Csavardi Samu

Több
22 éve 3 hónapja #62335 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sajnos nem csak egy! :cry: De PJ két csemetéje gyönyörű, büszke lehet rájuk! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62136 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Frodó és Samu között kialakuló barátságot, ha... kihagyják... NEM TUDOM MIT CSINÁLOK!!!!!!!! :!: :!: :evil: (Gondolom semmit :wink: )
A Peter Jackson gyerekek nagyon cukik, de nem tudom láttátok-e mikor kiszélesítették a képet volt ott egy olyan csunya kis hobbitocska! Jajj! :twisted: :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62128 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Ezt a képet már beraktam a Frodós topicba is, de mivel Samu is rajta van, a link szerintem nem árt két helyen. 8) A képkockát a LOTR DVD-ről szedték le.
klikk ide

De ha már itt vagyok, berakom ezeket is: :D
TTT forgatás 1.
TTT forgatás 2.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62104 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
én inkább attól félek a TTT kapcsán, hogy túlsok harc lesz benne, azaz túl sok jelentőséget fordítanak a látványnak, és kihagyják majd Frodo és SAmu kialakuló kapcsolatát, szeretetét....

NEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61978 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
A kislány nem is olyan dundi! :wink: Legyünk szolidárisak! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61971 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Megvan!
Emlékszem!Csak ti azt mondtátok, hogy a film végén van, és úgy nem ugrott be, de így már vili! :P
Tudom kik ők! Olyan édesek!Mind olyan pufók mint PJ!!!!!!! :P :P :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61967 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Aha, ők azok! :D A Banyapókon viszont én is ki vagyok akadva!
Azon gondolkodtam, hogy ugye a könyv szerint Frodó és Samu már a Szövetség megalakulásakor is penge, azaz vékonyka! De a trailer alapján Samu nem fogyott egy dekát sem! Hogy is van ez? :?: :idea: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61961 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
tényleg, Ő is? de ari! :)
Szmé:szívesen, de remélem nem nagyon fütyülnek!
szerintem nincs arról nagyon kép....
nem lesz benne a Banyapók???????????????????????????? :?: ????????????????????????????????????????????? ez komoly??? ne ne! na na! sőt: na ne! Pj-Pj-Pj-...ejnye-ejnye......

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61545 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Hódica! Nekem sincsenek képeim! Mikor Gandalf jön a kis szekerén és a gyerekek rohannak utána, a kislány, aki Gandalf nevét kiabálja, PJ-é. Így talán beugrik!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61528 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
hódica:ez akkor volt, amikor még az elején az ünnepségkor Bilbo történeteket mesélt,a kis hobbitgyerekeknek!!!(asszem trollokról mesélt)
nem emléxel??? nekem nincsenek képeim! :cry:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61523 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Én nem emlékszem rájuk. :oops: :(
Van v.kinek kép róluk?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61082 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Nekem is rettentően tettszett az a két kis tacskó hobbit! :wink: Nagyon aranyosak!

N8n!

Köszi! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61069 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Tényleg PJ gyerekei??? :D :D
Tök jó, szerintem is édik voltak!!
ÉN SEM TOM, HOGY MEDDIG LESZ A SZTORI, DE ASSZEM BANYA NEM LESZ BENNE!!
pedig tök jó lenne, ha úgy lenne vége , mint a könyvben!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61030 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Undómiel írta: Láttátok a FOTR végén a betűket! Ki volt írva, hogy a két szájtátós hobbitgyereket a Jackson gyerekek játszották. Akkor ők pedig PJ gyerekei lesznek! Szerintem is marha jó!!!! :D :P :D

dejódejódekódejó!
azok marha aranyosak voltak! bírtram, amikor hátulról mutatják őket és látszik ahogy Bilbő mesél, az összesnek göndörhaja van!
oylan aranyosak!
sztem se lesz benne a Megye megtísztítása, nekem az a könyvben sem tetszett, csak a Szarumános volt jó.
azt csak megoldja valahogy PJ....
de ha Szarumánt ott hagyja, ahogy van...mérges leszek! :evil:
Szméagol:tesszik az aláírászod!
8)

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60949 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Persze, hogy van! Ha jól tudom az egyik forgatókönyv író a felesége, Fran Welsh. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60921 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Bocsi az offért, de PJ-nek van gyereke? ÉS kitől?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60913 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Szerintem is! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60902 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Láttátok a FOTR végén a betűket! Ki volt írva, hogy a két szájtátós hobbitgyereket a Jackson gyerekek játszották. Akkor ők pedig PJ gyerekei lesznek! Szerintem is marha jó!!!! :D :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60895 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
De jó!!!!!!!!! :P :D :P :D :P
Hát ez annyir aranyos!!!!!!!!!!!!!!!!
Olyan cukor a kislánya!!!!!!!(édes ki hobbit lesz!)
:P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60893 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!
Hódica!

Tényleg a kislánya játssza Alexandra Astin! Így igaz öleléseket láthatunk majd! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60892 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Kövezzetek meg, de úgy emlékszem, hogy v.kitőlk hallottam, hogy Samu gyerekét a valódi kislánya fogja játszani. :? :?: :? :?: :?

Sz.tem nem lenne v.mi jó, ha a megye megtisztítását PJ kihagyná, úgy nem lenne jó!
Pl. kíváncs vagyok Szarumánra a Megyében.
É azt szeretném, ha ott lenne vége, ahol a könyvben.Akkor tuti, hogy bőgnék.... :oops: :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60852 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Én is! Már kérdeztem másik topicban, de még mindig nem tudom, meddig jut el a TTT a történetben?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60846 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
JAJAJAJAJA!!! :D
modjuk mikor már hatodszorra néztem, akkor egy kicsit hosszúnak tűnt!!!
annyira várom már a Decembert!!(vagy januárt, nemtom, de reméllem a derembert!!!)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60843 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Hát még engem mennyire nem zavarna! :wink: :D
Az első résznél is csak ültem a moziban és nem akartam elhinni, hogy VÉGE. :roll: Amikor másodszor néztem meg akkor meg csak drukkoltam:"Frodó! Samu! Menjetek egy kicsit tovább, egy kicsit tovább!" :D :lol: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60839 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
MONJUK ENGEM SE ZAVARNA!!! :lol: :lol: :lol:
DE SAJNA NEM LEHET!!! :cry:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60668 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

naughty írta: de nem csinálhatják meg a filmet 5 órásra!!!


Miért ne? :P :D :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60338 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
jó, jó szméagol kedveszkém igaszad van!!!

de nem csinálhatják meg a filmet 5 órásra!!!
a fontos részeket majd mársová belefűzik !!!
bizzunk PJ-ben!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #60064 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Naughty!
Egyáltalán nem mellékes :evil: :evil: ! Szarumán halála és a legfontosabb (számomra 8) ) Frodó elismerése Szarumántól!
Nézegettétek a családfákat? Azért a négy ill. három hobbit közül messze ő volt a legtermékenyebb :twisted: :twisted: ! Rengeteg gyereke volt például Frodó, Trufa, Pippin, Bilbó meg Bende! Aranyos!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #59668 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
MONDJUK A MEGYE MEGTISZTÍTÁSA, SZERITEM IS MELLÉKES RÉSZ LEHET A FILM SZEMPONTJÁBÓL!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #59539 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Igen, és PJ is azt nyilatkozta, hogy ő nem tartja olyan fontosnak a Megye megtisztítását, tehát vlsz., hogy az vagy nem lesz benne, vagy nem lesz olyan hangsúlyos...

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.495 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére