Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
21 éve 7 hónapja #98796 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Havaska:A hírek szerint(!) a Megye +tisztítása nem lesz a RoTK-ban sem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98792 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98733 Írta: Havaska
Havaska válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Tényleg nem lehet tudni, hogy együtt halnak-e meg vagy sem.A könyvben úgy van,hogy hátrahagyják mindenüket a gyermekeiknek és együtt (mármint Pippin és Trufa ) elöször ellovagolnak Edorasba és ott is maradnak Éomer haláláig.Ezután Gondorba mennek és a hátralevő idejüket ott töltik amig meg nem halnak :cry:
A megye megtisztítása valószínüleg a bővített filmen lesz???.vagy lesz,de csak röviden?????

Előre Éorlfiak!
Ne féljétek a Sötétséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98717 Írta: Niphredil/Szméagol
Egyszer (majdnem) minden halandó meghal... De biztos sok boldog évet töltöttek még el a Megyében, Samuval együtt.
Furcsa, de elég sok színészröl hallottam, hogy régen dadogott, dislexiás volt (mint Liv) meg hasonlók. Lehet, hogy van valami összefüggése a tehetséggel? Egyébként mindegy, én akárhogy szeretném Billyt. Rulez, és kész! :wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98609 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Azt már nem fogja mutatni a film:)) a könyvben sincsen benne, hogy meghalnak. ráadsául a film nem is addig veszi majd, mint a könyv. Ál.. nem lesz benne a megye megtisztítása

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98604 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Telumehtar írta: Hát elvileg igen...vagyis a legesleges legvégén...csak a függelékben írák hogy meghalnak :) hiszen nem örökéletüek :) Csak hogy meik elöbb? :?


Ezt nem tudtam. Szegények. :cry: :cry: :cry:
Már most tudom, hogy könnyezni fogok.
De most nem gondolok erre, még élnek a második részben.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98603 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sztem nem lehet tudni, hiszem a függelék annyit ír, hogy haláluk után Minas Tirithben temették el őket.. lehet hogy ebben is barátok voltak, és egyszerre hunytak el:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98595 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hát elvileg igen...vagyis a legesleges legvégén...csak a függelékben írák hogy meghalnak :) hiszen nem örökéletüek :) Csak hogy meik elöbb? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98594 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Telumehtar írta: Szegéééény :( Én szivesen megvigasztalnám :mrgreen: A kis édes... oh..hát igen a skótok :) Jajjj..a galéria naggyon jó :)

Egyébként ki halt meg elöbb Pippin vagy Trufa? (Tom picit hüle kérdés :) )


Meghalnak a filmben?Vagy a könyvben? 8O
Bocsi, de még nem olvastam.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98586 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szegéééény :( Én szivesen megvigasztalnám :mrgreen: A kis édes... oh..hát igen a skótok :) Jajjj..a galéria naggyon jó :)

Egyébként ki halt meg elöbb Pippin vagy Trufa? (Tom picit hüle kérdés :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98584 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én ma olvastam az IM-ben, szegény sajnáltam, mármint amiért csúfolták. Szerintem most már nem dadog. Hallottam vele interjút, és ott nyoma sem volt ilyesminek.
Szóval Billy is tökéletes. :wink:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98509 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Niph: A Trufásakat megnéztem, tök édesek :)

Tudtátok, hogy Billy Boyd gyerekkorában dadogott?
Vagy még most is?

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98481 Írta: Niphredil/Szméagol

Telumehtar írta: viszont van valami értelme ugyanis a bor összefügghet Trufával...

Persze, hogy összefügg! Hiszen ö Borbak!

Ti aztán jól el vagytok látva képpel! Most már én is... :D
Nesze nektek galéria:
www.ninecompanions.net/galleries ... ry_p1.html
www.ninecompanions.net/galleries ... ry_p1.html
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98369 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rago:baromi jó ez a két videó :!: :!: :!:
Tudsz még majd berakni, olyat amiben Lij is benne van?

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98349 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rago, Telu: szív.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98344 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Telka:ezt vegyem felszólításnak?
Videnyók hobbitokról:
www.lordoftherings.net/media/vid ... alive.html
www.lordoftherings.net/media/vid ... bboyd.html
nem tom voltak-e... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98342 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Jajj.. Iowa nagyon édeseeek :) 1000X köcci :)
Rago: Neked is köcci :) És Te mikor hozol képeket? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98340 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Iowa,Telka:Képek naon rulz!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98072 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
nos, itt szeretnék megkérni valakit, hogy küldje már el nekem Billy skótszoknyás képeit erre a mailre:dodie_took@freemail.hu ugyanis kértem Telut, de a technika ördöge őt is megakadájozta ebben :cry:
[size=9:lmeyowih]eltűnt az egész Gy.U. mappám, benne majd az összes Billys és Dom-os képpel, és nincs kedvem végigböngészni az egész topicot...[/size]

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97929 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szerintem ez a két kép állati jó róluk, nekem nagyon bejön. Mondjuk a többi is.
www.bagendinn.com/images/domtreeclose.jpg
www.bagendinn.com/images/nobill.jpg
Itt a többi:


Billy, Billy www.bagendinn.com/images/billy/billyjunk3.jpg
Látom Billynek is volt haj levágatós korszaka, illetve gondolom a film miatt: www.bagendinn.com/images/ugs8.jpg
Írtó jó ez a kép: www.bagendinn.com/images/billeh.jpg
Ez nem kevésbé: www.bagendinn.com/images/billy_wow.jpg
Mit mondhatnék, egyszerűen Dom: www.bagendinn.com/images/domlondon5.jpg
Állati jó ez a kép. www.bagendinn.com/images/domwsculptor.jpg
Dom a merengő: www.bagendinn.com/images/hcomdom1.jpg
Ez aranyos: www.bagendinn.com/images/A-D/domjamshowbiz.jpg
De ez is: www.bagendinn.com/images/irritant9.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97861 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A címhalmozás megszokott dolog.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97858 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Trufa nem volt főpohárnok :) Ő fegyverhordózó volt :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97844 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nem csak így lehet érteni. Aki a bort tartja, tehát főpohárnok.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97809 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hm... az Enciklopédia csak annyit ír hogy így nevezték Trufát a Rohaniak :) Holdwine tartani+bor tehát bortartó... :) hihi... viszont van valami értelme ugyanis a bor összefügghet Trufával... :) Szerintem Théoden nevezhette így elöszőr ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97780 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Remek a kérdés!!! Ugyanis a Piros Könyv függelékében is szerepel ez a kifejezés, mégpedig amikor azt írja, hogy Eomer szeretett volna még egyszer utoljára találkozni Holdwine úrral...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97776 Írta: sorriso
sorriso válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Mi az hogy : "Lovasvég Holdwinéje"?
A VI. könyv, 6. fejezetében a 308. oldalon bukkantam rá:
Éomer és Éowyn így búcsúzik el Trufától.(Ég veled, Megyéből való Trufiádok,Lovasvég Holdwinéje!)

"Ne féljünk nagyot lépni.Ha ez tűnik szükségesnek, két kis ugrással nem jutunk át a szakadékon"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97644 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Cukik a képek. :wink:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97620 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Teluka, nagyon szépek a képek!!!! köszeee, megalapoztad az új Billy albumot;)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #97533 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
WoW Niph! Köcci!!! :D
Leszottan káosz! :twisted:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.760 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére