Elrond (Hugo Weaving)

Több
20 éve 3 hónapja #197754 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Nellas én tőled "csak" a You and I will meet again... -t olvastam. Ami viszont nagyon tetszett!!! :)
Több megvalósítását is olvastam ennek a témának angolul, de mindengyik olyan "hobbittalan" volt. Szerintem sikerült megragadnod azt, ami egy hobbitnak fontos!

A fanfic honlapon lévő novellákat pedig elkezdtem véleményezni (eki még nem került sorba, az ne aggódjon! Nem fontossági, hanem időrendi sorrendben megyek), csak most nyakamon egy csomó vizsga, meg meghalt pár napr a veszprémi egyetem netes rendszere. Az ilyesmit pedig nem lehet elkapkodni! :)

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197686 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz (Celebthil) írta:

Nellas írta: Itt vagyok!
Csele, olvastad akkor az enyém novellákat is? Tecc? :?:

Cicukám, sürgősen kezdd el feltöltögetni őket a hwfic.fw.hu -ra, mert morci leszek! :nono:

Hát igen, gyakorlatilag Nellasra várunk, különben már rég az új oldalra mutatna a Fanfic link a Hugo-s oldalon is... :wink:

Tessék írni, meg véleményezni, és nemcsak Hugo-s novellákat lehet felrakni!

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197667 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Nellas írta: Itt vagyok!
Csele, olvastad akkor az enyém novellákat is? Tecc? :?:

Cicukám, sürgősen kezdd el feltöltögetni őket a hwfic.fw.hu -ra, mert morci leszek! :nono:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197615 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Itt vagyok!
Csele, olvastad akkor az enyém novellákat is? Tecc? :?:

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197365 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hahóóóóóó! :closed:
Ő :elrond1: nagyon magányos, ha nem írogatnak a fórumába.
Ha nem vigyáztok, megvigasztalom :wink:

Ezt már olvastátok? Nekem nagyon tecc. Lehet, le kellene fordítani!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196959 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Ígérem, nem fogok ötpercenként írogatni, de most olvastam el silék oldalának összes fanficjét, s nagyon tetszettek!!! Már egészen megszoktam, hogy ha fanfic, akkor az angol, s mot kellemesen csalódtam. Kár, hogy ilyen kevés van még csak fenn :(

Elolvastam végre ennek a topicnak az össze hozzászólását is (tudtok ám termelni rendesen!!), s feltűnt, hogy páran fordítják a Tale of Celebrían and Elrond-ot. Azt én is olvastam még angolul, dehát az angoltudásom nem túl tökéletes, így szívenesen olvasnám magyarul is :oops: :oops: :oops: , nem küldené el valaki, ami már megvan belőle, hadd élvezkedjem.

(egy kis kémkedés sem árt, én is hasnoló történetet írok, bár arra már ránézve is lehet szerintem, hogy európai emberke írta. Valahogy az európai (német,magyar) ficek egész mások, mint az amcsik. ez nem rossz, inkább érdekes, persze fő a változatosság!)

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196949 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Artemisz: elolvastam!!! :itscool:
Ilyenkor jól jön, ha biológusnak tanul az ember, ugye? :wink:
Nagyon élethűen írtál le mindent, csak sajnos kicsit zavaró, hogy még nincs meg Erenya előtörténete. Tessék feltenni, ami már megvan belőle!!!! :nono:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196891 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz (Celebthil) írta: Kritikákat priviben szívesen fogadok. :wink:

Én meg továbbra is azt mondom, hogy nem véletlenül van az a Véleményezés link ott az írások mellett... Tessék használni! :wink: Ahhoz még regisztrálni sem kell...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196825 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Jééééé, nektek oldalatok is van???????
Bevallom, egyszer már jártam itt, de nem néztem, hogy kié, gondoltam úgyis csak valami ismeretlen név lesz :oops: :roll:

Az álmaitok nagyon jók :) Én is álmodtam egyszer Elronddal, de úgy megijedtem, hogy mi a túrót keres az álmomban, hogy azonnal felébredtem :lol:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196783 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Oh, igen! :oops:

Kösz, Sil, kedves!

Amúgy Eldarion születése, bár a regényem részeként játszódik, önálló egészet alkot, és éppen ezért nem is kerül bele magába a végleges szövegbe, mert hangulatilag nem passzol oda szvsz...

Mindegy.

Kritikákat priviben szívesen fogadok. :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196760 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Csele írta: Artemisz: sehol sem látom a történeted a honlapon :look: , milyen név alatt írtad?

Artemisz írása sem kész még, és priviben lehet megkapni. Illetve javasolnám a fanfic oldalacskánkat ( hwfic.fw.hu/ ), ahol pár fejezet fent van, Eldarion születéséről.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196754 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Artemisz: sehol sem látom a történeted a honlapon :look: , milyen név alatt írtad?

Az én sztorim most sajna késlekedik, mert vizsgázom :bawling: , pedig már úgy nekikezdtem.
Az oldallal amúgy vigyázz, van egy-két gond a linkjeivel. Én már ráfáztam egy-két ilyen linkre.

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196496 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Jujj, Csele, azt hittem, ez az oldal már meg is szűnt! 8O

Ojjé!!!


Még a régi szép tavalyi időkben sokat szemezgettem innen... de akkor még nem volt ez a "Kiss Elrond"... :lol: :lol: :lol:
(Ámbár én nem rúzsos szájjal puszilnám össze apucimat inkább... :roll: :P :wink: )

Köszi szépen!


Ezek a HANGEFFEKTEK! ÁÁÁÁáááá! Beájultam! Mossatok fel!!!

Komolyan, akinek a beszéde ilyen hatással van rám, az még Peter O'Toole a Trójában...
És ő nem tudom, ennyi idősen megütötte-e ezt a mércét! :wink:

HUGO RÚLZRÚLZRÚÚÚLZ!! :itscool: :up:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196467 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Remélem ez még nem volt:

www.elveanna.net/elindex.htm
:agree:
Remélem ez egy linkre sikeredett...

Szóval, bocsi a kopaszodásért, azt nem mondtam hogy csúnya, szóval, khm.....ebből ugysem magyarázom ki magam :wink:

Ha ezen a linken a Fun címszó alatt a Kiss Elrondra kattintotok, akkor szabad a csók, vagyis szabad egy cuppanós Elrondnak.
Vigyázzat!!!!
Engem az asztal alól kellett kiszedni, miútán először próbáltam :lol:
Örökbefogadni viszont még nem sikerült :( , bár azt a tevém sem élte túl...

A történetem Celebrían története (ami ugyebár eléggé szorosan összekapcsolódik Elrondéval), de sokmindenki másról is szól ez a sztori, s egyelőre olyan kusza az egész, hogy az csak na!!





[/url]

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196294 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Eruntale írta: Elrond nem kopaszodik. egyszerűen csak magas a homloka :) ami a közmegegyezés szerint bölcsességet jelent :)

Juj, de cukor vagy!!

Ez tecc! Hihi! :lol: :lol: :o 8) :up:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196292 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
megnéztem újra a képet, és rájöttem, Elrond nem kopaszodik. egyszerűen csak magas a homloka :) ami a közmegegyezés szerint bölcsességet jelent :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196240 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Üdvözöllek a topicon, Csele! Már vártam, mikor jössz! Valahogy sejtettem, hogy kedveled apucimat! :wink:

NNa, OFFocska, az itteni lányok már rég tudják, hogy írok egy regényt, amiben Elrond nevelt lánya vagyok... Te mit írsz, mesélj róla bővebben, érdekelne, és szvsz nem csak engem!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196226 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Csele írta: Orsie!
Ugyanis Hugóban az egyetlen tényleg tündétlen az, hogy kopaszodik a drága (amugy a filmeben nagyon szép a haja)

:


Juj, Csele :evil: :evil: :nono: Elrond NEM kopaszodik, csak... csak... Mittomén :evil: !

[size=9:323z5v7a]Bocs, Csele... :wink: [/size]

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194926 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Örülök, hogy többeknek tetszett a kép, végülis tökmindegy, hogy Elrond vagy Hugo, nem, amennyiben ŐT ábrázolja a kép? Az arc mégiscsak ugyanaz... :wink: Kopaszodó tünde... LOL, ez marha jó :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194869 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Orsie!
A kép nekem nagyon tetszett. Ugyanis Hugóban az egyetlen tényleg tündétlen az, hogy kopaszodik a drága (amugy a filmeben nagyon szép a haja)

Amugy személyemben nemrég újabb tagga bővült az Elrond-fanok száma. Hihetetlen jó karakter! S egy fanfiction-írónak is nagyon sokat nyújt a története!
Én is épp írogatok egy történetet Elrondról (bár ő csak "másodlagos főszereplő", mert ő létemre inkább női szemmel írom le a dolgokat), aminek megvan már egy csomó része, csak az összekötő kapcsokkal van mindig a gondom
(nomeg azzal, hogy nem olvastam a HoME-t s mindig ezeken a topicokon tudok meg totál alapvető infókat a tündékről, ami alapján már írhatom is újjá!! :evil:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194604 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hugo lehet, hogy szerepelni fog Cate Blanchett Little Fish c. új filmjében! :D
www.comingsoon.net/news.php?id=4737

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194378 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Nekem tetszik ez a kép. Annyira nem Thingolos. (szerintem) Inkább szomorú, mint irigy. És azért a könyvben sem ugrált az örömtől...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194310 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Orsie írta: Artemisz drága, főled Neked szántam a képet :D (meg persze minden Hugo-fannak, de tudom, hogy Artemisz naaagyon-naaagyon Hugo-bolond ;) )Nem tudom, miért ennyire gáz, mert úgyis Hugo a lényeg, ő meg jól néz ki :mrgreen: De szvsz a háttér sem rossz. Ezt a beállás-dolgot elmagyaráznád?

2 kiigazítás :!:

1: Én ELROND imádó vagyok ELSŐSORBAN!!
Aki itt Hugo-fan, az Kira meg Sil főképp.. :wink:

2: Nekem Elrond az apucim...nem úgy szeretem mint "férfit".

Amúgy meg ami a hátteret illeti, a Szilmarillokból Thingolt juttatja eszembe, aki még sokkal durvábban állt hozzá lánya, Lúthien és Beren szerelméhez, mint a filmbeli Elrond. Ezt hangsúlyzottan kiemelem, hogy a filmbeli, mert a könyv Elrondja semmi eszközzel nem ellenzi Aragorn és Arwen szerelmét...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194288 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz (Celebthil) írta:

Orsie írta: www.warofthering.net/photoforum/showphot...ze=big&cat=525&page=

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚúúúúúúúúúúúúúúúúúristen!
Ez gáz.. :cry: :cry:
Ezt vmi nagyon elvetemült Gorni-fan követhette el, aki totál félreértette apucimat! :shake:
Ez a beállás inkább Thingolra illene.. Nyiff... :evil: :cry:
Mindazonáltal eszméletlenül néz ki ez az arc, no, nem?! :oops: :oops:


Artemisz drága, főled Neked szántam a képet :D (meg persze minden Hugo-fannak, de tudom, hogy Artemisz naaagyon-naaagyon Hugo-bolond ;) )Nem tudom, miért ennyire gáz, mert úgyis Hugo a lényeg, ő meg jól néz ki :mrgreen: De szvsz a háttér sem rossz. Ezt a beállás-dolgot elmagyaráznád?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194249 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Orsie írta: www.warofthering.net/photoforum/showphot...ze=big&cat=525&page=

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚúúúúúúúúúúúúúúúúúristen!

Ez gáz.. :cry: :cry:

Ezt vmi nagyon elvetemült Gorni-fan követhette el, aki totál félreértette apucimat! :shake:

Ez a beállás inkább Thingolra illene.. Nyiff... :evil: :cry:


Mindazonáltal eszméletlenül néz ki ez az arc, no, nem?! :oops: :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #194126 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193935 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta: No comment... :D
img41.photobucket.com/albums/v12 ... 4636-2.jpg
img41.photobucket.com/albums/v12 ... 4634-2.jpg


Én kommentálnám: VALAKI! BOROTVÁT! Légyszí!!!

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193925 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Milyen más így szakállal... 8O A goldenek nekem is a kedvenceim. :D Na, gondolom feltűnt, hogy nem szoktam ide járni, de egy idő óta észrevettem, hogy szeretem a filmbeli Elrondot... :twisted:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193755 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta: No comment... :D
img41.photobucket.com/albums/v12 ... 4636-2.jpg
img41.photobucket.com/albums/v12 ... 4634-2.jpg


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! :eek2:
[size=9:n095bb2p](nagyonmagas sikítás)[/size]

Jól látom, hogy ez a kutyus egy GOLDEN?!!

Jesszumanyám!!

Hugo-nak jó ízlése van! A golden retriever nekem is a legkedvesebb kutyafajtám..

De édik ezek a képek, behalok! Mingyá elbőgöm magam!! :oops: :cry: :cry: Kéééész....

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193749 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
No comment... :D
img41.photobucket.com/albums/v12 ... 4636-2.jpg
img41.photobucket.com/albums/v12 ... 4634-2.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.645 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére