Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 3 hónapja #128652 Írta: Ear
Ear válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem a Flipperben olyan aranyos volt.Persze mindenhol.Hol lehet abból a filmből találni képeket?

Ai!Laurié lantar lassi súrinnen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128539 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Biztos lesz ismétlés,csak én sajnos nem tudom mikor....nekem meg amúgy sincs europai Mtv-ém viszont megnéztem őket...a forever oldalán úgysem érdekelt volna igazán más!Csak a gyu....
a Gollam nagyon jó voolt!A kicsi hogy káromkodott! :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128424 Írta: Ear
Ear válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi!Nem tudja vki, ismétlik vmikor?

Ai!Laurié lantar lassi súrinnen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128393 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ear írta: Sziasztok!
Melyik Mtv-n volt?


Az MTV Europe-on, hétvégén!

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128378 Írta: Ear
Ear válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Melyik Mtv-n volt?

Ai!Laurié lantar lassi súrinnen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128262 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: hi!

nagyon régen jártam erre :oops: :oops: :roll:

nagyon kis cuki volt az MTV Movie Awardson :D :D és tök örülök a díjaknak :D :D

képek:
www.bagendinn.com/group/events/mtvma03.asp
www.bagendinn.com/group/events/mtvma032.asp
www.bagendinn.com/group/events/mtvma033.asp

[size=9:n5wrfqf6]Mit akar Demi Moor Lijtől??????? :x :x :x :evil: :evil: [/size]

és bocsi, ha voltak már a képek


Demi More gondolom csak a barátja,enyhén idősebb nála...
viszont a try seventeen képek nagyon jók,imádom őket!!!!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128214 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hi!

nagyon régen jártam erre :oops: :oops: :roll:

nagyon kis cuki volt az MTV Movie Awardson :D :D és tök örülök a díjaknak :D :D

képek:
www.bagendinn.com/group/events/mtvma03.asp
www.bagendinn.com/group/events/mtvma032.asp
www.bagendinn.com/group/events/mtvma033.asp

[size=9:2j4h3o6e]Mit akar Demi Moor Lijtől??????? :x :x :x :evil: :evil: [/size]

és bocsi, ha voltak már a képek

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128178 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egy pár videó: 1.
2.
3.
4.
5.

Lehet nyáladzani :P

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128129 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ezek a képek egy klipp foratásán készültek?Egyébként most vettem észre hogy Elijah mennyire szereti a zenét....az élete része.
Eddig nem nagyon figyeltem,de most igen.Viszont a try seventeen igazán jöhetne már M.o-ra :x
bár szerintem jó ha egy-két éven belül ide ér.

S T U F F S T O R Y
RELATED LINKS

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128077 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!Hát elég érdekes ez a kép :roll: ,hoztam én is egy párat: klikk

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128047 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sajnos én nem láttam a gálát,csak a 3 dijat amit átvettek!
Pedig jó lett volna megnézni! :)
de nem gond mert az a 3 is jó volt.....beértem azzal.. :? www.bagendinn.com/elijah/images/ ... 7cap26.jpg
úgye ez nem az amire én gondolok?magához nyúl? :?:
a bagendinn oldalán vannak új try seventeen képek és a forever oldalán is


www.bagendinn.com/elijah/images/ ... 7cap26.jpg

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128023 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: én nem is láttam Andy Serkist a gálán,csak Elijaht és Sean-t.

Nem is volt ott, csak tv-ből láthattuk őt, és Gollam is megjelent mellette virtuálisan. Na, az nagyon jó volt!

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128019 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Annyira rossz, hogy nekünk nincs MTVnk! Minig lemaradok a kiosztásról. :( :(

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128017 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
én nem is láttam Andy Serkist a gálán,csak Elijaht és Sean-t.
De egyébként ngayon helyes volt.....de jópofa volt Sean is!
Bár nem nagyon értetten mit mondtak....

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128012 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hi!

Sztem sem olyan túlzás a toll, meg a füzet, pl én is nagyon szeretem az ilyen cuccokat, szeretem gyűjteni őket, de természetesen módjával. Viszont, az nekem sem tetszik, ha pl az ilyen bábuk giccsesek, vagy csicsásak. Az már tényleg nem méltó említésre. Vannak azonban értékes, nagyon jól megcsinált, ízléses darabok, mint Sil mondta, a gyűjtőknek. Ezek azonban sajnos egyúttal nagyon drágák is.

Sesy: Igen, télleg nagyon arany! És egyáltalán nem nagyképű, és önző. Annyari jófejek voltak! Meg Gollam/Andy Serkis is!

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127928 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: www.bagendinn.com/elijah/images/ ... ap1-12.jpg


Ez meg mi???? 8O Csak nem ájult el??
Bejöhetne már ez a film... Legalább az HBOra!!!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127810 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lij-nak nem vékony a hangja! Legalábbis tud mély is lenni ha akarja - pl. hallgasd csak meg a TTT-ben a "My own"-t :D

A Frodós-zokni meg a GyU-s mappa sztem nem túlzás, mondjuk nekem van tollam is meg füzetem is :oops: De, ha már van, akkor miért ne? Legalább azon is nézhetem Lij-t :wink:

Láttátok az MTV Movie Awardsot?
Oan kis drága volt Lij :D

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127804 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elfogtok ájulni!!!!!!!
ez mind a bagendinn oldalán van!!!!!éedemes megnézni és örülni! :)

www.bagendinn.com/elijah/images/ ... cap1-8.jpg


www.bagendinn.com/elijah/images/ ... cap1-9.jpg
www.bagendinn.com/elijah/images/ ... ap1-10.jpg

www.bagendinn.com/elijah/images/ ... 17cap7.jpg

www.bagendinn.com/elijah/images/ ... ap1-11.jpg
www.bagendinn.com/elijah/images/ ... ap1-12.jpg

stb.....

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127801 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szóval visszatérve a gyu cuccokra!a toll nálam még elmeyg de a zokni az már!
Az már nálamn túlzás!Egyébként szerintem egy kicsit még mélyülhetne Elijah Wood hangja nem?OLyan mintha egy kicsit vékony lenne!nem?
nem azt mondom hogy nincs szép hangja hanem hogy mélyülhetne....akkor még férfiasabb lenne!De amúgy nagyon szeretem...jöhet bármennyi mennyiségben! :)
megnézem az oldlalakat hogy van ak e új képek!

:) :) :) és van!
a forever oldalán... :P

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127750 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én szeretem a GYUs cuccokat, de azért nem esem túlzásba, olyasmit nem veszek meg, amit nem hordanék vagy vinnék végig az utcán.
De egy Frodós zokni és Zsáklakos mappa nálam még beletartozik az elfogadható-kategóriába. :)

A Me and My Cat nagyon jó!
De most a Gollamos videó a kedvencem, bár ez nem ide való. :biggrin2:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127488 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most hallgatom a me and my cat mesét,vagyis amit Elijah olvass fel....nagyon aranyos,bár nem vettem észre hogy olyan különlegesen olvassna........olyan mintha csak beszélgetne vkivel...... :o

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127276 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Megjegyezném, ezek a babák nem a 10 éves korosztálynak készültek... :roll: Hanem a gyűjtőknek. Vannak olyan őrültek, akik minden ilyesmit megvesznek, aztán ki se veszik a dobozából, mert úgy értékesebb... Merthogy 20-30 év múlva milyen sokat fog érni... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127242 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Megváltoztatom a véleményem!nemcsak a forever oldala a legjobb hanem mostmár a bagendin....is :)

off!ti hogy birjátok a meleget? én szenvedek mint egy kutya! :x

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127238 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: van egy jó hírem:
menjetek erre az oldalra és bal oldalt a 3-ik ikonra kattintva röm újjongásba fogtok esni.de gondolom ezt nem is kell magyarázni,hisz érhető amit ir! :) :)
www.bookpals.net/storyline/
érdemes!Olyan helyes a videon!


Teljesen el vagyok ájulva tőle! Nagyon jó! És olyan aranyos Elijah! :P

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127203 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
van egy jó hírem:
menjetek erre az oldalra és bal oldalt a 3-ik ikonra kattintva röm újjongásba fogtok esni.de gondolom ezt nem is kell magyarázni,hisz érhető amit ir! :) :)
www.bookpals.net/storyline/
érdemes!Olyan helyes a videon!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127198 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem is rhejesek ezek a cuccok,,,,de ezek mindig is lesznek :?
jó reklámmal mindent ellehet adni!Ezt még az Árpa Attila is megmondta! 8) ez off volt!de nem hagyhattam ki!
Nos én eddig még csak egy videot láttam a mtv-ről.....mivel a többit nem sikerült még megnéznem....viszont amit láttam,az nagyon jó volt!
jó lenne márm ha végre lenne a tékákban a a bublebee....hova rohanok??
még be sdem jött mo-ra :(
Nem is fog! :roll: Olyan kiváncsi vagyok a gyu2 dvd-re!!!!!
:)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127107 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nimrodel egyetértek. Bár ez elég szubjektív dolog. Ezek a babák sztem nem is az ilyen korosztálynak készültek, hanem a kissebbeknek (10 év). :roll: Mondjuk ők nem is értik a gyűrük urát. :wink: De sztem is röhejes már ez a dolog! (+zokni, toll, mappa, poló stb).

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127048 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Utálom az ilyen hülye kis játékszereket meg minden más Gyűrűk Urás cuccot, amit csak azért csináltak, hogy ebből is pénzt szedjenek ki! Nem akarok ilyeneket! :evil:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126944 Írta: Ringil
Ringil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
..a kis édes!
gallery.ejwsites.net/top10pic/ga ... ijicus.jpg

"Minden ember a Holdhoz hasonló;túlsó homályos oldalát senkinek sem mutatja meg"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.410 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére