Filmzene

Több
17 éve 11 hónapja #302913 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Filmzene
Szerintem sem kellene már többet kiadni. Legfeljebb, ha érdemben tesznek hozzá a filmhez. Ez az új kiadás... háát... nem nyújtotta azt, amit elvártam volna.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302877 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene

Thereon írta: talán majd 2 év múlva megint lesz egy bővítettbővített DVD.


úgy érted, még egy százhuszonharmadik bőrt is lehúznak róla?
Jó ez a filmzene, de annyira nem, hogy:

elsőre kiadjanak egy sima lemezt
azt kiadják limitált szériában
a másodikat is kiadják
aztán az elsőt egy másik limitáltban
meg a másodikat is egyszerre két fajtában
aztán a harmadikat
meg azt is limitált szériában, és persze szintén két fajtában
utána a másik két résszel egybecsomagolva szép díszdobozban
aztán 3CD+1DVD-s "teljes-minden-benne-van-de-tényleg" formában mindegyiket lassanként

és most még legyen egy egy hiperszuper-díszdoboz-vedd-meg-azonnal-mindháromfilmből-majdnem-minden-benne-van,
egy FOTR most-aztán-tényleg-nem-hagytunk-ki-semmit, és végül
na-most-aztán-már-minden-zene-amit-valaha-írtam-benne-van?


Nem túlzás ez egy kicsit? :?: :roll:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302873 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Filmzene
Személy szerint én pont arra vártam a FotRban - ahogy most a TTTben is - , hogy másodpercre pontosan azt a zenét hallgassam, ahogy ment a film alatt is. Erre még sosem gondoltam Kar'sa, de ötleted nem is olyan rossz.. tényleg beletehették volna.. talán majd 2 év múlva megint lesz egy bővítettbővített DVD.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302856 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene

Lilliana írta: Milyen értelemben volt csalódás?
Mert azt tudtuk hogy mi lesz rajta (kb minden ami a bövitett filmen), nem?
Vagy a felvétel min


Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302854 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene
Milyen értelemben volt csalódás?
Mert azt tudtuk hogy mi lesz rajta (kb minden ami a bövitett filmen), nem?
Vagy a felvétel min

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302594 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene
Hmmm.... Miranda Otto Bealocwealmje miatt fogom letölteni... meg amúgy is... de meg kell mondjam, nekem nagy csalódás volt a FOTR CR, sokkal jobbra számítottam... Azért gondolom ez jobb lesz, végülis ez a TTT... :D Rengeteg rohan téma, és Éowyn és egyebek...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302593 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Gandalf írta: Vajon miért keverték össze a színeket a borítón? A FOTR Compete Recordings vörös, a TTT CR kék... (vajon a ROTK CR zöld lesz???) :roll:

Igen, ez számomra is rejtély, nem találtam még rá értelmes magyarázatot...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302590 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Filmzene
Vajon miért keverték össze a színeket a borítón? A FOTR Compete Recordings vörös, a TTT CR kék... (vajon a ROTK CR zöld lesz???) :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302589 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
A számok listája a TTT Complete Recordings-ról (több mint 3 órányi zene):
www.theonering.net/perl/newsview/6/1160610907

1. lemez:
1. Glamdring 3:50
2. Elven Rope 2:19
3. Lost in Emym Buil 4:14
4. My Precious 2:56
5. Uglik's Warriors 1:41
6. The Three Hunters 6:12
7. The Banishment of Eomer 3:54
8. Night Camp 2:50
9. The Plains of Rohan 4:14
10. Fangorn 5:13
11. The Dead Marshes 5:07
12. "Wraiths on Wings" 2:07
13. Gandalf the White 6:47
14. The Dream of Trees 1:54
15. The Heir of Numenor 6:50
16. Ent-draught 2:53
Összesen: 63:01

2. lemez:
1. Edoras 4:34
2. The Court of Meduseld 3:10
3. Theoden King (feat. "The Funeral of Theodred" performed by Miranda
Otto) 6:12
4. The King's Decision 2:07
5. Exodus of Edoras 5:42
6. The Forests of Ithilien 6:37
7. One of the Dunedain (feat. "Evenstar" performed by Isabel
Bayrakdarian) 7:13
8. The Wolves of Isengard 4:22
9. Refuge at Helm's Deep 3:59
10. The Voice of Saruman 1:11
11. Arwen's Fate (feat. "The Grace of the Valar" performed by Sheila
Chandra) 3:58
12. The Story Foretold 3:58
13. Sons of the Steward 6:02
14. Rock and Pool 2:54
15. Faramir's Good Council 2:20
Összesen: 64:19

3. lemez:
1. Aragorn's Return 2:11
2. War is Upon Us 3:35
3. "Where is the Horse and the Rider?" 6:15
4. The Host of the Eldar 2:50
5. The Battle of the Hornburg 2:52
6. The Breach of the Deeping Wall 3:03
7. The Entmoot Decides 2:06
8. Retreat (feat. "Haldir's Lament" performed by Elizabeth Fraser) 4:40
9. Master Peregrin's Plan 2:31
10. The Last March of the Ents (feat. Ben Del Maestro) 2:31
11. The Nazgul Attack 2:45
12. Theoden Rides Forth (feat. Ben Del Maestro) 5:47
13. The Tales That Really Matter 12:01
14. "Long Ways to Go Yet" (feat. "Gollum's Song" performed by Emiliana
Torrini) 8:05
Összesen: 61:12

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #301710 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Filmzene
Rendben, köszi szépen, megfogadom a tanácsot!

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 napja #301398 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

cortez71 írta: Bár szerintem inkább várd ki a téli árleszállítást amazonéknál (nyáron és télen szokott nagy leárazás lenni), és akkor berendelheted akár a kettőt együtt ;)

Na igen, amikor én vettem, majdnem feleennyibe került.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 napja #301390 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmzene
Bár szerintem inkább várd ki a téli árleszállítást amazonéknál (nyáron és télen szokott nagy leárazás lenni), és akkor berendelheted akár a kettőt együtt ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 napja #301389 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Niphredil Eleanor írta: Akkor ne is várjam, hogy itthon találok? De ha a TTT Complete Recordings-et is behozzák... Nincs esély rá, hogy az első idehaza is megjelenne? :roll: :confused2:

Szerintem nincs esély, minek hoznák be a TTT-ét, ha FotR-ét se hozták be? Amazonon jelenleg összesen olyan 13-14 ezer Ft-ra jön ki FotR Complete Recordings, ha nagyon akarod.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 napja #301378 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmzene

Niphredil Eleanor írta: Akkor ne is várjam, hogy itthon találok? De ha a TTT Complete Recordings-et is behozzák... Nincs esély rá, hogy az első idehaza is megjelenne? :roll: :confused2:

Mondjuk lehet, hogy csak én vagyok ilyen bamba, de nem látom a logikát a dologban :D Szal miért hoznák be a TTT Complete Recordingset, ha a FotR-t sem hozták be? (Egyébként nem is csodálom, Magyarország DVD-k terén kalózparadicsom...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 napja #301368 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Filmzene
Akkor ne is várjam, hogy itthon találok? De ha a TTT Complete Recordings-et is behozzák... Nincs esély rá, hogy az első idehaza is megjelenne? :roll: :confused2:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 napja #301309 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Nem véletlen, hogy nem láttad, nálunk ugyanis nem lehetett kapni. Pl Amazonról lehet rendelni, de elég drága, amikor nincs akció.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 napja #301305 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Filmzene
Nagyszerű!!! :D Már alig várom!

Mellesleg, én az elsőről sajnos lemaradtam, és azóta nem találom egyetlen lemezboltban sem... Tudom, hogy már panaszkodtam itt ezzel kapcsolatban, de azért veszem a bátorságot újra felhánytorgatni; nem tudja valaki, honnan lehetne beszerezi a FotR bővített zenéjét? :confused2: :roll:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 napja #301198 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: Filmzene
Ez valóban remek hír :) Köszi, Sil.

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 napja #301083 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta: Megvan a TTT Complete Recordings hivatalos megjelenési időpontja: november 7. Ez is 3 CD + 1 DVD lesz, mint az előző rész.
www.howardshore.com/news/pressre ... r-ttt.html

Hűű, ez jó hír. 8) :) :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 napja #301082 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Megvan a TTT Complete Recordings hivatalos megjelenési időpontja: november 7. Ez is 3 CD + 1 DVD lesz, mint az előző rész.
www.howardshore.com/news/pressre ... r-ttt.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #301015 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Minas_Ithil: az MSN-es átküldés tökugyanúgy letöltés, és ez egy megbízható oldal. Nem warez, itt nem szedhetsz össze semmit.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #301006 Írta: Minath_Ithil
Minath_Ithil válaszolt a következő témában: Filmzene
sziadztok!


arwen dalát átküldi nekem vki msn-en?

nem merem letölteni, mert nem az én gépem, és a múltkor is "megjártam a letöltéssel" ...

where once was light now darkness forms, where once was love love is no more..................

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300670 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: Filmzene
Szerintem is, már szívesen meghallgatnám. Aztán meg a következőt is :)
Addig is lementem gépre ezt a pdf-et alább. Köszi.

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300669 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Filmzene
Lassan már jöhetne a TTT bővített zene...

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300668 Írta: Adaneth
Adaneth válaszolt a következő témában: Filmzene
Hát ha kedvencet kell mondani, én is a Gollam dalára szavaznék ;) Meg a rohír-témára. Bár ez valószínűleg azért van, mert a 2. rész zenéje előbb volt meg, mint ahogy láttam a filmet, pillanatnyi pénzhiányból kifolyólag kazettán... Hogy úgy mondjam széthallgattam, megpróbálva megsaccolni a számok elejét-végét (nem mindenhol volt egyértelmű :? ), meg azt, hogy melyiknél mit fogok majd látni... és a Riders of Rohan fogott meg leginkább, szinte láttam magam előtt, ahogy bekerítik Aragornékat...

Szóval, ez a kazi meg a szimpla filmzene-CDk képezik csak a gyűjteményem részét (a TTT is meglett később CDn, ráadásul az, amin rajtavan bónuszként a Farewell to Lórien :) )... és hogy őszinte legyek, nem sok esélyt látok bármi másra... bár hát ki tudja, mire kiadják egybecsomagolva a Complete Recordings-t, még a lottóötöst is megnyerhetem...

...addig is megyek és kinyomtatom ezt a pdf-et. *szipog* :(

Beren Erchamion írta: Ha valakit érdekel az új bővített filmzene részletes leírása: download.wbr.com/lotr3/fotr_anno ... core_2.pdf . Minden számról van egy kis összegzés, szó van a hangszerekről is és az összes szám dalszövege is megvan (tolkieni nyelven és angolul is). :idea:


;)

Megy a gyűrű vándorútra
Egyik kézből a másikba
Aki tudja, meg ne mondja
Merre van a gyűrű útja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300663 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: Filmzene
Köszi szépen, Sil :) Ez a zene nagyon tetszik, most már hallgathatom is (majd otthonról).
Az első film bővítettje szerencsére megvan (ha valakit valami zene még érdekel belőle, küldjön pm-et), nem tudtok a másik kettő bővítettjéről valamit? Szándékoznak megjelentetni egyáltalán?
Nekem nem a May it be a kedvencem, az Aniron egy hajszállal jobban tetszik, de a nagy kedvenc az Evenstar. Tavaly nyáron volt Pesten egy filmzenés előadás, amin ott volt egy ismerősöm, és szerinte a leggyönyörűbben előadott zene a Gollam éneke volt. Szerintem ez is egy nagyszerű darab, még ha egy picit szokatlanabb a hangzásvilága a film zenéi között.

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300473 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta: Az Arwen's Song letölthető innen:
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... l_1097.php


Jééé, ez nekem megvan :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300472 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta: Az Arwen's Song letölthető innen:
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... l_1097.php

köszi köszi köszi!!! ;) tényleg!!!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300470 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Filmzene
Szeretünk Sil! :hello:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300469 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Az Arwen's Song letölthető innen:
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... l_1097.php

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.853 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére