Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 3 hónapja #129989 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem, azokat meg itthon vettem, csak elhoztam magammal, mert nagyon a szivemhez vannak növe :) Es most mar van egy Frodo baba is :D :D

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129917 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyémánt_Hajnal írta: Nos, aranyos kis babuka, es nincs egyedul. Itt van Aragorn, Faramir es Eomer.
Most reggel vegre kisutott a nap :)

Nem kellene majd tartani egy Lij videozast?


Még vettél három babát?

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129901 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nos, aranyos kis babuka, es nincs egyedul. Itt van Aragorn, Faramir es Eomer.
Most reggel vegre kisutott a nap :)

Nem kellene majd tartani egy Lij videozast?

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129894 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
En ugy tudom, hogy ami van commentary az a film alatt van, es a hang opcioban kilehet valasztani. Aszinkronokon kivol meg ott vana commentray.

Jaj, itt nem tudom nezni, ki nez ki ugy, mint a Lij...........majdnem minden fiu szoke :D :D :D
A Viggo dologrol most tudnek meselni, de ez nem Viggo topic :D :D :D

Viszont tudok ajanlani egy Lij hasonmast. Nem is egyet, hanem kettot : egyik Chester a Linkin Parkbol, Lijnek meg volt az a korszaka, amikor total ugy festett, mint Chaster. A masik meg, nezzetek meg a Bover szallot! Tuti film, es van benne valaki, aki eltorzult masa Lijnek :D :D :D

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129871 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyémánt_Hajnal írta: Erendil : Jaja!!!! Itt vagyok Dunadan foldon :) Viggo is itt van, csak meg nem talakoztam vele, es nem is fogok :( ......... igazan magaval cipelhetne Lijt Daniaba :) :) :)
:)


Én sem taliztam vele.Amúgy a rokonai Ringsteaddban vannak,én attól 100km-re voltam(Fredericia).De volt egy Julius Mortensen nevű cég vagy mi a hajó mellett amin laktam... :) Na jó,sorry,ez má naon off...Amúgy én mindenkinek a képéne bámultam,aki kicsit is Viggora vagy Lijre emlékezetett...biztos nem néztek hülyének.. :) ))

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129870 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Legolin írta: Mae govannen!
Köszi, Gyémánt! De jó lehet neked ott Dániában!
Ez a play commentary úgy rendesen van rajta a DVD-n, vagy rejtett? :quasi:


nem rejtett a 2 film cd-én nem az extrán hanem a a 2 másik cd-én van.
kivan irva hogy play commentary!
Nem nagy tudomány megtalálni :)
de tényleg jó
:P nagyon szeretem...sokszor meghallgattam már.... :roll:

[size=9:384m3s8k]megjegyzem:eltudnám képzeli mélyebben a hangját.[/size]

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129846 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Try Seventeen képek: katt ide

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129843 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mae govannen!
Köszi, Gyémánt! De jó lehet neked ott Dániában!
Ez a play commentary úgy rendesen van rajta a DVD-n, vagy rejtett? :quasi:

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129767 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Már nagyon várom ttt bővitettett! :P
most izgibb lesz mertt nem veszem ki a dvd-ét mint a gyu1 elött.....Hllotta már vki a play commentary-t?
Érdemes megnézni....vagyis meghallgatni

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129689 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta:

Gyémánt_Hajnal írta: Viggo is itt van, csak meg nem talakoztam vele, es nem is fogok :( ......... igazan magaval cipelhetne Lijt Daniaba :) :) :)

Hogy aztán vele se találkozz? :wink:


Juj! Ilyet ne is mondj, mert a vegen ejjel remalmaim lesznek! Ja, kaptam itt FOTR and TTT szoftvereket, es van rajta Frodo is termeszetesen........mostn ezek korul, hogy mik....... :) levoltak arazva, es kevesebb, mint a felenel megkaptam oket

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129621 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyémánt_Hajnal írta: Viggo is itt van, csak meg nem talakoztam vele, es nem is fogok :( ......... igazan magaval cipelhetne Lijt Daniaba :) :) :)

Hogy aztán vele se találkozz? :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129619 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is láttam a dvd-ét és egyébként a jól tudó angoloknak érdmes vmit megnézni a bővitett dvd-én,úgyanis a film cd-én van olyan hogy play commentary.....na most ott a afil alatt a szereplők beszélnek és felidézik a forgatástas,a legjobb hogy cikizik egymást és rötyögnek jó sokat! :)
áradoznak és látszik hogy nagyon sokqat jelenett nekik ez afilm :D

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129599 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Erendil : Jaja!!!! Itt vagyok Dunadan foldon :) Viggo is itt van, csak meg nem talakoztam vele, es nem is fogok :( ......... igazan magaval cipelhetne Lijt Daniaba :) :) :)

Iowa: biztos lehet ott is kapni, csak erdemes a jatek boltokat es a szoftver ozleteket nezni. En lattam LOTR szoftvert, azt is szeretnem megvenni.......talan. Te tegnap a Frodo babaval jol elvoltam :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129588 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Hogyha szeret filmezni akkor rendben akkor nincs baj.
Vajon mi lenne ha nem filmezhetne? :D
anyuci nagyon jó irányba terelgette! :P
egyébként megerősitem azt a tény megállapitásom,hogy most már nem kisfius....hanem férfias'


Na az biztos, hogy jó irányba terelgette.
Mit csinálna? Nem tudom, ezt csak Ő tudhatja, de biztos nem örülne neki... :(

Gyémánt_Hajnal
Nos, en azt hallottam, hogy barhol, barmikor kepes aludni. Egyaltalan nem ugy nez ki, mint aki agyon van hajszolva.


Ez a Gyűrűk Ura forgatása alatti időben volt, ott fordult elő, hogy nagyon korán, kimerülten kellett játszaniuk. A bővített DVD-n mondta azt hiszem Dom, hogy állva elaludt, meg hogy egyszer elesett, vagy legurult a lépcsőről nem tudom, és rögtön felpattant, mint akinek kutya baja. Nagyon energikus srác! És nagyon ari. :roll:

Megnéztem a videót és mondanom sem kell, hogy nagyon tetszett, írtó cuki volt benne Lij!!! :roll:

Még valami, aztán nem kell engem olvasni, biztos jó lehet, hogy van egy Frodo babád. Kivi vagyok, hogy olaszba lehet-e kapni, hátha sikerül megfűznöm mothert, hogy vegyen...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129523 Írta: Bruinen
Bruinen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! Én nagyon szeretem Elijah-t, és A Gyűrűk Urát:) Elijah meg nagyon hejes pasi:)
Jah, én itt új vagyok, de remélem beszúrja ezt a linket, mert van egy új kép:)
www.bagendinn.com/group/images/events/20...c/airfrodo/afk37.jpg
:wink:

"One Ring To Rule Them All"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129432 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyémánt_Hajnal írta: Nos, en azt hallottam, hogy barhol, barmikor kepes aludni. Egyaltalan nem ugy nez ki, mint aki agyon van hajszolva.

Itt vagyok Daniaban, es vettem egy Frodo babat, a kezeben van a Fullank, es vilagit! Halal edes!


Hajnal,hol vagy Dániában?Én is most voltam,még márciusban!!:))))

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129430 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nos, en azt hallottam, hogy barhol, barmikor kepes aludni. Egyaltalan nem ugy nez ki, mint aki agyon van hajszolva.

Itt vagyok Daniaban, es vettem egy Frodo babat, a kezeben van a Fullank, es vilagit! Halal edes!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129391 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hogyha szeret filmezni akkor rendben akkor nincs baj.
Vajon mi lenne ha nem filmezhetne? :D
anyuci nagyon jó irányba terelgette! :P
egyébként megerősitem azt a tény megállapitásom,hogy most már nem kisfius....hanem férfias'

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129350 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gyémánt_Hajnal: valóban nem volt az. Remélem majd valahogy Te is megnézheted egyszer.
Ezt a Me and my cat-et pedig visszakeresem, muszáj letöltenem, biztos ott is nagyon édes. :roll:

Amúgy most fejezte be a Sunshine forgatását. Lij imád filmezni, neki ez nem teher, gondolom pihen valamennyit a forgatások között, de annyira szeret filmezni, hogy vágyik arra, hogy játszhasson. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129322 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Örülök neki,hogy van téma!
Már nagyon rég vártam erre...
én az ö helyében nem forgatnék most...ki lennék fáradva :)
hizs már annyi filmben játszik...senki ne értsen félre!!!!! :!:
[size=9:2bar699u]most megnézem hogy vannak e new képeket![/size]

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129307 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Legolin: Nem, en a HBOn lattam, szinten tavaly asszem. En most a tekabol vettem ki, de hajkurasznam, hatha meglehet venni.............biztosbar mar DVDn lenne erdemes. Bocs, hogy igy irok, de danfoldon vagyok es minden dan karakter.
Ez a "ME and mz CAT" egy olyan kis rovid valami, ahol meset olvas fel. Ott haltam ki, amikor mar ugatott :D :D :D Kicsit keress vissza es le lehet tolteni.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129291 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mae govannen!
Köszi, Sil (bár jobban örültem volna, ha nem nekem kell megkeresni :deal: )
Gyémánt_Hajnal: A Faculty-t tévében adták? Én tavaly nyáron láttam a húgommal egy német csatornán, így a szöveget szinte egyáltalán nem értettük, bár ez nem számított.
Tényleg, most forgat vmit??
Ja, és még: MI ez a Me and my cat? Valami film??? :roll:

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129271 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa: húúú, nem lehetett semmi :) Sajna én nem láttam :( Ráadásul most 2 hétig elleszek, és sztem semmi ilyet nem fogok látni.
A legjobb barátnőm megnézte a "Me and my cat-et" és totál kihalt rajta. Annak ellenére, hogy nem is GYUs és ámbár Lijjel semmi baja, nem a kedvence.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129266 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hello
Írtó rég voltam itt, perszer nem azért, mert már nem szeretem Lijt. Még mindig Ő a mindenem. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért nem jöttem, csak úgy, nincs oka.
Én láttam az Awardsot és nem tudtam betelni vele, rengetegszer visszatekertem a végét, mert nagyon tetszett ahogy mondta: ,,My god, my god". Ez annyira aranyos volt. :roll:
www.bagendinn.com/group/images/events/20...frodo/airfrodo37.jpg

Szerintem a Try Seventeent nagyon későn fogják adni Mo-n, hiszen még Amerikában sem mutatták. Sajnos. :cry:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129234 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ear: én asszem valahol láttam Flipperes képeket, de már nem tudom megmondani hol....... :P
De én nem láttam azt a filmet. A tesómmal pont tegnap néztük meg az Inváziumot, hmmm........ :) :) :) :)
Nálam a GYU után a bérgyilkosos filmje viszi a pálmát. :wink:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129168 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mae govannen! Nekem is lenne egy kis kérdésem.
A Try seventeen mikor jön be hozzánk? egyáltalán bejön?

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129056 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elijah most forgat valamit?
:?:

Adastra

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128952 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Legolin írta: Mae govannen!
Én meg most vagyok itt először (ill. most írok először?)
Az Mtv Movie Awards-on kik voltak ott és melyik 3 díjat nyerték? Mostanában lemaradok az ilyesmikről. :evil3:

4 díjat nyertek, és nézz át a Díjak topicba, ott megtalálod a válaszokat. Meg némi letölthető videókat is. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128880 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mae govannen!
Én meg most vagyok itt először (ill. most írok először?)
Az Mtv Movie Awards-on kik voltak ott és melyik 3 díjat nyerték? Mostanában lemaradok az ilyesmikről. :evil3:

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128665 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A forever oldalán van,de több más oldalon is van!
FLIPPERES kép

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.426 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére