Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
21 éve 7 hónapja #102521 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Telu: íííí, ez naon ari :lol:
Rago: nekem nyem jön be.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102519 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ezt Ago találta,de ottan látható a háttérben Dom is,szépen,csendben vigyorog :wink:
Lehet,hogy sokáig tölti :roll:

www.empireonline.co.uk/awards200 ... rd2003.mov

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102517 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rabyn:Ja boccs! :oops:

Telka Drágaszág:
1.kép:ez az arc!! :lol:
2.kép:ez csúúúcs!! Oan sütii! Oan tipikus Dom! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102266 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
OFF (jó-jó, tudom.. bocs..) Telu, Dodiee! Wow, én is aszittem egyedül vagyok. Senki nem ismeri nagyon a filmjeit, mert nem hollywood-i.. OFF téma lezárva, és bocs megint. :oops:

ON: Nos, én a hobbit temetéshez sajnos nem tok hozzászólni, mivel nem volt szerencsém olvasni a könyvet, 8O és csak annyira tom mik a hobbitok, amennyire azt a film bemutatta.. vagyis hát izé.. nem túl mély a tudásom. :oops:

A filmet remélem tényleg le lehet majd szedni.. de szerintem még 1-2 hónap kell neki, amíg még bemutatódik egyes fesztiválokon gondolom én, stb.. bár ki tudja? Nekem van egy jó ismerősöm, aki ált.minen filmet ami felkerül a netre azonnal le tud szedni, szal amint fent van a neten, az meglesz nekem is, nagyon remélem. És akkor majd, ha v.ki nem tudja beszerezni, passzolom természetesen. :P

Na mára pussz mindenkinek!:
Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102247 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Telumehtar írta: Moziba tuti nem lesz... legfeljebb TVben... szóval majd a netről kell leszedni ;)

Jah 2 képecke:

mitglied.lycos.de/gorbadocbrandybock/bil...misc/chapter2/d3.jpg
www.bagendinn.com/images/londonttt/londonttt65.jpg

:mrgreen:


Csak már lehetne leszedni a netről!!! Kéne értekezni a profibb honlaposokkal... mármint akik a "hivatalos lapját" készítik, hogy nézzenek utána... de sajna soha nincs senki azon a chat-an, hogy beszélhetnék vele :cry:

Az első képet nem láttam még... a filmből van, vagy interjúról? A második viszont a kedvenc képem!!! :up:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102242 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Moziba tuti nem lesz... legfeljebb TVben... szóval majd a netről kell leszedni ;)

Jah 2 képecke:

mitglied.lycos.de/gorbadocbrandybock/bil...misc/chapter2/d3.jpg
www.bagendinn.com/images/londonttt/londonttt65.jpg

:mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102237 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ragoran írta: Gyerekek,eléggé átmentetek offba! :wink: :nono: (mintha én nem lennék off idönként.. :oops: :roll: )
www.freeweb.hu/gyzyke/Thelorodof ... s/dom4.jpg


Elég érdekes ez a kép! Mondhatni...

Nincs valami hír arról, hogy mikor mutatják be Dom új filmjét/kisfilmjét? (An Insomniac’s Nightmare )

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102196 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
huu Rago az az én lapom-))))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101945 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Telka:Ezt nem szemrehányásnak szántam,csak +állapítottam! :wink:

Képeket várjukk!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101932 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rago: Ugye ugye... sajna felvetettem Tmát de senkise válaszolt... pedig akkor lett volna Tma de átteték a Hobbitok-osba...és most megint Tma nélkül vagyunk....
kép: Huhhh.. milyen meleg lehetett ott ;)

Mindjárt hozzok énisss

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101923 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Gyerekek,eléggé átmentetek offba! :wink: :nono: (mintha én nem lennék off idönként.. :oops: :roll: )
www.freeweb.hu/gyzyke/Thelorodof ... s/dom4.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101909 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
méég szééép-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101889 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rabyn: Teljesen igazad van csak most elégé átmentünk offba..szóval azé mégis.. najó..erre szvsz nem sokan fognak válaszolni... de azért kiváncsi lettem volna hogy hogyan képzelitek el :?

Billy új filmje hazánkban szeptemberbe érkezik..szóval megyünk szeptemberben is moziba :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101858 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
kösz az oldal dicséretét... nagyon sokaknak baja van vele.. de erre ott van a saját forumom ne itt oppoljunk-))))
Szerintem egy hobbit temtése vidám!! Akárki akármit mond!!!

De ezt szetm a hobbit témába lehet irni..
mindenesetre amikor olvastam a függeléket akkor majdnem sirtam amikor oda volt irva hogy Később amikor Trufa és Pippin meghalt Aragorn mellé temették pket. egyszerüen nem tzdom elképzelni hogy meghaljanak.. :crying:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101818 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A hobbit temetéshez nem szólok hozzá, most túl vidám vagyok ehhez :? De azért kiváncsi vagyok a ti véleményetekre:))
Zsu:ok, akkor várom a fordítanivalókat;)és közel 11 éve tanulok angolul, azalatt kb 8x kezdtem tök előlről(tanár- és iskolaváltás...)

[OFF]Nem is olyan régig azt hittem, tök egyedül vagyok azzal, hogy szeretem Kevin Smith filmjeit, eddig vagy három ember volt aki ismerte őket :? erre kiderül, annyian vagyunk, mint égen a csillag :lol: nekem mondjuk a Dogma a kedvencem, de a Jay és Néma Bob visszavág is tetszett:)) eddig csak ezeket láttam :cry: [/OFF]

Na, de most akkor mikor is jön ki Billy új filmje? tudom hogy már írta valaki, de az agyam mint a szita :look:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101814 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
ania: Ok akkor várom.. én se vagyok annyira jó angolos....köhköh.. csak 5 éve tanulok english ;) De azért szeretem :) Jah.... bocsi OFF de most olvastam hogy ismeritek Kevin Smith filmjeit....véééégreeee...nem vagyok egyedül...bocsika de ez nagyon jól esett :) ))))) Imádom a filmjeit :) Tök jó...nah és hogy az OFFért... uj Tma:

Ugyebár volt a hobbit eskövő most legyen egy kicsit darkosabb :twisted: Hogyan képzeltek el egy hobbit temetést?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101734 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Köszi Dodiee :oops: Magamtól nem jöttem volna rá.

Ö-ö-ö.. Rabyn! Szerintem baromi tartalmas az oldalad, úgyhogy egyáltalán nem kell érte szégyenkezned!!
Sőt, imádom az animációkat! Ezeket a kis fejeket nagyon bírom!
De örömmel láttam, hogy szereted a DOGMA című filmet. Láttál más Kevin Smith filmet? Én nagyon szeretem a hapsi filmjeit. Pl. nemrég volt M1-en a Shop Show. :) Nekem az összes filmje tetszik (amihez eddig volt szerencsém: Shop Stop, Shop Show, Képtelen képregény, Jay és Néma Bob, meg hát ugyebár a DOGMA).

Lányok, bocs az off-ért, de ezt le kellett írnom Rabyn-nak. (Tudom-tudom, priviben is leírhattam volna.. 100000000 bocs)

Hogy ne legyen annyira off a beírásom, :wink: Dodiee: az én angolom se hú de jó, szóval minden segítség jól jön. Majd a héten ráveszem magam, és keresek ilyen szövegeket, aztán beteszem ide őket. És lehet válogatni. Aztán 1 hét alatt van meg vagy 1 hónap alatt, tök mindegy. A lényeg, hogy valamikor elkezdjük, nem? :twisted:

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101709 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Zsu: Rabyn bejegyzése alatt kattins a WWW jelre:))
Tényleg nem vagyok olyan jó angolos. bár szövegről jobban fordítok mint élőben. és meg tudom magam értetni is, csaklegfeljebb nyelvtanilag nem helyes.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101667 Írta: Nornorë
Nornorë válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
www.ninecompanions.net/gallery_p ... uard_1.jpg :arrow: új ROTK kép Pipinnel és Trufával
www.ninecompanions.net/gallery_p ... ppin_1.jpg

" The path of excess leads to tower of wisdom. " / Blake /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101659 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rabyn, neked van oldalad?? Mi a cím?

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101658 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rabyn: köszi! :)

Én is hallottam a tüntetésről. Épp ma néztem a parlamenti közvetítést :) muhahahah:) És abban mondta egy politikus néni, hogy a rendőrség, vagy nem tom milyen hivatalos közeg végre rábólintott a dologra.. szal szerintem budapesten lesz v.hol... :roll: :?:
Én nem szeretek tűntetésre menni... de mindenkinek hajrá, mert végre egy normális ok a tűntetésre! :twisted:

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101657 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rabyn: azért a Te oldalad is szép ;) Ha vannak képeid nyugodtan átküldheted nekem ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101644 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
jajde mennék oda tünteni én is... most szombaton lesz a magyarországi tüntetés!!!!! Gondoltam jo ha tudjátok.. hogy pontosan hol és mikor nem tudom de tudom, hoyg lesz.
Még egy érv hogy ne legyen háboru-))))
Képeket bármiennyit tudok szerezni van egy osztálytársam több mint 1500 képe van persze a legtöbb Elijas de dom os is sok van meg Billy-s szal sztem ha adok neki cdt biztosan rak rá-))
azt meg odaadaom vagy elködöm.. De ez még messze van.. szal segitek szivesen mert egy ilyen nagyon szép oldal mint a Dom-os az Elijas meg az Orlandos szal nagyon szép!!!! Kár hogy én nem tudok ilyen szépen oldalt késziteni...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101520 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dodiee:Mért ne lennél jó angolos?? :wink:

Nem tom ismeritek-e:

DOMINIC ÉS ANDY A HÁBORÚ ELLEN
Dustin Hoffman az Empire Magazin díjkiosztóján életműdíja átvételekor részletesen ismertette politikai nézeteit, és ez az egész este hangulatát befolyásolta. Hoffman szerint Bush elnök a szeptember 11-ei tragédiát próbálja felhasználni olaj és hatalomszerzés céljából. A jelenlévő sztárok közül többen is osztották Hoffman véleményét, és aláírtak egy petíciót. Köztük volt Dominic Monaghan (Trufa) és Andy Serkis is (Gollam). Serkis családja Irakban él, és a színész elmondása alapján nagyon aggódik értük, hiszen egyszer már lebombázták a házukat, és ha Amerika megtámadja Irakot, ez másodszorra is megtörténhet.
Az Amerikai Filmakadémia nyilatkozata szerint, egy esetleges háború nem veszélyezteti az Oscar ceremóniát, és az eredeti tervekhez hűen, március 23-án tartják az ünnepélyt, függetlenül az iraki helyzettől
.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101511 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Zsu: én is szívesen segítek, akár angol fordítást is, de mivel már többször bizonyítottam, hogy nem vagyok egy nagyon angolos, lehet hogy időbe telik. de ha ez kell ahhoz, hogy Billyről is legyen egy ilyen szuper oldal, akkor bármit bevetek:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101507 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Thaur:Ez csúúúúúúcs!!!! De sütttiiiiikkk! :lol: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101495 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Supersonica, Telu: köszi! :cheers:
Ne gondoljátok, hogy nem használom ki a kedvességeteket!! Keresgélek germán nyelvezetű interjúkat/cikkeket. :) Na de most komolyan, köszi!

Thaur, imádlak!! :itscool:

Ezért imádom őket:

D: Én ugyanolyan vagyok, mint Billy...
B: Tényleg? Hát én fáradt vagyok, és rám férne egy fürdő. Bűzlök!
D: Tényleg! Olyan szagod van, mint a fekete bodzának meg a varázslóknak!


:twisted: :biggrin2: :oops:

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101476 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Thaurwathiwen írta: B: Nekem egy ölelésre van szükségem!
D: Most nem kapsz!

Maydén megölelem! :heu: :wink:

Thaurwathiwen írta: Az első 3 hónapban, ha eszembe jutott egyszerűen elájultam.
Egyszer éppen egy kaktuszra...

Cegínkím... :o h: :look:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101414 Írta: Thaurwathiwen
Nos nem szabadultok meg tőlem ien könnyen :D

folytatás:

K: Ha viszont vmi nem működött volna, darabokra szeditek egymást, nem?
D: Előfordult, hogy vki fáradt volt, és elvesztette a fejét, de oan jól összebarátkoztunk, hogy megéreztük, ha vkinek fogytán van az ereje, ha egy kis pihenésre, egy kiadós alvásra, esetleg némi magányra, vagy csak egy ölelésre van szüksége...
B: Nekem egy ölelésre van szükségem!
D: Most nem kapsz!
B: A legjobb az volt, hogy ha már kezdtünk kiborulni, akkor csak arra kellett gondolnunk, hogy A Gyűrűk Ura forgatásán dolgozunk. ez elég volt ahhoz, hogy minden rendbe jöjjön, mert tudtuk, oan filmet készítünk, amit több nemzedék látni fog.
K: Ez a gondolat elég volt ahhoz, hogy összekapojátok magatokat?
B: Igen! Bár elég nagy terhet jelentett. Az első 3 hónapban, ha eszembe jutott egyszerűen elájultam.
D: Pofára esett, úgy igaz!
B: Egyszer éppen egy kaktuszra... (nem irigylem, szegény)
D: pontosan úgy nézett ki, mint a simpson családban a vakar-karmol rajzfilm főszereplője. Sztem túl veszélyes a jövőn töprengeni. Én azt mondom, a pillanatnak éljünk, a mának... Ha az ember túl sokat tervezget, akkor unalmas az élete, mert mindig tudja, mi következik. Azt akarom, hogy mindig érdekeljen a most; az szeretném, ha meglepetést okoznának a dolgok.
B: Ha szerencsés vagy, hogy válassz az életben, akkor amelett kell döntened, amit akkor éppen helyesnek érzel... Ez a film, ez az élmény jót tett velem. Velünk! Emlékszem, egyszer a mount Cook oldalán voltunk... Hihetetlenül szép hely, mert a szigorú környezetvédelmi szabályok miatt ritkán engednek a közelébe embereket. Csak a szövetség tagjai, meg pár filmes volt jelen. Üldögéltünk, ebédeltünk, és nézelődtünk, és egyszer csak rádöbbentem, hogy ott van mellettem Aragorn, Frodó, Samu, Trufa, meg a többiek is, akikről a könyvben olvastam. És én is közéjük tartoztam!
D: Én ugyanolyan vagyok, mint Billy...
B: Tényleg? Hát én fáradt vagyok, és rám férne egy fürdő. Bűzlök!
D: Tényleg! Olyan szagod van, mint a fekete bodzának meg a varázslóknak!

Nos ennyi :D

Namarië!
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101409 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

ainawethien írta: Gondoltam, hogy sikerül elvennem a kedved. :wink: Nem gond, akkor mondjuk a képek beszerzésében segíthetsz. De mondom, egyelőre semmiképpen sem férne bele az időmbe egy +Billy oldal. :roll:


Liebe Zsu!

Szivesen segítek amiben tudok..akár Domos akár Billys a dolog... interjút is szivesen fordítok bár nem menne nagyon gyorsan azthiszem... akár német akár angol :) Szóal ha kell valami segítség akkor plíz szólj ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.751 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére