Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
21 éve 8 hónapja #94939 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ne kövezzetek meg :mrgreen:



:lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94919 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Elanor:1et értek!!!

Dodiee írta: Igazából ahogy én képzelem őket, amolyan földművelő nép, akikben megvan az az egyszerű paraszti bölcsesség, mint egy falusi bácsiban. tehát a gondolataik csak a mindennapi dolgok körül forognak, mással nem igen törődnek(kivéve persze a pipafű és a sör!!) :wink:


Igen! Úgy Lvannak magukban,nem akarják +hódítni a világot,csak élnek a "saját" kis Megyéjükben.

Nerwen! írta:

Elanor írta: Na, és mi a helyzet a hobbit nászéjszakával??? :pimp:


Ehehe, sztem azt inkább ne feszegessük :lol:


Ezen még nem gondolkoztam,de szerintem se :lol:
Telka:én is mindíg ezt teszem a Gollis topikban... :roll: na ez tök off volt... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94914 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Igen egyetértek... csak az a baj hogy Bilbö olyan mucsai parasztoknak állitja be a hobbitokat :) Huhhh...ez akkor ki van tárgyalva? Kérlek kérdezzetek már valami jót mert már mindenféle Tmát bedobok hogy ne pangjunk :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94899 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Pont ezt akartam írni, Dodiee!! :)

Sztem a hobbitok a saját tapasztalataikból okulnak. Pl. a tündék sztem természetüknél fogva bölcsek, az ő lényük már magában hordozza a bölcsességet, ezzel szemben a hobbitok amiatt tesznek szert egyfajta bölcsességre (ami sztem sokban különbözik a tündéjkbölcsességétől!), amiket átélnek. Pl. ha egy hobbit kitapasztalja, hogy mikor lell elültetni a krumplit, vagy milyen földben terem meg a legjobb pipafű, akkor szert tesz egy olyan bölcsességre, amit esetleg a többi hobbit csodál, hogy mennyire ért az ilyemihez.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94866 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sztem is ahogy Dodiee mondja :roll: , csak nem tudtam megfogalmazni :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94863 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Igazából ahogy én képzelem őket, amolyan földművelő nép, akikben megvan az az egyszerű paraszti bölcsesség, mint egy falusi bácsiban. tehát a gondolataik csak a mindennapi dolgok körül forognak, mással nem igen törődnek(kivéve persze a pipafű és a sör!!) :wink:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94850 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Majd holnap kitárgyaljuk ezt is... ;)

Nem tudom de én nem gondoltam volna a hobbitokról hogy ilyen tanulatlan népek..mmint ahogy Bilbó irta...valahogy bennük van a bölcsesség...vagy csak én gondolom igy?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94844 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Elanor írta: Na, és mi a helyzet a hobbit nászéjszakával??? :pimp:


Ehehe, sztem azt inkább ne feszegessük :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94841 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Na, néhány dolgot most közölnöm kell (ezt már mondtam Teluéknak): az angolsulinak, ahova járok Boyd School a neve, és az ottani tanárom fiát Dominiknak hívják, jó, mi? ;) [size=9:3mlmmysr](Tudom, ez hogy mindenkit nagyooon érdekel, de ezeket most muszáj volt leírnom :oops: [/size])

Most a barátnőim is tökre odavannak a kis "hobbitkákért",
Billyért is, Domért is :) [size=9:3mlmmysr](azért én sejtem, hogy ez csak olyan fellángolás náluk, de az örülök, hogy rájöttek, mi a jó 8) [/size]Megmutattam nekik a werkfilmeket, és ott olvadoztak :)

Hobbit lagzi: én már leírtam: jó sok sör,. jó sok tánc, jó sok KAJA!!! :)
Na, és mi a helyzet a hobbit nászéjszakával??? :pimp:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94834 Írta: Erda niire (Area)
Köcc a címeket, csak tudnám, mit kéne írnom. a többit is elprivátoznátok nekem??? :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94821 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dodiee: hobbit lagzi :arrow: az esküvő utáni dolgok..mármint ohgyan és mit csinál a nép amikor ünnepel usw. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94820 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
azok is jöhetnek-))))
De nem tudom máshogy megfogalazmi a kerek arcu embereket mert nem minden kerekarcu almaarcu viszont aminden alamarcunak kerek feje van-)))))))

Na ez értelmes volt...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94819 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Telumehtar írta: Eheh... akkor már én maradok a csáléarcuaknál... (bizonyos valakik mondták hogy Domnak csálé arca van :evil: :roll: )

Új kérdés:

Hobbit lagzi...hogyan képzelitek? :)


:look: ööö, most ezt nem értem..mi az hogy "Új kérdés"? nem ezt tárgyaltuk eddig? vagy én vagyok hülye, és ez deja vu?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94813 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Eheh... akkor már én maradok a csáléarcuaknál... (bizonyos valakik mondták hogy Domnak csálé arca van :evil: :roll: )

Új kérdés:

Hobbit lagzi...hogyan képzelitek? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94812 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
nemenme.-)
almaarcuu-))
Pippre

tudod az olyan srácok az almarcuak akiknek olyan telt az arca és jo lenne megpuszilni-)) és akiknek ha mosolyognak picike gödröcskéik lesznek-)) szal olyan kerek arcuak olyan kis almaarcauak-))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94803 Írta: Niphredil/Szméagol
Tényleg nagyon tündériek a képek!
Telu: khm... az a szmájli... naon kemény! :D
Dodiee: inkább álomarcú!
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94799 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
almaarcú??? :D :D ezt kire mondod? :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94786 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
jah ez nekem is kéne..
amugy a képek állati jok-)))
szererem az almaarcu fiukat-))))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94784 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ithilgalad írta: www.bagendinn.com/images/billyshood1.jpg
Yayy... :biggrin2: (Tessékfelmosni..... :roll: )
Telu: öhmm... :eek4:



nekem is van ilyen hosszuuu sálam-)))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94764 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
[OFF]valaki tudna segíteni, hogy milyen szöveget kéne írnom, ha autogrammot akarok?[/OFF][/url]

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94754 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Huhh..Sil imádlak :) ezt kerestem már egy ideje :) Köcc

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94730 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Esetleg ha valakit érdekelnek autogramcímek (még májusban megkerestem mindenkiét):

Dominic Monaghan c/o PFD
Drury House
34-43 Russell Street
London WC2B 5HA
ENGLAND

Billy Boyd
Brunskill Management
Suite 8a
169 Queensgate
London
England
SW7 5HE

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94594 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ithilgalad írta: www.bagendinn.com/images/billyshood1.jpg
Yayy... :biggrin2: (Tessékfelmosni..... :roll: )
Telu: öhmm... :eek4:


Nagyon muris ez a kép. Tök cuki. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94543 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
www.bagendinn.com/images/billyshood1.jpg
Yayy... :biggrin2: (Tessékfelmosni..... :roll: )
Telu: öhmm... :eek4:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94523 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ehez elvielg Billy akar lenni..figyelem csak erős idegzetüeknek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94520 Írta: Telumehtar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94519 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
huhh...ez mennyire édes már :D :

fouriscompany.netfirms.com/--SOO_CUTE.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94512 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
cuki képek Billyről :arrow:
www.bagendinn.com/billyshood.htm

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94459 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dodiee: Jó lett :) Azért van 2X mert tettél bele nyilacskát..ne tegyél nem szabad ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #94429 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
nem tudom miért írta be kétszer... :?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.759 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére