Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 5 hónapja #118938 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Remélem, senki nem felejti el, hogy ma Deep Impact :D :D
Amúgy furi, hogy mondják a nevét a bemutatóban, mert gondolom nem szerepel benne sokat. Biztos a GyU-miatt mondják. :? Mind1.A lényeg, hogy megint leadják egy filmjét :D

Fangi:
az off-olás az, mikor egy-két szavas, a fórum témájához nem tartozó, felesleges dolgokat irogatsz, s így Elanornak rengeteg munkát adsz. :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118903 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nem hiszem,hogy megfogog béléni ezzel a szereppel! :(
mikor lesz még január! :(
az intrnetem olyan lassú,hogy még a csiga is lekörözné....
Anniyra nem is várom a avasárnapot,mert akkor újra suli......hétfőn
de a film miatt várom... :)

Még mindig nem tudom mit jelent az offolás!!

egyébként gonosz szerepbn én is megnézném... :lol:
biztos jól állna neki...a köt.bol. is jól állt neki!Bát ott azért nem volt igazán gonosz,de mégsem volt egy bárány :)
tetszett ott is

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118897 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Most ez komoly,hogy egy fej nélküli fiút fog játszani?
Öszintén!!!!?Eleve a története,nagyon morbid.....Az biztos ha ebben szerepel én azt meg nem nézem :evil:
gusztustalan,beteg volt az aki ezt kitalálta :twisted:
Csak nem olyan buta ,jhogy elválallja!Ha igen akkor gratulálok! :x


Miért?
A horror filmek általában ienek, és én örülök, hogy vmi különleges szerepet kapott, ami más, mint az eddigiek. :?
Egyébként én annak örülnék a legjobban, ha vmi gonoszat, negatív-karaktert játszana! Vmit, ami tényleg nagy kihívás, akárcsak Frodó szerepe. Mi lenne, ha csupa tini-filmben vagy vígjátékban játszana (tudom, hogy nem csak ienekben játszott, de akkor is.)? Én naon várom ezt a filmjét is, meg mindegyiket!

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118892 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most ez komoly,hogy egy fej nélküli fiút fog játszani?
Öszintén!!!!?Eleve a története,nagyon morbid.....Az biztos ha ebben szerepel én azt meg nem nézem :evil:
gusztustalan,beteg volt az aki ezt kitalálta :twisted:
Csak nem olyan buta ,jhogy elválallja!Ha igen akkor gratulálok! :x

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118888 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is láttam a DI előzetesét (sajnos :bawling: )... Ahogy mondja a nevét! Jézusom! 8O :x

Igen, ebben a filmben házasodik össze a csajjal (Leelee Sobieskivel :wink: - akit eltudnék képzelni amugy bnőjeként is :D ), hogy a csaj megmeneküljön... :roll:
Amugy nem is szerepel oan sokat a filmben sajnos :(

Én is reménykedem, hogy láthatjuk egyszer a Try17-t... vmikor a közeljövőben... :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118882 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is láttam a DI előztesét,és tényleg rosszul mondják ki......
de tudjátok akkor nem mondták volna be a nevét,ha nem játszana a Gyu-ban. :(
szerintemn ezt mindenki tudja jól :(
ebben házasodik össze egy csajjal?
mert mintha láttam volna egy képet,ami az előzetesben volt....de csak egy pillanatra tették be! :)
Istenem miért nincs már vasárnap!!!!!!!!!! :( :( :(
egyébként ti hány évesek vagytok?
:?:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118731 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Napokban kaptam egy teljesen primitív hanggenerátort, amit beírtam, kimondta angolul, vagy akcentussal. És még az is jól mondta, hogy Elijah! Így, ahogy a DI előzetesében mondják, a németek ejtik ki a nevét, vagyis a nevében a hangokat. :?

És nem tudom, mi van velem, de én emlékszem erre a fejetlen sztroira, vagyis mintha láttam volna képeket a forgatásáról. Nyugtalanít a dolog, mert arról is meg vagyok győződve, hogy már láttam a Kötöznivaló bolondokat évekkel ezelőtt, mikor pedig ez egy új film...

(Kezdek iszonyúan offolni...)

Elanor: Gratula az ezredikhez! (Nekem pont a 333. ez most. :D )
http://www.smiliemania.de/smilie.php?smile_ID=466 http://www.smiliemania.de/smilie.php?smile_ID=446

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118691 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jó kis sztori. Én azért reménykedem, hogy mi is láthatjuk egyszer.

Az előbb láttam a Deep Impact reklámját megint. Mmmm annyira édi volt Lijt, csak mondták volna jól a nevét, mondjuk akkor is írtó ari volt. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118670 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egy kis hír! :)

Kötelezö elolvasni! :deal:




Valahol Kansas közelében járunk, a 17 éves Jones Dillon pedig éppen afelé a kollégium felé tart, amelybe ideiglenesen beköltözne, ám arról hamar kiderül, hogy nem igazán tesz eleget a fiú elvárásainak. Inkább hirdetés útján lakást keres, melyet hamarosan meg is talál – és vele együtt még sok minden mást is. Jones ugyanis nem csak, hogy egy szerelmi háromszög kellős közepébe csöppen, de az egyszerű bérház falai között többet tanul meg az életről, mint azt valaha gondolta volna...

A Try Seventeen című film 2002 szeptemberében a Toronto-i Filmfesztiválon került először bemutatásra, ahol nagy sikert aratott. A premieren ott volt a film jónéhány készítője, valamint a három főszereplő, Elijah Wood, Mandy Moore és Franka Potente is, akik miatt számtalan rajongó jött el a bemutatóra. Rengeteg pozitív vélemény és dícsérő kritika látott napvilágot a filmmel kapcsolatban, állítólag nagyon vicces, lendületes és fiatalos romantikus vígjátékra sikerült, amit nem elég egyszer megnézni. Elijah Wood maga is szeretetteljesen beszélt a filmről, szerinte egyáltalán nem egy hagyományos tinivígjátékkal van dolga annak, aki megnézi a Try Seventeen-t, a film ugyanis leginkább a Tétova Tinédzserek című Terry Zwigoff alkotásra hasonlít, amely valóban nem mondható egy átlagos filmnek. Elijah-nak emelett is meglehetősen sokat jelent a Try Seventeen, hiszen nélküle nem találkozott volna Franka Potentével, az újabban hollywood-i babérokra törő német színésznővel, akivel híres románcuk olyannyira komollyá vált, hogy Elijah feleségül is szerette volna venni a Lé meg a Lola c. nagysikerű film hősnőjét. Bár a hölgyet végül sikeresen meghódította Matt Damon (akivel azóta szintén szakítottak), Elijah valószínűleg nem bánta meg, hogy elvállalta Jones Dillon szerepét.

A Try Seventeen, bár 2002-es alkotás, csak a 2003-as évben kerül az USA néhány mozijában bemutatásra, ámbár ez az információ nem biztos még, ahogy azt sem lehet tudni, hogy a film valaha is eljut-e Magyarországra. Sajnos valószínű, hogy nem, de természetesen bármi megtörténhet. A Try Seventeen, amely az ismeretlen Jeffrey Porter rendező munkája, mindenesetre hamarosan megjelenik Amerikában VHS-en és DVD-n – talán egy nap még mi is láthatjuk.

kinek mi a véleménye? :roll:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118664 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kérdés:mit jelent az offolás?

lehet nem értem az internet nyelvét?
:?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118632 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
a folytatás egy ideig elmarad,mert sajnos sok lett a telcsiszámla így valószínü,hogy hétvégén fogom betenni.. :(

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118622 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Erendil: nem tűrök ilyen hangulatú hozzászólásokat a topicban! Tessék vidámnak lenni! :evil: ;)

Egyébként erről a fejetlen sztoriról se hallottam még.. nagyon le vagyok maradva... :? Tudtok róla vmi konkrétumot mondani? [size=9:3se4bz37]De ha nincs feje az... az nem jó!!! :cry: Najó...[/size]

Dez: amikor beírod, hogy kinyújtottad a topicot, én már mindig normális állapotban látom... az biztos, hogy én nem csinálok semmit, szóval vagy egy (szellem)moderátor ténykedik, vagy magától rendeződik, vagy nemtom (pedig rendszeresen nézem a topicot, na, mind1, én csak örülök, ha nincs dolgom ;) )

Végezetül: khm, khm, ez az 1000. hozzászólásom, és azt hiszem, helyénvaló, hogy ezt ebbe a topicba írom ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118515 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ma mikor toltam kia bicajom az alagút alól,áthúzott a fejem fölött egy vonat,és dudált.Annyira belém hasított az a hang,rettenetesen megijedtem,és egyből az ugrott be hogy ilyen lehet ha elgázol vkit a vonat...aztán fölnéztem a vonatra és egyből beugrott a Mort sztorija..(az a fejetlen tinis film)...abban is egy vonatbalesetben veszti el a fejét... :cry: 8O

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #118514 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: Nem egy emberkét, aki megrögzötten szopja az ujját? És a fogorvosa kissé ki van bukva rá? :roll:


Hát az után a hír után, "hogy Stuart Townsendet Viggo Mortensen ütötte ki a szerepből, őt viszont Elijah Wood", már nem csodálkozom semmi híren. Én tényleg úgy olvastam, hogy ő lesz a fogorvos, de hát akkor biztos valami ilyesmi infó, ha már a saját szemünkkel láthatjuk az eredményt. :D

(Sikerült megint kitolnom a sort. :oops: De mitőőől? Elanooor! Mit tegyek ellene?)

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118500 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dez írta:

Lili írta: Az a film,amiben Lij szopja az ujját a Thumbsucker... :roll: Azt nem tudom leforgatták-e már...


Hát arról a tervről én is több hónapja hallottam először, szerintem forgatják. Ha jól tudom, fogorvost alakít majd benne. 8)


Nem egy embertkét, aki megrögzötten szopja az ujját? És a fogorvosa kissé ki van bukva rá? :roll:

A Sunshine című filmben nem együtt énekel majd Jim Carreyvel, hanem együtt játszik benne! (Véletlenül összekevert 2 betűt a fordító.) Így nem hallhatjuk valószínűleg ééédi hangját. :( If I were a rich man... :twisted:


Fura is lenne, ha énekelnének... nem oan filmnek láccik, amiben énekelnek... :D De azért kiváncsi vaok, hogy fog vele együtt játszani... :wink:

És azt nem is tudtam, hogy kórusban énekelt kiskorában, színpadi darabokban. 8O 3 nőszemély mit szól ehhez??? :D


Én is most olvastam ezt egy régebbi cikkben. Fura... mondjuk a hangja jó... csak hát... If I were a rich man- tánc produkció, elég megrázó :D De azért édes, szeressük :wink:

És lesz egy oan filmje is, amiben egy "fejnéküli tinédzsert" játszik, nem? Vmi horror.... :roll:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118495 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát a DVD most nem jön össze. :(
Hülye kérdés, hogy át tudja-e venni valaki mi?
Örülök, hogy végre lesz az Avalon.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118493 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Víí, Avalon, végre, végre! (Még azóta várom, amikor elvileg lett volna (mikor volt az, februárban...? :x )

Thumbsucker, Sunshine, Ash Wednesday, Try Seventeen, Bumblebee, jesszus, mennyi film!! 8O Mondjuk gondolom, ennek felét sem hozzák be majd Mo.-ra... :?

Dez: tényleg énekelt? Mikor, úgy a North forgatása környékén??? 8) Izé... "megrázó" lehetett, amikor énekelt :twisted:
[size=9:d2ds6nac](Egyébként ott tényleg tök határozottan - *jaj, mindjárt elröhögöm magam* :lol: - meg nagy hangon énekel, szóval azéárt vmennyire érződik rajta a gyakorlottság....*hihihi* 8) )[/size]

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118488 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
FIGYELEM!

Május 6-án 23.50-kor az RtlKlubon AVALON!!!

Vasárnap pedig DEEP IMPACT!!!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118471 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Az a film,amiben Lij szopja az ujját a Thumbsucker... :roll: Azt nem tudom leforgatták-e már...


Hát arról a tervről én is több hónapja hallottam először, szerintem forgatják. Ha jól tudom, fogorvost alakít majd benne. 8)

A Sunshine című filmben nem együtt énekel majd Jim Carreyvel, hanem együtt játszik benne! (Véletlenül összekevert 2 betűt a fordító.) Így nem hallhatjuk valószínűleg ééédi hangját. :( If I were a rich man... :twisted:

És azt nem is tudtam, hogy kórusban énekelt kiskorában, színpadi darabokban. 8O 3 nőszemély mit szól ehhez??? :D

Lili: gratula!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118467 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én tök jól összeillem vele... :) :D :lol:
Asszongy..pszihikálisan 77%,érzelmileg 100%,és intellektuálissan is 100%,a total meg 93%... :lol: :lol:

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118401 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta:

Fangi írta: Sajnálom,hogy nálunk még nem jelent meg a Bumblebbee,mert olyan régen meg akarom már megnézni.
Nem tudtok róla vmi hírt?


Ez az a hülye témájú film, mikor Lij szopja az ujját? 8O :oops: Azt leforgatták már????????Eléggé le vagyok maradva :roll: :roll:

Az a film,amiben Lij szopja az ujját a Thumbsucker... :roll: Azt nem tudom leforgatták-e már...

Dez írta: Ezen az oldalon megnézhetitek, mennyire illetek össze Lij-al érzelmileg, szellemileg, stb. Én sajnos nem igazán, bár érzelmileg 99%-ban.

Én sem igazán,bár az összesítésben 70% lett... :D

Hoztam egy nagyén édi képet:
always.ejwsites.net/images/topgirl.jpg - :D

[size=9:fjdytpdi]Ez a 700.hozzászólásom... 8) :mrgreen: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118330 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Sajnálom,hogy nálunk még nem jelent meg a Bumblebbee,mert olyan régen meg akarom már megnézni.
Nem tudtok róla vmi hírt?


Ez az a hülye témájú film, mikor Lij szopja az ujját? 8O :oops: Azt leforgatták már????????Eléggé le vagyok maradva :roll: :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118297 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezen az oldalon megnézhetitek, mennyire illetek össze Lij-al érzelmileg, szellemileg, stb. Én sajnos nem igazán, bár érzelmileg 99%-ban. :D

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #118295 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: Berakok pár képet, ha nem haragusztok :D :


Viccelsz?? :D
Vagy tudod mit? Haragszom. Ha még egyszer ilyesmire vetemedsz, kénytelen leszel megnézni egy bizonyos zenés-táncos jelenetet 10-szer egymás után büntetésből! :twisted:

Képek:
crazy.ejwsites.net/hp/menu/gal/g1/ew7g.jpg
www.elijah-wood.com/gallery/deta ... ge_id=2404 - hogy vidul :D
www.iespana.es/elwoodhobbit/imag ... ora/38.jpg

Talán új infó:
Clove cigarettát szív! És boxeralsót szokott hordani.

Off: Olvasgattam kicsit más Lij-os fórumokat is, de rá kell jönnöm, hogy messze ez a legszínvonalasabb, lányok! Többiben csak ez hangzik el: jajj, de szexi, jajj, de édes... sehol egy kép, egy érdemi hosszászólás...
Ja, és volt egy Elanor is, és hab a tortán: ugyanolyan a fórum formája, mint ez itt. :D

Még offabb, mint az előző: mitől nyújtottam én ki ezt a szegény topicot széltében???

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118277 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Erendil tetszett a szöveg?A try seventeenröl?
Öszintén,bár még nem fordítottam le teljesen söt még a negyede sincs meg.Úgyhogy még tartozom....
fontos lenne a reagálásod


Igen,írtam hogy nagyon jó,nekem nagyon teccett!!Szerintem marha jó!!És amint van új rész tedd bee!!Nagyon kiváncsi vagyok a folytatására!! :)

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118261 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Erendil tetszett a szöveg?A try seventeenröl?
Öszintén,bár még nem fordítottam le teljesen söt még a negyede sincs meg.Úgyhogy még tartozom....
fontos lenne a reagálásod

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118259 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa: direkt úgy kérdeztem, NEKTEK mi a véleményetek, melyik haja a legszebb. Nem kell egy közösben megállapodni, csak az őszintét, a TE kedvencedet, bele a képembe...

Mondtam mindegy, ne beszéljünk erről.

Tök jó, nekem is meg kéne fűznöm anyámat a DVD-t illetően.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118255 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem nincs meg DVD-n,de van egy oldal honnan csak Lij jeleneteit le lehet tölteni,onnan megvannak eredeti hanggal,és ennivaló!!!!!:)))Amikor sírdogál...Ez az az oldal: www.bagendinn.com/chainoffools.htm

Engem is izgat a Bumbleblee,de nemtom ben lessz-e valaha,Márciusban láttam Dániában,de nemtom attól még nálunk lesz-e vagy sem...

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #118240 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem a film naon vicces és jó (a zenéje is rulz :D ), persze Lij szerepelhetne benne többet is :wink:
Egyébként angolban azt is egészen máshogy mondja, hogy "Hozok egy széket". Annyira aranyos! :D

Fangi, a Bumblebee-t még mindig nem hozták be MO-ra, és nem is naon valószínű, hogy behozzák...

Berakok pár képet, ha nem haragusztok :D :
www.bagendinn.com/images/lij96-3.jpg
www.bagendinn.com/images/lij96-1.jpg
www.bagendinn.com/images/UpClosed_focussed.jpg
www.bagendinn.com/images/UpClose.jpg
www.bagendinn.com/images/Shot3.jpg
www.bagendinn.com/images/UpClose6.jpg
www.bagendinn.com/images/YellowBackground.jpg - itt se oan rocc a haja :wink:
www.bagendinn.com/images/OnAStep_focussed.jpg
www.bagendinn.com/images/lij-jordana-faculty.jpg - ÁÁÁ, engem néz!
www.bagendinn.com/images/E/elijahnhands.jpg
www.bagendinn.com/images/lijredbkg.jpg
www.bagendinn.com/images/E/elijahsad.jpg
www.bagendinn.com/images/facultyposes02.jpg

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118236 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sajnálom,hogy nálunk még nem jelent meg a Bumblebbee,mert olyan régen meg akarom már megnézni.
Nem tudtok róla vmi hírt?Lehet,hogy uncsi már hogy mindig ezt irom,csak nagyon érdekelne! :)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.489 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére