Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 11 hónapja #144505 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: nekem a bumbleebol egy klip tetszik, rohadt jó!
Amikor megy a folyosón, és megy az a zene (nem tudjátok
mi az?), és becsukja a szemét, a kezét felfelé tartja (érdekes,
h az ember sose teszi meg ezt a mozdulatot a mindennapjaiban),
az a felling amikor teljesen kikapcsolsz...


azt a videot én is leszedtem és nekem is tetszik :)
érdekes amit mondtál...hogy kikapcsol az ember ilyenkor....
igazad van
és az is milyen igaz,hogy nem tesszük meg

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144426 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nekem a bumbleebol egy klip tetszik, rohadt jó!
Amikor megy a folyosón, és megy az a zene (nem tudjátok
mi az?), és becsukja a szemét, a kezét felfelé tartja (érdekes,
h az ember sose teszi meg ezt a mozdulatot a mindennapjaiban),
az a felling amikor teljesen kikapcsolsz...

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144420 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
megnéztem az egyik videot és nagyon aranyos benne....
amikor dalolászik....vékony hangon... :) ))

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144341 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144340 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
megnéztem a hivatalos trailert és nagyon tetszik.....állatiiii :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144292 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: www.elijahfan.com/media/videos.php
rengeteg video Elijahról!
Tényleg iszonyú jó ez a trailer! 8O
Nem is tudtam, hogy Rachel Leigh Cokkal játszik benne.


Tök jó a link!
A lay's reklámot a focisat már egyszer láttam, ugyanitt, de nem mentettem le, pedig imádtam!!! :) Köszi! :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144276 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.elijahfan.com/media/videos.php
rengeteg video Elijahról!
Tényleg iszonyú jó ez a trailer! 8O
Nem is tudtam, hogy Rachel Leigh Cokkal játszik benne.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144215 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Látom pangás van... :roll:
Pedig tényleg jó lenne tudni, hogy megjelent-e a film, vagy csak kölcsönözhető...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144214 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144213 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Miről szól ez a film? A trailere alapján nagyon jónak tűnik.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144129 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
pár perce néztem meg a bumblebbe flies előzetesét....bár a video szar minőségű,de a hangja nagyon szép....és a zenéje is nagyon szép
nem tudom hogy láttátok e ?itt mnegtudjátok nézni
us.imdb.com/title/tt0128977/trai ... 13002-13-2

itt van a faculty is de az már nem újdonság,hiszen az már szinte mindenkinek megvan,bár a bumblebee flies sem új,csak nincs nálunk.... www.hollywood.com/multimedia/mm_ ... aculty.mov

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143775 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta:
lehet még nem lehet megvenni...én a tékából vettem ki
bár én még nem nagyon nem láttam a boltokban.....a médiában néztem de ott nem láttam,de lehet hogy már vanb.....Robin Williams lehet újra megnézem a képeket újra,nekem a haj nem jön be....kajla vele


Aha értem, de valaki azt mondta, hogy 22.-étől meg lehet venni...Azért vagyok kivi, hogy ez honnan jött? Szóval, hogy olvasta valahol, vagy látta, mert az, hogy a tk-ban van az semmit sem jelent... :(

Szerintem olyan édi evvel a hajjal...nem tudom nekem bejön... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143736 Írta: Ithil
Ithil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Szerintem Elijah nagyon jól játsza Frodót, nagyon jó színész. (na és persze mint pasi sem utolsó :lol: ) Bár az is igaz, hogy eddig más filmben nemigen láttam. Csak a Kötöznivaló Bolondokban, de ott is csak az ő jeleneteit, nem az egész filmet! Az viszont nagyon jó volt! :D Meg talán a Huckleberry Finn-ben, de az már régen volt és nem is tudtam, hogy ő az.
Nagyjából tudom, milyen filmekben játszott eddig és leginkább a mostani filmjei érdekelnének. Nem írná le nekem valaki, hogy pontosan miről szól az Ash Wednesday, a Bumblebee..., meg az Eternal Sunshine...? Gondolkozom azon is, hogy a Try 17-t megvegyem, látta már valaki? Milyen?
Hát egyelőre ennyit, ha nem bánjátok eztuán írogatnék én is ide!

"Ar sindarnóriello caita mornie,
Ar ilye tier unduláve lumbule..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143675 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta:

Fangi írta:
nem akartalak megbántani,nem néztelek hülyének........
a begendinnen vannak képek,csak ezt nem értem ezek milyen képek?
hol van?számomra furcsa...a haja fura


O.k. nem is gondoltam, csak mondtam...

Nem tudom hogy hol vannak, de az egyik képen még egy olyan pasit is láttam aki úgy nézett ki, mint Robin Williams /szerintem Ő is az/
Ja és szerintem tök édi a haja... :roll:

Amúgy valakinek meg van már a Try, vagy látta valahol?
Anyuval tegnap is felhívattam 3 Media Markt-ot, de egyikben sem volt...
Biztosak vagytok benne, hogy már meg lehet venni és nem csak kölcsönözni lehet? :roll:


lehet még nem lehet megvenni...én a tékából vettem ki
bár én még nem nagyon nem láttam a boltokban.....a médiában néztem de ott nem láttam,de lehet hogy már vanb.....Robin Williams lehet újra megnézem a képeket újra,nekem a haj nem jön be....kajla vele

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143610 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: MOst olvastam a storyt és benne volt Elijah mütétje,csak egy kicsit máképp mint at rtlmüsorujságban....ehhh :?


Barátnőm is mondta ezt... :roll: Majd Én is megveszem...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143609 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta:
nem akartalak megbántani,nem néztelek hülyének........
a begendinnen vannak képek,csak ezt nem értem ezek milyen képek?
hol van?számomra furcsa...a haja fura


O.k. nem is gondoltam, csak mondtam...

Nem tudom hogy hol vannak, de az egyik képen még egy olyan pasit is láttam aki úgy nézett ki, mint Robin Williams /szerintem Ő is az/
Ja és szerintem tök édi a haja... :roll:

Amúgy valakinek meg van már a Try, vagy látta valahol?
Anyuval tegnap is felhívattam 3 Media Markt-ot, de egyikben sem volt...
Biztosak vagytok benne, hogy már meg lehet venni és nem csak kölcsönözni lehet? :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143606 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
MOst olvastam a storyt és benne volt Elijah mütétje,csak egy kicsit máképp mint at rtlmüsorujságban....ehhh :?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143588 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta:

Fangi írta:

Iowa írta:

én a tékából vettem ki'ott biztosd van,bár nem biztos hogy mindegyikben...én ahol voltam ott volt.....azután meg megoldottam hogy örörkre meglegyen a cd!de a z már legyen az én titkom... 8) bár nem nagy tudomány rájönni hogy :o


Na jó, de a tékába csak kölcsönözni lehet nem? Én meg meg akarom venni dvd-n... Nem nehéz... :roll:


egyszerü,gondolj bele logikusan....van egy cd-éd ,ugyebár a cd nincs ellátva másolásgátlóval,tehát csak kell egy cd-iró és kész is a trükk,és senki nem tudja...neked meg lett egy filmed 400Ft-ért,nos ez a 400 a kölcsönzés díja volt....az már lényegtelen hogy nem túl törvényes :)
de az már nem érdekel....a lényeg hgy van egy filmem....CD-én!


Sorry ha félreértetted, de a ,,Nem nehézt" arra írtam, hogy nem nehéz kitalálnom, hogy mit csináltál...ennyire azért nem vagyok hülye... tudtam, hogy valószínűleg átmásoltad... :roll:


nem akartalak megbántani,nem néztelek hülyének........
a begendinnen vannak képek,csak ezt nem értem ezek milyen képek?
hol van?számomra furcsa...a haja fura

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143585 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez tök jó!!!! :D :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143574 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: hány nap lehet vissza a rotk-ig?
vki nem tudja hogy lesz *e nálunk az Eternal Sunshine?
vmikor a jövöben,mert akkor kiveszem a tékából!


Jövő év elején mutatják a mozikban. :D :D :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143573 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta:

Iowa írta:

én a tékából vettem ki'ott biztosd van,bár nem biztos hogy mindegyikben...én ahol voltam ott volt.....azután meg megoldottam hogy örörkre meglegyen a cd!de a z már legyen az én titkom... 8) bár nem nagy tudomány rájönni hogy :o


Na jó, de a tékába csak kölcsönözni lehet nem? Én meg meg akarom venni dvd-n... Nem nehéz... :roll:


egyszerü,gondolj bele logikusan....van egy cd-éd ,ugyebár a cd nincs ellátva másolásgátlóval,tehát csak kell egy cd-iró és kész is a trükk,és senki nem tudja...neked meg lett egy filmed 400Ft-ért,nos ez a 400 a kölcsönzés díja volt....az már lényegtelen hogy nem túl törvényes :)
de az már nem érdekel....a lényeg hgy van egy filmem....CD-én!


Sorry ha félreértetted, de a ,,Nem nehézt" arra írtam, hogy nem nehéz kitalálnom, hogy mit csináltál...ennyire azért nem vagyok hülye... tudtam, hogy valószínűleg átmásoltad... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143163 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Arden Borough írta: 80 nap 5 óra és 13 perc van még hátra...
www.elbenwald.de/

Nekünk viszont sajnos még 100 felett... :cry: Jan. 8-ára van kitűzve a magyar premier.

Az Eternal Sunshine-nal kapcsolatban pedig ezt az oldalat érdemes látogatni:
us.imdb.com/title/tt0338013/
Eddig ezek a premier-időpontok vannak megadva hivatalosan:
us.imdb.com/title/tt0338013/releaseinfo

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143160 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
80 nap 5 óra és 13 perc van még hátra...
www.elbenwald.de/

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143158 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hány nap lehet vissza a rotk-ig?
vki nem tudja hogy lesz *e nálunk az Eternal Sunshine?
vmikor a jövöben,mert akkor kiveszem a tékából!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143156 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta:

én a tékából vettem ki'ott biztosd van,bár nem biztos hogy mindegyikben...én ahol voltam ott volt.....azután meg megoldottam hogy örörkre meglegyen a cd!de a z már legyen az én titkom... 8) bár nem nagy tudomány rájönni hogy :o


Na jó, de a tékába csak kölcsönözni lehet nem? Én meg meg akarom venni dvd-n... Nem nehéz... :roll:


egyszerü,gondolj bele logikusan....van egy cd-éd ,ugyebár a cd nincs ellátva másolásgátlóval,tehát csak kell egy cd-iró és kész is a trükk,és senki nem tudja...neked meg lett egy filmed 400Ft-ért,nos ez a 400 a kölcsönzés díja volt....az már lényegtelen hogy nem túl törvényes :)
de az már nem érdekel....a lényeg hgy van egy filmem....CD-én!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143112 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A mi tékánkban át lehet másoltatni a kazettákat!
(A Flipper meg a Deep impact is így van meg!)
Vagy dvdről át lehet másolni kazettára, ha szerencsétek van! :wink:
Itt lehet még rendelni filmet, de try 17 és a bumblebee sincs itt.
www.ezydvd.com.au/mech/search.zml/id=dKk...tors/q=Elijah%20Wood

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 12 órája #143054 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

én a tékából vettem ki'ott biztosd van,bár nem biztos hogy mindegyikben...én ahol voltam ott volt.....azután meg megoldottam hogy örörkre meglegyen a cd!de a z már legyen az én titkom... 8) bár nem nagy tudomány rájönni hogy :o


Na jó, de a tékába csak kölcsönözni lehet nem? Én meg meg akarom venni dvd-n... Nem nehéz... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 15 órája #143040 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Hát Én nem tudom, hogy hol lehet kapni...
Valaki múltkor írta, hogy 22.-étől...
Na most tegnap a DP-be bementem anyámmal a legnagyobb DVD, VHS boltba, de semmit nem tudtak róla. A DP mindenhol máshol ahol esetleg lehetne megnéztem, de semmi...
Átmentünk a Westendbe, de ott is csak néztek ránk...egyedül a Media Marktban mondták azt, hogy késik a kiadó, talán jövó héten már lesz...
Szemétség az egész... :cry: :cry: :cry:


én a tékából vettem ki'ott biztosd van,bár nem biztos hogy mindegyikben...én ahol voltam ott volt.....azután meg megoldottam hogy örörkre meglegyen a cd!de a z már legyen az én titkom... 8) bár nem nagy tudomány rájönni hogy :o

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #142912 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát Én nem tudom, hogy hol lehet kapni...
Valaki múltkor írta, hogy 22.-étől...
Na most tegnap a DP-be bementem anyámmal a legnagyobb DVD, VHS boltba, de semmit nem tudtak róla. A DP mindenhol máshol ahol esetleg lehetne megnéztem, de semmi...
Átmentünk a Westendbe, de ott is csak néztek ránk...egyedül a Media Marktban mondták azt, hogy késik a kiadó, talán jövó héten már lesz...
Szemétség az egész... :cry: :cry: :cry:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #142874 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nagyon ari! Ímádom ezt a kiskori képét :)
A háttérképek is jól néznek ki.

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.344 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére