Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
21 éve 6 hónapja #105293 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dodiee: Gratulálok a kinevezésedhez!

Amúgy aza kép, amelyen a két hobbit beszabadul az éléskamrába, az nagyon aranyos! Azok a tágra nyílt szemek, és hitetlenkedően örvendő arckifejezések!
Csúcs!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105260 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Tehát. Mivel most az én feladatom ennek a topicnak a rendbetétele, kéretik minden nem ideillő(vagyis OFF) téma mellőzése, valamint a rövid, egyszavas válaszok közzétételének mellőzése is(jujj, ez csak nekem tűnik ilyen bonyolult mondtanak??) Tehát: törölve lesznek a honlappal kapcsolatos bejegyzések, egywenlőre azt, ahol a fordítandó szövegek linkjei vannak, bennhagyom, viszont a Zsu által berakott két lehetséges nyitókép, valamint az általatok berakott lehetséges képek törölve lettek, mert nem idevalók, és mert Zsu két képe széthúzza az ablakot. de! elérhetőek itt: kep.tar.hu/dodie/index.phtml?aid=27553957

Törölve lettek a nem a topichoz tartozó bejegyzések(hány százalékon áll a TTT valamilyen listán, vagy ilyesmik.)
Továbbá törlöm az off valamint a chat jellegű bejegyzéseket, reklamálni lehet, de felesleges. bosszúálló nazgúljaikat kérjük a következő címre küldjék: Megye, Nagyszmiál. köszönjük.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105255 Írta: Thaurwathiwen
Area: sztem lesz Vasudvard ;)
Van egy kép, amikor a 2 hobbit beszabadul az éléskamrába :D

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105254 Írta: Erda niire (Area)
Nem lesz Vasudvard????? Az az egyik kedvenc részem, amikor Trufa köszönti őket! És mi lesz Pippinnel? Mégsem esik rá egy troll? És Trufa? Ha nem ő öli meg a nazgult, én nem is tudom mit csinálok [size=9:299zfiuf](először talán írok egy levelet PJ-nek.[/size]

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105127 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Elnézést nem akartam pánikot keltenni :lol: de egyszerüen letargiába estem amikor olvastam.. Szarumán. brühühüh-(

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105126 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rabyn télleg nem keltett pánikot ;) Csak jót akart ;) Szólgálni új friss híreken hogy legyen min csámcsognunk ;) Ez szvsz nem baj ;)
Egyébként a felesketések szerintem benne lesznek... még Pippiné is akár ;)

(OFF: Ana: Köcce, és tood nem meek ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105124 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ery írta: Rabyn: Ne kelts pánikot! :evil:

Nem keltett pánikot! Most legalább lesz miről beszélni hetekig, míg ki nem jön az első trailer. Utána már lesz valami képünk is az egészről.
Másrészről pedig a harmadik részben(a könyvben) annyi minden történik, hogyí szinte lehetetlen egy filmbe belesűríteni... sajnos. Most újraolvastam a könyvet...
Telu: még nem mondtam, de tetszik az avatarod, csak kicsit még szokatlan.

/OFF
És a képek naggyon jók...bár én nem vagyok hobbitista...csajok, mikor találkozunk, hiányoztok már...Ki jön bálba?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105123 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Egy ujságban olvastam majd elkérem a csajtol megint akinél láttam..

De az tényleg igaz, hogy szarumánt grima dobja le-(( ebben sajnos biztos vagyok képem is van rola-(((

:(

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105121 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ezt én is erősen remélem, mivel benne lesz az amikor Trufa felajánlja a kardját Theodénnek.

Rabyn: Ne kelts pánikot! :evil:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105120 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Mindenesetre emlékeztetnék mindenkit, hogy még azon infók egy része sem lett igaz amit állítólag maga PJ mondott...

és a Minas Tirithet támadó hajóhad pedig könnyen lehet az amivel ugye Aragorn tör felfele...


És lévén ez Pippin és Trufa topic, erosen remélem hogy Trufa hostettét nem hagyják ki vagy adják át valaki másnak...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105112 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Na, jó, nem, nem állok át... :wink:

Telu: én a palantírt sajnálom 1enlőre a legjobban! :cry:

Dodiee: Meg is tartom!!! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #105110 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A palantír és Cirith Ungol is benne lesz, már a márciusi trailerben is. :D
A megye megtisztítása viszont elmarad :cry:

Rabyn: Honnan szedted az infót?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105106 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Micsoda?
És a palantíros jelenet?
Denethor halála?
Celeborn és Thraundil találkozása?
Elesszár uralkodásának kezdete?
A Megye?
Cirith Ungol?
Dernhelm&Trufa vs nazgúl Khing?
Holvannnak????????

Nehehe... remélem bennelesznek :( Ez most nem esett jól :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105076 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
ide is beteszem-((

Sziasztok!
Nem tudtam hova rakjam ezt be de szeritem ide is jo lesz.
Megtudtam hireket a Király visszatrérről..
Szomoru hirek de hirek..-(

Tehát: a kezdő jelenet az ahogy összekovácsolják a Narsilt (bocs de sztem azt már összekovácsolták!!)

SZARUMÁN MEGHAL!!! GRÍM LELÖKI AZ ERKÉLYRŐL ÉS FELNYÁRSALJA EGY GÉPEZET. :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:

Lesz viszont banyapok..

Aragorn is végigmegye a holtak ösvényén

És ispotály is lészen (há hiszen vhol egymásba kell szeretni Éowynnek és Faramirnak)

Gondort támadó hajoflotta(???)

Pelennor mezeje lesz a csúcs!! (Remélem NEM arwen öli meg a nazgult!!!)

Lehetésges, hogy látjuk Szauront!!

A film utolsó jelentei között lesz szürkerév ahol a feketlovasok elhagyják középföldét (ezt nem egészen értem őket megölték nemde???)

Samu lánya Elanor is megjelenik a film végén (csak tudnám mikor csinálta))) :roll:

A legvégén Galadriel elmonmdja miként hal meg Arwen és Aragorn és ezt még láthatjuk is.

Én mélységesen csalodott vagyok-( :bawling: :crying: :closed: :eek2:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104989 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Felőlem jöhet a sokk rajongó...engem aztán nem zavar ;)
Öh.. nekem tök mind1.. civil vagy nem civil..nekem jöhet az Ellenséges Vizekenből a Shasa imidzs is ;) És persze Trufa is jöhet..de Dom... :) Öh... 8O :D :oops: ez szerintem mindent kifejezz ;) Jah egyébként nem tudtok valamit Billy ürhajós filmjéről? Én azt olvastam hogy az is egy rövidfilm ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104986 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
jah Van nekik szép kis háremük-))

Lapomon sok uj kép van fent remélem működnek

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104969 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Saczy: ez egy nagy bölcsesség volt:))))
Augustane: ittragadhatsz, de ne felejtsd, fiaink már a MIEINK!!! a tündét meg tartsd meg te.(á lá Samu)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104922 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
hát igen szerintem is civilben jobb.....
a filmben meg úgy néz ki mint egy hobbit :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104915 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Saczy:
Én Domos is vaok meg Viges is,a kettő nem zárja ki 1mást! :wink:
Sztem Dom tök helyes! Ő pl inkább civilben helyes nem a Filmben.Mondjuk a Filmben n em is szívtiprót játszik,hanem 1jópofa hobbitot.. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104905 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Augustíne írta: Rabyn: :D Nagyon köszia szöveget, én meg ezt kerestem már mióta!
Jahj, én már be sem merek nézni ide, mert a végén még átállok hobbitistának... :wink:

Annyira ÉDESEK a képek, hogy az nem igaz!!!!! 8O 8O 8O


nehogy átállj!!!te is maradj csak tündésnek meg emberesnek....vagy tündistének, vagy mittom én! :D :D
mondjuk tény, hogy szerintem domnak nagyon édi feje van....de én maradok! :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104767 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rabyn: :D Nagyon köszia szöveget, én meg ezt kerestem már mióta!
Jahj, én már be sem merek nézni ide, mert a végén még átállok hobbitistának... :wink:

Annyira ÉDESEK a képek, hogy az nem igaz!!!!! 8O 8O 8O

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 6 hónapja #104664 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nornorë írta: tök jó képernyő háttér:
www.fantasyplanet.cz/lotr/wallpa ... asp?id=364


Tényleg jó a kép... csak kár hogy az oldal szövegét nem tudom értelmezni... :?

Mi lett a BAFTA-díjak sorsa?

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104502 Írta: Nornorë
Nornorë válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
tök jó képernyő háttér:
www.fantasyplanet.cz/lotr/wallpa ... asp?id=364

" The path of excess leads to tower of wisdom. " / Blake /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104476 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Tessék..


Hey! Ho! To the bottle I go
To heal my heart and drown my woe.
Rain may fall and wind may blow,
But there still be many miles to go!
Sweet is the sound of falling rain
And the stream that leaps from hill to plain
Better than rain or rippling brook
Is a mug of beer inside this Took!


www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... iles_4.php

itt meg is tudod hallgatni

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104473 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
a dalocska angol szövegét?
várj mingyéárt beirom azt is..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104425 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Eneztul a kedvnc német szavam a Satz)))
Annyit tesz drágaszágom-)))

Bocs hogy ezt ide irtam be lehet hogy nagyon off voltam de pippinékhez is kapcsolodik.. mert fennt van az a bizonyos ének a amit a zöld sárkányban énekelnek.

leirom ide a magyar szövegit mert kiirtam ugy magamnak:

Hej hó ez a butykos jó!
bármit gyógyít a szív gyógyul
Eshet eső fújhat szél
De a vándorút véget nem ér
Édes a hangja a cseppeknek
S a hegyrő ezúgó csermelynek
Mindezeknél azonban jobb
pippin szóló: ha egy korsó sört leguríthatoook


:D :P :merrypippin:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104422 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
jaj dodie imádlak-))))


na ittvan nektek igazi Deushe csemege-)))

www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... iles_2.php

ezel hangfilek-)))
De állati vicces Gollam angol hangja s Pippiné is-)) sajnos képek nincenek. De érdemes igy is meghalgatni

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104411 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rabyn: asszem ezt a képet ígértem neked egyszer, remélem még nincs meg:)
kep.tar.hu/dodie/images/pic1902107.jpg

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104400 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
pont ezeke a képeket kerestem-))))
Ht ááálati!!!!
Köszönöm szééépen!!!
Lapomon sok sok kép van de folyamatosan bűvül-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.749 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére