Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 3 hónapja #126915 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem ezek a babák még elmennek. Ha ez csúnya, nem láttátok még Gandalfét és Legolasét nagyban. :twisted:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126868 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
a videot nem tudom lejátszani.A felolvasos képek jók! :)
viszont a babák röhejesek!!!! :?
a videok úgye a bagendin oldalán vannak?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126861 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Üdv Mindenkinek!

Ezek a babák BORZALMASAK, SZÖRNYŰEK! :dead:
Az elsőnek milyen lába van már!
A legjobb, talán a ló.


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126829 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Vilya írta: www.viggo.ca/Photos_files/Wallpa ... Colors.jpg


Érdekes a szeme színe.

Ezek elég érdekesek, nem? [size=9:2dgo3j5b](Remélem, még nem láttátok őket.)[/size]
www.kukunor.com/index.php?sid=15 ... word=Frodo
www.kukunor.com/index.php?sid=15 ... word=Frodo
www.kukunor.com/index.php?sid=15 ... word=Frodo
www.kukunor.com/index.php?sid=15 ... word=Frodo

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126758 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126704 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lara írta: Lij felolvas :D 8) :wink: !Néhány napja láthattuk fényképeken,most itt a videó: klikk


Istenem, ez vmi iszonyat édes!!!!!!! Mindenkinek kötelező!!!
Köszi Lara!!!!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126701 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lij felolvas :D 8) :wink: !Néhány napja láthattuk fényképeken,most itt a videó: klikk

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 3 hónapja #126600 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili, Adelard: Nézzétek meg a Díjak topicot, vannak letölthető videók a díjátadóról... Sok-sok Lij... (De a legjobb Gollam, meg PJ beszédének a vége... :lol: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126597 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Már rég röhögtem ekkorát! :lol: :lol: :wink:

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126590 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Ezt a cikket pedig ma találtam egy "magas" színvonalú újságban... :evil: :x

Elijah Wood az egyik leggazdagabb fiatal színész,tette közzé az amerikai Forbes magazin.Miután kicsikarta Paul Jackson(úgy látszik hülye vagyok én azt hittem Peter Jackson rendezte... :evil: :roll: :x ) rendezőtől a jogot arra,hogy a Gyűrűk ura-A király visszatér ajándéktárgyaiból részesedést kapjon,várható jövedelme jövő ilyenkorra eléri majd a 30 millió dollárt...
Elijah nem az a szívbajos fajta,így milelőtt megkapta volna a pénzt,máris vad költekezésbe kezdett.A Forbes jelentései szerint nem volt rest máris vásárolni szüleinek egy házat Santa Monicában.(a szülei kibékültek? :roll: :? ).Barátainak,Orlandónak és Dom Monaghan-nek brillgyűrűket vett,ill. saját otthonában a medencét olyan vízzel töltette fel,amelyből kivonják az hidrogán 50%-át,így rettentően fiatalít.Értjük már,miért néz ki még mindig 15 évesnek.
Na itt jött el az a pont,amikor azt hittem felrobbanok.Sztem egyáltalán nem 15 évesnek néz ki.Lehet,hogy kisfiús az arca,de hát könyörgöm miért baj az?? :evil: :x
Ja és a cikk mellett egy kép van,amelyhez az a szöveg tartozik:Water,Please! :evil:

Mit szóltok? :roll:

Ezt én is olvastam, de csak röhögtem rajta, miután elolvastam h "Paul Jackson".. :roll: :lol: nem kell komolyan venni az ilyen újságokat...
amúgy, Lili: szívesen kölcsönadom neked a díjátadót, ha majd felvettem. Csak ki kéne még találnom, mikor kezdődik.. :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126575 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: Lili, édesek ezek a képek. Csak a drága miért vág ien hüe fejeket? :lol:

Nem tudom én se... :lol:
De nekem akkor is nagyon tetszenek a képek.Lij-nek jól áll a hülyeség! :lol: :lol:

Hoztam két képet
:arrow: www.bagendinn.com/Elijah/images/candids/pwroadshow_1.jpg
:arrow: www.bagendinn.com/Elijah/images/candids/pwroadshow_2.jpg

Bár ez OFF lesz,de most elutazom egy hétre Karintiába,úgyhogy addig is sziasztok! :closed:
Aztán ne arra jöjjek haza,hogy a topicban nem volt élet,ok? :twisted: :deal: :frodo2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126565 Írta: Ringil
Ringil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!!!
Megoszthatom veletek a mai álmom?
Egy süllyedő hajóról mentett meg a drága Lij!!Ha láttátok volna...olyan szép volt... :oops: :oops: :wink:

"Minden ember a Holdhoz hasonló;túlsó homályos oldalát senkinek sem mutatja meg"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126526 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili, édesek ezek a képek. Csak a drága miért vág ien hüe fejeket? :lol:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126512 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Az a helyzet hogy megnéztem a dvd-ét és nem találom a rejtett extrákat :( viszont a egy hobbit életét kétszer is megnéztem :)
valaki megtudná mondani nekem hol találhaató?
hálás köszönet


Talán segíthetek, ha a FOTR DVDt kérdezed :)

Nos az 1. filmes DVDn mész a jelenet választáson, és még a vége felé, és az utolsó jelenet után is nyomsz egyet, akkor megjelenik egy kis Gyűrű az alsó középső írásnál és le kell enterezni. Ez az a parodia film.

A film 2. lemezén, ugyanezt teszed, csak figyeld a jobb alsó sarokban a két tornyot, és ha az utolsó jelenet kijelőlése után mégegyet lemész és kattintasz, a két torony színt vált, és előjön a TTT előzetese.

Remélem segíthettem :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 3 hónapja #126322 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nos az a helyzet, hogy megtaláltam az extrákat(nem volt könnyü) :)
Viszont sajnálom, hogy nincs élet itt....
téma híján :(
legalább képek vannak?
mindjárt megnézem a a forvere oldalát!

[size=9:3qo62gr7]forever oldalán vannak viszonylag új képek![/size]

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125997 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az a helyzet hogy megnéztem a dvd-ét és nem találom a rejtett extrákat :( viszont a egy hobbit életét kétszer is megnéztem :)
valaki megtudná mondani nekem hol találhaató?
hálás köszönet

más:a díjátadást sajnos lehet hogy én sem fogom látni, úgyanis lehet nincs a barátomnak europai Mtv-je! :(

Abban bízom ,hogy felteszik majd az internetre amikor átveszik a díjakat!
:wink:

tényleg kellene már vmi téma! :!:
szó szerint tényleg nincs itt élet! elhiszem hogyn olvassák mások a forúmot és nem irnak,de aki szokott irni már az sem ír! (olyan szintem mint amikor volt téma)


[size=9:29qtsb94]és most látom hogy megvan a 100.ik "beszólásom"[/size]

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125881 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Itt van 3 új kép Lij-ről
:arrow: www.bagendinn.com/Elijah/images/candids/Lij%20and%20Hannah1.jpg
:arrow: www.bagendinn.com/Elijah/images/candids/Lij%20and%20Hannah2.jpg
:arrow: www.bagendinn.com/Elijah/images/candids/Lij%20and%20Hannah3.jpg

Azt hiszem a díjátadóról megint lemaradok,mert nincs itthon MTV-nk és nem tudtam senkit megkérni,hogy vegye föl... :( :( :cry: :oops:
Vki nem adná majd kölcsön nekem? :roll: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125880 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
3 díjat is nyert? :) :)
nagyon,nagyon jó!!!
MA megvettem a Gyu-át! :P

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125818 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
[color=violet]Most azt olvastam,hogy 5-én lesz.Nem tudom hánykor :( :(
www.cinematrix.hu/hirveg.php?hir_id=8920
[/color]

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125663 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
És hánykor?
Ez a lényeg :)
más:Holnap megveszem a gyu dvd-ét!
alig várom,hogy lássam! :dance: :bounce: :dance: :hello: :hello:

képek!Mtv képek!

www.bagendinn.com/group/images/e ... v03110.jpg
www.bagendinn.com/group/images/e ... tv0398.jpg


www.bagendinn.com/group/images/e ... tv0399.jpg

szerintem,legalább is bennem egyre inkább megfogalmazodik hogy már egyáltalán nem kisfiús! nagyon férfias lett,egy kicsit már hiuányzik a kisfius Elijah

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125646 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én azt olvastam a cinematrixon, hogy június 6-án lesz!

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125592 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
a dijkiosztó nem 6-án lesz?
az europain? tényleg jó lenne tudni,mert én is felveszem. :)
Jól láttam hogy az állán szakál van? 8O
nem tetzsik nagyon....de amúgy helyes nagyon...
A cd-ével kapcsolatban lehet hogy tényleg kamu! :?
az alényeg hogy lássuk!
Látni akarom már a dijátadást!!!! :) :) :) :)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125499 Írta: Evelyn
Evelyn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem úgy is megtenné Lij, ha nem tudna énekelni! :wink: Majd én megtanítom rá. :roll: Nekem Lij az ideálom és még pár cm!

Sose bánd meg azt, amit már nem tudsz visszacsinálni!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125495 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi, közben már megtaláltam :oops:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125494 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Elanor írta: Mikor lesz a díjátadó???? Nem volt már??

Díjátadó volt már, de pl. a németeknél június 13-16 között sugározzák.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125493 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili: hát igen a cikk... annyi jel van benne, ami arra utal, h az egész kamu, h nem is érdmes vele foglalkozni... az a megnyilvánulás a végén (mindig 15 évesnek néz ki) utal arra, h sztem az egészet nem is gondolták komolyan, csak szivatásnak...
Aki szereti és vmennyire ismeri őt, meg a GyU-t, az úgy se fogja komolyan venni ezt a szemetet...

Mikor lesz a díjátadó???? Nem volt már??

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125482 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Erendil:nagyon édesek a képek!Mindegyikük olyan aranyos rajta,hogy mindjárt elolvadok. :oops:
A díjátadót most fel kell vennem vhogy... :roll: Erről nem akarok lemaradni,mert biztos ott is naon édik lesznek... :) :P
Amúgy úgy örülök,hogy nyertek!!! :cheers: :dance:

2 kép a Try17-ből:
:arrow: klikk ide
:arrow: klikk

Ezt a cikket pedig ma találtam egy "magas" színvonalú újságban... :evil: :x

Elijah Wood az egyik leggazdagabb fiatal színész,tette közzé az amerikai Forbes magazin.Miután kicsikarta Paul Jackson(úgy látszik hülye vagyok én azt hittem Peter Jackson rendezte... :evil: :roll: :x ) rendezőtől a jogot arra,hogy a Gyűrűk ura-A király visszatér ajándéktárgyaiból részesedést kapjon,várható jövedelme jövő ilyenkorra eléri majd a 30 millió dollárt...
Elijah nem az a szívbajos fajta,így milelőtt megkapta volna a pénzt,máris vad költekezésbe kezdett.A Forbes jelentései szerint nem volt rest máris vásárolni szüleinek egy házat Santa Monicában.(a szülei kibékültek? :roll: :? ).Barátainak,Orlandónak és Dom Monaghan-nek brillgyűrűket vett,ill. saját otthonában a medencét olyan vízzel töltette fel,amelyből kivonják az hidrogán 50%-át,így rettentően fiatalít.Értjük már,miért néz ki még mindig 15 évesnek.
Na itt jött el az a pont,amikor azt hittem felrobbanok.Sztem egyáltalán nem 15 évesnek néz ki.Lehet,hogy kisfiús az arca,de hát könyörgöm miért baj az?? :evil: :x
Ja és a cikk mellett egy kép van,amelyhez az a szöveg tartozik:Water,Please! :evil:

Mit szóltok? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125463 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
MTV MOVIE AWARDS!!!!!!!!!NYERTEEEEK!!! :hello: :itscool: :up: :dance: :cheers: :frodo1: :sam2:
www.bagendinn.com/group/images/e ... mtv034.jpg
www.bagendinn.com/group/images/e ... tv0322.jpg
www.bagendinn.com/group/images/e ... mtv038.jpg
www.bagendinn.com/group/images/e ... mtv039.jpg
www.bagendinn.com/group/images/e ... tv0321.jpg
Itt a többi: www.bagendinn.com/group/new.asp

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.441 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére