Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 4 hónapja #120449 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Elanor írta: Három grácia: látjátok, nemcsak én gondolom úgy, hogy nem annyi kiló!!! :roll: :lol:


kik azok a 3 graciá?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120443 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Három grácia: látjátok, nemcsak én gondolom úgy, hogy nem annyi kiló!!! :roll: :lol:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120421 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sajnos nem jönnek az alway§forever oldalnak a képei! :(
így az ember kénytelen elmenni az oldalra....ami nem gond mert egy nagyon igényes lap! :D
Visszatérve a 70 kilóra,szerintem sem igaz....ha meg igen akkor ez van!Nem mintha nagy probléma lenne! 8)
Attól még úgyanolyan szexi marad! 8)
Jó lenne róla vmi hírt olvasni!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120387 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Fangi írta: nem is rudom,hol olvastam már hogy 70 kilo Elijah....nem mintha zavarna de szerintem nem leeht annyi,azt elismerem hogy a fiuk,férfiak csontja erősebb és masszivabb,de ezt nehéz elhinnem....

Hát szvsz sincs 70 kilo bár ki tudja... :roll: :oops:

Hoztam pár képet:
:arrow: always.ejwsites.net/images/monkey.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/quaxonew1.jpg -khmm... :roll:
:arrow: always.ejwsites.net/images/quaxonew2.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/quaxonew3.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/quaxonew4.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/tttsc.jpg -ez tök jó kép sztem... :)

[size=9:3p2jig0y]Ja és ez már télleg a 700.hozzászólásom!!! :P [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120284 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nem is rudom,hol olvastam már hogy 70 kilo Elijah....nem mintha zavarna de szerintem nem leeht annyi,azt elismerem hogy a fiuk,férfiak csontja erősebb és masszivabb,de ezt nehéz elhinnem....

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120281 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Probáltam parancsinkont másolni,de nem lehet,így sajnos nem tudjátok megnézni max esetleg az elérési uatat tudom megadni!
:(
egyébként ez az egyik legigényesebb oldal...

talán ezek bejönnek!
lilithlotr.ejwsites.net/Elijah/g ... -ricci.jpg
riccivelhttp://ewforever.ejwsites.net/p ... ckpack.jpg

lilithlotr.ejwsites.net/Elijah/s ... sw-cu2.jpg

lilithlotr.ejwsites.net/Elijah/s ... emiere.jpg
hmmmm :)
ewforever.ejwsites.net/photos/EW ... r_Arms.jpg
inkább nem füznék hozzá kommentárt

ezek a try seventeen egyik "bemutatóján" készültek!
lilithlotr.ejwsites.net/Elijah/t ... P_2313.jpg


lilithlotr.ejwsites.net/Elijah/t ... g_2846.jpg
vékony

lilithlotr.ejwsites.net/Elijah/t ... P_2324.jpg
gondolkodom,tehát vagyok!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120169 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120152 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
vannak viszonylag új képek!
Bizom benne,hogy nincs meg!!!!senkinek! :)

members.optushome.com.au/elvenmu ... scan02.jpg
ki lehet nagyitani,ha rákattintok egyszer,megjelenik jobb oldali sarokban egy jel arra kell kattintani és már lehet élvezkedni is

always.ejwsites.net/images/martycomiccon01.jpg

always.ejwsites.net/images/darlenecomiccon03.jpg
ölelések

always.ejwsites.net/images/toronto76.jpg
olyan kár,hogy kicsi kép :(
always.ejwsites.net/images/toronto111.jpg
hihihi

always.ejwsites.net/images/gq31.jpg
azért tettem,be mert ezzel a képpel nem tudok betelni

always.ejwsites.net/images/afterparty21.jpg
kivel lehet?!

always.ejwsites.net/images/afterparty24.jpg
nemsokár mennem is kell.......
vége tért a móka mára
zárul misi móka tára
ha tetszett...gyertek vissza
holnap utánra :lol:

kövezzetek meg de a life in the street stills miről szól?és ki ő benne?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120098 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De 16-nál nem lehet kevesebb a DI-ben, az biztos. A Flipperben 15, nem? És ott azért fiatalabb. Najó, nem valószínű, hogy ezt megtudjuk

Miért nincsenek új képek a drágáról? :(

Akkor néhány régi:
Sapka :wink:
Na ienkor vaok irigy :?
Iszik és cigizik :shake:
Nem kell ahhoz cigizni, hogy férfias legyen... :tongue:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120082 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dez írta: De azért vegyétek figyelembe, hogy nem mninden filmet kezdenek el játszani a mozik, miután vége a forgatásnak, akár 1-2 év is eltelhet, míg a kedvező időpontot megtalálják! Így nem is tudom, mikor forgatták tényleg a DI-t vagy a Facultyt.


ez már igaz!és sajnos vannak olyan filmek amiket mo-ra elsem hoznak........ :(

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120074 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De azért vegyétek figyelembe, hogy nem mninden filmet kezdenek el játszani a mozik, miután vége a forgatásnak, akár 1-2 év is eltelhet, míg a kedvező időpontot megtalálják! Így nem is tudom, mikor forgatták tényleg a DI-t vagy a Facultyt.

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120036 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.ifamosos.com/elijahwood/foto ... t=f012.jpg
ezt még nem is láttam :)


www.ifamosos.com/elijahwood/foto ... otr002.jpg
a gyürü

www.ifamosos.com/elijahwood/foto ... otr016.jpg

www.ifamosos.com/elijahwood/foto ... otr045.jpg Frodóóóó

www.ifamosos.com/elijahwood/foto ... otr049.jpg szintén

elvagyok keseredve,hogy nincs róla mostanában hír!!! :(
vagy új kép!!! :?
le vagyok törve!!! :evil:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119999 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: A DI pedig '98-as film, azaz oan 16 éves benne... :wink:


16????? Akkor a Jégviharban mennyi? Én ott nézem kb. 16-nak 8O . Pedig az '98 előtt készült :roll: . A Faculty pedig '99-ben. Ahhoz képest, hogy csak egy év telt el a DI és a Faculty között jó sokat változott Lij. De lehet, hogy csak a haja teszi... :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119996 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló!

Sztem nincs olyan képe, amelyiken csúnya lenne, legfeljebb nem túl előnyös, de nekem mindegyiken tetszik!!! Az imént említett képen pl. szép az orra, majdnem profilban látszik. A szeme is gyönyörű, a szemöldöke, és az a sóvárgó, fájdalommal teli, "szenvedő" tekintete... :oops: ...kanalat ide!

Sesy, Erendil: Az orrtörlések nagyon RULZOK! :wink: És az összes többi kép is!

És újra videókra fel! , mert kedden, május 6-án, az RTL KLUB-on este 23:50-kor Avalon!

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119945 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: www.elijahfan.com/images/Movies/LOTRTheT...rodos_benefactor.jpg
itt csúnya


Csúnyaaaa??! Na de kérlek, hogy lehet iet mondani Rá!? 8O Naon is szép!

A DI pedig '98-as film, azaz oan 16 éves benne... :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119942 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
megint megnéztem a deep impactet és néha tényleg olyan a szem mint a gyu-ban,Frodós!Eddig nem is nagyon figyeltem.......valószinő pedolfil vagyok,mert ennyi évsen is nem tudom hány éves volt benne,de elég fiatal volt mert ennyi éves korában is tetszik.....20 éves fejjel... :)
nincs új lépetek róla?
vki nem folytatta try seventeent?mivel én átadtam a stafétabotot másnak,érhető okokból! :o :(
Emelett nincs rá idöm se hogy lefordítsam így most kiváncsibb vagyok!!!! :?
körülnézek hátha van vmi új kép róla!ha találtam berakom,nektek!www.elijahfan.com/images/Movies/
LOTRTheTwoTowers/FrodoShots/frodos_benefactor.jpg
itt csúnya

tartalom!bumblebee flies anyway!
The Bumblebee Flies Anyway was certainly a drama. People die, sad things happen, and the viewer is blown away by the stunning storytelling. That's what it's supposed to be, right? And was it, in this case? Sort of. Major plot points came and went without much surprise from me. But I still found it interesting and entertaining. The title comes from the fact that bumblebees are actually too big for their wings, and shouldn't be able to fly, but they do. The acting was fine, but it's funny to see that Elijah Wood did better than
Janeane Garofolo. The script was similarly passable. Soundtrack: Pretty good, and sometimes quite effective.

On the plus side, some awesome questions are asked, and that's what makes this so powerful. I can't go into detail without giving away the plot. Overall, it's not a waste of time, but there are probably better movies out there. I'd recommend it for people who like to ponder philosophically.

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119922 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: bevallo nekem tetszik hogy cigizik,szerintem nagyon jól áll neki,emelett férfakat még férfiassabbá teszi,csak káros..


Szerintem senkit nem tesz férfiassá a cigizés :x :roll: Lijt meg főleg nem. :evil: A kisfiús arca miatt soha nem lehetne olyan macsós. Szerencsére... :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119915 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: bevallo nekem tetszik hogy cigizik,szerintem nagyon jól áll neki,emelett férfakat még férfiassabbá teszi,csak káros..
de meg is értem hogy ideges és emiatt szivja


Hááát, sztem Őt nem teszi férfiasabbá... :roll: Sztem oan, mintha egy kisfiú cigizne... És egyébként is, naon káros. Főleg, hogy még kávé-függő is. Szegénykém... :(

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119797 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ma néztük meg öcsémmel a Kötöznivaló bolondokat - ő előszörre, és nagyon tetszett neki 8) . Nem lehet elégszer látni őt abban a filmben...
Mikor a bárban csokis turmix van előtte - na igen, még nem 21... 8)
Biztos szereti az életben is.
Meg most vettem észre először, hogy az az ember, akinek szétvert egy széket a fején, megjelenik a másodszori bárlátogatásánál is, bekötött nyakkal, és mikor bőgni kezd, ő néz olyan sejtelmesen. Jaj, nagyon jó az a jelenet, és Lij nagyon édes benne!!! :D

Sesy: annyira éééédi az orrtörlésnél!!! :D 8) És milyen elégedett fejet vág akkor!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119752 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
bevallo nekem tetszik hogy cigizik,szerintem nagyon jól áll neki,emelett férfakat még férfiassabbá teszi,csak káros..
de meg is értem hogy ideges és emiatt szivja
a körömrágást én is vsinálnom,emiatt ios megértem
bár nem nagyon van közünk ahhoz hogy mit csinál....
sajnso tudom,hogy csak akkor lesz itt igazán élet ha a mozikba kerül a rotk :(
de nem szomorkodom,mert ti itt vagytok :wink:

Ball in the house
Life without Dick


Ebben a két filmben is szerepel?vagy csak szinkronizál?
ez nekem új

www.geocities.com/celtic_lassie2 ... mnews.html
itt találtam az informáciot

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119701 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Arra a cikkre én is emléxem,az IM-ben volt annak idején...Szóval nem nagyon kell hinni annak az újságnak... :roll:

Hoztam pár képet:
:arrow: always.ejwsites.net/images/totalfilm_rotk.jpg -ez a RotK-ból van,bár gondolom mindenki látta... :roll:
:arrow: always.ejwsites.net/images/elijahsomewhere.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/theywontgetus.jpg - :lol:

Ja ma újra megnéztem a Radyo Flyert.Hogy milyen édes benne.Már szinte el is felejtettem... :oops: :D :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119669 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: www.bagendinn.com/images/lij/lijsunshine14.jpg[/url] - ezt a képet főleg három nőszemélynek ajánlom: Chaines orrtörlés! :D




Nálunk az az orrtörlés már szállóigévé vált!!Oan jól csinálja!!!
:lol: 8) ÍME AZ EREDETI:
www.bagendinn.com/images/cof10.jpg

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119655 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sapka rulz! :D
www.bagendinn.com/images/lij/lijsunshine9.jpg - fú, de kemény 8)
www.bagendinn.com/images/lij/lijsunshine15.jpg - folyton ez a cigi! :shake: de azért édes
www.bagendinn.com/images/lij/lijsunshine14.jpg - ezt a képet főleg három nőszemélynek ajánlom: Chaines orrtörlés! :D
www.bagendinn.com/images/lij/lijscarf6.jpg - sááál és édi pofi
Édeske
www.bagendinn.com/images/lij/lijsunshine23.jpg - picurka :wink:

Na, Lij-os álmokat, Lijnak pedig:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119634 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem, nem kamu, csak gondolom rövid ideig tudta csak megcsinálni, és éppen azt fényképezték le. 8)

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119522 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119517 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Alyr Arkhon írta: Avagy ennyit az interjúk hitelességéről.

...vagy naprakészségéről ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119515 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Üdv néktek!

A Deep Impact jó volt, Lij is jó volt benne, csak a szinkronja... hááát... na mindegy.
Viszont eszembejutott valami.
Tavaly valamelyik újság (asszem egy mozimagazin, de nem biztos) leközölt egy közös interjút Lijjel és a HP-t alakító illetővel ahol is arról (is) kérdezték őket, milyen érzés egy filmben csókolózni, HP azt nyilatkozta, még ebben nem volt része, Lij közölte hogy eleddig csak egyszer fordult elő, a Flipperben, és nem volt jó.
Na mármost, a Deep Impactban ezek szerint dublőrje volt?

Avagy ennyit az interjúk hitelességéről.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119499 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: tényleg cukik voltak az esküvőn :D hogy nyomta a pap a szokásos rizsát, mikor mindjárt világvége volt :roll: 8O


És nem is akármilyen rizsát, mot direkt figyeltem, hanem olyasmit - jaj, nem tudom pontosan! -, hogy a fiúból a házasság és a felelősség miatt férfi válik... És Lij olyan kicsike és fiatal abban a jelenetben! A világosszürke öltönye mintha az ártatlansága szimbóluma lenne...

Idril: szívesen, sírásban mindig otthon vagyok. :wink: (Titanicon is bőgök mindig... hüe zene!!)

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119490 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódi: egen, ezek új képek, vagyis tavalyiak, asszem. De nem biztos... :roll:
Egyébként vmi ujságba anno őket is összehozták, ha jól emlékszem...
Bárcsak meg tudnánk kérdezni Lij-tól, hogy akkor végülis kikkel járt! :D

Fangi, sztem kicsit sokat offolsz... :roll:
Samunak meg úgy lehet gyereke, hogy a GyH után még pár évig Frodó ott élt a Megyében, és csak utána hajózott el, azaz ennyi idő alatt lehet gyereke Samunak... (ahogy a könyvben is).
[size=9:1fp6kz9b]egyébként ezek sem igazán tartoznak a témához :roll: de inkább nem szólok bele :D [/size]

Dez, a képek naon édesek! :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119488 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Erendil:te fordítottad le a szöveget,arra gondoltam,hogy aki ezt elkezdte szerintem folytassa ő,mert sokkal jobban lefordította,hozzám képest profi.
az Avalom miről szól?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.482 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére