Filmzene

Több
19 éve 4 hónapja #256010 Írta: Lord Zlt
Lord Zlt válaszolt a következő témában: Filmzene
Üdv! Nekem is szükségem lenne RotK filmzenékre. Át tudod küldeni MSN-en?

Az életet élni kell, nem túlélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255818 Írta: SÓLYOMSZEM
SÓLYOMSZEM válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok lenne 1 kérdésem vki nem tudja h milyen zene szól a his name is aragorn or frodo.....(hivatalos oldalon megtekinthető)kisvideó alatt fontos lenne előre is köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255750 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmzene

Ille / Lórien írta:

cortez71 írta:

Ille / Lórien írta: Én azokat a számokat keresem, amik csak a bővített DVD-ken szerepelnek. Tudnátok olyan oldalakat ajánlani ahonnan le lehet őket tölteni? CD-re írható formában!

MSN címed nincs? át tudom küldeni őket, ha gondolod...


Az sajnos nincs. :( Úgyhogy várok tovább.
OFF, de egyébként hogy lehet MSN-címet csináltatni?

Töltsd le a progit!
www.origo.hu/szoftverbazis/letol ... %20(magyar )&letoltes=internet+kommunikacios+setuphu.exe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255741 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Filmzene

cortez71 írta:

Ille / Lórien írta: Én azokat a számokat keresem, amik csak a bővített DVD-ken szerepelnek. Tudnátok olyan oldalakat ajánlani ahonnan le lehet őket tölteni? CD-re írható formában!

MSN címed nincs? át tudom küldeni őket, ha gondolod...


Az sajnos nincs. :( Úgyhogy várok tovább.
OFF, de egyébként hogy lehet MSN-címet csináltatni?

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255728 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmzene

Ille / Lórien írta: Én azokat a számokat keresem, amik csak a bővített DVD-ken szerepelnek. Tudnátok olyan oldalakat ajánlani ahonnan le lehet őket tölteni? CD-re írható formában!

MSN címed nincs? át tudom küldeni őket, ha gondolod...
de asszem, Hirgon oldalán fenn vannak... linket sajna nemtok mondani :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255724 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Filmzene
Én azokat a számokat keresem, amik csak a bővített DVD-ken szerepelnek. Tudnátok olyan oldalakat ajánlani ahonnan le lehet őket tölteni? CD-re írható formában!

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255363 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Filmzene
Nocsak, mire bukkantam (sw.hu jóvoltából :) ):
www.muveszetekpalotaja.hu/progra ... d=10029060

Lesz LotR filmzene meg sok más jó is (SW, Nagy szökés, Indiana Jones, HP). :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255151 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Filmzene
Mármint a LotR zenéjét? Hát... Részleteket itt hallgathatsz: www.arwen-undomiel.com Csak keresgélj!


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #255139 Írta: Lord Zlt
Lord Zlt válaszolt a következő témában: Filmzene
Üdv!
Nem tud valaki egy pontos honlapcímet ahonnan le tudok tölteni filmzenéket? Vagy esetleg nincs olyan aki el tudná nekem küldeni MSN-en keresztül?

Az életet élni kell, nem túlélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253311 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmzene

Estelio írta: Meg tudtam venni a ROTK zenéjét limited edition, azt a zöld borításút. Tök jó. A DVD-n van egy 7perces előzetes a három filmről. Meg a dalszövegek és egy dal Annie Lennox-tól. :lol: Aki teheti vegye meg.

Az a dal Annie Lennoxtól a Use Well the Days, a 7perces előzetes meg az, ami a RotK DVD extralemezén is rajta van :) .
De a borítóért érdemes megvenni :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253285 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Filmzene
Meg tudtam venni a ROTK zenéjét limited edition, azt a zöld borításút. Tök jó. A DVD-n van egy 7perces előzetes a három filmről. Meg a dalszövegek és egy dal Annie Lennox-tól. :lol: Aki teheti vegye meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253158 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Filmzene

Gilgolwen Nimrandir írta: Beleg: Nem mondod!!?? :roll: Egyébként, már mért utálnálak? Úgy nézek én ki? :D (de, tényleg no problem ;) )
Gondolom, azért a többség számára érthető volt, hogy Minas Tirith odaírásával, mire céloztam :roll: ;) :D

Jaaaa!!! :lol:
Különben én arra céloztam, hogy a CD-n hányadik számban volt Aragorn éneke. Ami Nem a Minas Tirtih (3.), hanem a Return of the King (17.) című track. :wink:
Na jó befejeztem, bocs mégegyszer! :)

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253089 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Filmzene
Köszi Perlanthir és Ben! :)

Beleg: Nem mondod!!?? :roll: Egyébként, már mért utálnálak? Úgy nézek én ki? :D (de, tényleg no problem ;) )
Gondolom, azért a többség számára érthető volt, hogy Minas Tirith odaírásával, mire céloztam :roll: ;) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253067 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Filmzene

Gilgolwen Nimrandir írta: Valaki tudna nekem adni dalszövegeket a legfontosabb Aragorn éneke (III. rész, Minas Tirith) lenne. Biztosan volt már erről szó, de most sajnos nem tudom visszakeresni. Előre is köszönöm! :)

Az, ha jól tudom, ugyanaz, mint ami a könyvben van annál a résznél. Csak énekelve. :) [size=9:1f4mb8ug](Jedi-propaganda: az oldalamon hamarosan fent lesznek a főbb dalszövegek. ;))[/size]

*később*> hehe, nem frissítettem, így nem láttam az új hszeket. :P bocsee :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253066 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Filmzene
:oops: Ez off!
Találtam egy érdekes oldalt, ahonnét (elvileg) megszerezhető a ROTK zenéje! :oops:
Többit priviben...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253063 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Filmzene

Gilgolwen Nimrandir írta: Valaki tudna nekem adni dalszövegeket a legfontosabb Aragorn éneke (III. rész, Minas Tirith) lenne. Biztosan volt már erről szó, de most sajnos nem tudom visszakeresni. Előre is köszönöm! :)

Most utálni fogsz Gil :twisted: : Aragorn éneke nem a "Minas Tirith"-ben, hanem a "Return of the King" részben van benne.
Bocs a kötözködésért! :oops:

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253062 Írta: Perlanthir
Perlanthir válaszolt a következő témában: Filmzene

Gilgolwen Nimrandir írta: Valaki tudna nekem adni dalszövegeket a legfontosabb Aragorn éneke (III. rész, Minas Tirith) lenne. Biztosan volt már erről szó, de most sajnos nem tudom visszakeresni. Előre is köszönöm! :)


Et Eärello Endorenna utúlien. Sinome maruvan ar Hildinyar tenn' Ambar-metta.
:)
Viszont én is kérnék. Kottákban tudna valaki segíteni? Azon az oldalon, amit belinkeltetek, valahogy sehogy se sikerült találnom. :oops: :cry:

"Even the smallest person can change the cause of the future."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #253042 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Filmzene
Valaki tudna nekem adni dalszövegeket a legfontosabb Aragorn éneke (III. rész, Minas Tirith) lenne. Biztosan volt már erről szó, de most sajnos nem tudom visszakeresni. Előre is köszönöm! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #251334 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Filmzene

cortez71 írta:

Niéla Carangil írta: Kapható a GyU filmzene CD-n? Esetleg a szimfónia?

Szimfónia készítése-> díszdobozos DVD, a filmzene cd-k, pl TESCO, v a cd-boltok, esetleg internet. Érdemes megvenni a 3 rész egybecsomagolt verzióját ( a 3 cd egy díszes arany csomagban), ugyanis ennek az ajánlott fogyasztói ára 6990 Ft, ha pedig külön veszed, akkor 5490/db. Sőt, az egybecsomagolthoz még ajándék kis füzetet kapsz, amiben képek vannak a filmből :)

Nemrég a 3 rész egybecsomagolt verzióját 6990 Ft-ért sikerült beszereznem a "Hülye azért nem vagyok" médiamark-láncból. S akkor még volt néhány darab. :wink:

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250956 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Filmzene
Köszi!

Huh, fiatalabb mint én! :D egy évvel... :lol:
Ha ilyen hangom lehetne, azt a magasságot, amit az Isengard Unleashedben énekel, azt lehetetlen megütni... Egy oktávval (legalább) lejjebb tudom csak követni.... :oops:

(Gondolom a kora miatt nincs honlapja)

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250953 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmzene

Micike írta: :D :P :P :P :P :P

Megkaptam a filmzene kottáját!!! Nagyon jók!!!
Többszólam, ének, stb.

Ben del Maestro sztetek hány éves? Én egy képen láttam, amin elég fiatalnak tűnt, tizenakármennyinek. De sajnos nincsenek róla infóim, képek sincsenek, honlapja sincs. :x

Asszem említik valamelyik DVD-s extrán, h hány éves... Pontosan nem emléxem, 11 ugrik be vhogy... Szal adjuk hozzá a DVD-k idejétől eltelt időt, kb 13-14 éves lehet... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250938 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Filmzene
:D :P :P :P :P :P

Megkaptam a filmzene kottáját!!! Nagyon jók!!!
Többszólam, ének, stb.

Ben del Maestro sztetek hány éves? Én egy képen láttam, amin elég fiatalnak tűnt, tizenakármennyinek. De sajnos nincsenek róla infóim, képek sincsenek, honlapja sincs. :x

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250177 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Filmzene

Gil-Celeb írta: Baromi jó ez az oldal,csak egy kicsit bonyi.Ja,hallottátok már a Cross Borns eggyüttes Gyűrük Ura feldolgozását?Véletlen bukkantam rá..

Hát naná hogy naná! :D :D :cbfan:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #250058 Írta: A Gyűrűk Ura
A Gyűrűk Ura válaszolt a következő témában: Filmzene
A film zenéje csodálatos!

" Ash nazg durbatul

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249996 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Filmzene
Baromi jó ez az oldal,csak egy kicsit bonyi.Ja,hallottátok már a Cross Borns eggyüttes Gyűrük Ura feldolgozását?Véletlen bukkantam rá..

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #249292 Írta: Galmir
Galmir válaszolt a következő témában: Filmzene
Hali! Végre megszereztem a kottákat az első és második énekekét. Nem tudja vki, h a harmadik rész kottáit honnan lehet megszerezni? mindenhol csak minták vannak, meg fizetős hülyeségek... :(
Van egy jó oldal, ahol mindent megtaláltok, ha esetleg még nem írták volna.
www.geocities.com/magpie930
csak egy baj van, h a 3. rész fele nincsen rajta. Nem tudom miért. :cry:

Hallgatni arany.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248898 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Filmzene

Nenya89 írta: Valakinek nincs meg az a dal, amit Liv Tyler énekel a RotK bővítettben?


Egy kicsit visszakeresve a topicban:

www.hdr-see.de/videos/arwenssong.mp3

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248889 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Filmzene
Valakinek nincs meg az a dal, amit Liv Tyler énekel a RotK bővítettben?

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248848 Írta: Fyra Ithilwen
Fyra Ithilwen válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!

Nekem is egyszer az orrom elől nyúlták le... de aztán sikerült megszerezni. Limitált széria, szóval lehet, hogy már nincs belőle, de szerintem hívd fel a magyarországi forgalmazót, hátha tudnak segíteni! :)

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #248835 Írta: freedom
freedom válaszolt a következő témában: Filmzene
És azt az egybecsomagolt verziót hol lehetne fellelni?Mert én szoktam járkálni, nézelődni, kérdezősködni,de mindenhol csak a feüket rázzák nekem, hogy nincs, vagy már elfogyott.
A netcímeket még mindig csak köszönni tudom, végigböngésztem a lapokat és a végére még az államat is megtaláltam.merci

Szabadság az,ha
Megválaszthatom: kitől
És mitől függjek
(Fodor Ákos)

Kérek szépen vacsit!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.792 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére