Filmzene

Több
21 éve 6 hónapja #111052 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!

Nekem is nagyon (nagyon, nagyon :wink: ) tetszik a Requiem for a Dream!!!
Nem tudnátok mondani nekem valami infót a filmről is?
Magyarul is meg lehet szerezni??
Az első rész trailer zenéjét hogy hívják? :oops: Az milyen zene?
(Azért is érdekel, mert láttam egy természet védő reklámot azzal a zenével. Képzeljétek csak el... Kivágják a fákat, aztán emberek állnak a teherautók elé... Mindez ezzel a zenével! Rulez! :itscool: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #111047 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Filmzene
még nem tudom hogy de vhogy el fogom juttatni nektek a Blind Guardieneket :D
addig is próbálkozzatok tölteni innen.

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #111023 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

hódica írta: Sil:nem jók a csengőhangok! :cry: A nővéremnek odaadtam, hogy írja be nekem, de azt monsta, hogy nem tudja.Én meg nem értek hozzá, de v.milyen számok hiányoznak :? :?

Na akkor majd elkérem anyám Nokiáját, és rendbeteszem a kottát. Türelem. (Egyébként ezek a zeneszerző hivatalos honlapján voltak. :? )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110907 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Filmzene
Sil:nem jók a csengőhangok! :cry: A nővéremnek odaadtam, hogy írja be nekem, de azt monsta, hogy nem tudja.Én meg nem értek hozzá, de v.milyen számok hiányoznak :? :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110846 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Filmzene
ha érdekel vkit nekem van 6 albumom a Blind Guardientől mp3-ban!
ha vmelyik album kellene vkinek akkor szívesen elküldöm e-mailban! :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110832 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

hódica írta: a csengőhandok közül melyik az, amelyik a trailerben is hallható?az a bizonyos,ami a Kürtvári csatánál van?

Nem tudom, még nem próbáltam ki őket. Talán az elsőnek a vége, így első ránézésre. :?

Megpróbáltam őket átírni, de Ericssonra nem igazán működnek. Ez egész jó lett:
#A A G D #A A G D #A A G D +C #A A #A
#A A G D #A A G D #A A G D +C #A A #A

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 5 hónapja #110830 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Böszi írta: Szombaton a Magellán vízeséses része alatt a FoTR zenéjét nyomták. :lol:

Aha, mondtuk is a teletexten páran. :wink: Naon Aragorn volt. :wink:

Hoztam egy kis Blind Guardians-t (sajnos csak az A Night at the Opera van fent):
Innen lehet letölteni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110770 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Filmzene
Szombaton a Magellán vízeséses része alatt a FoTR zenéjét nyomták. :lol:

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110441 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Filmzene
Sil:
köszi az infókat :wink: :D
a csengőhandok közül melyik az, amelyik a trailerben is hallható?az a bizonyos,ami a Kürtvári csatánál van?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109940 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Filmzene
Sil, IMÁDLAK!!! Most is ezt hallgatom, az osztálytársaim már ki vannak borulva... :lol:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 5 hónapja #109760 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
A filmzene 3 részből áll: Summer, Fall és Winter (tavaszi rész nincs!).
Ez, ami az előzetes zenéje, a Summer rész nyitánya.

Megnéztem a film honlapját), hmmm... elég érdekes. :?
És helyenként elég ijesztő is, pl. először olyan, mintha egy reklámablak nyílna meg, meg több helyen mindenféle hamis hibaüzenetek jönnek ki, gondolom, a film is hasonlóan nyugtalanító lehet.
Én először egészen elbizonytalanodtam a honlaptól, de utána nagyon tetszett, bár elég elvont. :?
És helyenként a filmzene is hallható alatta. :wink:

Néhány Nokia csengőhang a Requiem for a Dream c. filmhez, próbáljátok ki.
Nekem nem Nokiám van (de ezek alapján átírhatom bármilyen telefonra, ha valamelyik csengőhang tetszik):

summer overture [strings].

d=4, o=5, b=70: 8a#, 16a, 8p, 16a#, 16a, 16a#, 16a, p, 16a#, 16a, 16a#, 16a, p, 16a#, 16a, 16a#, 16a, 16a#, 16a, 16a#, 16a, 16a#, 16a, 16a#, 16a, p, 16a#, 16a, 16a#, 16a, p, 16a#, 16a, 16a#, 16a, p, 16a#, 16a, 16a#, 16a, 16a#, 16a, 16a#, 16a, 16a#, 16a, 16a#, 16a#, 16a, 16a, 16g, 16p, 16a#, 16a#, 16a#, 16a, 16a, 16a, 16g, 16p, 16a#, 16a#, 16a#, 16a, 16a, 16a, 16g, 16p, 16g, 16g, 16g, 16a, 16a, 16a, 16a, 16a#, 16a#, 16a#, 16a#, 16a, 16a, 16a, 16g, 16p, 16a#, 16a#, 16a#, 16a, 16a, 16a, 16g, 16p, 16a#, 16a#, 16a#, 16a, 16a, 16a, 16g, 16p, 16g, 16g, 16g, 16a, 16a, 16a, 16a, 16a#, 16a#, 16a#, 1g, 2a#, 2c6


lux aeterna [piano variant].

d=4, o=5, b=70: 8a#, 8a, 8g, 8d, 8a#, 8a, 8g, 8d, 8a#, 8a, 8g, 8d, 8c6, 8a#, 8a, 8a#, 8a#, 8a, 8g, 8d, 8a#, 8a, 8g, 8d, 8a#, 8a, 8g, 8d, 8c6, 8a#, 8a, 8a#, 8a#, 8a, 8g, 8d, 8a#, 8a, 8g, 8d, 8a#, 8a, 8g, 8d, 8c6, 8a#, 8a, 8a#, g


summer overture [piano variant].

d=4, o=5, b=70: 8g, 8a, 8a#, 8d, 8g, 8a, 8a#, 8d, 8g, 8a, 8a#, 8d, 8c6, 8a#, 8a, 8a#, 8g, 8a, 8a#, 8d, 8g, 8a, 8a#, 8d, 8g, 8a, 8a#, 8d, 8c6, 8a#, 8a, 8a#, 8g, 8a, 8a#, 8d, 8g, 8a, 8a#, 8d, 8g, 8a, 8a#, 8d, 8c6, 8a#, 8a, 8a#, g


coney island.

d=4, o=5, b=63: e6, c6, a, 8p, 16c6, e6, c6, a, 8p, 16c6, e6, c6, a, p, e6, c6, a, 1p, p, e6, c6, a, 8p, 16c6, e6, c6, a, p, d7, d7, d7, p, d7, c7, 16a6, d7


full tense.

d=4, o=5, b=90: 16a, 16p, 16a, 16p, 8a, 8p, 16a, 16p, 16a, 16p, 8a, 8p, 16a, 16p, 16a, 16p, 16g, 16p, 16a, 16p, 16g, 16p, 16a, 16p, 8a, 8p, 16a, 16p, 16c6, 16p, 8a, 8p, 16a, 16p, 16c6, 16p, 8a, 8p, 16a, 16p, 16c6, 16p, 16a, 16p, 16c6, 16p, 16a, 16p, 16c6, 16p, 8a, 8p, 16a, 16p, 16a, 16a#, 8a, 8p, 16a, 16p, 16a, 16a#, 8a, 8p, 16a, 16p, 16a, 16p, 8a, 8p, 16a, 16p, 16a, 16p, 16g, 16p, 16a, 16p, 16g, 16p, 16a, 16p, 8a, 8p, 16a, 16p, 16a#, 16p, 8a, 8p, 16a, 16p, 16a#, 16p, 8a, 8p, 16a, 16p, 16a#, 16p, 16a, 16p, 16a#, 16p, 16a, 16p, 16a#, 16p, 8a, 8p, 16a, 16p, 16a, 16p, 8a


bialy & lox.

d=4, o=5, b=140: a4, b4, 8c., g4, 16p, 16a4, 16p, 16a4, 16p, 16b4, 16p, 16b4, 16p, 16c, 8p, g4, 16p, a4, b4, 8c., g4, 16p, 16a4, 16p, 16a4, 16p, 16b4, 16p, 16b4, 16p, 16c, 8p, g4

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109747 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

hódica írta: még v.mi
tudja v.ki hogy kinek a műve a Requiem?Mikor írta, mire föl meg ilyenek?egyáltalán ez komolyzenének minősül, amit hangversenyeken illik halgatni, vagy ez filmzene vagy mi?Toom, sok hülye kérdés, de én már csak ilyeneket tudok kérdezni... :roll: :? :?

Clint Mansell szerezte, és a Requiem for a Dream c. film zenéje. Majd utánanézek bővebben. Kérdezz csak, ez a Filmzene topic, erre való.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109744 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Filmzene
még v.mi
tudja v.ki hogy kinek a műve a Requiem?Mikor írta, mire föl meg ilyenek?egyáltalán ez komolyzenének minősül, amit hangversenyeken illik halgatni, vagy ez filmzene vagy mi?Toom, sok hülye kérdés, de én már csak ilyeneket tudok kérdezni... :roll: :? :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109740 Írta: Celeb Ear
Celeb Ear válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta: Na, a kedvetekért feltettem a Requiemet a készülő honlapomra.
Innen elvileg le lehet szedni, ha mindent jól csináltam:
free.x3.hu/sil/letoltes.htm


Sil, angyal vagy!! Kösziiiiii!!! :D :D Szinte fanatikusan imádom ezt a zenét és most full happy vagyok! (és sztem is jó a honlapod :wink: )

"A képzelőerő az élet legnagyobb adománya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109739 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta: Na, a kedvetekért feltettem a Requiemet a készülő honlapomra.
Innen elvileg le lehet szedni, ha mindent jól csináltam:
free.x3.hu/sil/letoltes.htm


először is:nagyon jó a honlapod, gratula! :D :wink:
másodszor:köszi, hogy feltetted a Requiemet :P azt hittem, már soha se lesz meg :roll: :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109684 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Na, a kedvetekért feltettem a Requiemet a készülő honlapomra.
Innen elvileg le lehet szedni, ha mindent jól csináltam:
free.x3.hu/sil/letoltes.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109681 Írta: fabio
fabio válaszolt a következő témában: Filmzene
Ha valakinek kell a Requiem for a dream filmzene akkor szivesen felirom cd-re. Epp ma toltottem le a netrol :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109641 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Filmzene

Celeb Ear írta: Kérlek segítsetek! Hiába keresem, hogy hol lehetne letölteni a Requirem For A Dream-et, nem találom. A szemem mindjárt kiesik a helyéről és nem lenne erőm végigolvasni a topicot. Kérlek, ha tudjátok, írjátok meg, imádom azt a zenét!!! :bawling: :closed:


miután kijött a trailer valóban leszedték a netről.de ha jól emlékszem v.kinek megvan itt a fórumon, de most így nem tudom, hogy kinek :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109624 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Filmzene
Olórea: /nincs fent mind./ www.elvish.org/gwaith/movie.htm

Celeb: asszem, azt már le is szedték a netről... :bawling: Bár nem bizti, csak úgy hallottam...

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109501 Írta: Celeb Ear
Celeb Ear válaszolt a következő témában: Filmzene
Kérlek segítsetek! Hiába keresem, hogy hol lehetne letölteni a Requirem For A Dream-et, nem találom. A szemem mindjárt kiesik a helyéről és nem lenne erőm végigolvasni a topicot. Kérlek, ha tudjátok, írjátok meg, imádom azt a zenét!!! :bawling: :closed:

"A képzelőerő az élet legnagyobb adománya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109028 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Filmzene
Lécci ha találtok egy helyet, ahol fellelhetők a dalszövegek, írjatok!!!!
Vagy ha vkinek megvan a borító, abban le van írva, nem?
Jó lenne, ha vki megírná nekem!
Tudom, hogy nagyon aranok vagytok, és megteszitek 8)
Köszi... :lol:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108918 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene
Niph!
Nem lehet... sajnos...
Az összes nem angol (ill. magyar) verset végignéztema Gy.U.-ban, de egyik se jó!!! :cry:
A gyűrű-vers nem lehet, mert az:
"Corma turien te
Corma tuvien
Corma tultien te
Huines se nutien"

Hüppp :cry:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108461 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Filmzene
Kar'sa: jelentem, keresem öket, de mindeütt csak ugyanazokat találom! (eddig)
Itt egy jó minöségü CD-borító, ha valakinek még nincs meg:
www.elvish.org/gwaith/graphics/t ... dtrack.jpg
Ami The Forbidden Pool-ban van, az nem lehet valami olyan szöveg, ami a könyvben is benne van? Esetleg a Gyürüvers lefordítva valamilyen tündenyelvre?

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108416 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Filmzene
Kar's, feltunt, elég szembetuno. Nem azt hittem, hogy mondjuk Arwenrol szól, ne izgulj. /A Namariet meg csak azért írtam, mert annak elég szomorú a szövege és vhol olyan, mintha a gyerekek azt énekelnék, h Namarie. De nem. + ugye az a rész az elveszítésrol szól és elég sok dolog elveszhet, ha felhúzzák a Gyurut.../ Sajnálom, hogy nem az általad kreált nevet használtam a dallamra. :?
Engem a SZÖVEGE érdekel, mint már mondtam, és nem az, hogy hol éneklik, mert azt egyedül is képes vagyok megtalálni... :wink:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108326 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene
Akit érdekelnek, ezeket a dalszövegeket nem tudom megtalálni sehol sem :( : (SEGÍTSETEK KERESNI!!!)

FOTR:
The Shadow of the Past [size=9:i7l1rvkq](nazgúl téma)[/size]
The Treason of Isengard [size=9:i7l1rvkq](nazgúl téma)[/size]
The Black Rider [size=9:i7l1rvkq](nazgúl téma)[/size]
At the Sign of The Prancing Pony [size=9:i7l1rvkq](nazgúl téma)[/size]
A Knife in the Dark [size=9:i7l1rvkq](nazgúl téma)[/size]
Flight to the Ford [size=9:i7l1rvkq](nazgúl téma)[/size]
Many Meetings [size=9:i7l1rvkq](Imladris téma)[/size]
A Journey in the Dark
The Bridge of Khazad-Dum
Lothlórien [size=9:i7l1rvkq](Lórien téma)[/size]
Amon Hen [size=9:i7l1rvkq](több is, pl az amelyiket dudforásszák is)[/size] *

TTT:
The Taming Of Sméagol
The White Rider [size=9:i7l1rvkq](nem a The King)[/size] [1.15]
Treebeard [0.14]
The Leave Taking [0.30] [1.13]
The Forbidden Pool * [4.39]
Forth Eorlingas [0.00] [size=9:i7l1rvkq](elején elég halkan és érthetetlenül)[/size]
Farewell to Lórien

*Egyébként amit Nimashilin mondott (Amon hen, Forbidden Pool) az a Gyűrű Kísértése... Nem tűnt fel, hogy mindig ott van a filmben? :wink:

U.I.:légyszi ti is keressétek őket 8O [size=9:i7l1rvkq](tágra nyílt, ártatlan szemek)[/size]

~~~~~~~~÷~~÷~÷~~~~~~~~~~
Ilfirin nairelma ar ullumë nucuvalmë :cry:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107643 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Filmzene
szió kat!!!!off bocsika!! :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107641 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!

Ezek szerint a The passage of the Marshes-hez csak dudorászás van?
Az Treason of Isengardban az is jó (de lehet, hogy a knife in the Dark végén van), mikor a láncokat is rázzák a dallamhoz. Brrr. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107628 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Filmzene
ma láttam egy enya klippet!!gyönyörű volt.....már nem tudom a dal címét de gyönyörű volt! :D
(természetesen GYU- klipp volt) :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107619 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Filmzene
Igen, és külön csodálatosnak tartom, hogy a könyvben elhangzott dalokat gyakran beleépítik a zenébe (pl. a "Hol a ló, hol a lovas" kezdetü, vagy a Namarië)
Ryana: asszem, a Helm's Deep a vargos csatában van, meg amikor beérnek Kürtvárba, de lehet, hogy butaságot mondok. :roll:
Kar'sa: nagyon jók a fordítások! :up:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107438 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.831 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére