Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
21 éve 7 hónapja #100932 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sőt, azt "nyilatkozta", hogy utálja a dohányzó nőket.. mindent a szerepéért:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100925 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rago: Nemondd már... egy csomó van... (bocs, nincs kedvem linkelgetni) ha ez segít: Dom állt. valamilyen piros kockás cuccban van..
A cigis kép télleg jó..leszámítva azt hogy Dom nem cigizik.... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100890 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
hódi:Képek nagy része ismeretlen(volt eddig!),ne aggódj! :wink:

Rabyn:nekem bejöttek!

Telka Drága:
szupik!!A cigizős a legjobb! Télleg rengeteg kép van az oldalon,de Domosakat nem lelek.. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100841 Írta: Telumehtar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100462 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rabyn:nekem bejönnek :? 8O


always.ejwsites.net/images/chelsea01.jpg Dom fát mászik :lol: 8)
always.ejwsites.net/images/chelsea02.jpg egy szerencsés rajongóval :P :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100039 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
egyszerüen nem tudom ezt hova kellene beirni de nézzétek meg ezt az oldalt.. esszerint van a gyurajzfilmnek befejezése!!leglábbis azt hiszem


www.lordoftherings.it/filmprec.htm

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100016 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
hódi: nem jönnek le a képek-((

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99890 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99801 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Iowa írta: Köszi, köszi. Közbe meg lett. Neteztem aztán kijött egy ablak, akkor fejezte be a film töltését.
Köszi, hogy beraktad. Haláli egy film. Nagyon muris, imádom. Tökre tetszett, mikor fel akart mászni a létrára és látni lehetett, hogy milyen ocska a létra. :D


Az egy jó kezdés volt! És Pete Jackson, mint buszsöfőr! Nagyon profin csinálta! :dance: Le a kalappal Sean Astin előtt! És persze ne felejtsük el az ötletadó Dom Monaghant és a zenei inspirátor Billy Boydot se!!! :pippin4:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99705 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
ööö,mint videó:
ezt nem tom beraktam-e multkor v volt-e... :roll: szal bocs,ha igen!
www.lordoftherings.net/media/vid ... bboyd.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99701 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Supersonica:Tök jók a képek!!!! :wink:
A videnyo v mi meg nem jön be :cry: ...sebaj! :wink:
videóknak utána nézek! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99670 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta:

Iowa írta: Én letöltöttem ezt az egészet. Csak azt szeretném megkérdezni, hogy hol keressem.
Köszi.

Ha letöltötted a programot, akkor elvileg elindul egy külön ablakban... ha mégsem jön össze akkor innen is elindíthatod, de ehhez kell Windows Media Player.
http://www.sundanceonlinefilmfestival.o ... 01_02.html


Köszi, köszi. Közbe meg lett. Neteztem aztán kijött egy ablak, akkor fejezte be a film töltését.
Köszi, hogy beraktad. Haláli egy film. Nagyon muris, imádom. Tökre tetszett, mikor fel akart mászni a létrára és látni lehetett, hogy milyen ocska a létra. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99649 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
cép képek!! cépek!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99614 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Háttérképek, újak, Szilszakáll, Trufa és Pippin

www.lordoftherings.net/index_desktops_ents.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99352 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Iowa írta: Én letöltöttem ezt az egészet. Csak azt szeretném megkérdezni, hogy hol keressem.
Köszi.

Ha letöltötted a programot, akkor elvileg elindul egy külön ablakban... ha mégsem jön össze akkor innen is elindíthatod, de ehhez kell Windows Media Player.
http://www.sundanceonlinefilmfestival.o ... 01_02.html

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99350 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
oh köszeee!!!
mert sehol semmit nem lehet roluk olvasni...
milyen vicces lenne ha ezért kapnának vaami dijat

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99321 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én letöltöttem ezt az egészet. Csak azt szeretném megkérdezni, hogy hol keressem.
Köszi.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99310 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hogy most éppen mit csinálnak azt nem tudom... de részt vettek Sean Astin rövidfilmjében, ha nem is szereplőként... Dom a sztori kitalálásában segédkezett, Billy pediglen zenei tanácsot adott.
itt megnézhetitek a filmet, (hat perc):
web-g.kontiki.com/GetIt.vm/moid/ ... 09a56a08b0

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99276 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Nem tudja valaki mi lett a Dominikkal meg Billyvel?? Billyről tudom, hogy valami filmet készít de Dom teljesen eltünt???


Dom fogatott 1 rövidfilmet (kb 45 perces) amiben egy olyan embert jáccik aki az álmatlansággal küszködik..mindjárt beteszem a galériát ;)
Billy meg forgat vmit ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99261 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
img-tbhl.theonering.net/news/fanart2.jpg :biggrin2:

Telu: Nemtalálom a képt... :? A www.theonering.net ről cettem még anno régenn... Mostanmeg nincsmeg...
Mégmayd keresgetem... :roll:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99249 Írta: shark
shark válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn: Nem tudja valaki mi lett a Dominikkal meg Billyvel?? Billyről tudom, hogy valami filmet készít de Dom teljesen eltünt???
_________________
Valakit szeretni annyit jelent, mint olyan csodában gyönyörködni ami mindenki más számára láthatalan


Sajna nem tudom, de engem is érdekelne :cry: :?:

üdv a fogadóban!
pajkosponi.bixerver.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99243 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Teluuuuuuuuu édes drága Nagynéném: Meikképet? (Mert voltegy yoopár a könyvemben... :confused2: :biggrin2: )
A... hmm... Csaknema coknyásra gondolc?? :roll: Mayd mingyá utánanízekk... (Eddig az ímélemen csücsült... )

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99171 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nem tudja valaki mi lett a Dominikkal meg Billyvel?? Billyről tudom, hogy valami filmet készít de Dom teljesen eltünt???

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99165 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nah...én accem tudok valamit a Megye megtisztításáról de nem akarok spoiler lenni...ha valakit érdekel akkor keressen meg priviben...
galaaaaaad!!!!!! Édes drága unokahugocskám...azt a képet amit mutattál a tali (tudod ami a könyvedben volt) na azt hol találtad???? Jajj..olyan édes volt az a kép :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99113 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ragoran írta: Nesztek:
www.theargonath.cc/pictures/misc ... ers139.jpg
www.theargonath.cc/pictures/misc ... ers138.jpg
www.theargonath.cc/pictures/misc ... ers106.jpg


Jók a képek.
Videókat is tudsz hozni? Mert a múltkoriak nagyon tetszettek.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99084 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Niphredil/Szméagol írta: Dodiee: na ne! Azt nem hiszem, hogy PJ ki merészelné hagyni a végéröl az elhajózást! Az milyen jó lesz, amikor Minas Tirithben Trufa és Pip újra találkozik! (persze tul. képp. még el sem váltak... :D ) Meg Pippin és a nagy ronda troll. Én ott úgy féltem a könyvben, hogy meghal!


Igen, sajnos igaz, amit dodiee állít. A Megye megtisztítása valóban nincs benne a filmben, ezt maga P.J. mondta :(
Reménykedjünk, hogy a koronázást, az esküvőt és talán még az elhajózást is láthatjuk.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99065 Írta: Niphredil/Szméagol
Dodiee: na ne! Azt nem hiszem, hogy PJ ki merészelné hagyni a végéröl az elhajózást! Az milyen jó lesz, amikor Minas Tirithben Trufa és Pip újra találkozik! (persze tul. képp. még el sem váltak... :D ) Meg Pippin és a nagy ronda troll. Én ott úgy féltem a könyvben, hogy meghal!

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99006 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ery: sajna már fel van festve. Én ugyanis már többfelől is hallottam,hogy nem lesz benne. úgy tudom, csak addig lesz, hogy Frodóék megmenekülnek, esetleg az esküvőig. a Megye megtisztítsa nem lesz benne úgy tudom.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98999 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ragoran: Ne fessük az ördögöt a falra! Bizzunk benne, hogy benne lesz!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98983 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
és akko még is hogy lesz végee????
áááánemmá!!
amugy a képek állati jok!!!
Képeket én is folyamatosan várok..
mmint régi képeket..
ooo mért nem élnek ilyen hapsik MO-n is mondjuk itt a szomszédba?-))))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.757 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére