Arwen (Liv Tyler)

Több
21 éve 5 hónapja #114189 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Gratula! Képek nincsenek? :? Kíváncsi lettem volna Liv ruhájára! :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114122 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Csak egy hír erejéig beugrottam ide, ma ötlött a szemembe és nem láttam, hogy szó lett volna róla a topicban.
Liv Tyler férjhez ment rockzenész barátjához.

www.origo.hu/szorakozas/mozi/200 ... tyler.html

Gratulálunk! :)

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113294 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Saczy írta: off: bocsi, de nem tom, hogy hogyan lehet a képeket berakni alulra....valaki megmondanánekem :?: :D

A Profilnál módosítod az aláírásodat, és így kell képet betenni:
[img]kép%20url%20címe[/img] :wink:
De mivel csak 120 karakter lehet az aláírás, nekem elég jól össze kellett nyomorgatnom a szöveget, mire a kép is befért. :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113274 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
off: bocsi, de nem tom, hogy hogyan lehet a képeket berakni alulra....valaki megmondanánekem :?: :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113214 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Enna írta:

Augustíne írta: Én imádom a tünde szövegeket, viszont Liv pl. az 1. részben nagyon hülyén mondja azt a szöveget, h:
"Nín o Chitaeglir
Lasto Beth daer!"


Szerintem jól mondja. Bár az angol eredetit csak egyszer hallottam.....


Nem azt mondtam, h hibásan mondja, hanem hogy olyan hülyén hangzik!! :arrow: Mindta be lenne szívva! :wink:
Itt:
www.elvish.org/gwaith/sounds/bruinen_spell.wav

+ itt, de itt nem annyira tűnt föl:
www.elvish.org/gwaith/sounds/bruinen.wav


Saczy: Igazad van! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113034 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Sziasztok!

Hoztam nektek egy-két nagyon szép desktop tapétát:

angelasedai.homestead.com/Main.html

Ne ijedjetek meg, hogy HP-val és Patriottal kezdődik. Lapozzatok lejjebb, ott vannak az Arwen és tünde tapéták.

És egy-két nagyon nagyon szép bannert, amit használhattok a fórumozáshoz, szerkesztett aláírásban e-mailben, és ahol szeretnétek.
Nem csak Arwen-rajongóknak!

angelasedai.homestead.com/GrayAjah.html

Üdv

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112877 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Augustíne írta: Én imádom a tünde szövegeket, viszont Liv pl. az 1. részben nagyon hülyén mondja azt a szöveget, h:
"Nín o Chitaeglir
Lasto Beth daer!"


Szerintem jól mondja. Bár az angol eredetit csak egyszer hallottam.....

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112436 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
ha én megtanulnám azt a nyelvet akkor az életben nem felejteném el az biztos!!!!!!!!!! :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112406 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát ez elég ciki!
I veleth U! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112105 Írta: Cat
Cat válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát egy riportban azt mondta,hogy már nem tud semmit és azt az egy szót amit mondani szeretett volna azt is az Orlando segitségével tudta "rendesen" elmondani. :? nem is tom asszem azt akarta mondani,hogy szeretlek.Vagy valami ilyesmi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111848 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Én imádom a tünde szövegeket, viszont Liv pl. az 1. részben nagyon hülyén mondja azt a szöveget, h:
"Nín o Chitaeglir
Lasto Beth daer..."

AQmúgy tényleg igaz, h a forgatás után teljesen elfelejtett tündéül? :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111596 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Saczy írta: valami ilyesmit mond elrond is nem?mikor aren telepatikusan beszél vele...

Igen, Elrond is ugyanezt ismétli meg: Lasto beth nín... Tolo dan nan galad...
A tünde szövegek elemzése:
www.elvish.org/gwaith/movie_fotr.htm
ill. www.elvish.org/gwaith/movie_ttt.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111595 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
valami ilyesmit mond elrond is nem?mikor aren telepatikusan beszél vele...

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111557 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Ryana írta: Hello, lenne egy kérdésem... :roll:

A FOTR-ban mikor Arwen jön segíteni Frodón, mondja, hogy "Arwen a nevem. Azért jöttem, hogy segítsek. Halld a hangom, és gyere vissza a fényre!" (vagy nem egészen így, nem tudom) - akkor eredetiben mit mond? Mármint ezt mondja tündéül. És hogy tündéül ezt hogy mondja? :?: [size=9:1zzvuczg](Ezt szépen és egyszerűen fogalmaztam meg. :oops: :roll: :wink: )[/size]


arwen: Frodo, im Arwen. Telin le thaed.
Lasto beth nîn, tolo dan nan galad.

angolul: I am Arwen - I've come to help you. Hear my voice... Come back to the light.
magyarul: Arwen vagyok-segíteni jöttem. Halld a hangom...térj vissza a fényre.
:wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111550 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hello, lenne egy kérdésem... :roll:

A FOTR-ban mikor Arwen jön segíteni Frodón, mondja, hogy "Arwen a nevem. Azért jöttem, hogy segítsek. Halld a hangom, és gyere vissza a fényre!" (vagy nem egészen így, nem tudom) - akkor eredetiben mit mond? Mármint ezt mondja tündéül. És hogy tündéül ezt hogy mondja? :?: [size=9:c3syo6wm](Ezt szépen és egyszerűen fogalmaztam meg. :oops: :roll: :wink: )[/size]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111547 Írta: Nornorë
Nornorë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
www.lordoftheringscatalog.com/t0 ... oduct.html :arrow: nem rossz, Arwen kardja ,de mennyiért...

" The path of excess leads to tower of wisdom. " / Blake /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111425 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Arwen (bocsi,ha már volt)
Rotk-ben 8)
www.angelfire.com/wizard/arwen_u ... ROTK_2.jpg
www.angelfire.com/wizard/arwen_u ... n_ROTK.jpg

TTT-ben 8)

www.angelfire.com/wizard/arwen_u ... TT__2_.jpg
www.angelfire.com/wizard/arwen_u ... en_TTT.jpg
www.angelfire.com/wizard/arwen_u ... g_down.jpg
www.angelfire.com/wizard/arwen_u ... rwen_6.jpg

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111422 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Még néhány a vörös démonról (remélem, most sikerülnek!):
us.imdb.com/EGallery?source=ss&g ... ey=0203755
us.imdb.com/EGallery?source=ss&g ... ey=0203755
us.imdb.com/EGallery?source=ss&g ... ey=0203755
us.imdb.com/EGallery?source=ss&g ... ey=0203755
us.imdb.com/EGallery?source=ss&g ... ey=0203755

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111375 Írta: Nornorë
Nornorë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Teron: Érzéki csalódás (angolul: one night at McCool's) tényleg nem semmi a film ...
www.lovelylivtyler.com/showpic.h ... ol;s&text= :arrow: a vörös démon...
www.lovelylivtyler.com/showpic.h ... l;s_Poster

" The path of excess leads to tower of wisdom. " / Blake /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111151 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
birefi: mi volt a címe ennek a filmnek, ahol ígynyomult Liv?

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111101 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

shaira írta: Ebbe nem hiszem:
gallery.liv-tyler.com/albums/bla ... te/abs.jpg


Na, ez nagyon jó lett!!!! 8O :itscool:

bir: jah! Én is-itthon... :wink: Durva a csaj!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110938 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Jaja, ez tényleg jó kép.

A kedvenc filmem (tőle) jut eszembe róla. Tudjátok amikor olyan végzet asszonyát játszott. Vígjáték volt, ő a vörös hajú démon mindenkit megbolondított, még a bérgyilkost is akit ellene béreltek fel.
Fergeteges volt.

Amikor a film elején beszélgetett a sráccal... :lol:
srác (most találkoztak 10 perce, és a lány rögtön feljött hozzá, nem kissé zavarban ): - Szeretem a zenét.
Liv (vörös hajú, tüzes bombázó): A zenét én is nagyon szeretem. A zenénél csak egy dolgot szeretek jobban.
Srác: -Mit?
Liv: - A szexet.

Ez volt a pillanat mikor a srác kiköpte az italát a filmben, én meg kiköhögtem a popcornt a néző téren. :wink:
Tök mázli, hogy én épp nem ittam. :)

Úgy látszik az egész stílus kérdése, mert amúgy a képen is látszik, hogy túl sok takargatni valója nincs. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110934 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Szvsz ezek a fél-akt képek sokkal jobbak, mint egy teljes. Több varázs és izgalom van bennük. :roll:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110932 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Akt-féle:
gallery.liv-tyler.com/albums/bla ... te/abh.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110931 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ez egy tök jó kép, de van jobb is:
gallery.liv-tyler.com/albums/modelin/afh.jpg
Ebbe tuti belenyúltak számítógéppel:
gallery.liv-tyler.com/albums/modelin/acl.jpg
Ebbe nem hiszem:
gallery.liv-tyler.com/albums/bla ... te/abs.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110930 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110929 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110882 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Szerintem Livnek nincsenek aktfotói.
Habár van egy film, a lopott szépség, ahol hogy is mondjam, szóval elég korrektül "lefektetik"... Nem láttam a filmet, de néhány ismerős rögtön beasszociálta Liv-et arra filmre. Utánanéztem neten és töredelmesen bevallom, hogy bizony Liv-nek elég sok része látszik, sőt... Szóval ő sem maradt "veretlen" színésznő a vásznon. Sajnos. De hát ez már cak így van a színésznőkkel.

Undómiel: :) Jó a fordításod... főleg a végén az eufemizmusok.... :) De szerintem ha Liv is ilyen szintre alacsonyodna, akkor engem elvesztene a ranjongótáborából. SZerintem sokan nem szeretnék utána, bár szerezne új rajongókat, akik az ilyen "díva" lányokat szeretik. De nem szeretném, ha ilyenné válna.

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110812 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Undi: köszi... Ez azért GÁZ! Mondjuk kíváncsi leszek a képekre! Tényleg: Livnek vannak aktfotói? (Nem mintha + akarnám őket nézni, csak érdekel)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110798 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Scent of a Star
Parfums Givenchy has selected actress Liv Tyler as the new face the for the company's new women's scent, due out in September. This appears to be a logical follow-up to previous Givenchy star turns that have included similarly fresh-faced and innocent-looking actresses Audrey Hepburn and Lou Dillon. Meanwhile, Tom Ford keeps YSL perfumes naughty by casting sizzling diva Emmanuelle Seigner (who has a reputation in Paris for frequenting upscale sex clubs) in the ads for Nu Eau de Toilette, which is set to break in late March. And yes, of course she's naked and passionately entwined with a similarly declothed young man. So far, we've had naked rump, breasts, pubic hair and penis in YSL's various perfume ads. The only way for Tom to shock us now is to show the models fully clothed.


Egy sztár illata
A Parfums Givenchy (ez a G-cég parfümrészlege lesz?) Liv Tyler színésznőt választotta a cég legújabb női illatának arcául, mely szeptembertől lesz kapható. Ez az előző Givenchy-sztárok felbukkanásának, mint a tiszta és ártatlan arcú Audrey Hepburn vagy Lou Dillon, ésszerű folytatása. Mindeközben Tom Ford úgy tartja kikapósnak (attól marad keresett) az YSL illatokat, hogy a Nu Eau de Toilette (március végén jön) reklámkampányára Emmanuelle Seigner dívát (a jellemzés nem kislányoknak való :oops: ) szerződtette le. A nőci pucér egy csomó pőre ipsével körülvéve (talán hagyjuk, mert a végén még magamat kell kitiltanom). De az YSL reklámkampányokban már eddig is elégszer láttunk ,,penis"-t, stb-t (pirul :oops: :oops: :oops: ). Ezek után Tom számára az egyetlen lehetőség, hogy megdöbbentsen minket az, ha felöltözteti modelljeit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.696 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére