Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 4 hónapja #119391 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!!!

Sesy Olórea írta: De az esküvőn olyan kis drága! :D Egy fejjel alacsonyabb a lánynál, de hát nem baj... a kis picike... :roll: :D

Hát nem édesek együtt? :
Lij és Leelee 1.
Lij és Leelee 2.
Lij és Leelee 3.
Lij és Leelee 4.
Lij és Leelee 5.



tényleg cukik voltak az esküvőn :D hogy nyomta a pap a szokásos rizsát, mikor mindjárt világvége volt :roll: 8O

ezek a képek hol készültek?mert nem olyan régiek, és valószínű, hogy a film forgatása után jóval készültek :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119363 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Izginek ígérkezik..ugye Frodó szenvedéseit nem hanyagolják el?Az egy fontos vonal...
Közben más is elkezdte a fordítást:

Az első, amit látunk, egy nagy bőrönd, amit egy fiú vonszol maga után végig az utcán, a vállán átvetett kötélen. Még mielőtt a kamera az arcát mutatná, tudjuk, hogy a fiú nem lehet más, mint Elijah Wood. Van valami abban, ahogyan azt a nyomorult bőröndöt vonszolja… Nagyon letörtnek és elveszettnek látszik. Egy beazonosíthatatlan egyetemi épület felé halad. Jones Dillonnak hívják. Nem igazán tudjuk, hogy miért boldogtalan, leszámítva azt, hogy ezt az egyetemet nem ő választotta – később megtudjuk, hogy a nagyapja a végrendeletében rendelkezett így. Ugyan ez nem magyaráz meg mindent, de a karakter olyan mélységet sugall, amely túlmutathat a forgatókönyv által előírtakon – ez a fiú egyszerre fiatal és koravén, pont mint egy bizonyos színész…

A bőröndjét az előtérben hagyván a fiú egy előadóteremben ül, egyedül, és a gondnok megkérdezi, hogy eltévedt-e. Nemleges választ ad; a terem hamarosan megtelik beszélgető, viccelődő diákokkal, miközben a fiú továbbra is egyedül, hallgatagon ül közöttük.

A következő jelenetben a fiú a kollégiumi szobában, az alsó ágyon fekszik és céltalanul püföli a felette levő matracot. Belép az új szobatársa, egy skinhead, aki siet kijelenteni, hogy ő ska-t hallgat és csakis ska-t, és nem country-zenét, mint a többiek (ugyan nem említik, de a történet Kansasban játszódik). Világossá válik, hogy a fiú nem tud a kollégiumi szobájában élni, ezért kivonszolja a bőröndjét és újsághirdetés útján lakást keres. (A fiú egy csomag gyufát tart a kezében, de mivel majd kiderül, hogy csak később kezd el dohányozni, nem érteni miért van nála már most gyufa). Útközben egy punk és a 80-as évek hajviseletét hordó barátnője majdnem elütik és kigúnyolják. Mindezek ellenére sikerül megbeszélnie egy találkozót a lakás megnézése céljából és elindul, bőröndje felszíjazva a taxi tetejére.

A fiú kisé naiv és balfék, ami abból is látszik, ahogyan megszemléli a lakást, illetve megszemléltetik vele. Kész kivenni anélkül, hogy igazán körbenézett volna, de a főbérlőnő csodálkozik az érdektelenségén, ezért futólag végignézi a lakást (és még egy csepegő csapot is elzár). Elkezd kiállítani egy csekket az egész éves bérleti díjról, ami a főbérlő számára kissé gyanúsnak tűnik, és az is, amit a fiú magyarázgat arról, hogy a pénzt a nagyapjától örökölte, hogy azért van itt, mert a nagyapja is erre az egyetemre járt, és hogy még mindig jobb így, mint az anyjával Texasban maradni. (Itt egy újabb apró forgatókönyv-hiba van, mert a bérleti díj előlege 12.000 USD, ami kansasi viszonylatban azért túlzás, még ha a kétszobás lakás az egyetem mellett is van).

Most, hogy végre van egy lakása, előszedi a piros hordozható írógépét és elkezd írni egy levelet az apjának, amiben beszámol a nap eseményeiről. A punkkal való találkozás váratlan fordulatot vesz: amikor a pasi őt punknak és kölyöknek nevezi és elhajt az autójával, ő előhúz egy bazukát a bőröndjéből és cafatokra lövi a pasit is meg a kocsiját is. Kezdünk rájönni, hogy Jones hogyan látja a világot és belepillanthatunk jelleme Walter Mitty-féle részébe is. Elijah kiejtése kissé furcsa, nem jellemző egyik tájegységre sem – Jones később említi, hogy ugyan az anyja texasi, de ő élete nagy részét különböző bentlakásokban töltötte a keleti parton. Az apjának írt leveleket sosem küldi el, mert nem ismeri az apja címét – csak összehajtogatja és beleteszi őket a hajókofferjébe, ami tele van hasonló levelekkel. Kiderül, hogy csak a bőrönd és az írógép az, ami megmaradt emlékbe az apjáról.

Hazafelé menet megáll sört vásárolni – itt ügyeskedéseinek újabb tanújelét láthatjuk. Egy hamis személyit mutat a boltosnak, aki nem fogadja azt el. Ekkor lead egy mesét az anyja alkoholfüggőségéről, a csontbetegségéről és arról, hogy már a megszületése előtt is, és azóta is mennyit szenvedett… Megkapja a söreit és amikor Jane (Franka Potente), az új szomszédnője bemegy a boltba cigarettát vásárolni, az aggódó boltos megkérdezi, hogy szüksége van-e még valamire – így cigarettát is tud szerezni magának.

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119296 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dez: A Deep Impacton én is bőgtem de azt hittem hülye vagyok. Most megnyugtattál, hogy hülye nem csak kicsit szentimentális, ami nem baj. Kösz! :wink:

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119260 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Gondort támadó hajoflotta(???)


Emlékezz az umbari kalózokra! A folyón fölúszva akarták megtámadni Minas Tirith városát és nem rajtuk múlott, hogy ez nem sikerült! :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119247 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
úgy gondoltm,hogy ideje lenne már párnára tenni a fejecskémet,mert reggel korán kelek.....Addig is kivánok nektek Lijes álmokat!
Holnap újra úgyanitt!
sziasztok! :)
jó éjszakát mindenkinek! :P

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119246 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119245 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez komoly?Most olvastam! :?: 8O Tehát: a kezdő jelenet az ahogy összekovácsolják a Narsilt (bocs de sztem azt már összekovácsolták!!)

SZARUMÁN MEGHAL!!! GRÍM LELÖKI AZ ERKÉLYRŐL ÉS FELNYÁRSALJA EGY GÉPEZET.

Lesz viszont banyapok..

Aragorn is végigmegye a holtak ösvényén

És ispotály is lészen (há hiszen vhol egymásba kell szeretni Éowynnek és Faramirnak)

Gondort támadó hajoflotta(???)

Pelennor mezeje lesz a csúcs!! (Remélem NEM arwen öli meg a nazgult!!!)

Lehetésges, hogy látjuk Szauront!!

A film utolsó jelentei között lesz szürkerév ahol a feketlovasok elhagyják középföldét (ezt nem egészen értem őket megölték nemde???)

Samu lánya Elanor is megjelenik a film végén (csak tudnám mikor csinálta)))

A legvégén Galadriel elmonmdja miként hal meg Arwen és Aragorn és ezt még láthatjuk is.

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119243 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:oops: !
Most hogy így rákérdeztélbevallom töredelmesen,hogy nem fordítottam tovább....lusta voltam :lol:
ehhh,de holnap azaz kedden nekiállok.Igérem és felteszem vagy este vagy szerdán :lol:
:roll:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119239 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fangi,ha már itt táncikálsz:Hol tarta fordítás? :D

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119235 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:dance:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119225 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szerintem Lij bnőit nem tudjuk összeírni,mert nem tudjuk melyik volt télleg az,és melyiket találta ki a sajtó...pl. a Fekete Fehéres partnernőjével nem járt,ő is az újságból tudta meg... :roll:
Télleg van ízlése,bár sztem kicsit olyan csinibabás a csaj,de azért szép...
Apropó,Ti kivel tudnátok elképzelni?

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119223 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tessék, Mandy Moore:

shadesofnwar.com/scans/nwar1k/00 ... nwar1k-023 ^People50-2k2@Moore_Mandy-019.jpg
Hobbitkánknak ezért van ízlése... :D

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #119218 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lesz ám az avalon!
Az miről szól?

úgy döntöttem,hogy hir után kezdek kutatni.Talán irnak vmit róla,nem birom már hogy nincs róla egy db cikk sem!!! :(
január olyan messze van!!!!!!!! :cry:
jajj na jó nem offolok,befejeztem szóval nekiállok most azonnal cikk után kutatni!! :roll:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119201 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
És a zenéje is naon szép. Meg a film is. Engem is ugyanúgy megríkatott, mint a GyU. Na, ien szerepeket is vállaljon Lij... :wink:

Tényleg kis gyámoltalan volt, ahogy arra a beszólásra megilletődött kis pofival mondta: "Tényleg...?" :D Meg amikor nézték a tv-t, és megfogta a lány kezét... :oops:

Mandy Moore-ról nem tudsz belinkelni egy képet? :roll:
16 éves korában vmi Sarah nevű lányba volt szerelmes. Az IMbe kicsit ellentmondásosan irták, hogy ugye nagy szerelme, de azért Ő szakított, mert nem bírta, hogy a lány ennyire ragaszkodik hozzá... fura egy pasi :D
De úgy látszik egyik kapcsolata sem volt vmi hosszúéletű... hmmm, a kibírhatatlan Vízöntő, vagy mi? :)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119179 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Deep Impact nekem azért tetszett, mert az érzelmekre ment rá. (Hú, bőgtem a végén, mint záporeső! 8O ) Pont így tudnám elképzelni, ha tényleg valami hasonló katasztrófával állnánk szemben. (Sőt, minket a népeket nem is hiszem, hogy értesítenének, míg ki nem szivárog a hír...)
Nem egy tipikus akciófilm, és az is tetszett, hogy több ember szemszögéből nézte a dolgokat. Lij szerepe tényleg sokkal kisebb is lehetett volna, szerencsére nem így lett. Mert azért nem főszereplő a filmben...

Te jó ég, milyen kis gyámoltalan Lij azon a sulis banketten, vagy min, ahol mikrofonba beszélt! ("Neked most több nőd lesz, mint az osztályban bárkinek! A híres embereknek mindig sok nőjük van, ezért is jó híresnek lenni!" - [size=9:tf0cidyf]pontatlanságért sorry[/size] -, és arra gondoltam, ez MOST mennyire igaz rá. 8)
Meg mikor a tévében halálhírét keltették, rögtön összefutottak a szomszédok! Na igen... :wink:
Nem is tudom, jó volt-e, vagy rosszabb,hogy mikor szétrobbant a meteor 2 részre, a KISEBB rész kapta az ő nevét. (Ő is milyen pici! :D )Mert az végül csak becsapódott, és elpusztított milliókat, és a neve nem hangzik ezek után túl szívmelengetőnek azok számára, kik elvesztették a családjukat...

Sesy: ez jó kérdés, mert ő nem mondja el, de az újságok meg mindenkivel összehozzák, akinek megfogja a kezét az utcán...
Mandy Moore, Franka... sok filmes kapcsolat, a kvíz szerint egyedül Christina Riccivel nem volt kapcsolata a partnerei közül. Meg volt egy nagy szerelme is, (nem tudom, ez volt-e neki 16 éves korában), talán a GYU forgatása alatt ismerte meg. Nevére nem emlékszem, pedig én fordítottam a cikket ide... :oops:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119168 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azért mentek rá az újságírónőre, mert ő volt a főszereplő :roll:
Nem volt túl sok szerepe Lij-nak, de lehetett volna kevesebb szerepe is...
(nekem akkor is naon tecc a film is, és nem csak azért, mert a kis drága játszik benne :D ) Az is oan szomi, amikor a csaj nem megy Lij-al :(
De az esküvőn olyan kis drága! :D Egy fejjel alacsonyabb a lánynál, de hát nem baj... a kis picike... :roll: :D

Hát nem édesek együtt? :
Lij és Leelee 1.
Lij és Leelee 2.
Lij és Leelee 3.
Lij és Leelee 4.
Lij és Leelee 5.

Erendil: mondom, azt mondta Ian Holm, hogy "azok az istenáldotta, csodás szemek!" :wink: Anno beirtam ezeket a véleményeket Lij-ról, amik a filmkönyvben voltak, és Róla mondták a színészek. :wink:

Egyébként, vki nem tudná nekem elmondani, hogy végülis akkor Lij hány lánnyal járt, és kik voltak azok? Mert annyi mindent olvastam már, de a legtöbbnek nem hiszek, főleg mert összevissza beszélnek... :?

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119160 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: elijik.narod.ru/skins.htm

ha bejön ez az oldal ,akkor itt winamp skineket tudtok letölteni,az oldal nem tudom milyen nyelvű,de tudtok rajta kiigazodni.....én sem tudtam de ügyeskedni lehet

Na, akkor itt jön Sil, a Megmentő, aki olyan öreg, hogy még tanult oroszul... :roll: :wink: Khmm... Megpróbálja összeszedni a maradék cirill betű-ismereteit...
Nos:
A linkekkel könnyű a dolga az embernek, csak rá kell menni, és az állapotsorban kiírja angolul. Baloldalt felül tehát sorban: vendégkönyv, fórum és főoldal. Mellette, az a 3 lenyitós nyilacskás izé már nehezebb, azt csak kilogikázni lehet, ha el tudja ugye olvasni az ember. :wink: Szintén sorban:
Az Elijah-nál: biográfia, filmográfia, ügynökség címe. Multimedia: fotogaléria, audio, video, háttérképek (pl: elijik.narod.ru/media/middle/01wm.jpg :wink: ), írások (fontok), interjúk, és a winamp skinek. Interact: az első nemtudommi, aztán extra, affiliates (linkek a partneroldalakra), bannerek, nemtudommi, és fanlist-ek.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119119 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nah, én is láttam... :D :D

Lij persze nagyon édes benne...mint mindig :wink: Az a csaj, pedig tényleg illett hozzá :wink:
A film tipikus amerikai katasztrófafilm, mondjuk a jobbig fajtából. Liv Aramagaddonjánál mindenképpen jobb :wink:
A DI-et csak egy fél évvel előbb mutatták be, ha jól tudom, mint az Armagaddont.De szerintem klasszisokkal hihetőbb... :? :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119114 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Na én is néztem a Deep Impact-et.Sztem tök jó volt bár már láttam egyszer,de nem emlékeztem sok mindenre belőle... :roll:
Jaj és Lij oan drága volt benne és bár a film már van vagy 5 éves nagyon helyes is volt.Én néhol télleg oan Frodós... :P
Ja képzeljétek anyu is nézte a filmet és mikor 5-ödszörre mutatták Lijt,megkérdezte:ja ez Elijah Wood(így ejtette a nevét :lol: ),ezért nézed te ezt a filmet,ugye?
Amúgy nem tudom ti,hogy vagytok vele,de én tök elérzékenyültem a filmen,bár az osztálykirándulás miatt amúgy is padlón voltam... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119080 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: Remélem, mindenki nézte! :D

Anyum a legelején, mikor először tűnik föl Lij: "Ezeket a szemeket bármikor felismerném." :D Hát igen, az istenáldotta, csodás szemek, ahogy Ian Holm is mondta...


Mi mondott Ian Holm?

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119049 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
elijik.narod.ru/skins.htm

ha bejön ez az oldal ,akkor itt winamp skineket tudtok letölteni,az oldal nem tudom milyen nyelvű,de tudtok rajta kiigazodni.....én sem tudtam de ügyeskedni lehet

nya gyrekek mit találtam!!!!
tetokat!Vki tudja melyik kié?
groups.msn.com/ElijahNews/lotrta ... hotoID=500

groups.msn.com/ElijahNews/lotrta ... hotoID=501

groups.msn.com/ElijahNews/lotrtattoos.msnw ?
action=ShowPhoto&PhotoID=502


egy-két kép!
groups.msn.com/ElijahNews/sexyma ... hotoID=469

groups.msn.com/ElijahNews/sexyma ... oID=476itt vajon mit gondolhat?
groups.msn.com/ElijahNews/sexyma ... hotoID=482 :lol:


groups.msn.com/ElijahNews/sexyma ... hotoID=483 ezt még én sem láttam! :o

groups.msn.com/ElijahNews/sexyma ... oID=549ezt sem láttam


Nem birom abba hagyni,teszek még be pár képet!

groups.msn.com/ElijahNews/theeli ... hotoID=358

groups.msn.com/ElijahNews/theeli ... hotoID=393

groups.msn.com/ElijahNews/elijah ... otoID=1ezt láttátok már?



groups.msn.com/ElijahNews/movingpictures.msnw
eggy-két mozgó kép




groups.msn.com/ElijahNews/public ... hotoID=488 8)


mára ennyi!egyenlőre!De ezeket mindenképpen nézzétek meg!!!!mert különben lesz harakiri :evil:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119044 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Eldafinde írta: Hát, igen. Azok a Szemek....
Majdnem kiestem a fotelból, amikor meghallottam: "Elíjáh Vúd".
Na, tervezek egy bensőséges hangvételű e-mailt a t. TV2-nek...
Nemcsak emiatt, hanem úgy általában nem jól ejtik ki a neveket (arról nem is beszélve, hogy a híradósok sem tudnak beszélni...)
Azé' má' legyenek szívesek, és vegyék a fáradságot...


na igen ez egy jó ötlet,tényleg nem tudják kimonadni jól a neveket!
jÓL teszed ha megteszed!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119042 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A véleményem a filmről,az hogy szerintem nem jól mutzatták be a szereplőket,szinte csak egy karaktere(lehet kettöre) mentek rá,arra a hülye nőre az újságiróra.És talán még az elnökre.A film alapjába véve nézhető,de hiányoltam azt hogy ilyen keveset volt benne az Elijah.....én sajnos most nem láttam a szemeit olyan nagynak és kéknek,mintha összementek volna :) ez csak vicc volt......A gyu-ban jobban ki van hangsúlyozva,mondjuk ez érthető is. :)
Egész film alatt azt a rész vártam amikor New Yorkot elönti a víz,de sajnos azt lertendezték röpke10 percbe.Annak viszont örültem ,hogy nem halt meg benne.Ja és tetszett ahogy motorozott.......
De azért felvettem....egyébként az a jelenet mikor az ürhajosok elbúcsúznak a családtagjaiktól az a legszebb jelenet :( és a leszomorúb,de még az is tetszett mikor a Lij csajaának az anyja sirni kezd.
Bevallom,szerintem az a csaj Nemm tudom mi a neve vmi asobieski szép lány.....és tényleg illik hozzá!Egyéábként az a lány még látthatjátok a rekviemben is.....na de eltértem a tárgytól!
Tömören:Nincsenek jól kodolgozva a karakterek,csak egy karaktere fektették a súlyt,rövid a szökőár,Színészi alakitások jók voltak.....a második meteorit felrobbantása nem volt vmi nagy szám.viszont az első annél inkább,bár öszintén bevalljuk akkor nem lenne jogom kritizálni,mertt én még ilyenre se tudtam volna megcsinálni.......
Egyébként lesz az Avalon......azt hiszem jövőhéten...

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119021 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, igen. Azok a Szemek....
Majdnem kiestem a fotelból, amikor meghallottam: "Elíjáh Vúd".
Na, tervezek egy bensőséges hangvételű e-mailt a t. TV2-nek...
Nemcsak emiatt, hanem úgy általában nem jól ejtik ki a neveket (arról nem is beszélve, hogy a híradósok sem tudnak beszélni...)
Azé' má' legyenek szívesek, és vegyék a fáradságot...

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #119000 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Remélem, mindenki nézte! :D

Anyum a legelején, mikor először tűnik föl Lij: "Ezeket a szemeket bármikor felismerném." :D Hát igen, az istenáldotta, csodás szemek, ahogy Ian Holm is mondta...

Gyönyörű ebben a filmben, nem? És néhol naon, de naon Frodós... :D

Fangi, a Chainben nem éppen gonosz... :D a DVD hátuljára is az van írva: a vajszívű bérgyilkos :wink:

Lij-os álmokat mindenkinek! :wink: (remélem, ez nem számít offnak :roll: )

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118976 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gyerekek!
Már csak 1 óra!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118955 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

elwing írta: Miről szól a Deep Impact?

Egy meteorszerencsétlenségről szól. Szerintem elég jó film, ha az akkoriban elkészült - elég érdekes, hogy a téma is hasonló - Armageddonhoz hasonlítom. Az eléggé amerikaias film, hősökkel, macsókkal, itt viszont inkább az érzelmeket mutatják be, hogy milyen lehet, ha tényleg egy ilyen katasztrófától lehet tartani. Elijah egy amatőr csillagász benne, aki először veszi észre a meteort. Majd összeházasodik Leeleevel, hogy megmentse a lányt, mert a híres emberek számára bunkert építettek, és mivel ő az egyik, akiről elnevezték a meteort, ő is bekerülhet oda a családjával. 8) De a lány nem megy vele, mert a szüleit nem engedik el velük, Lij meg visszamegy érte. A végét izguld végig magad! :twisted:

elwing írta: Elijah és Franka szakítottak???


Mégpedig milyen régen már! 8O

Jaaaaj, legyen már 21 óraaaa!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118949 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én már úgy megnézném valami rossz szerepben...Vagy ha nem rossz akkor nem egy ilyen kis ártatlan,naiv hanem valami depis,vad,szomi,vagy bármilyen más,izgalmasban!!!

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118947 Írta: elwing
elwing válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Miről szól a Deep Impact?
Elijah és Franka szakítottak???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #118943 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hali mindenkinek!

Hoztam pár új képet:
:arrow: always.ejwsites.net/images/nblender2.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/yarrr.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/piccalo1.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/piccalo2.jpg


Elanor:remélem nem túl hülye a kérdés,de visszamenőlegesen elkezdted kitörölni az offokat? :oops: Csak mert vmiért csökkent a hozzászólásaim száma... :hein:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.295 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére