Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 4 hónapja #124169 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem megvan a 2002-es Oscar, de azon nem volt ott Lij...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124166 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
bár ez nem téma,vagyis az csak egy képről lenne a téma...
az www.ejwsites.com-on az első képen pic1 ha mengézitek olyan mintha Frodó szemében látnánk a gyürüt!!!!!!vagy csak képzelödőm?
nem tudok más témát....legalább lenne új hír.de nincs....
vkinek nincs meg a 2002-e Oscar?Mert nem láttam....és ott volt úgyebár Elijah
igy kiváncsi lennék rá ....élőben!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124105 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124044 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tudom volt e már hír, de Lij-nek lesz egy filmje, amiben együtt játszik Kate Winslett-el... :P :wink:
A cím: Eternal sunshine of the spotless mind
(nálunk biztos valami egyszavas lesz.. :roll: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123992 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sztem sem illik hozzá a cigi... A pipa az még jó, mert oan aranyos kis hobbitos, de a cigi :x Főleg, hogy még kávézik is...

A képek aranyosak :wink:
[size=9:3mtuvr4i]Vmi téma ténleg jól jönne :roll: [/size]

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123947 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Az http://always.ejwsites.net-en vannak új képek,bár némelyiknek elég rossz a minősége...
Egyet azért belinkelek,mert érdemes megnézni.Jobb egérgomb mentés másként remélek működni fog... :roll: :wink:
:arrow: always.ejwsites.net/images/cowboys.jpg -sztem halál aranyosak Dom-mal együtt... :lol:
Itt van még egy a bagendinn-ről :arrow: www.bagendinn.com/Elijah/images/ ... edblue.jpg

Ja és ki kéne ötleni vmi témát,mert nem igaz,hogy mi csak a képekről tudunk beszélgetni!!!Van vkinek vmi ötlete? :roll: :oops: :( :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123715 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló!

Lili írta: Onering:az ejwsites oldalairól nem lehet képeket belinkelni. Én az always.ejwsites.net-ről linkeltem be régebben,de azokat sem tudták megnézni a többiek.
És így most nem tudjuk ezt a sok képet megnézni...


Aha, jaj de kár, sorry...pedig olyan jók... :(
Talán ez bejön: www.chrishb.com/portfolio1/film_ ... sion.html# Try Seventeen -kattintsatok a képre! Olyan kis aranyos! Miért sír?

Ellana: Egyet értek veled, sztem sem jó a cigi, kár, h rászokott. /Bár Frodóként a pipa jól áll a kezében...de csak a kezében!/Szép keze van!

www.cinematrix.hu/hirveg.php?hir_id=6726 itt van pár mondat Frodó és Samu verekedéséről, bár asszem ezt már mindenki hallotta. Meg van benne még pár hír a TTT-vel kapcsolatban. Akit érdekel, vesse rá magát!

eurosport.ifrance.com/SimplyElij ... lyone.html ari
eurosport.ifrance.com/SimplyElij ... yone1.html
eurosport.ifrance.com/SimplyElijah/simply19.html
members.fortunecity.es/eliw/eli.html ezen az oldalon van pár jó kép a filmjeiről; spanyolosok előnyben! :wink:

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123694 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ált-ban csak akkor szoktak sokan lenni,mikor van hir vagy kép.....
vagyis lehet vmiről beszélni!
ez off volt
:) bocsi

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123640 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Már vagy 2 napja nem látogatja senki a forumot ..bomlás van?
vagy mi? :(
kezdek kétségbe esni!!!! :?

Én olvasgatom a topicot minden nap,bár mostanában sajna nem sok mindent lehetett... :(
Már én is kezdek aggódni,hogy mi van az én legkedvesebb topicommal.Hova tűnt mindenki? :( :oops:
Aztán meg se új hírt se képeket nem találtam Lij-ről az utóbbi időben... :(

[size=9:3iwbgngf]Bocsika az OFF-ért... :roll: :oops: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123570 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Már vagy 2 napja nem látogatja senki a forumot ..bomlás van?
vagy mi? :(
kezdek kétségbe esni!!!! :?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123355 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.bagendinn.com/Elijah/images/ ... today5.jpg
szerintem itt táskás a szeme :)

www.bagendinn.com/Elijah/images/ ... today3.jpg
:)

www.bagendinn.com/Group/images/m ... .jpgmintha nem lenne karja


www.bagendinn.com/Group/images/m ... bcap8.jpgf úúúú de jó :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #123240 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nekem nagyon tetszik a cigis képen is.....emelett szerintem most már egészen nem is gyrekekes az arca.....
nagyon,nagyon helyes
:)

nem akarok telhetetlen enni,de nincsenek új képek..... :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122853 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tudom, de szerintem ehhez a kisfiús archoz, meg az egész szerepéhez a Gyűrűk Urában szerintem egyáltalán nem illik az, hogy cigizik. Meg amúgy sem egészséges. Még a filmbeli pipázásától is majdnem hátast dobtam... :) Dehát, végül is, hobbit. Meg persze, nem ezen múlik, hogy valaki dohányzik-e. Egy ilyen híres sztárnak biztos stresszes élete van.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122831 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
always.ejwsites.net/images/michau.jpg gondolkodom tehát vagyok
hogy én mit mondanék neki ha találkznék vele?
Semmit,inkább csak nézegetném az aranyszivét!
:lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122782 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nekem a cigis képek tetszenek,de a legszebb mikor átöleik egymást,az annyira szép.
Van megoldás a problémátok arra hogy hogyan lehetne megnézni a képkeet!!!
rámentek a linkre,egér jobb gombja,parancsikon másolása,majd ezt beillesztitek .....jobb gomb,beilűsztés...ennyii

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122766 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili, jobb egérgomb, mentés másként... :wink: Igaz, egy kicsit macerás, de így meg lehet nézni...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122752 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hogy értitek hogy Josh Harnett szoktatta rá?

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122751 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Onering:az ejwsites oldalairól nem lehet képeket belinkelni. :( Én az always.ejwsites.net-ről linkeltem be régebben,de azokat sem tudták megnézni a többiek.
És így most nem tudjuk ezt a sok képet megnézni... :( :roll: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122745 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló!
Hát remélem, h lesz több kép, mert már nagyon kíváncsi vaok... és persze az télleg nem lenne igazság! :evil:

gallery.ejwsites.net/top10pic/ga ... nscene.jpg
gallery.ejwsites.net/top10pic/ga ... scared.jpg gyajj, itt olyan kis édes! Vajon mit mondtak neki? :)
gallery.ejwsites.net/top10pic/ga ... itfour.jpg
gallery.ejwsites.net/top10pic/ga ... /party.jpg a kis őrült bagázs :D
gallery.ejwsites.net/top10pic/ga ... er1991.jpg anyukájával 1991-ben
gallery.ejwsites.net/top10pic/ga ... trcast.jpg
gallery.ejwsites.net/top10pic/ga ... oxscan.jpg tök ari
gallery.ejwsites.net/top10pic/ga ... idrunk.jpg
gallery.ejwsites.net/top10pic/ga ... iclep3.jpg tetkó
gallery.ejwsites.net/top10pic/ga ... offire.jpg
gallery.ejwsites.net/top10pic/ga ... wship1.jpg
gallery.ejwsites.net/top10pic/ga ... ild_bw.jpg

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122611 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
members.aol.com/plainhobbitsense/images/dsc04023.jpg
Ez a kép úgy tetszik nekem...

De az oan szemétség, hogy a RotK-s képek között alig van Frodós :bawling:
De lehet, hogy csak azért, mert azok a részek lesznek a legjobbak... :wink:

Az Alwayzes képek jók! :up: Aranyosak a húgával... de hogy együtt cigiznek... :shake:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122552 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most néztem meg az always.ejwsites.net oldalt és van egy csomó új kép!Akit érdekel irány a honlap :!: :!: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122545 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Látom nincs nagy élet itt mostanában... :( :roll:

Ivó:sztem előszőr én se tudnék megszólalni,úgy meg lennék lepődve,de aztán valószínű,hogy megkérném,hogy meséljen a LotR forgatásáról,meg érdeklődnék,hogy van-e éppen barátnője...(minden hátsószándék nélkül... :lol: :lol: )

Sil írta: lordoftherings.net/legend/gallery/images/rotk/image18.jpg

Ezen a képen mien kis szomorú az arca... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122538 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ivó írta: Témafelvetések:
Mit kérdeznétek Elijahtól, ha csöngetne valaki az ajtón, és ő jelenne meg?
Kérdés: Elijah dohányzik? :?:


Elijah dohányzik, Josh Hartnett "szoktatta rá" a Faculty forgatásán, azaz már jó pár éve.

Hmm... kérdezni? Nem hinném, hogy oan állapotban lennék, hogy bármit is tudnék kérdezni Tőle :D Vagy elájulnék, vagy a nyakába ugranék. Aztán mondjuk lehetne szó kérdésről is, pl. nem akar e feleségül venni 8)

Sil: VÉGRE KÉPEK!!! 8O És mien jók! Nem bírom ki a premierig...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122529 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Elanor írta: Melyik részre gondolsz? Amikor a FotR-ban menekülnek az erdőben? Mi bajod azzal a résszel? :roll:

Hát igen, ez egy jó kéréds... hogy miért pont ő lett. Sztem erre nem lehet pontos választ adni, de az biztos, hogy nem véletlen, hogy ő lett a Gyűrűhordozó!! (Egyébként ez a kérdés inkább a Középfölde szekción belüli Frodós topicba való, mivel nem Elijah-val kapcsolatos, de szvsz. ide is belefér.)

A témafelvetéshez: örülök, hogy legalább vki ír témákat, de azt kell mondjam, ezek a témák meg végképp nem ebbe a topicba valók!
Tudom javasolni a Középföldés részen belüli Tündék-Lothlórien, avagy a Hobbitok-Megye topicokat.


Témafelvetések:
Mit kérdeznétek Elijahtól, ha csöngetne valaki az ajtón, és ő jelenne meg?
Kérdés: Elijah dohányzik? :?:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122525 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Melyik részre gondolsz? Amikor a FotR-ban menekülnek az erdőben? Mi bajod azzal a résszel? :roll:

Hát igen, ez egy jó kéréds... hogy miért pont ő lett. Sztem erre nem lehet pontos választ adni, de az biztos, hogy nem véletlen, hogy ő lett a Gyűrűhordozó!! (Egyébként ez a kérdés inkább a Középfölde szekción belüli Frodós topicba való, mivel nem Elijah-val kapcsolatos, de szvsz. ide is belefér.)

A témafelvetéshez: örülök, hogy legalább vki ír témákat, de azt kell mondjam, ezek a témák meg végképp nem ebbe a topicba valók!
Tudom javasolni a Középföldés részen belüli Tündék-Lothlórien, avagy a Hobbitok-Megye topicokat.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122516 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Láttátok azt a részt amikor Frodóék menekülnek a nazgúlok elől? Az valami király rész! :? Nem mondom, hogy nevetséges, de érdekes :wink:

Amúgy, lehet, hogy hülye kérdés, de én +kérdezem: :arrow: Miért pont Frodó lett a Gyűrűhordozó?

1-2 Témafelvetés:

Ti mit gondoltok a tünde-hobbit barátságról?
A hobbitok miben mások, mint a tündék?

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122493 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Látom,nincs nagy élet!
új képek nincsenek?

Dehogynem. :wink:
Banyapók odúja
Samu, a bátor
Frodó

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122466 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Látom,nincs nagy élet!
új képek nincsenek?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #122205 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.838 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére