Arwen (Liv Tyler)

Több
21 éve 6 hónapja #110699 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
hát ha modell akar lenni, akkor anorexiás libának kell lennie!!!hú de nem szeretem azokat a nőket akik több hónapig nem esznek szinte semmit....
én se tok olyan jól angolul úgyhogyha valaki lenne olyan szíves és lefordítaná nagyon megköszönném... :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110501 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Niph: mi ez, amit betettél? :wink:
Shaira: sajna nem tudok ilyen jól angolul!
Sztem is illik modellnek Liv, meg most sztem visszafogyott az előző évhez képest, nem? :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110076 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Niphredil/Szméagol írta: Hmm, nem rossz. Szerintem teljesen kizárt, hogy szilikonos /nem inkább kollagénes? :roll: / a szája. Apuci örüksége, nyilvánvalóan. :D Meg a műszájak nem így szoktak kinézni.
Shaira: nem tudnád berakni magának az oldalnak a címét, ahol a képek vannak? /köszi/

Bocsi, de csak hírben van:
www.lovelylivtyler.com/
Ha valaki tudja fordítsa le:
March 06, 2003
Scent of a Star
Parfums Givenchy has selected actress Liv Tyler as the new face the for the company's new women's scent, due out in September. This appears to be a logical follow-up to previous Givenchy star turns that have included similarly fresh-faced and innocent-looking actresses Audrey Hepburn and Lou Dillon. Meanwhile, Tom Ford keeps YSL perfumes naughty by casting sizzling diva Emmanuelle Seigner (who has a reputation in Paris for frequenting upscale sex clubs) in the ads for Nu Eau de Toilette, which is set to break in late March. And yes, of course she's naked and passionately entwined with a similarly declothed young man. So far, we've had naked rump, breasts, pubic hair and penis in YSL's various perfume ads. The only way for Tom to shock us now is to show the models fully clothed.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110071 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hmm, nem rossz. Szerintem teljesen kizárt, hogy szilikonos /nem inkább kollagénes? :roll: / a szája. Apuci örüksége, nyilvánvalóan. :D Meg a műszájak nem így szoktak kinézni.
Shaira: nem tudnád berakni magának az oldalnak a címét, ahol a képek vannak? /köszi/
www.doing-the-impossible.com/blo ... %20-%20liv %
www.doing-the-impossible.com/blo ... 1%2003.jpg
www.doing-the-impossible.com/blo ... 0cover.jpg
www.doing-the-impossible.com/blo ... 0cover.jpg
www.doing-the-impossible.com/blo ... 1%2004.jpg

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110065 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
ja...jó hír.....de akkor megint koplalnia kell?(márha igaz h meghízott...)

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110045 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Csajok! sajnálom, hogy nem jönnek be a képek, igazán királyak.
Egyébként Liv lesz az új Givenchy modell. Állítólag a természetes szépsége miatt. :roll:
De azért jó hír. Mindenféle pacsulit fog reklámozni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110008 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Jaj, annyira gázos volt a Girl!-ben az a szilikonos cikk!
Az egész anniyból állt, hogy kiválasztottak néhány hírességet, és kerestek róluk 1 olyan képet, amin vékonyabbnak, és egy olyan képek (legtöbbször túlrúzsozottak voltak rajta), amin vastagabbnak tűnik a szájuk! /Jó, mondjuk azt elhiszem, h Pam Andersonnak tényleg olyan a szája, ne, de Livnek!! :nono: /

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109765 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Saczy írta: nem tom hogy vagytok vele de ugyanazok a képek jönnek be nekem....(ráadásul vigg meg a fia és nem arwen) :arrow: shaira képei


Azért jön be mindig ugyanaz,mert az oldal nem engedi,hogy belinkeljék a képeket(Arden mondta az Aragornos topicban,mert én se tudtam)

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109753 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
hát kb....julia rpberts már csak ilyen....
nem tom hogy vagytok vele de ugyanazok a képek jönnek be nekem....(ráadásul vigg meg a fia és nem arwen) :arrow: shaira képei

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109727 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Agoura írta: Julia Roberts Arwenként

home.hccnet.nl/neturnia.wallpape ... arwen.html



ez dúúúrva! :lol: :lol: :lol: mégszerencse, hogy nem ő játsza Arwent.a premiereken mindenki vele foglalkozna, ő pedig újságolná nagy lelkesen, hogy már gyerekként a Babó volt a kedvenc olvasmánya... :x :x :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109708 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Julia Roberts Arwenként

home.hccnet.nl/neturnia.wallpape ... arwen.html

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109648 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Erre inkább nem mondok semmit:
www.councilofelrond.com/modules/ ... set/27.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109647 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ez egy tök jó kép róla:
www.councilofelrond.com/modules/ ... set/27.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109642 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Most akkor ki Arwen apja? :lol: :lol:
www.councilofelrond.com/modules/ ... et_CoE.jpg
:lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109637 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
szerintem Shaira képén egész helyes!
szvsz nem szilikonos a szája
én se szeretem azokat a lányokat akik nagyon vékonyak :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109636 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Saczy írta: mintha kicsit hízott volna....
én a képen úgy láttam hgy tökre vastag a szája.... :arrow: szilikonos....de nézzétek meg....(bravo girl)


szegény Livet mindenki csak cikizi.én se birom nagyon, de kit érdekel, hogy meghízott?Ő dolga.ez annak a jele, hogy boldog!elég lehetett neki kitugyja hány hónapon keresztül fogyóznia Arwen miatt... :roll:
az a szilikon száj pedig tuti nem igaz.azért nem csak az anyjára hasonlít szegénykém...a bravo girl pedig valóban hiteles forrás... :x :x

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109625 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Tudom, hogy régi, de nekem új:
www.councilofelrond.com/modules/ ... narwen.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109513 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
mintha kicsit hízott volna....
én a képen úgy láttam hgy tökre vastag a szája.... :arrow: szilikonos....de nézzétek meg....(bravo girl)

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109509 Írta: Nornorë
Nornorë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

shaira írta: www.bagendinn.com/images/livian1.jpg

:arrow: mintha egy kicsit kevesett aludt volna...

" The path of excess leads to tower of wisdom. " / Blake /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109270 Írta: shaira

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109097 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hé,az Arwen-száj az nem a normális szája!!! NÉzd meg az apjáét!!! Livé dettó, bár anyuka javított rajta kicsit!!! Szép telt, ha kicsit keskenyebb lenne, elfogadnám!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108931 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
én sem szeretem az olyan színésznőcskéket akik olyanok mint egy deszka!!
de azon a képen nem a "normális" szája volt, szal nem az arwenes szája , hanem sokkal teltebb volt......egyébként a bravo girlben volt ha valakit érdekel...

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108830 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát,volt az 20kg is!!! A szája pedig nem szilikonos!!! 8 évesen is ugyanilyen volt!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108782 Írta: sorriso
sorriso válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Úgy gondolom, attól még hogy színésznö és mindenki elvárja töle hogy karcsú legyen(vagyis koplaljon), nem kötelezö ezt tennie. A helyében én sem tenném. Személy szerint utálom azokat a színésznöket, akik nem az igazi énjüket mutatják, abban a hitben, hogy az igazi valójukkal nem lennének rajongóik. :twisted: :evil: :wink:
Még egy tavalyi Storyban(asszem) láttam egy képet róla, (meg is van kivágva) bikiniben fürdözik valami tengerparton pasijával, Roystonnal, és valóban kicsit kigömbölyödött. :o 8O
Szó szerint azt írtákö nyilatkozta - állítólag):
" Elegem van abból, hogy folyton koplaljak csak azért, hogy olyan legyek mint egy gebe. Kövér vagyok, de boldog: végre megtaláltam az igazi szerelmet, és öszintén mondom, hogy egyáltalán nem kellettek hozzá vékony combok." :itscool:

"Ne féljünk nagyot lépni.Ha ez tűnik szükségesnek, két kis ugrással nem jutunk át a szakadékon"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108759 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
AJja, én is olvastam, hogy felszedett egy kicsit - a rosszindulatúbb újságírók szerint 12 kilót...

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108738 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
olyan képet láttam livről!!!el se hiszitek! szilikonos szája van!!!!!és kicsit meghízott!szal nem kövér de kövérebb mint volt a GYU-ban!!!!!!!te jó isten else hittem h őaz!

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107961 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
www.cinematrix.hu/honlapok/cinematrixdij/#
Szavazás millió kategóriában, sok-sok GYU-jelöléssel!!! Liv mint legjobb nő, Vig mint legjobb pasi, hadd ne soroljam!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107550 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
jah igen bocsika! :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107549 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
No és persze Trufáé!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107491 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
hát abba belehalnék ha az arwen ölné meg a főnazgúlt!!!!!!
az kizárólag éowyn meg a nazgúl dolga!!! :evil:

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.710 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére