Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 5 hónapja #118231 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Elanor írta: Dez: és milyen eredetiben, amikor elsírja magát????? :)


A szinkronizálásban az a rossz, hogy lehalkítják az összes hangot. Itt viszont tisztán lehetett hallani, ahogy a bárban megszűnik a moraj, mikor elsírja magát. 8)
Jaaaj, El, meg kell nézned! Lehalkul a hangja és vékony lesz! Nagyon ééédi! Ja, és az HBO-sból persze kihagytak fél mondatokat. Angolul mondja azt is, hogy a szülei halála után otthagyta a középsulit, és úgy állt be fejvadásznak. :wink: (Érdekes, hogy ez új film, mégis emlékszem rá, hogy ezt hallottam valamikor régen. Meg az elején, a szereplők neveinek és státuszának kiírása is ismerős volt... 8O )
Meg a főnöke is mondja annak, aki felbéreli, hogy Ő, Mikey (Lij) nem szereti, ha bérgyilkosnak nevezik. Ez a szinkronban kicsit máshogy volt, ha jól emlékszem.
De a szinkronhangja is nagyon jó. Sajna a dvd-n nincs rajta úgy. És extrák sincsenek, csak trailer... :(

Fangi: Sesy és szerénységem láttuk dvdn, róla biztosan tudok.

És nem olyan rossz film az, igaz, Lij keveset szerepel, de azért a többiek sem többet... Nekem nagyon tetszik a film maga, aranyosan ironikus. :)

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118169 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
a kötöznivaló bolondokban tényleg keveset szerepel,sajnos....dvd-ét látta vki?
:o

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118151 Írta: zsuelanor
zsuelanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem a Kötöznivaló bolondok aranyos 1szer megnézhető, ellentétben
Lij feltűnéseivel, amiket sokszor sem elég megnézni...
És sajnos kb. 14 percet szerepel összesen, ami túl kevés!!!

A haja meg tényleg a GyU-ban a legjobb.

"For not we but those who come after will make the legends of our time."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118133 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fanartok :D
Frodó és Samu:
www.bekkoame.ne.jp/ha/zin/lotr/i ... eaveme.jpg
Frodó:
www.bekkoame.ne.jp/ha/zin/lotr/i ... sttobe.jpg

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118116 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Diamond írta: Asszem ma is lesz az HBO-n a Kötöznivaló bolondok!
Jó film? Elijahnak sok jelenete van?


Én csak a saját véleményemet mondhatom, de sztem jó film! Nem csak Lij-ért érdemes megnézni, hanem amúgy is jó sztem! Lij-nak annyira nincs sok jelenete, de azért egész tűrhető mennyiség :) Csak az elején türelmesnek kell lenni, mert viszonylag sok idő telik el az első feltűnéséig.

Dez: és milyen eredetiben, amikor elsírja magát????? :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118115 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Asszem ma is lesz az HBO-n a Kötöznivaló bolondok!
Jó film? Elijahnak sok jelenete van?

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118113 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tegnap kivettem a Gyu-át DVD-én,természetesen az Extrát...és nagyon,de nagyon tetszett.Az összes szereplő,annyira normális és aranyos volt,de főleg Elijah.......rengeteget nevettem rajtuk....több jelenet is tetszik pl:mikor a Sean Austinnak a lábába egy üveg darab megy és ömleni kezd a vér belöle,és ez hogy tetszik Elijah-nak...Its cool!
Mire Sean így válaszol:
Mr Frodó akkor játszik az alvadt véremmel,amikor csak akar!
:lol:
haláli volt......Az egész szupert volt,csak sajnos egy napig élvezhettem,mert másnap visszakelett vinnem a tékába.....rádöbbentemm ,hogy nagyon akarom a dvd-t!!!!Meg kell vennem!
:) Ti láttátok már?
Viszont nem találtam a Werkfilmet és a bakikat......
ezt nem nagyon értettem
sebaj,megvolt az élvezet....."ki vagyok elégülve"
:lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118069 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta:
Media Marktban lehet kapni, a westendben (vagy lehet, hogy máshol is :roll: ) most 4000-ért.


Háát, a Westendben én már nem próbálkoznék, ugye, Sesy? :twisted:
Bármelyik Media Marktban megkaphatod most 4000-ért, ha rajta van a Bomba ár!-felirat. Amíg a készlet tart.

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118060 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Erendil írta: Dez:Honnan a DVD??Nekem is köll!!!


Media Marktban lehet kapni, a westendben (vagy lehet, hogy máshol is :roll: ) most 4000-ért. Csak az a baj, hogy nincs szinkron - pont annál a filmnél, ameiknél szeretem a szinkront! :? :D

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118059 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dez:Honnan a DVD??Nekem is köll!!!

Jók a képek!Főleg a telefonos alatti!!:))

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118055 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi a fordítást Fangi!!ARANY VAGY!!Csak így tovább,naon örültem nekii!!! :lol: :lol:

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118054 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dez írta: Most néztem meg a Kötöznivaló bolondok DVD-n a kis drágát! És ollllyan szép abban a filmben! Meg hogy angol, és ez az eredeti hangjával van...


Én is megnéztem :wink:
Amikor elsírja magát, hát az vmi tündéri! Oan kis vékony a hangocskája! :D És amikor megsértődik... annyira kis aranyos :D (és kétszer esik el benne! :D )

Ennek örömére (tudom, ne újak, de akkoris :D ):
elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=262
elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=267
elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=266
elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=270
elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=282 - hallló :D
elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=294
elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=307 - ez a mozdulat! :D
elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=319
elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=340 - majdnem sííír :D
elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=359 - :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118046 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Elanor írta: Sesy: hát ez természetes! Mmint, hogy a GyUban a legeslegjobb a haja :)
(Hmm... kicsit gáz, hogy sztünk akkor a legjobb a haja, amikor parókát hord :lol: )


Ez igaz.... :roll: De lehetne ilyen a haja igaziból is, nem? Elvégre a Jégviharban látszik, hogy ha növeszti, akkor göndör! :D (najó, hullámos :) Vagyis lehetne Ő magától is ien kis fürtöske! (És én előcör azt hittem, hogy az a saját haja :oops: vmikor régesrég... :D )

Egyébként a Northban is naon jó a haja. Meg a Flipperben is. Meg... :D Szerencsés, mert oan az arcformája, amihez minden haj jól áll... :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118039 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa: direkt úgy kérdeztem, NEKTEK mi a véleményetek, melyik haja a legszebb. Nem kell egy közösben megállapodni, csak az őszintét, a TE kedvencedet, bele a képembe... 8)

Most néztem meg a Kötöznivaló bolondok DVD-n a kis drágát! És ollllyan szép abban a filmben! Meg hogy angol, és ez az eredeti hangjával van... És bár a videóváltozaton rajta van, de az HBO-son nincs: kiírják minden új megjelenő szereplőről, hogy ki, és micsoda.
Neki: Mikey, bérgyilkostanonc...

A trailerben meg az a jelenet van, mikor összetalálkoznak a másik bérgyilkossal. A nevét természetesen jól mondják angolul, és akkor éppen a vécén ülős részből mutatják az ari pofiját. 8) 8O :D :D

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118031 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Elanor írta: shark: hát tényleg nem ez a legmegfelelőbb topic egy ilyen hozzászólásnak... :? javaslom esetleg a Beszélgetős topicot, de biztos tudsz találni egy olyat, ahova jobban illik, nem? ;) (Vagy amelyiknek nincs "gazdája" ;) )

Esetleg a Hírek topic? :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118028 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa: nyugodtan mondjad, hisz azért fórum a fórum, hogy mindnenki elmondja a véleménymét, akkor is, ha nem ugyanaz, mitn a többségnek!


Mondom, hogy nem számít... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118021 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: hát ez természetes! Mmint, hogy a GyUban a legeslegjobb a haja :)
(Hmm... kicsit gáz, hogy sztünk akkor a legjobb a haja, amikor parókát hord :lol: )

Iowa: nyugodtan mondjad, hisz azért fórum a fórum, hogy mindnenki elmondja a véleménymét, akkor is, ha nem ugyanaz, mitn a többségnek! :)

shark: hát tényleg nem ez a legmegfelelőbb topic egy ilyen hozzászólásnak... :? javaslom esetleg a Beszélgetős topicot, de biztos tudsz találni egy olyat, ahova jobban illik, nem? ;) (Vagy amelyiknek nincs "gazdája" ;) )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118016 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Elanor írta: Nagyobb korában, amiket Ti is leírtatok már, és a Facultyt kiemelném, hogy a film nagy részében nekem nem tetszik annyira a haja, mint a többi filmjében, de a végén...mmm... ott nagyon jól néz ki, hajastul, mindenestül :oops: :lol:


Tényleg, a Faculty végén is naon jó a haja! :D

De akkor is a GyU-ban a legjobb. Az tényleg kiemeli a gyönyörű pofikáját. Az a legelőnyösebb Neki... :D

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118009 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én inkább már nem folyok bele a hajas témába, mert amilyen hajjal nekem tetszik azzal meg másoknak nem tetszik.
:?
Na mindegy... :roll:

A DI-s bemutatónál engem is zavart ahogy a nevét mondták.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117953 Írta: shark
shark válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tudom tudom ez nem tartozik ide, de sehol sem találtam egy olyan topicot ahol Tlkiennel kapcsolatban lehet írni... és talán még ez volt az egyik legjobb topic ahova ezt be mertem írni...

Tolkiennek elkelt a háza!!!!
pajkosponi.fpn.hu/modules.php?na ... =0&thold=0

üdv a fogadóban!
pajkosponi.bixerver.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117938 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hátterek a TTT DVD-ről:
Frodó
Frodó és Samu

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117931 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Erendil írta: IOWÁBA???????!!!!Legalább woodista??!!Ó,hogy aza....de jó nekíííííííííí!!!*Erendil irigykedik...*


az az igazság, hogy nem v.mi fan, 1x látta GYU-t, és mikor rákérdeztem, nem nagyon vágta, hogy ki is Lij... :roll: :roll: 8O

hallottátok már, a DI reklámját a tv-ben, a pasi mikor mondja, hogy "elijáhhhhhhhhhhhhhhh" brrrrrrrr;feláll a szőr a hátamon :x :x :x

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 20 éve 2 hónapja #117881 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A hajakról annyit, hogy a göndör haj nagyon jól áll Neki! :roll:

_____________________

"Ash nazg durbatuluk
Ash nazg gimbatul
Ash nazg trakatuluk
Agh burzum ishi krimpatul"
:gandalf2:

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117878 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fangi: a dátum problémát sztem ne itt tedd fel, hanem mondjuk az Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz c. topicban.

Hajak: egyetértek az előttem szólókkal!
Kiskorában sztem majdnem minden haj jól áll neki, ahogy az a kissrácoknál lenni szokott, talán a Háborúban viselt frizura súrolja az alsó határt, de azt is meg lehet szokni :)
Nagyobb korában, amiket Ti is leírtatok már, és a Facultyt kiemelném, hogy a film nagy részében nekem nem tetszik annyira a haja, mint a többi filmjében, de a végén...mmm... ott nagyon jól néz ki, hajastul, mindenestül :oops: :lol:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117863 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa:úgy látom neked mindegyik filmben tetszett a haja.Mondjuk nekem is majdnem mindegyikben...

Hát ez valahogy így van, amúgy azt még nem is mondtam, hogy a Deep Impact beli haja is jó. Ma láttam a bemutatóját, annyira ari volt benne... :roll:

nemmenő: www.elijah-wood.com/gallery/deta ... ge_id=3318 (kár, hogy nem élesebb a kép, hát hogy néz már? )

Szerintem evvel a hajjal nagyon cuki. Amúgy tetszik a képben, hogy olyan sértődött képet vág. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117859 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én nem tudtam erről, hogy együtt énekel Jim Carreyvel. De kíváncsian várom, hiszen már megcsillogtatta énektudását egynéhány filmjében... If I were a rich man... :twisted:

A kedvenceim:

1. Chain of Fools
www.elijah-wood.com/gallery/deta ... age_id=266 -(megvizsgálna, doktor úr? 8) )

2. Faculty
ebben kétféle haja is van:
cool: www.elijah-wood.com/gallery/deta ... ge_id=2820
nemmenő: www.elijah-wood.com/gallery/deta ... ge_id=3318 (kár, hogy nem élesebb a kép, hát hogy néz már? 8) )
3. Flipper
www.elijah-wood.com/gallery/deta ... age_id=627

4. Halhatatlan szerelem
www.elijah-wood.com/gallery/deta ... age_id=651

5. Bumblebee...
www.elijah-wood.com/gallery/deta ... mage_id=38

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117846 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elijah Wood a Sunshineban Jim Carreyvel énekel.A GYürük sztárja egyben KirstenDunstal és Kate Winslettel szerepel egy filmben.Frodo Baggins Ace Centurával találkozik.A GYürük ura sztárja Jim C és K W-eel együtt énekel a Sunshineben amely egy ún.szürreális komédia. :)

kérdem én mindenki tudta ezt vagy csak én vagyok tudatlan!?
Vic:Bár nem volt értelme egymás után irnom,ez tény de csak most találtam a cikket!

A másik gondom az lenne,hogy az időpontot nem helyesen irja fel,a dátumot még igen de az időt nem......
llehet ezen segíteni?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117845 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Melyik hajtípusa a legjobb?Természetesen a kötöznivaló bolondok és a Bumblebbe filjeiben a legjobbak! :)
Kis hajjal nem nagyon tetszik.
Jó lenne már vmi jó hírt hallani róla!
nem cikkeznek az újságok.Nem meglepő!

www.elijah-wood.com/gallery/deta ... ge_id=1435
remélem bejőn

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117828 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az öt legszebb haj:

1. A Gyűrűk Ura :D Az első számú kedvenc. Azok a kis fürtök... 8O
www.bagendinn.com/images/lij/frodonew1.jpg

2. Fekete-Fehér ;) Itt is annyira jó a haja... felzselézve... :D
elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=25

3. Chain of fools :oops:
elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=331

4. Bumblebee... :mrgreen:
elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=39

5. Twist Oliver :up:
elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=2434

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117818 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Erendil:még nincs meg az egész szöveg,így csak egy részét irom most le!
Bocs ha nem szép a fogalmazás!így sikerült lefordítani. :?

Try 17 amiről szól a film:
A film első jelenete úgy kezdődik,hogy egy fiút láthatunk aki egy fának dőlve(úgy tünik)elkezd drogozni.Boldogtalannak és egy kicsit elveszettnek látszik.A neve Jones Dillon.Később elindul egy ismeretlen nevű Egyetem felé.Bár ő egyáltalán nem akar odajárni,de a papája ráeröltette,talán ezér olyan boldogtalan.Bár ez még nem derül ki a fil elején.Tulajdonképpen ha mélyen beleéljük magunkat,akkor megfogjuk érteni,hogy ez a fiú öreg és egyben fiatal is a korához.(ezt szószerint fordítottam,lehet nem hanzik jól).Később csatlakozik a többi tanulóhoz.Megint magányosan és lehangoltan lájuk.végül úgy dönt ,hogy lefekszik.Így is tesz a kolllégiumba visszatérve ledől az ágyára,majd céltalanul püffölni az ágyát,ekkor jön be a szobatársa aki skinhead,aki lazán megjegyzi hogy csak a Ska zenét szereti(milyen az a ska zene?nem volt benne a szótárban) és csak azt fogja szeretni,ellentétben a többi emberrel,akik csak a populáris zenét halgatják,így ő különb lesz ezáltal.Jones ennél a pontnál dönt úgy ,hogy keres egy új lakást.Miután kinézte magának a megfelelő lakást,kocsiba ül.Végi az úton a punk barátja és annak a barátnője akinek a haja olyan mintha a 80-as évekből szakasztották volna,kiséri el és boldogítja őt.Az albérletet kiadó hölgy furcsának találja a fiút,nem érti az érdektelenségét(bár Dillon megnézi a csöpögő csapot),de ettől függetlenül kiveszi a szobát egész évre.


Eddig ennyit fordítottam le!
:!:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.353 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére