Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
21 éve 5 hónapja #112590 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Sajnos.. a közvélemény elfejette őket.. De ne aggodj.-) Én harcoltam ki hogy legyenek benne!! Most gonodlj bele mindenhonnann Csak elijah meg viggo meg orli folyt, ezért elfedetettt mellékszereplök.. szal kábé két honapig vertem a hepalyt még pár emberrel ezért lettek most benne-)))


Hát szerintem azért Viggoról nem írtak annyit,hogy mindenhonnan Ő folyt :roll:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112573 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: IGEN?? HUn van itnerjuuu?????


Innen letöltheted kedves Rabyn... (nem árt ha van RealPlayered)

A video clip where he speaks a bit of German:
www.bagendinn.com/dom.htm

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112466 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rabyn, azt még azelőtt írtam be:)) Amúgy a Trufa nekem nem a "vidámat" juttatja eszembe, hanem a tufát. Arról meg valamin puha izé jut eszembe...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112373 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A Peregrin a Pippin neve
De anyaköveztetehtő a Pellegrin név-))
akkorát röhögtem amikor megláttam!!!

IGEN?? HUn van itnerjuuu?????

Dodiekám: mondtam ár, hogy nem tuálunk hát nem hitted el?-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112356 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
én már sokszor találkoztam mindkét formával: Peregrin & Pelegrin.
Áruljátok el, most melyik a "helyes" ?

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112240 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Köszi a névvel kapcsolatos felvilágosítást! Nagyon örültem neki. Őszintén szólva eszembe jutott, hogy a vidámra asszociáltak a névfordításnál... de nem voltam benne biztos és gondoltam megkérdezem a nálam többet tudóktól!

Dodiee: Dehogy vagy te szigorú! Sőőőt! :wink: Nagyon is elnéző vagy! Néha valóban kell az ostor a népnek, hogy végre azt csinálja amit kell!

Az IM-nek azonnal utánanézek... jó régen volt, mikor utcsó a kezembe vettem...

A bagendinn Dom-os oldalán végre meg tudtam hallgatni a viva interjút. Viccesek nagyon! :up: Főleg, amikor Dom az elején németül beszél a német riportenővel, és Billy közbeszól, hogy Ja, Ja, Ja... :lol: de aztán megkérdezi a riporter nevét németül... hatással volt rá az a három év Dommal :cheers:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112203 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ryana írta: Hmm, letöltöttem a kicsit, mert a nagytól tuti lefagyna itt az egész, de így nem tudom elolvasni rendesen... szóval a végén van, hogy special thanx to Billy Boyd, és alatta mi van? :?: :roll:

For his musical inspiration. (Biztos volt valami köze a zeneválasztáshoz. :wink: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112198 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta: Nem túl jó a fájlkonverter programom, de azért csak sikerült megcsinálni. Csináltam egy WMV-t, ami viszonylag kis méretű (sajnos a kép is kicsi lett), és egy AVI-t, ami majdnem olyan jó minőségű, mint az eredeti WMV volt. Egyikhez sem kell az a fránya Kontiki, ami az eredetihez kellett. :wink:
free.x3.hu/sil/letoltes2.htm


Hmm, letöltöttem a kicsit, mert a nagytól tuti lefagyna itt az egész, de így nem tudom elolvasni rendesen... szóval a végén van, hogy special thanx to Billy Boyd, és alatta mi van? :?: :roll:
(Amúgy... Nagyon súlyos...)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112197 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
/me el van szontyolodva

ne mondjátok már hogy olyan szigorú volnék.. csak semmi értelme nem a topichoz tartozó vagy egy-kétszavas(Pancsikáááám!!!!) bejegyzésekkel terhelni a topicot, így is írtok sokatsokat:) Nem akarok mumus lenni:( "csak a javatokat akarom", hogy ilyen ósdi, felnőttes szövegekkel jöjjek.

[size=9:33mypm13]u.i.: valóban, Telu felhatalmazást kapott, hogy ha nem vagyok itt, a fejetekre koppintson.[/size]

Az IM-et meg kell venni!!!!!!Pancsi, közbenjárásod köszönöm:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112163 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta:

Gyöngyszem írta: Nah, ez jól feldühített:

Az IM címlapján: "Mega exkluzív! Hobbitok támadása! Megszólalnak a Gyűrűk Ura elfeledett szereplői."

Azért, nem hiszem, hogy elfeledettek lennének!!! :evil:


Az IM-ben interjú Sean-nal, Dom-mal és Billy-vel!!!





Sajnos.. a közvélemény elfejette őket.. De ne aggodj.-) Én harcoltam ki hogy legyenek benne!! Most gonodlj bele mindenhonnann Csak elijah meg viggo meg orli folyt, ezért elfedetettt mellékszereplök.. szal kábé két honapig vertem a hepalyt még pár emberrel ezért lettek most benne-)))


Pipp neve: Oh télleg a Pelegrin egy létező név-))


Azé én is harcoltam ám :) ))))

Igen igen.. a lényeget leírtátok a nevekkel kapcsban ;) Kösszönet érte...
Egyébként szerintetek Billy és Dom ilyen helyzetben (háború) elment volna az Oscarra?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112145 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Gyöngyszem írta: Nah, ez jól feldühített:

Az IM címlapján: "Mega exkluzív! Hobbitok támadása! Megszólalnak a Gyűrűk Ura elfeledett szereplői."

Azért, nem hiszem, hogy elfeledettek lennének!!! :evil:


Az IM-ben interjú Sean-nal, Dom-mal és Billy-vel!!!





Sajnos.. a közvélemény elfejette őket.. De ne aggodj.-) Én harcoltam ki hogy legyenek benne!! Most gonodlj bele mindenhonnann Csak elijah meg viggo meg orli folyt, ezért elfedetettt mellékszereplök.. szal kábé két honapig vertem a hepalyt még pár emberrel ezért lettek most benne-)))


Pipp neve: Oh télleg a Pelegrin egy létező név-))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112142 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Dejo-))
Engem is hivjanak mán Vidámnak))
és a Pelegrin mit jelent??

Nem Pelegrin, hanem Peregrin, és angolul zarándokot, vándort jelent (a latin peregrinus-ból ered). Ezért hívják néhol a könyvben Zarándok úrfinak Pippint.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112140 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Gyöngyszem írta:

Telumehtar írta:

Prisca írta: Amúgy, felmerült bennem egy kérdés, miközben házidolgozatomat írtam Tolkienből - jó fej a korunk irodalma tanárúr :wink: -, hogyan lett Merry-ből Trufa a magyar fordításban?

[size=9:2a6e3mr9](vagy ez sem a topicba illik? kicsit megszeppentem...)[/size]


Egyszerű ;) :
Ugyanis a Merry ugye angolul vidámat is jelent (jójó tudom hogy a Merry Chrismas az nem Vidám Karácsony ;) ) és ez a Trufa név (teljességben ugye Trufiádok) is vidámat jelent... hogy honnand ered azt ne kérdezzétek én nem tom... ;)


Trufa eredeti hobbit neve Kalimac, és az vidámat, boldogot jelent, tehát biztos ezért Merry, de h a magyarban miért lett Trufiádok, azt nem tudom....

A Merry-t fordították le Trufának (a "tréfa" szó mintájára), és ebből csinálták a hosszabb Trufiádok-ot, mint ahogy a Merry is Meriadoc. Régebben volt már szó róla, csak nem tudom, melyik topicban.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112128 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nah, ez jól feldühített:

Az IM címlapján: "Mega exkluzív! Hobbitok támadása! Megszólalnak a Gyűrűk Ura elfeledett szereplői."

Azért, nem hiszem, hogy elfeledettek lennének!!! :evil:


Az IM-ben interjú Sean-nal, Dom-mal és Billy-vel!!!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112125 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Telumehtar írta:

Prisca írta: Amúgy, felmerült bennem egy kérdés, miközben házidolgozatomat írtam Tolkienből - jó fej a korunk irodalma tanárúr :wink: -, hogyan lett Merry-ből Trufa a magyar fordításban?

[size=9:2sb53cfp](vagy ez sem a topicba illik? kicsit megszeppentem...)[/size]


Egyszerű ;) :
Ugyanis a Merry ugye angolul vidámat is jelent (jójó tudom hogy a Merry Chrismas az nem Vidám Karácsony ;) ) és ez a Trufa név (teljességben ugye Trufiádok) is vidámat jelent... hogy honnand ered azt ne kérdezzétek én nem tom... ;)


Trufa eredeti hobbit neve Kalimac, és az vidámat, boldogot jelent, tehát biztos ezért Merry, de h a magyarban miért lett Trufiádok, azt nem tudom....

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112089 Írta: Cat
Cat válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ha valakit esetleg érdekel a mostani im-ben van egy 2 oldalas cikk a Hbbitokról.Nagyon jók a képek is hozzá bár már elég régiek.
Csak gondoltam szólok. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112065 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dejo-))
Engem is hivjanak mán Vidámnak))
és a Pelegrin mit jelent??

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112052 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta: Amúgy, felmerült bennem egy kérdés, miközben házidolgozatomat írtam Tolkienből - jó fej a korunk irodalma tanárúr :wink: -, hogyan lett Merry-ből Trufa a magyar fordításban?

[size=9:29yj8z4d](vagy ez sem a topicba illik? kicsit megszeppentem...)[/size]


Egyszerű ;) :
Ugyanis a Merry ugye angolul vidámat is jelent (jójó tudom hogy a Merry Chrismas az nem Vidám Karácsony ;) ) és ez a Trufa név (teljességben ugye Trufiádok) is vidámat jelent... hogy honnand ered azt ne kérdezzétek én nem tom... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111951 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rabyn: olyan édes... biztosan gyönyörű álmaim lennének, ha ébredéskor ezt a képet látnám... na ja, az még jobb lenne, ha fizikailag is ott lenne, de addig! 8) megteszi ez a kép is az ágyam mellett! :wink: :lol:

Telu: köszi-köszi-köszi! a kép csúcs!!! - természetesen Manchaster mezben van... miben másban? :D
A helyreigazításod helyes, valóban nem egy esetleges filmről szól a topic, mentségemre legyen mondva, hogy más topicba ritkán nézek be... és hát persze ott a motiváció, hogy egy tőmondatnál többre fussa a mondókámból/"tollamból" :wink: :D :D

Amúgy, felmerült bennem egy kérdés, miközben házidolgozatomat írtam Tolkienből - jó fej a korunk irodalma tanárúr :wink: -, hogyan lett Merry-ből Trufa a magyar fordításban?

[size=9:24gnuycv](vagy ez sem a topicba illik? kicsit megszeppentem...)[/size]

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111871 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szó megvan a biliárdos kép... nem teljesen ugyanolyan de hasonló :)
www.bagendinn.com/images/domin33.jpg
www.bagendinn.com/images/billy/Billyplayingpool.jpg

;) :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111867 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szerintem ezt ne itt beszéjük meg... mmint a filmes dolgot... arra való a "Csináljunk filmet!" topic a kreatív szekcíóban ;)
(Megj.: Mielött bárki leugatna hogy ne csesztessek senkit mert nem vagyok moderátor (mit ahogy a múltkor is megtette ezt vki) tájékoztatok mindenkit hogy VAN felhatalmazásom Dodieetól ;) )

Mindjárt hozom azt a képet....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111826 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
www.warofthering.net/movies/phot ... age5.shtml
kukucs meg!!
IMÁDOM EZ A KÉPET!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111778 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Végigpörgettem az előző oldalakat, és meg kell mondjam, örülök, hogy megint rengeteg néznivalót adtok nekem! :D

Rabyn:
www.bagendinn.com/images/domhwi16g.jpg
csak egy kérdés ehhez a "...fantáziát" :lol: megmozgató képhez: szerinted mit csinál éppen kedvenc United szurkolóm?
www.bagendinn.com/images/dom/becardi1.jpg
és azt sem értem igazán, hogy miért nem ÉN vagyok ennyire szerencsés??? :twisted: segíthet, ha vörösre festem a hajam?

Telu: légyszi-légyszi rakd be a Domos billiárdos képet is... én arra nem emlékszem...

Dodiee: Keményítünk? Keményítünk? Neee legyél velünk olyan szigorú, jóóó! :crying:

Mindenki: Ezentúl mindenki hagyja szárnyalni a fantáziáját, és kész kisregényeket rakjon fel!

Nesztek rögtön egy téma feldobása...

Kis hazánkban nincs olyan Gyűrűk Ura rajongók találkozója, mint Németországban a RingCon? (ezt azért kérdezem, mert nem tudom, ha esetleg van, akkor bocsi...)
Igazán lehetne szervezni egy ilyen találkozót, ahova természetesen meghívhatnánk kedvenc hobbitkáinkat...

Vagy, nem vetődött még fel bennetek az az ötlet, hogy leforgassátok a Gyűrűk Ura rajongói változatát? (ahogyan a Csillagok háborúját is megcsinálták?)

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111648 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Sil: IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN IGEN!!!
Elég meggöyző voltam?))))))


Igen. :wink:
Nem túl jó a fájlkonverter programom, de azért csak sikerült megcsinálni. Csináltam egy WMV-t, ami viszonylag kis méretű (sajnos a kép is kicsi lett), és egy AVI-t, ami majdnem olyan jó minőségű, mint az eredeti WMV volt. Egyikhez sem kell az a fránya Kontiki, ami az eredetihez kellett. :wink:
free.x3.hu/sil/letoltes2.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111625 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Heheh ezeke nem normálisak-))
De ez nem uj dolog-))))))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111558 Írta: hódica

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111535 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Olyan csend van itt.. és pangunk. tudjátok, fura ez az egész.. mire várunk? a RotK-ra? vagy valami világrengető, új hírre? cak beszélgessünk.. régen sok téma volt, nekem most nem jut eszembe semmi, de valaki dobjon fel témát!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111435 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Érdekes(bocsi,ha már volt)

oberongirl.com/viggo/photos2.htm

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111432 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dez írta: Ezen nagyon aranyosak, remélem még nem voltak:
moneycentral.communities.msn.com ... PhotoID=33


Ez az egyik kedvencem:)) tulképpen az összes a kedvencem, amin Pippin a Pajkos Póniban van, azok olyan aranyosak:)) Ahogy foja azt a nayg kupát vagy mit:)

[size=9:2jck24z1]u.i.: nem azt mondom, hogy nem mondhatjátok, hogy "jók a képek", de ne eből álljon összvissz a hozzászólás.[/size]

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.735 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére