Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 5 hónapja #117464 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A bumblebee flies anyway miről szól azon kivül,hogy amnéziás?
Tudja vki?
A képek alapján olyan szomorúnak tünik benne,talán ebben a filmjében nem esik el! :)
vagy igen? :twisted:
egyébként kifejezetten tetszik ott a haja! :lol:
jól áll neki!

az információt megköszönöm :wink:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117461 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Találtam pár képet(bocsi,ha már voltak)
www.uniquerenditions.com/LOTR/Frodo.jpg
drazan.info/LOTR-Gallery/view_al ... odoBaggins
drazan.info/LOTR-Gallery/view_ph ... ins&id=aam :arrow: ez naggyon édi :D

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #117457 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fangi: igen, a Jégviharban meghal. :lol: :lol: :lol:
Bocsi, de ez tényleg nagyon vicces! :twisted: 8)

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117452 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy,nagyon örültem a szövegnek! :)

A túl hosszú linkekkel,majd kezdek vmit!
Nem tudtok új hireket Elijáról?
:cry:
tényleg meghal vmelyik filmjében? :o

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117446 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, de a legtöbb filmjében elesik... nem is egyszer.... (majd legközelebb megszámolom, hogy összesen hányszor... :D )

A Deep Impactben nem hal meg, csak feleségül veszi Leelee-t :wink: És amikor megcsókolja, mosolyog közben! Annyira tündéri :D :oops:

A DVD-n lévő Hobbitok egy napja-ból egy naon édes résznek a szövege (amikor hülyülnek egymással), ha vkit érdekel: www.tar.hu/baraddur/hobbits.doc (gyengébbek kedvéért: E = Elijah, D = Dominic és B = Billy :wink: )

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117431 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Elanor írta: Hogy ne csak offoljak:
az utóbi két napban volt szerencsém végig nézni Lij elég sok filmjét ( 8) ), és tényleg elesik (szinte) az összesben. Sztetek miért van az, hogy ilyen szerencsétlen flótás szerepeket osztanak rá??

Szem kifejezetten jól áll neki,amikor ilyen szerepeket játszik... :D Jól áll neki az elesettség... :D
Amúgy meg több filmje van,amiben nem a szerencsétlen flótás szerepét játsza... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117424 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta:

hódica írta: Ez az a vulkános, amiben a Leelee Sobieskivel van? :roll: :oops:


Nem, ez nem vulkános film, hanem meteoros... és naon megható (szipp).
És Lij naon, naon édes benne... :D


Hát az majdnem ugyan az :roll: legalábis nagyjából :roll: olyan katasztrófafilm :( ugye nem hal meg benne 8O :cry:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117423 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egy ideje kicsit hanyagoltam a fórumot, de most itt vagyok, és lenne egy két megjegyzésem:

Dez: az utolsó hozzászólásod eléggé off volt!!!! Kik azok az egyesek?? Ez nem ide tartozik!!! :evil: Khm...

A másik Fangi: nagyon kérlek szerkeszd át a linkjeidet, mert kinyújtották a topicot! És gondolom észrevetted, hogy az utóbbi hozzászólásaidat utólagos engedelmeddel átszerkesztettem, mert elég offok voltak. Még annyit, hogy mi értelme annak, hogy egymás után írsz három hozzászólást? Ott van az a kis gomb, szerkesztés felirattal. És ezt se vedd lehurrogásnak, mert sztem mindannyiunk érdeke, hogy a topic rendezett legyen. Köszönöm.

Hogy ne csak offoljak:
az utóbi két napban volt szerencsém végig nézni Lij elég sok filmjét ( 8) ), és tényleg elesik (szinte) az összesben. Sztetek miért van az, hogy ilyen szerencsétlen flótás szerepeket osztanak rá??

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #117421 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta:

hódica írta: Ez az a vulkános, amiben a Leelee Sobieskivel van? :roll: :oops:

Nem, ez nem vulkános film, hanem meteoros... és naon megható (szipp).
És Lij naon, naon édes benne... :D

De nem volt benne vmi vulkán is?Vagy pedig nagyon-nagyon rosszul emléxem... :oops: :oops:

Fangi:nagyon jók a képek. :wink:
Ja és sztem ebbe a topicba csak lányok járnak... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117385 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Na, ma összeszedtem minden bátorságom. Bementem egy boltba, és elkértem azt a chipses plakátot, amivel már hetek óta szemezek... :roll: (Komolyan, ennek az egy plakátnak a kedvéért jártam abba a boltba. :oops: Csak néztem, néztem... :oops: Pedig nem is vagyok Frodó-rajongó... :oops: ) De most megvan. :wink:
Viszont: otthon jöttem rá, hogy nincs hova kitennem. :cry: Ezért aztán úgy gondoltam, hogy felajánlom. (Mivel Frodó rajta a fő karakter, ezért nektek, hátha még nincs itt mindenkinek... :wink: ) Lehet érte jelentkezni, a közgyűlésre tudnám vinni (sajnos egy kicsit szakadt az egyik sarka - bár nem nagyon látszik -, mert alig tudták leszedni).
A plakát kb így néz ki (legalábbis a közepe):
:arrow: img-nex.theonering.net/images/eu ... er_TT.html


Biztos nagyon szép plakát lehet.

Fangi: senki sem hurrogott le. Elhiszem, hogy neked nem tetszik ilyen rövid hajjal, csak könyörgöm azt ne mond, hogy kopasz, mert ez viszon nem igaz. Csak ennyit szerettem volna kérni, nem bántani.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117381 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ezeket meg kell mutatnom!
bár lehet láttátok,
NERM HISZEM EL MEGYÜNK MAGYAR VIZSLÁT NÉZNI!!!!!!REGGEL HAJANLI 4KOR MEGYÜNK!!!JEEEE

eLNÉZÉST,csak örülök neki!!!!!
na a képek!
www.elijahfan.com/images/Appeara ... iving1.jpg

www.elijahfan.com/images/Appeara ... iving2.jpg


www.elijahfan.com/images/Appeara ... pClose.jpg
virító szemek


www.elijahfan.com/images/Appeara ... thAFan.jpg
itt mi van?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117378 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.elijahfan.com/images/index.html
ezt már láttátok?
Egyébként ti mind lányok vagytok?
mert én az vagyok..

más,bár nem ide tartozik mégis!
Hallgatta már vki atz Era the nass cimü albumát,nagyon szép be kell vallanom ajálom mindenkinek... :lol:
ez volt a reklám :o





www.elijahfan.com/images/index.html
itt nem nagyon látni aszép is arcát

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117376 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hogy mindig elesne a filmjeibe?Szerintem ez tökre normális ha olyan szerepei voltak,vannak,bár nekem akkor is tetszik mikor elesik akkor olyam esetlen!!! :lol:
Nem sokára itt a Húsvét,nem nagyon várom,föleg azt a részét amikor apám egy pohár vizzzel kelt reggel....ez arésze nem túl kellemes
reggeli fürdés :?
Meg egyébként sem szeretem túlzottam ezt az ünnepet......
de ne is erről beszéljünk hanem inkább Elijáról!
Vki vmi témát nem tud?Hirt róla?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117363 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én észre sem vettem! Hogyan is gondolhatsz már olyat Lijről, hogy elesik! Nem olyan béna a kis szentem! 8)
Bezzeg egyesek mindig elesnek, még a puszta földön is... :P :twisted:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117358 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: Ez az a vulkános, amiben a Leelee Sobieskivel van? :roll: :oops:


Nem, ez nem vulkános film, hanem meteoros... és naon megható (szipp).
És Lij naon, naon édes benne... :D

Lij nem volt kopasz, csak rövid volt a haja. Úgyis helyes, de hosszú, felzselézett hajjal... áááh... :D

Ja, egyébként észrevettétek, hogy szinte mindegyik filmjében elesik? :D

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117349 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
MARAdjunk annál,hogy nekem nem tetszik kicsi hajjal,ha nem tetszik,akkor nem tetszik ez az én véleményem,nem akarok veszekedni csak nem kellene rögtön lehurogni,de aztán lehet én fogom fel túl érzékenyen.....nem tudom... :(
mindeni mást szeret,egyezünk meg ebben
8)
a kép az nagyon szép,milyen sötétkék szemei vannak rajta 8)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117348 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Nálam is ki van rakva egy csomó plakát,de azért újaknak mindig jut hely... :lol: Amikor fölkelek mindig Lij édes arcát látom előszőr. :P :oops: Bár,ha jól sejtem erről már lecsúsztam.Azért írok egy privit Silnek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117347 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili:köszi :wink:

Sil:sajnos nekem sincsen több hely a falamon :roll: minden tele van a legkülönbözőbb GyU poszterekkel, már azt se tudom, hogy a RotK moziplakátpot hova fogom tenni :roll: :?
de így legalább a többieknek több esélyük van, hogy megkaparintsák :wink: :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117288 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na, ma összeszedtem minden bátorságom. Bementem egy boltba, és elkértem azt a chipses plakátot, amivel már hetek óta szemezek... :roll: (Komolyan, ennek az egy plakátnak a kedvéért jártam abba a boltba. :oops: Csak néztem, néztem... :oops: Pedig nem is vagyok Frodó-rajongó... :oops: ) De most megvan. :wink:
Viszont: otthon jöttem rá, hogy nincs hova kitennem. :cry: Ezért aztán úgy gondoltam, hogy felajánlom. (Mivel Frodó rajta a fő karakter, ezért nektek, hátha még nincs itt mindenkinek... :wink: ) Lehet érte jelentkezni, a közgyűlésre tudnám vinni (sajnos egy kicsit szakadt az egyik sarka - bár nem nagyon látszik -, mert alig tudták leszedni).
A plakát kb így néz ki (legalábbis a közepe):
:arrow: img-nex.theonering.net/images/eu ... er_TT.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117256 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elolvadtaaam...ez vmi ennivaló Iowa!!!Jajj de jóó kéép!!! :lol: :lol:
Olvadós emotion nincsen?

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117242 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mi az, hogy kopaszon nem jó, csak hajjal? Hiszen most is van neki haja rendesen, meg nő is neki és nagyon CUKI!
Új kép, olasz újságból, ha szerencsém van uncsitesóm, vagy anyám által meg lesz.
www.elijahfan.com/top.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117202 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: Hellóka csajok! :D

Elanor írta: Csajok, videókat izzítani!
Április 27-én, vasárnap Deep Impact a tv2-n 21:00kor!!

Ez az a vulkános, amiben a Leelee Sobieskivel van? :roll: :oops:

Bár nem Elanor vagyok,de igen,ez az a film. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117154 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hellóka csajok! :D

Rég voltam :cry: :(
De a képek imádnivalók :wink:

Elanor írta: Csajok, videókat izzítani!
Április 27-én, vasárnap Deep Impact a tv2-n 21:00kor!!


Ez az a vulkános, amiben a Leelee Sobieskivel van? :roll: :oops:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117140 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117138 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Megint rég voltam itt.A képek eszméletlenül jók. :P Én sajna most nem találtam újakat... :oops:

Ha már Lij filmjeiről volt szó:
Én láttam:Radio Flyer,Jégvihar,Deep Impact,Háború,Fekete-fehér,Faculty,TTT,FotR
Ezek közül mind meg van itthon persze a TTT-t meg a Deep Impactot kivéve.Azt jövőhéten fölveszem,meg a Kötöznivaló Bolondokat is végre. :D Jah Avalon nem lesz már végre a tv-ben?

A Flipper sorozatban pedig tuti nem szerepel Lij! :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117058 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ma megnéztem a two towers-t és meglepve vettem észere ,hogy magyar nevek is vannak a készítők között.....lehet hogy nem mondok újat
ők voltak!
Mark Jaszberenyi mint Lead developer
Gyula Priskin mint Lead Programmer

nemkem nem tünt fel eddig még?
Kérlek reagáljatok rá! :)

brutális az a kép ahol egy levágorr fejet fog....
szerintem kopaszon nem néz ki jól,hajjal jobban néz ki!
Bár nem teljesen kopasz az igaz.....

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117031 Írta: Iowa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #117015 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
NEM tudja vki,hogy a bumblebe flies anyway mikor lesz mo-n?
:lol:
és hogy miről azon kivül,hjogy amnéziás?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116995 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dez írta: Ez mondjuk nem vág ide, de láttátok ti már ezeket közelről? 8O PJ az egyik, a filmben meg Bilbó szülei. :D
www.fantasyplanet.cz/lotr/pictur ... 5F18%2Ejpg

Persze, ezt már több mint egy éve... PJ és Philippa Boyens. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #116992 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na megvan. :D

Itt van a Vissza a jövőbe 2-ből:
www.bagendinn.com/images/Gunman.jpg

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.563 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére