Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
21 éve 7 hónapja #97532 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Eressz be két éhes hobbitot egy éléskamrába és kész a humor!

Nagyon jó kép!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97531 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
tipical..éhenkórászok...

na jó Trufa az egyik kedvencem, a tesómé meg Pippin

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97529 Írta: Niphredil/Szméagol
Óóó! Én is mennék, jaj, de mennék! Persze ez részemröl csak egy nagyon szép álom... Pedig imádom Skóciát, Billyt meg kiváltképp.
Ezt nézzétek: Pippin és Trufa kifosztja Vasudvardot! (RotK!)
www.ninecompanions.net/gallery_p ... uard_1.jpg

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97519 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

kriszana-Celandine írta: S ha már Skóciában járunk,akkor esetleg kérhetnénk Billytől egy találkozót, mit szóltok hozzá? Kinek van kedve elcsevegni az aranyos kis skóttal :?: :P

galadra mindenképpen számíccsakot!!!! :biggrin2:
Haect vki elintézi akkor galad háláya elől sose menekül! :twisted: :cheers: (galad álmodik... 8) )
Thaur és Telu yön, ha rajtunk múlik! :roll:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97448 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee írta: Igen-igen, Ana, már én is végiggondoltam. viszont a szállást nagyon nehéz volna megoldani, mert még mehetünk lakókocsiparkba, de nem hiszem hogy olyan hű de olcsó lenne..ennek kéne elsősorban utánnanézni... de Skóciába lehet nyáron is menni;)


Dodiee-ka, ezért mondtam, hogy gyűjtsétek a pénzt, mert valóban szükség lesz rá. Anglia nem épp a legolcsóbb helyek közé tartozik :) Ha pedig Skóciába is akarunk menni, akkor pláne! Ráadásul, még szembe kell néznünk azzal az "aprócska" problémával, hogy Telut és Thaurt vajon elengedik-e velünk íly messzi és hosszú útra?
S ha már Skóciában járunk,akkor esetleg kérhetnénk Billytől egy találkozót, mit szóltok hozzá? Kinek van kedve elcsevegni az aranyos kis skóttal :?: :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97388 Írta: Supersonica

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #97386 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Igen-igen, Ana, már én is végiggondoltam. viszont a szállást nagyon nehéz volna megoldani, mert még mehetünk lakókocsiparkba, de nem hiszem hogy olyan hű de olcsó lenne..ennek kéne elsősorban utánnanézni... de Skóciába lehet nyáron is menni;)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97355 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee írta: Én ajánlgattam a londoni permiert is, dehát nincs nagy túljelentkezés...nem is a szervezés a gond, mert felszállunk a buszra a kis sátrainkkal aztán megyünk, hanem egyrészt az anyagi keret hiányzik, gondolom nem csak nálam, meg a szállással lehetnének gondok, gondolom nem csak M.o.-n nem lehet akárhol sátrazni. De ha tényleg komolyan gondoljátok, és az anyagiakat is kikalkuláljuk, akkor én körülnézek mik a lehetőségek:))


Dodiee, az 5let remek! A probléma csak annyi a sátorozással, hogy a premier decemberben lesz, és akkor még Angliában sincs nyár... :lol:
De ha vmilyen kirándulás lesz, szóljatok

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97339 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Telumehtar írta: Iowa: Az a kép nagyon éééédes :)

Örülök, hogy tetszik.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97330 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Iowa: Az a kép nagyon éééédes :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97327 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Telumehtar írta: Na most mit találok 1 ujságban..ezt muszály lemondanom... ;)

Szóval..nagymamám híres arról hogy mindenféle ujságot összevesz....éppen ma nézegetem őket és valami Love & Sorry-t kezdek nézegetni... erre... az ujság közepe felé lehet szavazni hogy meik a legjobb legrosszabb film...köztük is a Gyűrűk Ura mellette egy fordós kép..elmosolyodom...tovább lapozok... 2 oldalas (!!!!) Orlandos cikk... kicsit meghökkenek maj miután elolvastam egy "Mien népszerű ez az Orlano gyerek :) " és tovább lapozom...majd egy oldalon ahol sok kisebb cikk van látok egy érdekes képet... és valami címet...nem tűnik fel..tovább lapozom...majd egyszercsak bevillan: "Pippin jótékonykodik!!!????" mint a villám visszalapozom és mit látok :) Pippin jótékonykodik :mrgreen: És egy édes Pipes kép...hát elolvadok...betegyem a cikket? :)


Nekünk is megvan ez az újság. Anyám csak a kis Lij kép miatt vette meg nekem. (tök rendi)
Ez a kép meg nektek: www.sci-fi-london.com/movies/images/3pics/Sniper1.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97239 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Köcci! És nem.... Már 34... :heu:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #97229 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Na akkor itt a cikk:

Pippin jótékonykodik

A Gyűrűk Urában Pippint, az egyik hobbitot alakitó szinész, Billy Boyd nemrégiben úgy nyilatkozott, tenni szeretne azért, hogy minél több hátrányos helyzetű gyerekből válhassék szinész a késöbbiekben.Boyd a skóciai Glasgow megyei Easterhouse-ban nőtt fel, mely egyike Nagy Britannia legelmaradottabb és legszegényebb vidékeinek, és innen került a glasgow-i Skót Királyi Szinház- és Zeneakadémiára. Nagyvonalú elképzeléseiről az egyik szinészszakszervezettel tárgyal. "Már önmagában is nagyon nehéz bekerülni a szinészek, közé, de ha valaki olyan helyről jön mint ahonnan én is, akkor még korlátozottabbak az esélyei" - nyilatkozta a 34 éves szinész.

Ennyi...nem 33?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97226 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Teluka: Ez kérdés? :mrgreen: Vájjuk!!! 8)

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97182 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Na most mit találok 1 ujságban..ezt muszály lemondanom... ;)

Szóval..nagymamám híres arról hogy mindenféle ujságot összevesz....éppen ma nézegetem őket és valami Love & Sorry-t kezdek nézegetni... erre... az ujság közepe felé lehet szavazni hogy meik a legjobb legrosszabb film...köztük is a Gyűrűk Ura mellette egy fordós kép..elmosolyodom...tovább lapozok... 2 oldalas (!!!!) Orlandos cikk... kicsit meghökkenek maj miután elolvastam egy "Mien népszerű ez az Orlano gyerek :) " és tovább lapozom...majd egy oldalon ahol sok kisebb cikk van látok egy érdekes képet... és valami címet...nem tűnik fel..tovább lapozom...majd egyszercsak bevillan: "Pippin jótékonykodik!!!????" mint a villám visszalapozom és mit látok :) Pippin jótékonykodik :mrgreen: És egy édes Pipes kép...hát elolvadok...betegyem a cikket? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96972 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
galad is meggy Skócijába!!!! Ittennehagyjatokk!!! *galad odavan érte!!*
Viszem sátram megaz új kis hálózsákocskán.... Szabadtéri alvás jöhet! :P
Telu: Hayráá! :D
Tessékbetenni!! :biggrin2:
:pippin2: :arrow: Aranyjoss!! :D

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96884 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Telu: :lol: 8) :lol: jó fej lehet a föcitanárod :wink:


pár kép Domról :arrow:
ez...hmmmm 8) :D :D :arrow:
www.bagendinn.com/images/dom/domsneak1.jpg
édi, mikor mosolyog :roll: :P :arrow:
www.bagendinn.com/images/domcannessmile.jpg
ez a legédibb képe :arrow: www.bagendinn.com/images/mmain13.jpg
Lij tesójával 8O :roll: :arrow:
www.bagendinn.com/images/A-D/dombh.jpg
v.mi van a szájában 8O :D :arrow:
www.bagendinn.com/images/domscrewdriver.jpg

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96875 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
jah egen sztem ha nem lesz 2.esem évvégén (hmm VALAKII KÁMIÁZZON VELEM,4!!!) akkor én biztos mehetek

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96866 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dodiee: Örülök hogy büszke vagy rám :mrgreen:
Jó képet válaszottam ;) majd beteszem... pénteken föci...tessék szurkolni :)
Dodiee: Én mennék természetesen..csak meg kell szervezni beszélni a szülökkel...na és jól tanulni...az utóbbi menni fog igérem...a többi Rajtatok múlik :) ;) Egyébként Skóciába én is nagyon szivesen elmennék...Imádom azt az országot :) Hm...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96862 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dodika megyek!!!!-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96829 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én ajánlgattam a londoni permiert is, dehát nincs nagy túljelentkezés...nem is a szervezés a gond, mert felszállunk a buszra a kis sátrainkkal aztán megyünk, hanem egyrészt az anyagi keret hiányzik, gondolom nem csak nálam, meg a szállással lehetnének gondok, gondolom nem csak M.o.-n nem lehet akárhol sátrazni. De ha tényleg komolyan gondoljátok, és az anyagiakat is kikalkuláljuk, akkor én körülnézek mik a lehetőségek:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96710 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Telumehtar írta: Olyan nekem is kell csak más tipusban :mrgreen: Egxébként cukor ez a pasi mint állat...persze minda2 :)

Hehe... föci órán jól "megszívtam" :
Tanár Skóciáról tanít és Telu lelkesen figyel és néhol bekiabál olyanokat hogy ott született ez és ez (Teluról tudni kell hogy nagy skótb..i :D ) Tanár látja hogy Telu figyel...Tanár mondja:"Na kislányom mondj 3 híres skóciai embert!" Telu elkezd vigyorogni majd: "Sean Connery, David Culthard (bocsika nem tudom hogy kell írni :P ) és Billy Boyd!" Tanár mondja: "az utolsó kicsoda? Azthiszem nem ismerem" Telu elképed: "Nem teccik ismerni?" Tanár válaszol:"Nem, de elárulod hogy kicsoda ez a Willy???" (Jellemz? a tanáromra Billy helyett Willy :roll: ) Telu:"Nem Willy hanem Billy...és szereplet a Gy?r?k Urába" Tanár: "Láttam a filmet de nem tudom hogy kicsoda..Hozz róla képet hátha megismerem." Telu vigyorog... (De persze a tanár nem kérdezné meg hogy kit játszott :roll: ) Szóval most Telu megy és hoz valami elfogadható képet Billyr?l és persze megy nyomtatni is... :P Vicces egyébként nem? :)


:lol: Telu... :lol: ez nagyon édes volt hihi :-)
Én is szeretnék Skóciába menni. Ha valaki megszervezi, csatlakozom :)
Telu, aztán jó képet válassz Billir?l :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96690 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hehe, előre sajnálom a tanárt... aki egyszer Telut arra kéri, hogy hozzon képet az egyik hobbitkáról ;) Najó, csak vicc colt!

*Elanor meg brit b***, úgyhogy Skóciát is nagyon bírja!!!*

[size=9:3to1vgdt]Egyébként Coulthard...*Elanor még Forma 1 b*** is 8) *[/size]

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96680 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én Billy skótszoknyás képeit bírom. Domosnak meg a nyalókásat.
Amik be lettek rakva azok is tök jók.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96675 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
MENJÜNK EL SKOCIÁBA!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96671 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
De aztán kapjál érte egy ötöst!!! Telu... hüppp..OLYAN BÜSZKE VAGYOK RÁD!!!! :bawling: Egyébként perme is nagy Skótb*zi:)) főleg skótszoknya bu*zi:)) OOOlyan jó volt Skóciában, úgy visszamennék:/

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96661 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Olyan nekem is kell csak más tipusban :mrgreen: Egxébként cukor ez a pasi mint állat...persze minda2 :)

Hehe... föci órán jól "megszívtam" :
Tanár Skóciáról tanít és Telu lelkesen figyel és néhol bekiabál olyanokat hogy ott született ez és ez (Teluról tudni kell hogy nagy skótb..i :D ) Tanár látja hogy Telu figyel...Tanár mondja:"Na kislányom mondj 3 híres skóciai embert!" Telu elkezd vigyorogni majd: "Sean Connery, David Culthard (bocsika nem tudom hogy kell írni :P ) és Billy Boyd!" Tanár mondja: "az utolsó kicsoda? Azthiszem nem ismerem" Telu elképed: "Nem teccik ismerni?" Tanár válaszol:"Nem, de elárulod hogy kicsoda ez a Willy???" (Jellemző a tanáromra Billy helyett Willy :roll: ) Telu:"Nem Willy hanem Billy...és szereplet a Gyűrűk Urába" Tanár: "Láttam a filmet de nem tudom hogy kicsoda..Hozz róla képet hátha megismerem." Telu vigyorog... (De persze a tanár nem kérdezné meg hogy kit játszott :roll: ) Szóval most Telu megy és hoz valami elfogadható képet Billyről és persze megy nyomtatni is... :P Vicces egyébként nem? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96637 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ha már ott tarunk, hogy kinek mi kéne, nekem egy szekrény kéne, akik ott voltak szilveszterkor, tudják mire gondolok;)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96628 Írta: Erda niire (Area)
Nagyon Theoden az egész!!! Olyan bögre nekem is kéne. Főleg az a "Pippin" róla, az ő aláírásával.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #96578 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
lyan bögrét én is akarok, ami Ithilgalad legutolsó, Billys képén van!!! 8O :D :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.741 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére