Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 1 hónapja #134720 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
RotK Frodó akciófigura, ork páncélban:
www.theonering.net/scrapbook/group/896/view/7552
Eddig ez a legrosszabb ebből a sorozatból, szvsz. Pedig elvileg ezeket úgy csinálják, hogy a szereplők fejét beszkennelik hozzá, szóval illene legalább hasonlítania... :?

Vilya: nem, a Try17-t rögtön videón adták ki, nem került mozikba sehol. Vagy azért ismerős, mert beszéltünk már róla, vagy a "22-es csapdája" c. könyvre emlékeztet téged... Hmm? :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134383 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezt a filmet Mo-on adták mozikban? Olyan ismerős a neve. :| :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134376 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:lol: :D :) :P :idea: :arrow: FIGYELEM!!A TRY17 "A 17-es csapdája" néven videón és DVD-n kapható és kölcsönözhető augusztus 21-től MAGYARORSZÁGON!!JIPÁ!!:)[/b]

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134089 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Üdv! :hello:

Találtam [size=9:thow6qt9]/számomra/[/size] új háttérképeket Frodóról:
Katt!
Katt! Katt!
Katt! Katt! Katt!


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #133777 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

elf írta:

Augustíne írta: Ööö... Azért Lijnek ott volt Franka... :roll: :oops: :wink:
És ezzel az erővel ki számít botrányhősnek? Ian a mássága miatt? Vagy mi? Sztem pl. Jhon R-D sem botrányhős! (Legalábbis én nem tudok róla.) :) Bár azért Lij tényleg nem az! :D


Hát sztem egyikük sem az a botrányhős. Franka azért nem volt olyan nagy botrány szerintem. Azzal csak magát ésta el a világ szemében, hogy kihasználta Lijt. Neki ezzel inkább nőtt a tekintélye. Iant nem hinném, hogy emiatt el kéne ítélni. Nyilvánosságra hozta a dolgot, de soha nem "mutogatja" magát olan értelemben...
Eminem pl. sztem már botrányhősnek számít... vagy Xtina. De ők ... kis cukik :lol:


Ok! persze, igazad van! én 1 szóval sem mondtam h elítélem ezért. Emről, és Xtináról meg meg van a véleményem. :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #133732 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Voltatok mostanában a forever oldalán,van ám előzetes az all i want-ból!
Akkor mégis megváltoztatták a címét!Ez a címer is nagyon jó!
érdemes megnézni!
Csak nagyon szar a mínősége! 8)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #133670 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

elf írta: Iant nem hinném, hogy emiatt el kéne ítélni. Nyilvánosságra hozta a dolgot, de soha nem "mutogatja" magát olan értelemben...

Persze, hogy nem kell elítélni, sőt. De az nem igaz, hogy nem mutogatja magát, mert ő éppen hogy nagyon sokat tesz azért, hogy elfogadják a másságot. Ott van minden felvonuláson, és pl. az Oscar-ra is a barátjával ment tavaly. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #133668 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Augustíne írta: Ööö... Azért Lijnek ott volt Franka... :roll: :oops: :wink:
És ezzel az erővel ki számít botrányhősnek? Ian a mássága miatt? Vagy mi? Sztem pl. Jhon R-D sem botrányhős! (Legalábbis én nem tudok róla.) :) Bár azért Lij tényleg nem az! :D


Hát sztem egyikük sem az a botrányhős. Franka azért nem volt olyan nagy botrány szerintem. Azzal csak magát ésta el a világ szemében, hogy kihasználta Lijt. Neki ezzel inkább nőtt a tekintélye. Iant nem hinném, hogy emiatt el kéne ítélni. Nyilvánosságra hozta a dolgot, de soha nem "mutogatja" magát olan értelemben...
Eminem pl. sztem már botrányhősnek számít... vagy Xtina. De ők ... kis cukik :lol:

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #133653 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sztem sem számít botrányhősnek... jó, szokott bulizni meg stb, de ő még mindig az "szolidabb" sztárok közé tartozik. És ezt is imádom benne 8)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #133621 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #133318 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ööö... Azért Lijnek ott volt Franka... :roll: :oops: :wink:
És ezzel az erővel ki számít botrányhősnek? Ian a mássága miatt? Vagy mi? Sztem pl. Jhon R-D sem botrányhős! (Legalábbis én nem tudok róla.) :) Bár azért Lij tényleg nem az! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #133223 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

wendy írta: Sziasztok!
Én még új vagyok itt!
IMádom Elijah-t.Tök jó fej,meg helyes:)))))
De igazából,azért bírom,mert nagyon ügyes szinész,meg nem csak botrányhős.....Na,meg állati szép szemei vannak :oops: :D



sztem abszolút nem az a botrányhős, de én a botrányhősöket is imádom;)!!!:>

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #133150 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Wendy: most így hirtelenfelindulásból én sem fogalmazhattam volna jobban!!!!!!!!! :wink:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #133012 Írta: wendy
wendy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Én még új vagyok itt!
IMádom Elijah-t.Tök jó fej,meg helyes:)))))
De igazából,azért bírom,mert nagyon ügyes szinész,meg nem csak botrányhős.....Na,meg állati szép szemei vannak :oops: :D

Bízz az álmaid...
Élj normálisan
Sjó film fog leperegni előtted....
Az életed filmje...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132852 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: www.bagendinn.com/Elijah/images/candids/rozzwithlij.jpg
szegény Elijah! :?

ha volt akkor sorry!


én is ezt szúrtam be csak img-vel, ezért nem jött be...
de most már tudom hogy kell:>

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132721 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.bagendinn.com/Elijah/images/ ... ithlij.jpg
szegény Elijah! :?

ha volt akkor sorry!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132719 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ma megnéztem a dvd-ét!
és egyre inkább várom a rotk-ot!
De mi lesz ha nem lesz má mit várni?
egyébként észervettem hogy Elijah szinkron hangja mélyebb mint Elijának!
de a magyar hang is nagyon szuper lett!
nincs új kép! :(

mondanám hohy nézzéteke meg ehy videot,de nem igazán lenne értelme,mivel a minőséeg nagyon szar!és emelett számomra nem érhető beszélnek alatta,de viszont azért érdemes megnézni,mert Elijah is szerepel benne,már amennyit látni......a minőség miatt,vizsont amit megállípitottam hogy nagyon helyes piros poloban,nagyon jól áll neki!!!
a cim!


membres.lycos.fr/woodelijah
ha bejött akkor a videosra lépjetek és ott pedig a making of....videora

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132687 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Sajos a kép nem jött be...
nesokára itt a film..majhdnem félév
nemrég egy plakátos képet láttam,amelynek a cime az volt the hobbit!
na most ki játszik vajon benne?Gandalf,és Frodó!
bár ez off de mégis felteszem magamnak a kérdést.-.....miért játzsana bennne Frodó,ha nem is róla szól hanem Bilboról és a gyürü múltjáról?
sorry az offért!majd még megnézem az oldalt és beszúrom ha meglesz!


azt én is láttam, de az nem hivatalos poszter, csak GYUs képekből vágták össze. nem hinném, hogy Elijah fog benne játszani. Emléxel, mikor a FOTR elején Ian Holm megtalálja a Gyűrűt? Az a Hobbitból van, és ott meg tudták csinálni fiatalosra az arcát. Szal sztem marad Ian, legalábbis remélem. A képen mindjárt szerkesztek, nem igazán vágom, hog kell linkelni, csak beszúrni tudok.. :(

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132671 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sajos a kép nem jött be...
nesokára itt a film..majhdnem félév
nemrég egy plakátos képet láttam,amelynek a cime az volt the hobbit!
na most ki játszik vajon benne?Gandalf,és Frodó!
bár ez off de mégis felteszem magamnak a kérdést.-.....miért játzsana bennne Frodó,ha nem is róla szól hanem Bilboról és a gyürü múltjáról?
sorry az offért!majd még megnézem az oldalt és beszúrom ha meglesz!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #132662 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Itt egy új kép,vagyis számomra új:

bagendinn.com/Elijah/images/cand ... ithlij.jpg [/img]

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132611 Írta: Ear
Ear válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ma volt az Mtv Europe-n valami műsor 5-től 6-ig, és az egyik srác, műsorvezető-féle, napszemüvegben, kék ingben, úgy nézett ki, mint egy fiú, akit ismerek, és tök olyan mint Elijah, még a körmét is rágja, és állandóan a rockkerek jelét mutogatja, mint ő a képeken.Nem látta valaki véletlenül?(Mármint a műsort)

Ai!Laurié lantar lassi súrinnen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #132600 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mae govannen!

Igen, valahol olvastam, hogy az anyjuk neki és a két tesójának bibliai nevet adott, mint: Elijah=Illés, Zich=Zakariás, és Hannah=nemtómmi, de bibliai az is... :wink: :D :P

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132584 Írta: Ear
Ear válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát ha megnézed az angol-magyar szótárban, abban benne van még Elijah-nak még egy csomó változata, és hogy magyarul Illés.

Ai!Laurié lantar lassi súrinnen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132581 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta: Hát, ha Elijah-t Illésnek vesszük, akkor vasárnap lesz a névnapja. (Ez esetben előre is boldog névnapot neki!)



Illésnek?? Hogyhogy?

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132575 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, ha Elijah-t Illésnek vesszük, akkor vasárnap lesz a névnapja. (Ez esetben előre is boldog névnapot neki!)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132447 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta:
egy kis meglepi!


www.warofthering.net/ahobbitstal ... odo_10.htm

www.warofthering.net/ahobbitstal ... rodo_8.htm


Az alwaysről nem jönnek be a dolgok, de a másik kettő cuki nagyon!!

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132443 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
always.ejwsites.net/images/merry1.jpg

nem tudom ismeritek-e ezt a cikket!
szerintem ez megnit hazugság,nincs benne alapvetően olyasn nagy de ilyenekkel van tele hogy reménytelenül romantikus....nagy család lettek a forgatás alatt...blablabla.....majd lefotdítom amennyire tölem tellik...ez mind szép és jó ,de sajnos nem tudok hinnni az ujságcikkeknek...jó azért elkell ismerni....csak egy kis része blabla..a többi igaz.mivel a dvd-én tényleg ezt mondta! 8)

egy kis meglepi!


www.warofthering.net/ahobbitstal ... odo_10.htm

www.warofthering.net/ahobbitstal ... rodo_8.htm

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132442 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nos szerintem ez a video a werkfilmet kategóriába tehető,de lehet hogy össze lett vágva,régen ezt a videot láttam,de akkor azt hittem legalább felkerül a dvd-re de sajnos nem a másik videot megnéztétek?
ott is nagyon helyes ám! :)
már lehetne dvd-én a bumblebee :x
vagy legalább a ttt!Kiváncsi vagyok azalatt miket beszélnek,mármint a play comm entary alatt-....

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132384 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tényleg nagyon jó! De tulajdonképpen mi ez?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132369 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Végre megtaláltam!Végre!Egy videot,,,,amire már ol régóta vágyott a lelkem...



rupert-grint.org/hobbits/onset.mov



hűű!! ez állati! :up: :itscool:

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.455 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére