Elrond (Hugo Weaving)

Több
20 éve 4 hónapja #188282 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Népek, Jacopo-nak hála, sikerült működésre bírnom a fanfic archívum scriptemet, amivel már pár hónapja szenvedtem, úgyhogy hamarosan (ha beállítottam minden beállítanivalót) lesz egy olyan rendszerünk a Hugo-s oldalhoz, ahol bárki fel tudja tölteni az írásait, és mindenféle nagyon profi funkció is van... (pl fejezetek, kategóriák, véleményezés...) Sajna ez nem lesz az oldal része, mert az uw-n nem lehet feltelepíteni...

Kérem, akinek van már a Hugo-s oldalon fanficje, és hajlandó részt venni az új script tesztelésében, az jelentkezzen nálam, és elküldöm a címet... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188277 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Finarfiel írta: Sajnos én sem találtam feliratokat :-(

Viszont mi lenne ha csinálnánk? Fordítást sajnos nem vállalok, mert abból csak ferdítés lenne, de a feliratokat szívesen időzítem...
Mennyire használható a nuli.netes szövegkönyv ebből a szempontból?


Ő izé... Megnéztem azt a szövegkönyvet - hát nem az igazi - de lehet belőle dolgozni. :neutral:

A The Interview-nak sehol nincsen fenn scriptje a neten pedig kerestem :(
Hallás után is megpróbálhatnánk megcsinálni, de nagyon nagy meló lenne... Ráadásul az a fránya/gyönyörű akcentus! :(

-Kíra-

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188248 Írta: Finarfiel
Finarfiel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Sajnos én sem találtam feliratokat :-(

Viszont mi lenne ha csinálnánk? Fordítást sajnos nem vállalok, mert abból csak ferdítés lenne, de a feliratokat szívesen időzítem...
Mennyire használható a nuli.netes szövegkönyv ebből a szempontból?

Végy egy Ezt-vagy-Azt, emeld föl a szívedig
s vigyázva tedd le. (Fodor Ákos)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188039 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hi-hi! Annak a képnek, amire azt mondtátok, hogy olyan, mintha PJ betoppant volna Völgyzugolyba, miután letöltöttem, azt a címet adtam: Elrond úr fogadja PJ-t Völgyzugolyban. 8)

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187890 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta: Egyébként a Priscillához van angol nyelvű szövegkönyv a nuli.net-en, a galériában, a képek alatt... :wink:

Jó, hogy szólsz! :D

Már le is kaptam!

A többihez mért nincs ilyen?!! :x :evil:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187888 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Kira írta: Mind a kettő nagyon jó film, de volt problémám vele:
1. nem volt felírat, (se angol, se magyar)
2. ausztrál akcentussal beszéltek! Főként a The Interview-ban...
Beletelt néha kis időbe, míg felfogtam, hogy ugyan, mit is akarnak éppen...
(Pl. a "stolen car" kifejezést nem fogtam nagyon-nagyon sokáig...) ;)

Hát igen, a The Interview-nak én is kétszer futottam neki, mire sikerült valami érthetőt elcsípni, és az első alkalommal menetközben nekiálltam pánikszerűen feliratot keresni... De nem volt, angol sem, egyik filmhez sem (pedig egy csomó helyen megnéztem)... :cry: De a végére egész belejöttem. A Priscilla szvsz nem gáz, az érthető... (Mondjuk azt előtte már láttam németül, és azt sokkal kevésbé értettem, mert tele volt mindenféle szleng szóval, amiket még én se ismertem...) Egyébként a Priscillához van angol nyelvű szövegkönyv a nuli.net-en, a galériában, a képek alatt... :wink:

Kira írta: A Kiss az micsoda?

Egy "baromi jó rövidfilm", Hugo mint "b*zi szomszéd"... :wink:
Jobb egérgomb, cél mentése... 17,57MB, Real Player kell hozzá.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187876 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz (Celebthil) írta:

Kira írta: A Kiss az micsoda?

A Kiss egy rövidfilm Hugóval, és BAROMI JÓÓ, legalábbis Sil meg Fini szerint... :twisted:


Köszönöm. :)
(IMO bármilyen film baromi jó Hugoval :D )


Az ausztrál akcentus nagyon súlyos... De most komolyan...
Ha jól figyeltem meg a legtöbb kiejtendő "e" hang (mármint "éj") helyett "aj"-t mondanak... idegesítő. :)

De ez nem fog megakadályozni a sokszori filmnézésben :D

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187874 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Kira írta: A Kiss az micsoda?

A Kiss egy rövidfilm Hugóval, és BAROMI JÓÓ, legalábbis Sil meg Fini szerint... :twisted:

Aszondod? HURRÁÁ! Legfőbb ideje szoknom az ausztrál akcentust, ha ki akarok menni! :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187873 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Gratula Artemisz!

A Priscillát meg a Interviewt én a hétvégén szereztem meg szintén Siltől.
És azzal telt a szombat, meg vasárnap, éjjelem, hogy bambultam a gépen....

Mind a kettő nagyon jó film, de volt problémám vele:
1. nem volt felírat, (se angol, se magyar)
2. ausztrál akcentussal beszéltek! Főként a The Interview-ban...
Beletelt néha kis időbe, míg felfogtam, hogy ugyan, mit is akarnak éppen...
(Pl. a "stolen car" kifejezést nem fogtam nagyon-nagyon sokáig...) ;)

Uhm. Szóval örök hálám üldözni fog Sil!

A Kiss az micsoda?
-Kíra-

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187872 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hát akkor topicgazdi mivoltommal visszaélve megengedek magamnak egy kis örömködést.
Két okból:

1. Sil épp most ígérte meg cseten hogy elküldi nekem az Interwiew-t meg a Kiss-t meg a Priscillát :!: :!: :!: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :deal:

Ezer hálám érte! :cheers:

2. [size=9:1apiln1o]1800!!!!!!!!![/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187764 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Figyelem egy ideje beszélgetéseteket. Az igazság az, hogy - és most ne
kövezzetek meg - én a könyvben, első olvasásra csak úgy elsiklottam
Elrond felett, hogy ok, ő is ott van... :wink: Igazából csak a film után
kezdtem el kedvelni a mi bölcs tündénket, és ez azóta csodálattá
változott. Nem is tudnám máshogy elképzelni - tökéletes! A haja, a
szeme, a keze és minden amiről eddig szó volt, jó úgy, ahogy van :oops: szvsz.
Sil: jó, hogy Elrond átvette nálad a vezetést!

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187126 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta: És egy screencapes oldal, amit Luine talált (áldassék az ő neve érte...):
fanzone50.com/DW/RD.html


Hát, erre már csak, biológusként, a Jégkorszaki Mammutot tudom idézni:

ELLDOBOM AZ AGYARAM!!!! :oops: :oops: :oops:
*permí lendületből hanyattdobja magát*

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187016 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Artemisz, Felagund arra célzott, hogy Marcikának van 1 db sinda mondata az egész filmben... :wink:

És egy screencapes oldal, amit Luine talált (áldassék az ő neve érte...):
fanzone50.com/DW/RD.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186878 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz (Celebthil) írta: Egy szál? :hein:

És ahogy a bővítettben Aragornnal beszél? CSUDÁS!!


Az van a bővítettben ;)
(már ami sindarinul van)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186876 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Egy szál? :hein:

És ahogy a bővítettben Aragornnal beszél? CSUDÁS!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186875 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz (Celebthil) írta:

Sil írta: Mellesleg megfigyeltétek már, micsoda tünde akcentusa van Elrondnak? Ahogy az Isildur-t hangsúlyozza pl, az maga a tökély... :wink:

Naná! Ahhogy mondod! :oops:

De Marcika is naggyontüncösen beszél tündéül.. hát hiába, a finnugor nyelvalap... :roll: :lol:


Hát az az egy szál 'Le aphadar aen' nem valami sok, de télleg szépen mondta...

Amúgy a sindarin walesi alapokon nyugszik ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186874 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Uhhhuhuhuááá!!!

Hogy volna ez OFF?!!

Marha jóó! Köszi!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186871 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Kicsit OFF, egy fanmade képregény :wink: :
www.livejournal.com/community/hu ... tml#cutid1

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186868 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta: Mellesleg megfigyeltétek már, micsoda tünde akcentusa van Elrondnak? Ahogy az Isildur-t hangsúlyozza pl, az maga a tökély... :wink:

Naná! Ahhogy mondod! :oops:

De Marcika is naggyontüncösen beszél tündéül.. hát hiába, a finnugor nyelvalap... :roll: :lol:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186865 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz (Celebthil) írta: Kéz és szemöldök? :P No, IGEEN... Ohhhhhh... :oops:

Igggen... *nyüssz-nyüssz* Meg a szeme (akkor is, ha kék), meg a hangja... *olvad*

Mellesleg megfigyeltétek már, micsoda tünde akcentusa van Elrondnak? Ahogy az Isildur-t hangsúlyozza pl, az maga a tökély... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186850 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta: az imdb szerint 193cm, John Rhys-Davies meg 185...

Böhöhöööö :twisted: :lol:

Na azért! :evil3:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186849 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz (Celebthil) írta: Ezzel kapcs. ; Sil, bocss, hogy perme kötözköd, de C. Lee 198 vagy mennyi cm... És John Rhys-Daviesről is úgy hallottam hogy 192...

Lee-t tényleg kifelejtettem, az imdb szerint 193cm, John Rhys-Davies meg 185...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186831 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Neframíel írta: Nos... ez a kép pont olyan, mintha nem Hugonk toppant volna a Középfölde-díszletbe, hanem Peterünk toppant volna Elrond elé. ;)

Pontosan! :lol:

Szürke szem? Én már láttam, de max. egy-kétszer... Nem mindennapi élmény, az biztos!

Kéz és szemöldök? :P No, IGEEN... Ohhhhhh... :oops:


(Nos, én lassan eljutok oda, hogy férfiban már az 180 cm-t se sorolom az "igazán magas" kategóriába.. Estel ugye az 186 centijével... Aaaz az igazi... hihi..)
Ezzel kapcs. ; Sil, bocss, hogy perme kötözköd, de C. Lee 198 vagy mennyi cm... És John Rhys-Daviesről is úgy hallottam hogy 192...

Marcika? no, igen.. most megint láttam eredetiben a FotR bővítettet, és a BESZÉDE!!!

Annyira imádom a tisszta magyar akcentusát!!!!
Nem mindegy ám, hogy "Mo*do*" Vagy MoRdoR!!.. Rrrrrrrrrrrrrrrrr!!! :lol: :lol: :lol:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186723 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta: Nézzétek meg pl ezt a képet, hát nem egy igazi tünde úr? :wink:
kep.tar.hu/silmarien/images/pic3950029.jpg


Nos... ez a kép pont olyan, mintha nem Hugonk toppant volna a Középfölde-díszletbe, hanem Peterünk toppant volna Elrond elé. ;)
Ez a bemozdulás... ez az apró mozdulat... és milyen tartása van!! *elfolyik-emotikon* Lehet hogy milliomodik őse tünde volt, még az emberi történelem előtt? 8O Nem csodálkoznék. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186680 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta: Elrond a maga csendes módján épp kezdte átvenni a vezetést, lassan, de biztosan... amit én nagyon nem értettem... de azóta elég rendesen elhúzott... :wink:


:D :lol: :biggrin2: Ilyen Elrond. Biztos befutó, és nem érdekli, hogy milyen 'király' az, aki elötte áll... :D :lol:

Artemisz (Celebthil) írta: A full-fekete haj amúgy annyira nem állt volna neki jól szvsz... Így éppen okés..


Szerintem meg jól állt volna neki a fekete haj. Asszem erről ennyit. :)

Sil írta: Kb 188 cm, ez azt jelenti, hogy az egész stábból csak a mi Marcink magasabb nála, 3 egész centivel... :wink: (Karl meg ugyanolyan magas...) Kifejezetten karcsú, és a Mátrix miatt akkoriban nagyon edzett is volt, szóval az izmok is stimmelnek...


Ilyen magas? Én annó leragadtam Sean Bean ~180 cm-nél...
És Márton Csókás még magasabb? :D Tudtam én. Az xXx-ben direkte élveztem, ahogyan lenézett a .... a... "főhősre".
Hogy izmos és vékony és magas - oké, meggyőztetek.
A haja az továbbra is zavar, a szeme viszont nem (szemszínek megállapításában soha nem jeleskedtem, egészen két héttel ezelöttig nem is láttam még valódi szürke szemet). Hm.
De ettől még a képzeletemben élő Elrondra rá lehet húzni a Mr. Tökéletes jelzőt :twisted: - pl. arca kortalanabb...
De a kezeit és a szemöldökeit a világért el nem cserélném. :oops:

Sil írta: Nézzétek meg pl ezt a képet, hát nem egy igazi tünde úr? :wink:
kep.tar.hu/silmarien/images/pic3950029.jpg

De. Kúúlos :D

-Kíra-

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186673 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz (Celebthil) írta: Nocsak, Sil, amikor régebben erről nyilatkoztál, még Gorni volt a listavezető, igaz, nem sokkal... De örülök, hogy így alakult... :lol:

Amikor ez a nyilatkozat elhangzott, akkor voltak fej-fej mellett, és Elrond a maga csendes módján épp kezdte átvenni a vezetést, lassan, de biztosan... amit én nagyon nem értettem... de azóta elég rendesen elhúzott... :wink:

Artemisz (Celebthil) írta: Amúgy abszolút igazad van, Hugo magas (igaz is, hány cm kb?), nyúlánk, karcsú, de izmos.. pont olyan tündés...
A full-fekete haj amúgy annyira nem állt volna neki jól szvsz... Így éppen okés..

Kb 188 cm, ez azt jelenti, hogy az egész stábból csak a mi Marcink magasabb nála, 3 egész centivel... :wink: (Karl meg ugyanolyan magas...) Kifejezetten karcsú, és a Mátrix miatt akkoriban nagyon edzett is volt, szóval az izmok is stimmelnek...
Nézzétek meg pl ezt a képet, hát nem egy igazi tünde úr? :wink:
kep.tar.hu/silmarien/images/pic3950029.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186664 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Én direkte azért indítottam a GyU helyett a Babóval, mert mondták, hogy abban szerepel először Elrond... :wink:

Nocsak, Sil, amikor régebben erről nyilatkoztál, még Gorni volt a listavezető, igaz, nem sokkal... De örülök, hogy így alakult... :lol:

Amúgy abszolút igazad van, Hugo magas (igaz is, hány cm kb?), nyúlánk, karcsú, de izmos.. pont olyan tündés...
A full-fekete haj amúgy annyira nem állt volna neki jól szvsz... Így éppen okés..

Ami az oldalt illeti. SZURKSZURK EZERREL, hogy Elrond Hugo legyen a Babóban!!.. Ha nem, én meg se nézem!! :evil:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186660 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Kira írta: De nem tudom, hol fordult át a "kedvelem" abba a rajongásba, amit most (is) érzek...
Szinte ő lett a tökéletes férfi... :oops:

Na, ezt én se tudnám megmondani... :oops: Valamikor az első film után történhetett, de még ma sem tudom, hogyan vette át az első helyet Aragorntól... :oops: A könyvben még tuti nem férfiként tekintettem rá, bár már ott is az egyik nagy kedvencem volt...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186654 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz (Celebthil) írta:

Kira írta: aki annyi mindent meg-, tú-, átélt, mégis tud örülni minden egyes napkeltének.. :oops: :oops:

Nos, ennél szebben meg se fogalmazhattad volna! :up:


Dehogynem megfogalmazhattam volna szebben. Csak az oldalas lett volna, és tele lenne nyállal, meg szivecskékkel, meg hasonló dolgokkal, amikkel egy halandó lány jelzi a szerelmét :lol: :oops:
Egyébként: Köszönöm Artemisz!

Artemisz (Celebthil) írta:
Ami azt illeti, nekem Hugo ébresztette fel az imádatomat Elrond iránt, így bajos volna másképp látnom (talán igen, ez, hogy kék helyett szürke a szeme, de semmi több!).


Engem a hajszíne tud az őrületbe kergetni a filmen. Sötétbarna - ami napsütésben tisztán látszik, hogy nem fekete! És ez az aprócska dolog nagyon felborítja az "Elrond-képemet". Sniff - miért nem tudtak egy fekete parókát keríteni?! :cry:
Elrondot először a Babóban olvastam. Akkor ott megszerettem, aztán a GyU appendixében, ahol Aragorn története van... :oops:
De nem tudom, hol fordult át a "kedvelem" abba a rajongásba, amit most (is) érzek...
Szinte ő lett a tökéletes férfi... :oops:

Artemisz (Celebthil) írta:
de mindegy végülis. Smithként is szenzációs. És SZVSZ LEHETETLEN ÖSSZEVETNI A KETTŐT! EGÉSZEN MÁS!


Őizé. Színészileg lehet összevetni. Meg "kúúlosságilag". És Agent Smith nagyon kúúlos :twisted:

A színészilegről - Mr. Weaving elérte, hogy amikor a Mátrixot nézem (szigorúan csak az elsőt) akkor féljek tőle. És amikor a GyU-t nézem olvadozzak érte. Ennyi...


Maradok tisztelettel
-Kíra-

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186646 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Én régi imádója vagyok Elrondnak (ha régen ez egy kicsit a háttérben volt is), de szerintem is az a legnagyobb különbség, hogy Hugo-nak kék a szeme... Egyébként szvsz tökéletes... És igenis benne van az alakításában, hogy sok mindent átélt, de tud örülni minden napkeltének, stb... De hogy vékonyabb, magasabb, izmosabb, nyugodtabb, stb kellene? Hisz ezek is stimmelnek Hugo esetén... [size=9:37wklltw](Jut eszembe, van 3 vadiúj emotikonom, majd felteszem őket...)[/size]

Egyébként tényleg jó az a fordítás, amit eddig megkaptam, de még dolgozok rajta, mert bizony lenne mit alakítani még rajta, lesz ez még ennél jobb is... :wink:

És mellesleg a Hugo-s oldal bekerült a Hobbitfilm partnerei közé, ne lepődjetek majd meg a banneren... Szvsz ez a legkevesebb, amit tehetünk azért, hogy legyen Hobbit, és benne persze Hugo... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.620 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére