Filmzene

Több
18 éve 2 hónapja #297478 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Filmzene
óóó... into the west!!!! mióta nemrég megkaptam azóta szinte csak ezt hallgatom!!!!! annyira szeretem!!!!!!!!!!! olyan szép!!!... th ships have to carry you home... and all will turn to silver glass a light on the water grey ships have into the west!.... ezt úgy gépeltem ahogy énkelt ;)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #297430 Írta: Tirien Tindomiel
Tirien Tindomiel válaszolt a következő témában: Filmzene
Szerintem nagyon szép szám...jó,hallottam már szebb hangú csajt is,de ezt is elviselem :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #297426 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Filmzene

cortez71 írta:

Elluin írta: A harmadik rész végén mikor mennek a feliratok ki énekel?

Annie Lennox ;)

Jaj, mikor először meghallottam a moziban, azt hittem h valami rosszhangú férfi énekel. valamiért még most sem igazán tetszik, ahogy énekel... de ez csak magánvélemény... akinek tetszik hallgassa... maga az into the west szövege egyébként nagyon szép...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #295994 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Filmzene
merthogy? ááá... de lassú a rendszer,.... nem jelez e-mailt... ;(

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #295991 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Filmzene
Galadriel 14: nézz emilt :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #295989 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Filmzene
és ki tudja nkeem elküldeni azt a számot? mármint az into the westet?????

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #295592 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmzene

Elluin írta: A harmadik rész végén mikor mennek a feliratok ki énekel?

Annie Lennox ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #295588 Írta: Elluin
Elluin válaszolt a következő témában: Filmzene
A harmadik rész végén mikor mennek a feliratok ki énekel?

A legnagyobb élvezet nem az, ha megöljük az állatokat, hanem ha életben hagyjuk őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292629 Írta: A Szürke Zarándok
A Szürke Zarándok válaszolt a következő témában: Filmzene
Hannon le! Bocs, Hirgon oldalának csak a címét akartam igazából. De akkor már úgyis mindegy, ha leszedi a számokat.

"Ma már minden út görbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292628 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

A Szürke Zarándok írta: 1. Meg tudná valaki mondani, hogy a Complete Recordings CD (egyelőre csak a GySz, ahogy itt olvasom) kapható-e itthon valamilyen boltban.

Legjobb tudomásunk szerint nem kapható. (Visítson, aki mégis látta valahol.)

A Szürke Zarándok írta: 2. Ha nem kapható, akkor pl. az Amazon áruházban magyar bankkártyával meg lehet ilyesmit venni.

Meg, én is az amazon.co.uk-n vettem. Viszont asszem dombornyomásos kártya kell hozzá, de ebben nem vagyok biztos (nekem virtuális webkártyám van az elektronikus számlacsomagomhoz, az is jó).

A Szürke Zarándok írta: 3. Volt egy site, amin rajta volt egy pár filmből kivágott zene, ami a sima filmzenei cd-re nem került rá.

Volt, igen, Hirgon oldala . Mi van vele? (Ahogy jelennek meg a Complete Recordings-ek, úgy távolítja el az oldalról Hirgon a számokat.)

A Szürke Zarándok írta: 4. A Complete Recordings csak DVD? Sima audio CD nincs belőle? Nagy kár lenne, ha csak DVD lejátszón lehetne lejátszani.

Nem, 1 db audio-DVD meg 3 db sima CD. (Ez látszik a képeimen is, ha megnézed)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292627 Írta: A Szürke Zarándok
A Szürke Zarándok válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta: Ráadásul sikerült kifognom egy akciót, úgyhogy átszámítva 7800Ft + postaköltségért sikerült megszereznem, szvsz nagyon megérte. :D
Pár kép az én kisz Drágaszágomról:
kep.tar.hu/silmarien/50287671#2


Hol vetted?

"Ma már minden út görbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292626 Írta: A Szürke Zarándok
A Szürke Zarándok válaszolt a következő témában: Filmzene
Üdv!

Lenne egy-két kérdésem.

Kapható a Complete Recordings Mo-n is?

Ha nem, akkor pl. az Amazonban meg lehet venni Magyarországról is?

Ugye a dobozban lévő lemezek közül csak egy DVD, a többi audio CD?

Köszönöm a segítséget.

"Ma már minden út görbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292475 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Howard Shore nemrég válaszolt a rajongók kérdéseire, ami nekünk új infó:
- igen, kiadják majd a szimfóniát is CD-n, de majd csak a RotK Complete Recordings után
- elkészült a TTT Complete Recordings, nemsokára a boltokban lesz [size=9:2zs25l6a](bár szvsz nálunk tuti nem)[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja - 18 éve 3 hónapja #292474 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

lotka írta: Visszaolvastam az összes ehhez tartozó hozzászólást csak pont arról nem nagyon volt szó (éppen csak említés szintjén), hogy pontosan mit tartalmaz maga a DVD!! Már jó pár oldalt végigolvastam és mindenhol azt írják, hogy a zene van rajta Dolby Digital 5.1-ben. Vagy ahogy cortez71 írta: "a 4. lemez egy DVD, ezen pedig a számok vannak vmi klipféleséggel ellátva". De volt 1 (max. 2 oldal, pl.:www.soundtrack.net), ami szerint viszont a Dolby hangsáv mellett PPCM 2.0 és PPCM 5.1-es nagyfelbontású, tömörítetlen formában is rajta van a zene!!
Erről szeretnék érdeklődni, hogy akinek megvan vagy látta, hallotta, egyszóval tudja, hogy PONTOSAN mi is van a DVD-n az légyszi írja meg!
Mert egy sima Dolby-s hangsávért nem adnék ki 13-14ezer forintot, viszont, ha tényleg egy full DVD-Audio van mellette, akkor azt azért bevállalnám.

A DVD egy audio-DVD, a papírjára konkrétan a következő van ráírva:
"DVD-Audio:
Dolby Digital Surround Sound
Dolby Digital Stereo Sound
Advanced Resolution Surround Sound (48kHz 24-bit)
Advanced Resolution Stereo Sound (48kHz 24-bit)"
Ennél többet nem tudok róla mondani, mivel csak egy sima asztali DVD-lejátszóm van.
A DVD-hez egyébként nincs semmilyen klipféleség (vagy legalábbis én nem találkoztam vele), csak egy menürendszer.

A Complete Recordings egyébként nagyon igényes, szép kiállítású. (Aki volt kgy-n, az láthatta is.) A doboza úgy van megcsinálva, mintha egy könyv lenne, és van hozzá egy kis füzet (nem ugyanaz, mint amelyik a hivatalos oldalról letölthető ), amiben minden számról mesélnek (a motívumokról kis kottarészletekkel alátámasztva, a hangszerekről, stb). Ráadásul sikerült kifognom egy akciót, úgyhogy átszámítva 7800Ft + postaköltségért sikerült megszereznem, szvsz nagyon megérte. :D
Pár kép az én kisz Drágaszágomról:
kep.tar.hu/silmarien/50287671#2

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287966 Írta: lotka
lotka válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem; mégpedig a: The Lord Of The Rings - The Fellowship Of The Ring - Complete Recordings-szal kapcsolatban.

Visszaolvastam az összes ehhez tartozó hozzászólást csak pont arról nem nagyon volt szó (éppen csak említés szintjén), hogy pontosan mit tartalmaz maga a DVD!! Már jó pár oldalt végigolvastam és mindenhol azt írják, hogy a zene van rajta Dolby Digital 5.1-ben. Vagy ahogy cortez71 írta: "a 4. lemez egy DVD, ezen pedig a számok vannak vmi klipféleséggel ellátva". De volt 1 (max. 2 oldal, pl.:www.soundtrack.net), ami szerint viszont a Dolby hangsáv mellett PPCM 2.0 és PPCM 5.1-es nagyfelbontású, tömörítetlen formában is rajta van a zene!!
Erről szeretnék érdeklődni, hogy akinek megvan vagy látta, hallotta, egyszóval tudja, hogy PONTOSAN mi is van a DVD-n az légyszi írja meg!
Mert egy sima Dolby-s hangsávért nem adnék ki 13-14ezer forintot, viszont, ha tényleg egy full DVD-Audio van mellette, akkor azt azért bevállalnám.

Ha esetleg valaki nincs otthon a DVD-A témában és nem tudja eldönteni, hogy rajta van-e a DVD-A hangsáv; vagy nincs olyan lejátszója, progija stb. amivel meg tudná nézni, akkor csak azt írja le hogy a DVD-n az AUDIO_TS könyvtárban van-e valami adat (mondjuk úgy 6-7Gigányi :) ). Már az is nagy segítség lenne!

Előre is köszönöm a segítséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284822 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Filmzene

cortez71 írta:

Heledir írta:

cortez71 írta: Heledir: ahhoz képest, hogy csak a Gyűrű Szövetsége zenéit kérte, túldolgoztad magad ;)


Azt hiszem felületesen olvastam el a kérdését.

Szerintem csak túlcsordult benned a jószádék ;)


Jaj, ez nagyon kedves! :D
De legalább nem kell még kétszer megkérdeznie, hogy valaki nem tudná neki leírni a dalok címét. :wink:

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284760 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmzene

Heledir írta:

cortez71 írta: Heledir: ahhoz képest, hogy csak a Gyűrű Szövetsége zenéit kérte, túldolgoztad magad ;)


Azt hiszem felületesen olvastam el a kérdését.

Szerintem csak túlcsordult benned a jószádék ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284755 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Filmzene

cortez71 írta: Heledir: ahhoz képest, hogy csak a Gyűrű Szövetsége zenéit kérte, túldolgoztad magad ;)


Azt hiszem felületesen olvastam el a kérdését.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284743 Írta: Moon
Moon válaszolt a következő témában: Filmzene
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de amikor én a film zenéjét hallgatom, egyes számoknál összeszorul a szívem!
Tökéletes filmhez tökéletes zene!

Moon vagyok s a magam útját járom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284721 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmzene
Heledir: ahhoz képest, hogy csak a Gyűrű Szövetsége zenéit kérte, túldolgoztad magad ;)
Rionn: amúgy nem értelek, felmész az amazon.com-ra, rákeresel a Gyűrűk Ura filmzenére, és kiadja a tracklistát... Sőt, azt sem értem, hogy most neked melyik Gyűrű Szövetsége filmzene kell, mert abból már kettő is megjelent (a sima és a bővített)
A bővített tracklistát bemásolom ide, nehogy keresni kelljen:
CD1
1 Prologue - One Ring to Rule Them All
2 The Shire
3 Bag End
4 Very Old Friends
5 Flaming Red Hair
6 Farewell Dear Bilbo
7 Keep it Secret, Keep it Safe
8 A Conspiracy Unmasked
9 Three is Company
10 The Passing of the Elves
11 Saruman the White
12 A Shortcut to Mushrooms
13 Strider
14 The Nazgul

CD2
1 Weathertop
2 The Caverns of Isengard
3 Give Up the Halfling
4 Orthanc
5 Rivendell
6 The Sword that Was Broken
7 The Council of Elrond Assemble / feat. "Aniron
8 The Great Eye
9 Gilraens Memorial
10 The Pass of Caradhras
11 The Doors of Durin
12 Moria
13 Gollum
14 Balin's Tomb

CD3

1 Khazad-Dum
2 Caras Galadhon / feat. "Lament For Gandalf" /
3 The Mirror of Galadriel
4 The Fighting Uruk-Hai
5 Parth Galen
6 The Departure of Boromir
7 The Road Goes Ever on...
8 May it Be
9 The Road Goes Ever on... Pt. 2 / feat. "In Dreams" /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284717 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Filmzene

Rion Pendragon írta: valaki nem tudná nekem leirni a gy. sz. filmzene számainak cimét? uganis a drágalátos bátyám nem veszi figyelembe lehúzáskor. :?


The Fellowship Of The Ring:
1. The Prophecy
2. Concerning Hobbits
3. The Shadow Of The Past
4. The Treason Of Isengard
5. The Black Rider
6. At The Sign Of The Prancing Pony
7. A Knife In The Dark
8. Flight To The Ford
9. Many Meetings
10. The Council Of Elrond
11.The Ring Goes South
12. A Journey In The Dark
13. The Bridge Of Khazad Dum
14. Lothlorien
15. The Great River
16. Amon Hen
17. The Breaking Of The Fellowship
18. May It Be


The Two Towers:
1 - Foundations of Stone
2 - The Taming Of Smeagol
3 - The Riders Of Rohan
4 - The Passage Of The Marshes
5 - The Uruk-Hai
6 - The King Of The Golden Hall
7 - The Black Gate Is Closed
8 - Evenstar (Featuring Isabel Bayrakdarian)
9 - The White Rider
10 - Treebeard
11 - The Leave Taking
12 - Helm's Deep
13 - The Forbidden Pool
14 - Breath Of Life (Featuring Sheila Chandra)
15 - The Hornburg
16 - Forth Eorlingas (Featuring Ben Del Maestro)
17 - Isengard Unleashed (Featuring Elizabeth Fraser & Ben Del Maestro)
18 - Samwise The Brave
19 - Gollum's Song (Performed By Emiliana Torrini)


The Return Of The King:
1. A Storm Is Coming
2. Hope and Memory
3. Minas Tirith - Ben del Maestro
4. The White Tree
5. The Steward of Gondor - Billy Boyd
6. Minas Morgul
7. The Ride of the Rohirrim
8. Twilight and Shadow - Renee Fleming
9. Cirith Ungol
10. Anduril
11. Shelob's Lair
12. Ash and Smoke
13. The Fields of the Pelennor
14. Hope Fails
15. The Black Gate Opens - James Galway
16. The End of All Things - Renee Fleming
17. The Return of the King - Viggo Mortensen
18. The Grey Havens - James Galway
19. Into the West - Annie Lennox

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284699 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: Filmzene
valaki nem tudná nekem leirni a gy. sz. filmzene számainak cimét? uganis a drágalátos bátyám nem veszi figyelembe lehúzáskor. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284406 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmzene

Ben Kenobi írta:

cortez71 írta: Egy jó tanács: a DC++-t ilyen téren ne nagyon hirdesd, mert ez már túllépi a legalitás határait (mátmint hivatalosan megjelent zene megosztása/letöltése)

Minek ide dc, mikor neten is fent van. :P

Az meg WAREZ :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284399 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Filmzene

cortez71 írta: Egy jó tanács: a DC++-t ilyen téren ne nagyon hirdesd, mert ez már túllépi a legalitás határait (mátmint hivatalosan megjelent zene megosztása/letöltése)

Minek ide dc, mikor neten is fent van. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284220 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmzene

Lugdús írta: Mindenesetre EGY ember BIZTOSAN akadna aki megvenné, és még DC++-ja is van. :D
Onnantól meg már maguktól mennének a dolgok. 8)

Egy jó tanács: a DC++-t ilyen téren ne nagyon hirdesd, mert ez már túllépi a legalitás határait (mátmint hivatalosan megjelent zene megosztása/letöltése)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja - 18 éve 7 hónapja #284148 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Filmzene

Heledir írta:

Niphredil Eleanor írta:

Heledir írta: Már kapásból ezt kellett volna kiadniuk. Na nem mintha bánnám, hogy majd lesz 12 CD-nyi zeném :D


Ki bánja? :D Csak tényleg emberkínzás ilyen sokáig várni vele... :roll: :(


Biztos arra gondolnak, hogyha egyszerre adják ki a 3 rész bővített zenei CD-jét (9db), akkor nem tudják megvenni annyian, mert túl drága lenne.
Viszont ha részenként adják ki, akkor többen tudják megvenni 8)


Mindenesetre EGY ember BIZTOSAN akadna aki megvenné, és még *...-ja is van. :D
Onnantól meg már maguktól mennének a dolgok. 8)

[size=9:8s4g0f43]*szerkesztve általam[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284144 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Filmzene

Niphredil Eleanor írta:

Heledir írta: Már kapásból ezt kellett volna kiadniuk. Na nem mintha bánnám, hogy majd lesz 12 CD-nyi zeném :D


Ki bánja? :D Csak tényleg emberkínzás ilyen sokáig várni vele... :roll: :(


Biztos arra gondolnak, hogyha egyszerre adják ki a 3 rész bővített zenei CD-jét (9db), akkor nem tudják megvenni annyian, mert túl drága lenne.
Viszont ha részenként adják ki, akkor többen tudják megvenni 8)

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284135 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Filmzene

Heledir írta: Már kapásból ezt kellett volna kiadniuk. Na nem mintha bánnám, hogy majd lesz 12 CD-nyi zeném :D


Ki bánja? :D Csak tényleg emberkínzás ilyen sokáig várni vele... :roll: :(

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284047 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Filmzene

Niphredil Eleanor írta:

cortez71 írta:

Lugdús írta: Azt nem tuggyátok h a 2. és a 3. bővitett részek zenéi mikor kerülnek piacra?

Nem nehéz kilogikázni: szerintem minden év végén fognak kijönni. Azaz a TTT most decemberben, a RotK meg 2007 decemberében...


MICSODAAA?! 8O :eek4: Van képük 2007 decemberéig várni vele?! Hát ez már komolyan mondom, igazsgágtalanság... :? :roll: :(



Már kapásból ezt kellett volna kiadniuk. Na nem mintha bánnám, hogy majd lesz 12 CD-nyi zeném :D

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284043 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Filmzene

cortez71 írta:

Lugdús írta: Azt nem tuggyátok h a 2. és a 3. bővitett részek zenéi mikor kerülnek piacra?

Nem nehéz kilogikázni: szerintem minden év végén fognak kijönni. Azaz a TTT most decemberben, a RotK meg 2007 decemberében...


MICSODAAA?! 8O :eek4: Van képük 2007 decemberéig várni vele?! Hát ez már komolyan mondom, igazsgágtalanság... :? :roll: :(

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.796 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére