Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 2 hónapja #132342 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Végre megtaláltam!Végre!Egy videot,,,,amire már ol régóta vágyott a lelkem...



rupert-grint.org/hobbits/onset.mov

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132341 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Megint Elijah videót nézek....a videó cime movie house az elején amit kivettem az az hogy a kedvenc videokölcsönzőjébe invitál be minket(de lehet hogy nem kölcsönző),viszont a dvd-t amit fog azt nem értem....mármint hogy mi a cime,olyan gyorsan mondja de asszem a kedvence. :o
ezután közli velünk hogy az Omen(amit szeret) abszolut klasszikus,de asszem ezt mindenki érti...nem kell magyarázni,na meg a hallowen.....
fúú bevallom,az ami gyu képsorai közben ment az baromira illet hozzá....nektek is tetszeni fog ezután a gyu forgatásáról beszél....hogy mennyi ideig tartott felrakni a műlábakat...és ettől tényleg milyen hobbitnak éreztéjk magukat....az ővé főleg nagyon maceráns volt mert az ővé volt a legizzadosabb....stb....aki látta dvd-ét tudja mit mondok
majd megmutatja azokat a kazettákat amellyeket a sztárok irtak alá,,,(akik a filmben szerepeltek).... 8) majd megjegyzi hogy az ice storm nagyon klassz film...nya itt bajban voltam mert nem értettem,mivel az angol tudásom...még nagyon messze van a tökéletestől...
igen ám de van egy Peter Jakson részleg is...na ennél a résznél nevettem egy jó nagyot ahogy előadja hogy
-nézd csak
ki van itt?
csak nem Pj?
ahogyan mondja,,,ártatlanul és pislogva....és még hozzá teszi hogy
-milyen aranyos!
sajnos a kazi cimét megint nem tudom kivenni,és nem is értem :?
ezután megint röhögtem....ahogyan kullog a kamera elött....olyan lüke
:P majd dicséri a hivatali patkányokat(vmi ilyesmi a cime)
majd megint egy filmet...mutat be asszem Sean Austin nevéhez fűződik
vmi hard day...de lehet night is.....-
-nagyszerű film!
keress egy újabb filmet... :P (egyre jobban tetszik Elijah,de már ennél jobban?)
majd jön a ouble rocket,waitin for Guffman.A Guffmanről a véleménye hogy nagyszerű,mulatságos film.
majd megvesz 3-at,közben megköszöni hogy vele tartottunk,hogy jól szórakoztunk..majd még találkozunk ect...elbucsuzik....


a véleményem az hogy,mindenkinek csak ajánlani tudom....ezt a a bagendinn oldalán tudjátok megtennii!!!!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132273 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem is bejött, hááát no comment...
Azokat a képeket nagyon szeretem, amiket belinkéltél, Lili

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132256 Írta: Ear
Ear válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nekem bejött.fújj az a riporter borzalmas!!!Szegény Lij.Bár úgylátom jól elvoltak.Röhögtek meg minden.Lényeget végül is értettem.
A Flipperes képek a legjobbak.

Ai!Laurié lantar lassi súrinnen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132224 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Glick showt-t a forever oldalán tudjátok megnézni,de a bagendinn oldalán is meglehet ezt tenni...de nekem a forever oldalán indult el

nicsak,nicsak a try seventeen helyettall I want lett a cime a filmenk?
ez sem rossz cím!Minden amit akarok!ezt jelenti....
www.frodoandsam.net/film/multimedia/video.html
ezen nézzétek meg a videot ha bejön.. :?
ha nem akkor kénytelenek vagytok a forever oldalán megnézni

aki vmennyire tud angolul,az készüljön fel,hogy kiakasztó a riporter....de nem ragozom mert feleslegesen tépném a szám,ezt mindenkinek magának kell látnia

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132070 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Én még új vagyok itt, üdvözlök mindenkit! :D

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132064 Írta: Elen
Elen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Mammutban van még Fullánk is ami csak annyira jó hogy épp felismered bennen a kardot!!!!!Első ránézésre jó csak másodszorra NE nézd meg!!!!!!!!!Jók a képek mint úgy álltalában!!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132055 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hi all!!

Én is nagyon birom Lijt!! Iowa, Neked Anna a keresztneved? :ĐĐ

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #132042 Írta: Ringil
Ringil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Huhha!Kicsit elmaradtunk.. :roll:
perfectpeople.net/picpage.php3/cpid=17004

"Minden ember a Holdhoz hasonló;túlsó homályos oldalát senkinek sem mutatja meg"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131798 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem még mindid ő a kedvencem :lol: : elfwood.lysator.liu.se/loth/k/e/ ... l.jpg.html

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131789 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gollam baba is van, a Mammutban láttam egy játékboltban... borzalmas.

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131771 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Vilya írta: Itt a másik! :arrow: Ez véletlenül nem a Banya pók odúja?

De igen, méghozzá a RotK naptárból van a kép. (Azok meg a tolkien.hu főoldalról be van linkelve, ha minden igaz... :wink: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131768 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Üdv!

Találtam két szép Frodós háttérképet! Remélem még nem voltak:
Itt az egyik!
Itt a másik! :arrow: Ez véletlenül nem a Banya pók odúja?


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131753 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ear írta: ,,van Gollam, amit meglehet nyomni, és ezt mondja: máj presssssözzz,,
Mit jelent?Angolul van, vagy hogy?My....Ennyit sejtek, de lehet, rosszul

Hát hogy "Drágaszágom"! :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131745 Írta: Ear
Ear válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
,,van Gollam, amit meglehet nyomni, és ezt mondja: máj presssssözzz,,
Mit jelent?Angolul van, vagy hogy?My....Ennyit sejtek, de lehet, rosszul

Ai!Laurié lantar lassi súrinnen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131741 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Hát ilyen nincs! 8O "Láthatatlan Frodó" akciófigura... :lol: :
katt ide



Nos, az én Frodómnak csak a Fullánkja világit, és azt használom éjjeli lámpának, mert olyan jól bevilágítja a szobát........de ez....totál kihalás!

Én még a Legsi baba gördeszkájánál tartok.

Ja, van Gollam, amit meglehet nyomni, és ezt mondja: máj presssssözzz

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131726 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Amúgy Gollam baba van?


Én sokat láttam már (élőben is párat), Gollamot még nem. Talán jobb is... :?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131704 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Amúgy Gollam baba van?
Látom nagy a pangás... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131673 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Hát ilyen nincs! 8O "Láthatatlan Frodó" akciófigura... :lol: :
katt ide


Jesszus! Hihi...tök ari 8) Mint egy jégszobor

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131665 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Talán Frodó és Samu a tünde köpeny alatt. :?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131658 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Hát ilyen nincs! 8O "Láthatatlan Frodó" akciófigura... :lol: :
katt ide


Na hallod, nem tudom mi lesz a kövi dobásuk... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131633 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát ilyen nincs! 8O "Láthatatlan Frodó" akciófigura... :lol: :
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131584 Írta: Ear
Ear válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hol van az a Glick show és mi az?Mikor volt?

Ai!Laurié lantar lassi súrinnen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131543 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Na mit nézek én???? :)
na mit?A Glick show-t!
Istenem ez a faszi nem semmi..Elijah meg hogy reagál rá....szrintem magában már szétröhögte magát....én tuti a pofájába röhögtem volna.... :)


fújjjjj,mostmár inkább megölném ezt a hülye állat riportert,már ez is túl szép rá...meg akarom ölni..... :evil: :evil:
asszem ha tovább nézem kitépem a hajam
rájöttem ez a pasi egy fogyatékos...de attól még gyülölöm


Miért mi van benne? Hülyeségeket kérdez a pasi? Mond el. :roll:

Amúgy a baby-s képeken Én is gondolkodtam...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131315 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na mit nézek én???? :)
na mit?A Glick show-t!
Istenem ez a faszi nem semmi..Elijah meg hogy reagál rá....szrintem magában már szétröhögte magát....én tuti a pofájába röhögtem volna.... :)


fújjjjj,mostmár inkább megölném ezt a hülye állat riportert,már ez is túl szép rá...meg akarom ölni..... :evil: :evil:
asszem ha tovább nézem kitépem a hajam
rájöttem ez a pasi egy fogyatékos...de attól még gyülölöm

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131311 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Meleth_lin írta: Mae govannen!

A BabyLij-es képek közül az egyiken szerintem tuti nem ő van: ahol valami szekrényben ül (legalábbis úgy tűnik), valahogy nem olyan a szeme. Bár ahol háttal van egy kisgyerek és mászik fel valahova, az lehet, hogy ő, mert írták több helyen, is hogy kiskorában mindenhova felmászkált, és ezért "Monkey" lett a beceneve... De nem tudom, hogy ő van-e a képeken, mindenesetre édi képek. :wink: :roll: :D


én is ezt mondtam...vagyis irtam...nem lehet tudni :)
bár ahol olyan nagy a szeme talán ő az :D

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131269 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mae govannen!

A BabyLij-es képek közül az egyiken szerintem tuti nem ő van: ahol valami szekrényben ül (legalábbis úgy tűnik), valahogy nem olyan a szeme. Bár ahol háttal van egy kisgyerek és mászik fel valahova, az lehet, hogy ő, mert írták több helyen, is hogy kiskorában mindenhova felmászkált, és ezért "Monkey" lett a beceneve... De nem tudom, hogy ő van-e a képeken, mindenesetre édi képek. :wink: :roll: :D

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131180 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: aranoysak a baby Lij képek,de ez ő valóban?
lehet kamu is... amásik meg ez elég személyes kép


Melyikre értetted, hogy személyes?

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131153 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
aranoysak a baby Lij képek,de ez ő valóban?
lehet kamu is... amásik meg ez elég személyes kép

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.434 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére