Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 10 hónapja #150330 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mi az a slash?
Nagyon jók a képek! Szegény Frodó.. :cry:
Úgy fogok bőgni, hoy csak úgy néznek majd...
még nem tudtam végignézni a Tryt, de idáig nagyon jó!! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150225 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: szerintem én is csak karácsonyra kapom meg,de én veszem meg...a szüleim adják rá a pénzt.,..mert nem merem rájukj bizni a vásárlást...mert ki tudja mit vesznek...


:D
Én múltkor a Corába vettem meg anyuval... Én is ott voltam Ő meg kivetette a vitrinből... aztán ki kellett még benn fizetnünk... de csak Karácsonykor bonthattam ki... addig csak szemeztem vele folyton... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150134 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szerintem én is csak karácsonyra kapom meg,de én veszem meg...a szüleim adják rá a pénzt.,..mert nem merem rájukj bizni a vásárlást...mert ki tudja mit vesznek...

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150091 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: brutális képek...mindenképp meg kell néznem....
belegondoltatok hogy most 5-e és nemsokára lesz a boltokban a a 2 torony extra változat? :lol:
annyira megnézném már!
:lol:


Ennek Én is örülök, de nem hiszem, hogy rögtön megkapnám...talán Karácsonyra... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150084 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
warofthering.net/rotk_visual/vc_010.jpg
milyen kemény arca van ezen a képen,nem semmi.... warofthering.net/rotk_visual/vc_014.jpg
enyhén meggyötört :cry:

warofthering.net/rotk_visual/vc_008.jpg
a banyapók lábait látom netán :wink:


warofthering.net/rotk_visual/vc_015.jpg
huha :lol: micsoda kép!!!!

te Úristen!!!!megtaláltam a videoklpippet....
fractalhead.net/clips/elijah/eli ... oughts.mov


és többekközt az Osbounr is

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150080 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
brutális képek...mindenképp meg kell néznem....
belegondoltatok hogy most 5-e és nemsokára lesz a boltokban a a 2 torony extra változat? :lol:
annyira megnézném már!
:lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150034 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta: Ezeket a képeket látva azt hiszem, a Mordori részekben nem fogunk csalódni! ( :cry: )

Képzeljétek, ma az volt a magyarleckém, hogy írjak egy rövid életrajzot valakiről. És véletlenül pont Elijah volt az első, aki eszembe jutott. :wink:


Tényleg? Ez tök jó. Én is róla írtam voltam. :wink:
Nekem angolból van olyan házim, hogy ilyen fogalmazás szerűt kell írni min egy oldalba és 10 percig mondani kell fejből...szóval meg kell tanulni.. a Gyűrűk Ura és Lij lesz a téma. :roll: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150017 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elessar: Ez slash, légyszi, távolítsd el a linket. :?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #149983 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Megtörtént.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149976 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezeket a képeket látva azt hiszem, a Mordori részekben nem fogunk csalódni! ( :cry: )

Képzeljétek, ma az volt a magyarleckém, hogy írjak egy rövid életrajzot valakiről. És véletlenül pont Elijah volt az első, aki eszembe jutott. :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149906 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Nézzetek be a 3. rész topicba, vannak elég brutális új képek Frodóról... Bocs, hogy nem linkelgetem be egyenként, de most nem érek rá...


Nagyon jók a képek...illetve meghatóak...szörnyű, hogy Frodo és Samu milyen elkeseredett, de a könyvben is pont így képzeltem el... és az a két nagy Frodo kép...szegény...olyan rossz állapotban van... semmi maradványa sincs a régi Frodonak...előre érzem, hogy sírni fogok... :cry:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149841 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nézzetek be a 3. rész topicba, vannak elég brutális új képek Frodóról... Bocs, hogy nem linkelgetem be egyenként, de most nem érek rá...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149780 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nagyon arik a képek!!! :roll: :D :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 10 hónapja #149748 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem annyira nem hasonlít, de azért jó. :roll: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149597 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Első mondat még megy, de a többi.. :lol:
Csőre Gábort én Maugli szerepében láttam előszörl,
hát érdekes volt amikor megláttam, hogy ő a szinkrponhangja!
De én nem láttam csak feliratosan, és múltkor néztem csakj meg,
és rájöttem, hogy tök jó! Kísértetiesen hasonlít Elijah hangjára!
De Elijah szerintem is jobb. :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149493 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én nem vagyok profi angolos...sőt... de azért majd elolvasom ezt a cikket...
Amúgy Én is megszoktam Frodo magyarhangját, főleg, hogy először szinkronosan láttam... nekem nem szokott problémát okozni a szinkron... csak egyszerűen jobban szeretem eredeti hanggal. :roll: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149482 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
The guy is a genius, and I was like, ‘Oh my God, this is my chance,’" Mr. Wood was overheard saying of his opportunity to play piano, percussion and even sing alongside Buckethead, the enigmatic performer who wears the equivalent of a K.F.C. bucket on his head while playing. Buckethead was last seen by a mass audience when he appeared as a member of the new lineup of Guns N’ Roses on the 2002 MTV Music Awards.

"I got to jam for about four hours!" Mr. Wood could be heard saying on the No. 2 train. "It was really fantastic to be able to contribute, and I’m actually going to be on the album!

"According to a rep for Mr. Mortensen, a few weeks ago Mr. Wood and a few cast members from the Rings trilogy paid a visit to Mr. Mortensen, who was in his studio recording with Buckethead. "They ended up jamming," said the rep, "and they used some of that on the album, which is what Elijah was talking about [on the subway]." Mr. Mortensen, who has also expressed himself via painting and photography, has already produced three albums with Buckethead.

Mr. Wood—who was looking very un-Frodo-like on the train with a crew cut, designer jeans, Diesel shoes and a mid-length tan jacket—told his subway companions that Mr. Mortenson’s albums are "very atmospheric. Some of it isn’t really music, but with each progressive album, they’ve become more musical." Mr. Mortensen’s new album, Pandemoniumfromamerica, comes out in November

valaki tud jjól angulul..... :lol:
esetleg lenne egy kis ideje is?(lefordítani ezt a néhány sort?)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149481 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta:

Nimrodel Melian írta:

Iowa írta: Még valami. Az Ash Wednesday-t nálunk nem lehet kapni...ahogy a Bumblebee-t sem...

Azért ez nagyon szemétség! :evil: :( :crying: :bawling:

Iowa írta: Frodo hangja azért is jobb Lijéval, mert az az eredeti... Made in Elijah. :D :D

Teljes egyetértés! :wink:

:D :D :D


Szerintem is az. :cry:

nos,eleinte nem tetszett Elijah szinkron hangja,de idővel elfogadtam és megszerettem,de az biztos hogy Elijah hangja a legjobb.... :lol:
nagyon sajnálom,hogy nem jön ide hozzánk a 2film....belegondolok ,hogy megnéztem a bumblebbe előzetesét,és hogy mennyire örültem neki,és vártam ,hogy majd megnézem...sajna erről lekell tennem :?
hireket akarok!!!!!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149453 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta:

Iowa írta: Még valami. Az Ash Wednesday-t nálunk nem lehet kapni...ahogy a Bumblebee-t sem...

Azért ez nagyon szemétség! :evil: :( :crying: :bawling:

Iowa írta: Frodo hangja azért is jobb Lijéval, mert az az eredeti... Made in Elijah. :D :D

Teljes egyetértés! :wink:

:D :D :D


Szerintem is az. :cry:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149371 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nem vagyok woodista, de ez egy nagyon cuki kép:

http://frodos_chick.tripod.com/sitebuil ... /frodo.jpg

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149364 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Még valami. Az Ash Wednesday-t nálunk nem lehet kapni...ahogy a Bumblebee-t sem...

Azért ez nagyon szemétség! :evil: :( :crying: :bawling:

Iowa írta: Frodo hangja azért is jobb Lijéval, mert az az eredeti... Made in Elijah. :D :D

Teljes egyetértés! :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149322 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

ebben bizom én is ,hogy adják moziban...akkor úgy látszik hogy a bumblebee-ról le kell mondani.... :?
kár! :?
akkor most bánatomban megyek Ákost hallgatni!
bocsánat az offért! :lol:


Az az igazság, hogy azt a filmet már elég rég megcsinálták és lett volna idő behozni...és ami azt illeti máshova se vitték be...illetve az USA-n kívül nem valami sok helyre...sajnos...ez van... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149321 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Frodo hangja azért is jobb Lijéval, mert az az eredeti... Made in Elijah. :D :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149304 Írta: Dementia
Dementia válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocs az offért, de végülis Frodóval kapcsolatos.
Nem olvastam végig az egész fórumot, lehet hogy volt már róla szó,m de nekem annyira hohetetlen, hogy Frodó magyar hangja Csőre Gábor. Én őt azelőtt csak a South Parkban hallottam, és annyira más hanghordozással beszél! Alig hiszem el, csak itt mindenki bizonygatja... De Frodó eredeti hangja (Elijah Wood) sokkal jobb!!! :wink:
Minden jót!
dementia

"All those moments will be lost in time, like tears in the rain. Time
to die."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149285 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én azér optimista vagyok, remélem valamilyen formában kiadják azért
magyarul! Ott vár a postán a Try, és hétfőn anyum elhozza!
Kivételes alkalom, hogy várom a hétfőt! :D
Ákos..hmm...az jó...melyik cdje van meg?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149267 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Még valami. Az Ash Wednesday-t nálunk nem lehet kapni...ahogy a Bumblebee-t sem... Én most egyenlőre abban reménykedek, hogy jövő év elején leadják a mozikban az Sunshine-t, ahogy ígérik...


ebben bizom én is ,hogy adják moziban...akkor úgy látszik hogy a bumblebee-ról le kell mondani.... :?
kár! :?
akkor most bánatomban megyek Ákost hallgatni!
bocsánat az offért! :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149213 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Még valami. Az Ash Wednesday-t nálunk nem lehet kapni...ahogy a Bumblebee-t sem... Én most egyenlőre abban reménykedek, hogy jövő év elején leadják a mozikban az Sunshine-t, ahogy ígérik...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149211 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nálam már itt van, csak most nem tudom megnézni... amióta feltelepítettem, újra az xp-t kiír egy hibaüzenetet... valami olyasmit, hogy nem jó a képernyő felbontása, vagy színmélysége, de bármit állítok rajta ugyanazt kiírja... nagyon zavar, mert félek, hogy akkor most nem tudok már semmit megnézni... :cry: :cry: :cry:
Ja és szerintem a filmet januárban levetítik...nem hiszem, hogy februárig húznák...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149143 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
én is csak hallottam hogy februárban lesz....
olyan nagy a csend a fil elött.... :?
semmi hír,kiszivárgatott hír... :cry:
olyan rossz...nemsokára lesz a 2 torony dvd-én... :lol:
már nagyon izgatott vagyok...

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.440 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére