Csavardi Samu

Több
22 éve 4 hete #72088 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Minerva írta: Fanart! :!:
Imááád!:
www4.justnet.ne.jp/~y-asrs/lotr/flodo&sam.jpg


COOOOOOLLLLLLLLLLLL!!!!!!! :D :P :!: :D :P
nagyon tetszik! :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #72052 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Áfonya írta: 8O


Min, szeretlek, de ezt úgyis tudod. :lol: 8) :twisted:

Ez most vallomás volt? :twisted: :roll: :oops: :twisted: :roll: :oops: :twisted: :roll: :oops: :lol: :o :lol: :o :lol: :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #71998 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #71997 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Minerva írta: Fanart! :!:
Imááád!:
www4.justnet.ne.jp/~y-asrs/lotr/flodo&sam.jpg


8O
Min, szeretlek, de ezt úgyis tudod. :lol: 8) :twisted:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #71987 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja - 22 éve 4 hete #71625 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Hogy kell a **** hozzászólást törölni??

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71466 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Látom,sok mindennel le vagyok maradva Seannal kapcsolatban!
Odáig yutottam el,hogy megnősült.Most olvastam,hogy megszületett a 2. lánya...Wow!Gratulálni lehet neki!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71399 Írta: Melinda
Melinda válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
EZ FANTASZTIKUSSS!!!!! :bounce: :hello: :up: :itscool: GRATULA NEKI!!!!! :cheers: :bounce: :hello: HOGY ÉN MILYEN BOLDOG VAGYOK! :) :up:

-she said-"...May it be a light to you in dark places,
when all other lights go out..." (Galadriel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71054 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Ez télleg nagyon jó hír!Most már én is örülhetek!!! :D :hello: :hello:
[size=9:g9774q95]hódica:köszi,de már engem is idegesít,hogy nem tanulok angolt,de majd jövőre... :roll: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71051 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Lili írta: Gyerekek,hogy én is örüljek egy kicsit vki lefordítaná nekem ezt az egy mondatot.Lécci!!! :lol: :lol: :oops:
[size=9:30xk6ft4]Bocs,ha az idegetekre megyek... :lol: :oops: [/size]


Az a lényeg, hogy Seannak és a feleségének megszületett a második lányuk. :D :hello:
[size=9:30xk6ft4]senkinek nem mész az idegeire :wink: [/size]

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71044 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Áfonya írta:

hódica írta: Figyeljetek mit olvastam egy Lijes site-on: :arrow:

::Oh, and I just want to say Congratulations to Sean Astin & His wife, Christine on the birth of their second daughter! How Sweet!! :)

:bounce: :dance: :hello: :hello: DEJÓDEJÓ!!!!!!!!!!!

Gratula nekik!!!!!!!! :D


Igen, én is pont most olvastam! :D Tök jó, igaz? 8) Gratula!


Gyerekek,hogy én is örüljek egy kicsit vki lefordítaná nekem ezt az egy mondatot.Lécci!!! :lol: :lol: :oops:
[size=9:3akxdv0e]Bocs,ha az idegetekre megyek... :lol: :oops: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71026 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

hódica írta: Figyeljetek mit olvastam egy Lijes site-on: :arrow:

::Oh, and I just want to say Congratulations to Sean Astin & His wife, Christine on the birth of their second daughter! How Sweet!! :)

:bounce: :dance: :hello: :hello: DEJÓDEJÓ!!!!!!!!!!!

Gratula nekik!!!!!!!! :D


Igen, én is pont most olvastam! :D Tök jó, igaz? 8) Gratula!

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71014 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Figyeljetek mit olvastam egy Lijes site-on: :arrow:

::Oh, and I just want to say Congratulations to Sean Astin & His wife, Christine on the birth of their second daughter! How Sweet!! :)

:bounce: :dance: :hello: :hello: DEJÓDEJÓ!!!!!!!!!!!

Gratula nekik!!!!!!!! :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70579 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Samu specialitása... ;)
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... pecial.htm

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70359 Írta: Melinda
Melinda válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Ez az egyik kedvenc jlenetem! :)
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... _20_29.jpg

-she said-"...May it be a light to you in dark places,
when all other lights go out..." (Galadriel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69101 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Lili írta: Sziasztok!
Csak gondoltam szólok,hogy jövő héten vasárnap(júliús 28.-án)lesz Sean egyik filmje az rtl-klubbon! :bounce:
:arrow: A terror iskolája 19:50-21:55

Állítólag egész jó film,tesóm már látta egy német csatornán! :wink:



Lili, a számból vetted ki a szót!!!! :agree:

Ugyan ezt akartam mondani, és az én tesóm is látta, de ő a magyaron pár éve, és azt mondta hogy jó film, csak eléggé parás....mondjuk a tesóm eléggé fél mindentől, szóval lehet hogy nem is annyira durva :hein: de a címéből ítélve....remélem nem ölik meg Seant :oops: :!: :?: :cry:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69071 Írta: Melinda
Melinda válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sam's Song in the Orc-tower :bounce:

In westwern lands beneaht the Sun
the flowers may rise in Spring,
the trees may bud, the waters run,
the merry finches sing.
Or there maybe 'tis cloudless night
and swaying beeches bear
the Elven-stars as jewels white
amid their branching hair.

Though here at yourney's end I lie
in darkness buried deep,
beyond all towers strong and high,
beyond all shadows rides the Sun
and Stars for ever dwell:
I will not say the day is done,
nor bid the Stars farewell.


:bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

-she said-"...May it be a light to you in dark places,
when all other lights go out..." (Galadriel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #68543 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Ide rakok rajzot:
www.glassgriffin.com/fanart/images/SamFAN.jpg
www.glassgriffin.com/fanart/images/SAMWISE5.JPG
________________
'....összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68211 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Ithil Iarfeniël írta: Most játszanak egy filmet az RTL Klubon és Sean is játszik benne. a címe: Apja fia. (csak nem ő a főszereplő)


Ezek szerint jól láttam a film előzetesében.Csak nem voltam benne bizti,de mostmár mind1 úgyis lemaradtam a filmről... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #68148 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Most játszanak egy filmet az RTL Klubon és Sean is játszik benne. a címe: Apja fia. (csak nem ő a főszereplő)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67965 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

LESZ A TERROR ISKOLÁJA??????? De jó! :D :D :D :D :D Azt olyan rég akarom látni!! :wink:

Megint elköszönök hosszú időre.Remélem utoljára... :? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67960 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!
Csak gondoltam szólok,hogy jövő héten vasárnap(júliús 28.-án)lesz Sean egyik filmje az rtl-klubbon! :bounce:
:arrow: A terror iskolája 19:50-21:55

Állítólag egész jó film,tesóm már látta egy német csatornán! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67780 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Újra itt!!!! :hello:
(Három nap. :bawling: :cry: )

OFFOFFOFFOFFOFF:

Elegem van a fociból! Még jó hogy már vége! Elnézést a football rajongóktól!

Nagyon szeretem Samut, de itt igazán nem tudok többet mondani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66426 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
igaz,hogy ide már nem igazán írnak, de mivel ez az egyik kedvenc topicom, ezért innen is elköszönök!!!
kb. 1 hónapig nem fogok ide jönni (mármint a fórumra)!!!
részben a MATÁV miatt, meg itt a nyár, strand, holiday... meg én még dolgozni is fogok, tehát nem is nagyon lenne időm valószínüleg gyakran ide járni!!!
DE AUGUSTUSBAN VISSZAJÖVÖK!!! :D :D :D (én örülök neki!!)
hiányozni fogtok!!! *szip, szip* :( :( :(

ne feledjétek a nevemet

naughty :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65928 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
MILYEN MAILT????????????? :oops: :oops: :D
hódica: jó az aláírásod!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65434 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

n8n:nekem is küldd el azt az e-mailt lécci!!! :lol: :lol:
Bocsi az offért! :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65421 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

n8n írta: Samu: szerintetek Samuvégülis miért döntött úgy, h elmegy a Szürkerévbe?


Mivel ő volt az utolsó Gyűrűhordozó, tehát végül neki is el kellet hajóznia.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65407 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
nemtom miért írta le 2x :roll:

n8n:nekem jöhet a mail :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65402 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

n8n írta: Sean felkerül a legek közé!! WOW! ideje volt...hát igen...mert megérdemli (tisztára, mint egy L'oreal reklám :D )

valahol azt hallottam, hogy nem lesz Banyapók (sajna már nem emlékszem, h ki mondta, és melyik topicban :oops: ) :arrow: .............. <-- haátásszünet

ha nem lesz, én végkép kiborulok! és akkor hogyan fogja PJ megoldani ezt az egészet... :?: reméljük, hogy csak kacsa...


Aranyos az a L'Oreal-os hasonlat! :D :D :D

Ami Banyapókot illeti :arrow: LESZ, csak a ROTK-ben. :? Ami még több mint 1 év..... :cry:

n8n írta: Sean felkerül a legek közé!! WOW! ideje volt...hát igen...mert megérdemli (tisztára, mint egy L'oreal reklám :D )

valahol azt hallottam, hogy nem lesz Banyapók (sajna már nem emlékszem, h ki mondta, és melyik topicban :oops: ) :arrow: .............. <-- haátásszünet

ha nem lesz, én végkép kiborulok! és akkor hogyan fogja PJ megoldani ezt az egészet... :?: reméljük, hogy csak kacsa...


Aranyos az a L'Oreal-os hasonlat! :D :D :D

Ami Banyapókot illeti :arrow: LESZ, csak a ROTK-ben. :? Ami még több mint 1 év..... :cry:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65284 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
kéritek azt a bizonyos emilt? :D

kéne valami Samuról, vagy Seanról... :roll:
Samu: szerintetek Samuvégülis miért döntött úgy, h elmegy a Szürkerévbe? [size=9:1sv7ubad]ahelyett, h békésen, és köztiszteletreméltó hobbitként meghal a Megyében?[/size]

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.530 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére