg akarja rendezni, azt hiszem, az lenne a legjobb megoldás". Raimi tehát kihátrált a New Line és Jackson tűzvonalából, úgyhogy a Jackson-fanok ünnepelhetnek. Igaz, azt is hozzátette: ha Jacksont mégsem érdekelné a rendezés és csak a produceri feladatokat vállalná, ő, Raimi nagyon szívesen átvenné A hobbit rendezését.


ITT A CIKK

a mozinet írta: Pénteken debütál az államokban a Sam Raimi nevével fémjelezett 30 Days of Night című horror, melynek ürügyéből kifolyólag a Pókember direktora egy nyilvános sajtókonverenciát tartott Los Angelesben. Raimi legújabb véráztatta mozija mellett szóba kerültek a jövő nagy projektjei is, úgy mint a régóta a nevéhez kapcsolt A hobbit, a Pókember negyedik felvonása, illetve a saját cégének, a Ghost House Picturesnek legújabb dobása, Az árnyék. "Nincs jobb választás A hobbit elkészítésére, mint Peter Jackson. Nagy rajongója vagyok A Gyűrűk Ura trilógiának, Jacksont pedig egy briliáns filmkészítőnek tartom, és velem együtt mindenki azt szeretné, ha ő lenne az, aki megrendezné meg a filmet. Ám ha mégse ő hozná tető alá, csak a producere lenne, akkor talán megfontolnám, hogy elvállalnám-e a rendezést" - fűzte hozzá szerényen Sam.


ITT A CIKK

Más.
Sir Ian McKellen valószínűleg akkor is eljátszaná A Hobbitban Gandalf szerepét, ha nem P.J. rendezi, mert Jackson erre kérte őt korábban egy levélben:
news.bbc.co.uk/1/hi/entertainment/7044649.stm

[size=9:j4pze9i3]*edited by Ulmo*[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346188 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Szép és jó is olvasni itt a cikkeket, már aki tudja...

Kivonatot, magyarul ha kérhetnék...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #346074 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
New Line Cinema: A Hobbit megfilmesítése "több mint egy remény"!
moviesblog.mtv.com/2007/10/10/ne ... he-future/

És egy pletyka: Közel a megegyezés Jacksonnal?
marketsaw.blogspot.com/2007/10/i ... obbit.html
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... _13687.php

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345685 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta: Ja, állítólag holnap az Entertainment Weekly-ben lesz egy 7 oldalas cikk a Hobbit-film állásáról.
www.theonering.net/perl/newsview/1/1191522077

Ma már a 7 oldalas cikk címoldala olvasható online:
www.ew.com/ew/article/0,,20036782_20037403_20142132,00.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345671 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sil, Gandalf: köszönöm. Nem kekeckedni akartam, csak hogy legyen alátámasztva a hír.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja - 16 éve 11 hónapja #345666 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Jó lenne, ha lezárulna végre ez a pereskedés... A NLC oldalán mellesleg semmi nincs fent róla...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
16 éve 11 hónapja - 16 éve 11 hónapja #345663 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: Nos, a New Line Cinema ma közölte, hogy elfogadja a per első eredményét és fizet P.J.-nek. VÉGE. Jackson megnyerte a pert és megkapja az elégtételt.

De az még csak egy büntetés volt, amiért nem mutatták meg a könyveket, nem? Nem a per vége, csak fontos állomás.
www.theonering.net/perl/newsview/1/1191521209
www.theonering.net/perl/newsview/1/1190337016
Ja, állítólag holnap az Entertainment Weekly-ben lesz egy 7 oldalas cikk a Hobbit-film állásáról.
www.theonering.net/perl/newsview/1/1191522077

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345659 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Gandalf: ez mind szépen hangzik, de láthatnék egy linket, ami egy ilyen hírre mutat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #345658 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nos, a New Line Cinema ma közölte, hogy elfogadja a per első eredményét és fizet P.J.-nek. VÉGE. Jackson megnyerte a pert és megkapja az elégtételt.


Nos, én azt hiszem, ezek után már csak a rendező szigorú munkarendjébe kéne valahogy beillesztenie egy Hobbit-forgatást... :roll:

Jaj, úgy várok már egy hivatalos bejelentést! :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #344977 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Köszi a válaszokat!
Én is netpiacon meg xpress-en néztem, azért nem találtam.
Ha nem lesz nagyon elszállt ára, és még valami szép csomagolással is megdobnak, tuti megveszem, az új dokuk miatt. :D

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.817 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére