Arwen (Liv Tyler)

Több
18 éve 7 hónapja #282923 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Niphredil Eleanor írta: Jahh! :lol: :cry: Hidd el, Annedun, tudom mit érzel... :cry:



jujjj!! végre valaki, aki egyetért velem:)

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282588 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Annedun írta:

Elfprincess írta:

Enna írta: UJJUJUJJJUJUJUJUJJJ!
Jön az angyalka, és tudjátok, mit hoz nekem? Na, miiit? :) Az Esticsillag fényét a Budavári Shopból!!!! Apáááááám, még sose vártam így a karácsonyt egy ajándék miatt! Szinte kár, hogy tudok róla! Segítség, nem fogom kibírni addig! El fogok szállni a boldogságtól, mikor a nyakamba akaszthatom!
:arwen2: :biggrin2: :cheers: :dance:

[size=9:20918ctk]Csak gondoltam, gizdulok vele kicsit....[/size] :roll: 8)


A Viggo topikba már írtam, hogy nekem is Arwen nyakékét hozta a Jézuska. Én elsírtam magam...


mázlisták...


Jahh! :lol: :cry: Hidd el, Annedun, tudom mit érzel... :cry:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282470 Írta: Momo
Momo válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Sziasztok!
Most hallottam, hogy lehet ilyen LOTR-es ékszereket venni :o áá
tök jó:)
Annyira jó lett volna, ha Arwen szerepének kicsit több teret adtak volna filmben is meg a könyvben is...
De szerintem a film még mindig többet foglalkozik vele, mint a könyv...

Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282207 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Elfprincess írta:

Enna írta: UJJUJUJJJUJUJUJUJJJ!
Jön az angyalka, és tudjátok, mit hoz nekem? Na, miiit? :) Az Esticsillag fényét a Budavári Shopból!!!! Apáááááám, még sose vártam így a karácsonyt egy ajándék miatt! Szinte kár, hogy tudok róla! Segítség, nem fogom kibírni addig! El fogok szállni a boldogságtól, mikor a nyakamba akaszthatom!
:arwen2: :biggrin2: :cheers: :dance:

[size=9:3idxnl8g]Csak gondoltam, gizdulok vele kicsit....[/size] :roll: 8)


A Viggo topikba már írtam, hogy nekem is Arwen nyakékét hozta a Jézuska. Én elsírtam magam...


mázlisták...

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #282053 Írta: Nee
Nee válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Niphredil Eleanor írta: Bocsi, tudom, ez nem épp a legújabb kép, és lehet, hogy már volt is, és akkor elnézést, de muszáj betennem: netmode.vietnamnet.vn/dataimages ... r_baby.jpg

Istenem, milyen boldog Liv ezen a képen! Annyira aranyosak így együtt! :D

Annyira csodálatosak! Egy boldog család... Egészen elérzékenyített :oops:
Szerintem, mióta Milo megszületett, Liv még szebb, mint volt...

Coralie

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281932 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Enna írta: UJJUJUJJJUJUJUJUJJJ!
Jön az angyalka, és tudjátok, mit hoz nekem? Na, miiit? :) Az Esticsillag fényét a Budavári Shopból!!!! Apáááááám, még sose vártam így a karácsonyt egy ajándék miatt! Szinte kár, hogy tudok róla! Segítség, nem fogom kibírni addig! El fogok szállni a boldogságtól, mikor a nyakamba akaszthatom!
:arwen2: :biggrin2: :cheers: :dance:

[size=9:3vt56nuk]Csak gondoltam, gizdulok vele kicsit....[/size] :roll: 8)


A Viggo topikba már írtam, hogy nekem is Arwen nyakékét hozta a Jézuska. Én elsírtam magam...

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281643 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Thereon írta: Tök olyan érzésem van most mintha Arwent látnám a képen a Negyedkorban Aragornnal való közös gyermekükkel. Mintha az életben folytatódna az egész történet.


Igen, néha engem is elkap ez az érzés! :wink: Bár erről a képről speciel nem pont ez jutott először az eszembe!


Bocsi, tudom, ez nem épp a legújabb kép, és lehet, hogy már volt is, és akkor elnézést, de muszáj betennem: netmode.vietnamnet.vn/dataimages ... r_baby.jpg

Istenem, milyen boldog Liv ezen a képen! Annyira aranyosak így együtt! :D

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281636 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Tök olyan érzésem van most mintha Arwent látnám a képen a Negyedkorban Aragornnal való közös gyermekükkel. Mintha az életben folytatódna az egész történet.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281628 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Jesszum, milyen nagy már!!! 8O :D És milyen tündéri! :D

Én még arra emléxem, amikor Liv még csak 6 hónapos terhes volt vele, most meg már kész legény lett! :D

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280701 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
olyan aranyos... :arwen2:

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280482 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Ancalima Anarórë írta: December 14- én lett egy éves a kis Milo! :)
Valin Nostare és sok boldogságot az egész családnak!!! :hello:

Hogy telik az idő! :)
BSz neki!
Ezt nézzétek, mekkora már! Katt! :o Olyan aranyos! :)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280318 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Grat, Enna! :) ))

December 14- én lett egy éves a kis Milo! :)
Valin Nostare és sok boldogságot az egész családnak!!! :hello:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #280023 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Isilcala írta: Tök jó! :) Remélem Mindenki, aki szeretné előbb-utóbb megszerzi a nyakláncot! :) És valóban csodás érzés, amikor a nyakadba akasztod ;)


De mennyire!!!!!! És az milyen csodás, amikor mindn második ember megkérdezi, hogy "Jé!!!!! Gy

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279982 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Tök jó! :) Remélem Mindenki, aki szeretné előbb-utóbb megszerzi a nyakláncot! :) És valóban csodás érzés, amikor a nyakadba akasztod ;)

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279975 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
UJJUJUJJJUJUJUJUJJJ!
Jön az angyalka, és tudjátok, mit hoz nekem? Na, miiit? :) Az Esticsillag fényét a Budavári Shopból!!!! Apáááááám, még sose vártam így a karácsonyt egy ajándék miatt! Szinte kár, hogy tudok róla! Segítség, nem fogom kibírni addig! El fogok szállni a boldogságtól, mikor a nyakamba akaszthatom!
:arwen2: :biggrin2: :cheers: :dance:

[size=9:3s3v8zjm]Csak gondoltam, gizdulok vele kicsit....[/size] :roll: 8)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279495 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Lugdush írta: Tudom egy kicsit elkéstem, de láttátok a múlt vasárnap az Armageddon címü filmet? Nagyon jó film! És jól jáccik Liv is! :)

Én régebben láttam, és nekem is bejött.
Számomra összesen két nézhető földmegsemmisülős film létezik, a Deep Impact (1) és az Armageddon (1). A többi jobbára idegesítően mű, vagy semmi sztorija nincs. Ez a két film nagyjából megadja a két leheséges megközelítését a témának, viszonylag igényes kivitelben. A többi már nem nagyon tud újat mondani.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #279489 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Tudom egy kicsit elkéstem, de láttátok a múlt vasárnap az Armageddon címü filmet? Nagyon jó film! És jól jáccik Liv is! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #277341 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Ancalima Anarórë írta: Váá, asszem tudom, miben fogok házasodni, hamáregyszer:
elbenwaldshop.de/produkte/E91037.jpg
Nyüff.


Hűűűűűű, ez nagyon széééééééééééép 8) :P :D :o :wink:
Én is akarok ilyeeeeet.... :oops:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #276385 Írta: Eldarien
Eldarien válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
A Budavár Shop együttműködésével kincskereső játékot szervezünk, amelyben Arwen nyakláncát lehet megtalálni!
Hogy elindulhass megkeresni ezt a csodálatos ékszert, ahhoz a következő kérdésre kell tudnod a választ!
Hogy nevezték Melkort, az eldák?
A megfejtés első betűje egy Magyarországi tájegységnek a kezdőbetűje, ahol a nyaklánc el van rejtve.
E tájegységtől nem messze van egy XVIII. sz.-ban épült kastély, amelynek a helyszínen beszerezhető tájékoztatójában egy kilométer szám szerepel. A számokat össze kell adni, (plusz egy) és már meg is van a térképoldal száma, amelyet a Cartographia kiadásában megjelent helyi ( megfejtett tájegységre vonatkozó) turistaatlasz és útikönyvben kell keresned.
Az adott oldalon egy kereszt jelöli majd a kincset, amely az emlékmű mögött, közvetlenül a földben van elrejtve!
Aki megtalálja, kérem jelezze a pontos helynévvel együtt, hogy a többiek ne keressék feleslegesen.
Jó kószálást :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275161 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Váá, asszem tudom, miben fogok házasodni, hamáregyszer:
elbenwaldshop.de/produkte/E91037.jpg
Nyüff.


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272916 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Serrana/Taurin írta:

Enna írta: Ooooooo, jaaaaaj! Ez az en formam, pont most nem vagyok otthon, hogy megvehessem! Nincs font valahol a neten?

Próbálkozz a: www.nlcafe.hu oldalon. Ha ott nincs akkor sehol.

www.nlcafe.hu/cikk.php?id=54&cid=18716
Csak ennyi van fenn belőle.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272892 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Enna írta: Ooooooo, jaaaaaj! Ez az en formam, pont most nem vagyok otthon, hogy megvehessem! Nincs font valahol a neten?

Próbálkozz a: www.nlcafe.hu oldalon. Ha ott nincs akkor sehol.

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272786 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Serrana/Taurin írta: Ő már a sokadik olyan színész aki diszlexiás. Nem furcsa ez egy kicsit?


Manapság mindenkire rámondják, hogy diszlexiás, akivel az átlagosnál egy kicsit többet kell foglalkozni... :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272731 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ő már a sokadik olyan színész aki diszlexiás. Nem furcsa ez egy kicsit?

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270856 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Ízisz írta: Van egy jó cikk a Nők Lapjában Livről, 2 oldalas, képekkel :) a kisfia is rajta van az egyiken :P

Életrajz, szülők sztorija, kiderül, h életében nem tanult színészetet (ha jól értelmeztem), diszlexiás volt, jah, és a cikk címe:
Akár Te is lehetnél... ==> szvsz ez felemelő :P


Azt én is olvastam.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267468 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ooooooo, jaaaaaj! Ez az en formam, pont most nem vagyok otthon, hogy megvehessem! Nincs font valahol a neten?

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266551 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Van egy jó cikk a Nők Lapjában Livről, 2 oldalas, képekkel :) a kisfia is rajta van az egyiken :P

Életrajz, szülők sztorija, kiderül, h életében nem tanult színészetet (ha jól értelmeztem), diszlexiás volt, jah, és a cikk címe:
Akár Te is lehetnél... ==> szvsz ez felemelő :P

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266550 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ma elkísértem a tesómat szemvizsgálatra és az üzletben volt többek között két Givenchy-reklámplakát, amiken Liv volt napszemüveggel. :)

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266429 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hat, kedves forumtarsaim, eljutottam arra a szintre, hogy elhataroztam: en is megszerzem a nyaklancot! ;) Es ha Enna valamit elhataroz........ 8)

Amugy mi ez a pangas? Dumaljunk valami izgi temarol Arwennel kapcsolatban! Mondjuk... izee...... :roll:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266419 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Isilcala, gratula!!!!! Tudom milyen fantasztikus érzés végre kézbe venni!!!! :D :D :D
Szerencsés vagy a barátaidat illetően, bár én se panaszkodom.... :D

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.758 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére