Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 1 hónapja #137884 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hajnal: Az a premieres dolog tuti, hogy kacsa. PJ legutóbb azt nyilatkozta, hogy bár még nem kérték fel a Hobbit rendezésére (és mint tudjuk, a következő filmje a King Kong lesz), nagyon érdekli a dolog. Viszont azt is mondta, hogy van valami gubanc a filmjogokkal (hogy a Hobbit filmjogai egy komplex megállapodás részét képezik egy konkurrens filmstúdióval)...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja - 21 éve 1 hónapja #137883 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
versaphile.com/caps/bumblebee/roof/index.shtml
képek,a bumblebee-ből
mellékesen megjegyzm hogy rengeteg van olyan is amit szerintem még ti sem láttatok...van egy olyan szép

többek közt ez is

versaphile.com/caps/bumblebee/roof/roof13.jpg


versaphile.com/caps/bumblebee/roof/roof17.jpg
hmm.... :) )

versaphile.com/caps/bumblebee/roof/roof18.jpg



versaphile.com/caps/bumblebee/shower/index.shtml
mosakszik :D :D :D

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137880 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én úgy tudom, hogy lesz és 2005 vagy 2006 szeptember 19-e lesz a premier (pont a szülinapom! Sirály!).

Több helyen is olvastam, és szerintem lesz Hobbit, és ha van elég vér a pujácukban, nem állnak meg a hobbitnál.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137871 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: viszont úgy hallottam,hogy Pj megfilmesiti a hobbitot... :)

Én meg mintha az egyik mozimagazinban azt olvastam volna, hogy nem lesz Babó. :cry: Persze ez nem biztos, és én is reménykedem még. :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137870 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta:

Gyémánt_Hajnal írta: Ha nem kap Frodó szerepéért Oscart, akkor én magam eszkábálok neki egyet és nyomom a kezébe. :twisted:

Akárki akármit is mond, szerintem is nagyon jól játssza Frodót!


örülnék neki ha megkapná....igaz,ami igaz nehéz lesz majd utána....de majd lesz más film isd amiben játszik majd és amit majd a mozik is fognak játszani... :) nagyon,nagyon bizom benne.... :x
viszont úgy hallottam,hogy Pj megfilmesiti a hobbitot... :)
bár abban nem hiszem hogy játszana az Elijah mivel nem sok köze van hozzá Frodónak....viszont akkor is Tolkien mű! :) mikor is lesz látható a try seventeen mo-n?augusztus mikor?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137856 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyémánt_Hajnal írta: Ha nem kap Frodó szerepéért Oscart, akkor én magam eszkábálok neki egyet és nyomom a kezébe. :twisted:

Akárki akármit is mond, szerintem is nagyon jól játssza Frodót!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137846 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem nem jönnek be a képek :( :( :(

Hát én totál kileszek bukva, ha jön a ROTK.... vége lesz az egésznek.... jó, akármikor újra nézhetjük, de az más.... na, meg Lij.

Ha nem kap Frodó szerepéért Oscart, akkor én magam eszkábálok neki egyet és nyomom a kezébe. :twisted:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137840 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem a régebbi filmjei közül az Avalon volt a legjobb.Haláli aranyos volt benne. :itscool: :D

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137775 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát igen... Van-e élet A Király visszatér után? :cry: (Attól félek, részemről nincs. Bár még van pár Tolkien-könyv, amit még nem olvastam el. :roll: )

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137771 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fangi: Én is nagyon várom, de utána tök rossz lesz,
hogy nem lesz már januárban semmi...ez az utolsó.. :cry:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137752 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocs, hogy ide írom, de nincs meg valakinek A Gyűrűk Ura filmzene cd? És ha igen, át tudná nekem írni? Ha kell, küldök cd-t is.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137740 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Én nem látom a képeket.. :(

Nimrodel Melian írta:

Ringbearer írta: Nemtom láttátok e ezeket,
A TTT bővítetjéből:
www.orlandomultimedia.net/images/screenc...preview/PDVD_084.jpg
www.orlandomultimedia.net/images/screenc...preview/PDVD_109.jpg
www.orlandomultimedia.net/images/screenc...preview/PDVD_077.jpg
www.orlandomultimedia.net/images/screenc...preview/PDVD_044.jpg
www.orlandomultimedia.net/images/screenc...preview/PDVD_046.jpg

Jók a képek!
A bővítettben van Frodónak valami hosszabb extra jelenete?


Mikor Frodo nekiesik Samunak, állítólag az ott keményebb lesz, mint a moziban volt... :roll:


állati képek.... 8)
nekem újjak voltak....egyre inkább várom a filmet,holvan január? :?
nem igazszág :x
azért nem fogom fel ilyen drámaian csak...várom.. :roll:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137659 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most láttem egy boltban DVD-n. Akkor szerintetek érdemes lenne megvenni?

Nagyon szégyellem magam, de én nem is tudom: Elijah milyen zenét szeret?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137656 Írta: Ringil
Ringil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A film címe : Háború
Elijah-ék háborúznak pár utálatos kölökkel,nagyon szép film szerintem,viszont nekem lemaradt az eleje
:cry:

"Minden ember a Holdhoz hasonló;túlsó homályos oldalát senkinek sem mutatja meg"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137654 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Melyik az a film, amiben Elijah Kevin Costner-rel játszik együtt? Miről szól?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137653 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137651 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én nem látom a képeket.. :(

Nimrodel Melian írta:

Ringbearer írta: Nemtom láttátok e ezeket,
A TTT bővítetjéből:
www.orlandomultimedia.net/images/screenc...preview/PDVD_084.jpg
www.orlandomultimedia.net/images/screenc...preview/PDVD_109.jpg
www.orlandomultimedia.net/images/screenc...preview/PDVD_077.jpg
www.orlandomultimedia.net/images/screenc...preview/PDVD_044.jpg
www.orlandomultimedia.net/images/screenc...preview/PDVD_046.jpg

Jók a képek!
A bővítettben van Frodónak valami hosszabb extra jelenete?


Mikor Frodo nekiesik Samunak, állítólag az ott keményebb lesz, mint a moziban volt... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137622 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 1 hónapja #137546 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta:

Nimrodel Melian írta:

Iowa írta: Amúgy megnézted a képet amit a Vissza jövőből raktam be neked? Persze a többieknek is... :roll:

Igen, megnéztem, és egyszerűen nem találok szavakat! Olyan aranyos!!! :D :P


Ebben egyetértek.


Hát biztos nem fogta fel olyan tragikusan, de azért biztos szívesebben lett volna máshol... :roll: [/quote

milyen igaz.....

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137505 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta:

Iowa írta: Amúgy megnézted a képet amit a Vissza jövőből raktam be neked? Persze a többieknek is... :roll:

Igen, megnéztem, és egyszerűen nem találok szavakat! Olyan aranyos!!! :D :P


Ebben egyetértek.


Hát biztos nem fogta fel olyan tragikusan, de azért biztos szívesebben lett volna máshol... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137487 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Meleth_lin/Telperien írta: Mae govannen!

Nimrodel Melian: azt írtad, hogy "a volt vakbele helyén", nem akarok kötöszködni (de iggen, drágaszág, iggenis akarunk kötöszködni) (néha skizofrén hajlamok törnek rám...), de ilyen műtéteknél nem a vakbelet veszik ki, hanem a féregnyúlványt. (bioszból tanultuk.) :tongue:
Sil: érdekesek a plakátok (jó értelemben érdekesek).

Jó, oké, nekem így nyáron nem nagyon jutnak eszembe a biológia tanulmányaim. :wink:

Hirdeti a TTT-t? 8O Én még nem láttam... :cry:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137449 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nem tudom észrevetéttek-e,de az rtl klub nagyon hirdeti a ttt-ét,ami most jelent meg ,csakhogy vigyázatok mert ez nm a bővitett....sajnos :?
ami a féregnyúlványgyulladástá illeti...biztos nem dramatizálta túl,legalább is a cikk szrint humorosan fogta fel....
egy ilyen jóképű fiatal ember,mint ő....hmmmm :lol: aki még nagyon,de nagyon hely is.... :P

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137445 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mae govannen!

Nimrodel Melian: azt írtad, hogy "a volt vakbele helyén", nem akarok kötöszködni (de iggen, drágaszág, iggenis akarunk kötöszködni) (néha skizofrén hajlamok törnek rám...), de ilyen műtéteknél nem a vakbelet veszik ki, hanem a féregnyúlványt. (bioszból tanultuk.) :tongue:
Sil: érdekesek a plakátok (jó értelemben érdekesek).

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137437 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Frodós RotK plakát ill. háttérkép :cry: :
www.lordoftherings.net/index_rot ... html?frodo

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137416 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Amúgy megnézted a képet amit a Vissza jövőből raktam be neked? Persze a többieknek is... :roll:

Igen, megnéztem, és egyszerűen nem találok szavakat! Olyan aranyos!!! :D :P

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137384 Írta: Celebrían o Imladris
Celebrían o Imladris válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: amúgy irta vki hogy aug közepétől,lesz a tékákban a try 17,bár így lenne de én nem hiszem hogy kapható lesz..bár mne lenne igazam....


Én úgy hallottam és olvastam a Neten, hogy a Try 17-nek szeptemberben lesz a premiere az USAban. Nem tudom, mennyire volt hiteles a forrás, de én hittem neki. :roll:

Mára mesta!
Celebrían

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137375 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta: www.vanishingtattoo.com/tattoo/celeb-wood.htm
Megvan a tetoválás!!!! :P Jobb oldalon, jól emlékszem, és kb. a volt vakbele helyén.


Nagyon szeretem ezeket a képeket, a video is meg van, ha jól tudom. Gondolom nektek is tetszik... :roll:

Amúgy megnézted a képet amit a Vissza jövőből raktam be neked? Persze a többieknek is... :roll:

A háttérképek nagyon jók !!! :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137374 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lij tetkója a jobb oldalán van, de amúgy szerintem ezt meg tudják oldani, nem hiszem, hogy ez nagy probléma volt...inkább, hogy szegénynek benn kellett lennie, meg beteg volt... :( :cry:

Én is láttam a Deep Impactot és nagyon tetszett.

Én a Kötöznivaló Bolondokat imádom ! :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137365 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
pont ott? nem hiszem hogy gond lett volna,mert a tetóenm nem tünik nagynak... :) így nem sokat befolyásolt a mútétnél,meg amúgy is a vakbél mütét már nagyon kis mütéttnek számít... 8)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.213 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére