Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 10 hónapja #153023 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
(Én meg azért sírtam, mert nem tudtam lejátszani a trailert...) :cry:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153003 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: [size=9:q7cpuapm]Én már a trailertől bőgtem... [/size]:oops:


Szerintem ezt nem kell szégyellni... nekem is nagyon tetszett a trailer, és Én is könnyeztem rajta... nem csak a Frodos részeken... annál is, mikor Éomer szenved...az nagyon megfogott... azt hiszem Éowynt tartja a karjába, de nem biztos... Az viszont kétségtelen, hogy a Frodos részeket várom a legjobban, bár minden mást is... Faramír és Éowyn... Trufa és Pippin... fölösleges felsorolni... mindegyiket várom. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153002 Írta: Iowa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153000 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
[size=9:viaca6fz]Én már a trailertől bőgtem... [/size]:oops:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152996 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Orsi81 írta: Ezzel egyetértek...Itt most nem a meztelenségen van a hangsúly, ebben a helyzetben még azt a tényt is elfelejtem, hogy maga Lij meztelen/ :lol: /, mert csak annyit látok, hogy Frodó az, és szenved...És ennek így kell lennie...


Én is, de tényleg! Annyira megható már a könyvben is... majd látni is ezt, még több lesz annál... ráadásul Lij pont az az ember, aki vissza tudja adni Frodo szenvedését...élethűen... biztos, hogy könnyezni fogok... már a kép is nagy hatással volt rám...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152921 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezzel egyetértek...Itt most nem a meztelenségen van a hangsúly, ebben a helyzetben még azt a tényt is elfelejtem, hogy maga Lij meztelen/ :lol: /, mert csak annyit látok, hogy Frodó az, és szenved...És ennek így kell lennie...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152905 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Amúgy szerintem nem a meztelenségen van a hangsúly...nem az fogja megadni a szépségét...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152903 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: eléggé csegül nézz ki a képen,ja és nagyon vékony!!!!!! :?
már igazán hizhatna egy kicsit,mert így már egy kisség beteges! :?
bár szomorú ls,ha beelgondolunk a filmre,és vissza emlékezünk a filmre.... :( :(
de attül függetlenűl én ajánlanám neki a hízókurát.... :lol: :o
ráférne!kövezzetek meg ha mnem igy van! :o

jó hír:december 13-án Elijah vendég lesz a Saturday Night Show-ban,,,,,
always.ejwsites.net/images/ElihNew.JPG
itt egész kisfiús,de nagyon helyes :lol:


Szerintem Lij így jó ahogy van... a történet szerint sem lehetne másmilyen, hiszen szinte soha nem esznek semmit, max isznak.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152900 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
eléggé csegül nézz ki a képen,ja és nagyon vékony!!!!!! :?
már igazán hizhatna egy kicsit,mert így már egy kisség beteges! :?
bár szomorú ls,ha beelgondolunk a filmre,és vissza emlékezünk a filmre.... :( :(
de attül függetlenűl én ajánlanám neki a hízókurát.... :lol: :o
ráférne!kövezzetek meg ha mnem igy van! :o

jó hír:december 13-án Elijah vendég lesz a Saturday Night Show-ban,,,,,
always.ejwsites.net/images/ElihNew.JPG
itt egész kisfiús,de nagyon helyes :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152804 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Aki ismeri a könyvet, biztos, hogy nem akadna ki ezen.
De akkor NAGYON kiakadnék, (és gondolom, ti is) ha a fél mozi ezen a jeleneten röhögne a film alatt. Úgyhogy remélem, PJ itt nem lesz könyvhű.

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152801 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Galadh írta:

Nimrodel Melian írta: Én ezt valamennyire tudom is értékelni... És remélem, a Film készítői is úgy fogják találni, hogy nem ezen van a fő hangsúly. :roll: :wink:


Jóó, persze... meg aztán kissé furcsa lenne, amint Samu a meztelen Frodót ölelgeti, méghogyha a könyvben így is volt...

Igazad van, Nimrodel...

Galadh: Szvsz itt senki se akadna még azon se fönn.... Mi komolyabbak vagyunk annál... UGYE???!!! :twisted: :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152799 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Galadh írta:

Nimrodel Melian írta: Én ezt valamennyire tudom is értékelni... És remélem, a Film készítői is úgy fogják találni, hogy nem ezen van a fő hangsúly. :roll: :wink:


Jóó, persze... meg aztán kissé furcsa lenne, amint Samu a meztelen Frodót ölelgeti, méghogyha a könyvben így is volt...

Igazad van, Nimrodel...

Galadh: Szvsz itt senki se akadna még azon se fönn.... Mi komolyabbak vagyunk annál... UGYE???!!! :twisted: :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152780 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta:

Artemisz (Celebthil) írta:

Sil írta: [size=9:2y9cnuof]Bár a könyvben Frodó teljesen meztelen... [/size]:roll: :wink:

Lehet, hogy itt is az, csak nem mutatják!! :lol: :lol: :twisted: :roll:

Én ezt valamennyire tudom is értékelni... És remélem, a Film készítői is úgy fogják találni, hogy nem ezen van a fő hangsúly. :roll: :wink:


Jóó, persze... meg aztán kissé furcsa lenne, amint Samu a meztelen Frodót ölelgeti, méghogyha a könyvben így is volt...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152766 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Artemisz (Celebthil) írta:

Sil írta: [size=9:hvgqo0fj]Bár a könyvben Frodó teljesen meztelen... [/size]:roll: :wink:

Lehet, hogy itt is az, csak nem mutatják!! :lol: :lol: :twisted: :roll:

Én ezt valamennyire tudom is értékelni... És remélem, a Film készítői is úgy fogják találni, hogy nem ezen van a fő hangsúly. :roll: :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152710 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Galadh írta: Huhh, hát elég szörnyű ahogy kinééz... orkrucis képeket nem tud valaki belinkelni?


Galadh: van a Galériában épp elég :P

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152708 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Huhh, hát elég szörnyű ahogy kinééz... orkrucis képeket nem tud valaki belinkelni?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152703 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jajj, szegény, ezen a képen :!: :cry: :? Biztos az lesz, hogy teljesen meztelen, de max csak derékig mutatják... Nem tudom... de az orkruhájuk nagyon dögös, egy-két képen láttam, de nagyon jó!!! :itscool: :P

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152652 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Hoppá, egy hiányos öltözékű Frodó a RotK-ból 8O :D :
www.theonering.net/scrapbook/view/9680


Szegény... :( :( :(

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152615 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: [size=9:2c2jocyz]Bár a könyvben Frodó teljesen meztelen... [/size]:roll: :wink:

Lehet, hogy itt is az, csak nem mutatják!! :lol: :lol: :twisted: :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152613 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát azért itt lehettek volna hűbbek a könyvhöz... :P :D :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152611 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Artemisz (Celebthil) írta: MI EZEN A RÖHEJES??!! 8O
Nekem inkább összeszorult a szívem, főleg a könyvbeli szövegre gondolva.... Szegény!!!

Nem nevetek, csak örvendezek, hogy legalább ez könyvhű... :wink: [size=9:2tny2g77]Bár a könyvben Frodó teljesen meztelen... [/size]:roll: :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152609 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
senki nem mondta, h röhejes...
De én sem látom benne Elijaht, csak Frodót.. :(

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152608 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Hoppá, egy hiányos öltözékű Frodó a RotK-ból 8O :D :
www.theonering.net/scrapbook/view/9680

MI EZEN A RÖHEJES??!! 8O
Nekem inkább összeszorult a szívem, főleg a könyvbeli szövegre gondolva.... Szegény!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152607 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hoppá, egy hiányos öltözékű Frodó a RotK-ból 8O :D :
www.theonering.net/scrapbook/view/9680

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152603 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én a GyUban Frodóként látom, a Tryban Jonesként, Kötöznivalóban meg Mikeynak...

nagyon jól áll a kezében a stukker.

Ja! :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152569 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Mikor néztem a try seventeen-t nekem is eszembe jutott mint Frodo,de egy kis idő után már nem is Frodoként láttam,hanem mint Jones! :lol:
a kötöznivaló bolondokban,nagyon tetszett hogy kemény csávót alakított,a székes jelent szuper volt....imádtam ott...istenemcsak azt sajnáltam,hogy keveset játszott benne,szeretem mikor agrassziv és egyben laza! 8) :lol:


Fuh, Én annyira vártam, hogy végre láthassam...nekem akkor már rég csak Jones Dillon volt, nem Frodo... tul.képp.a TTT óta mindig csak Lij, nem Frodo... :roll:
A Kötöznivaló bolondokat imádom... és azt is, hogy fejvadászt alakít...nagyon jól áll a kezében a stukker. 8) :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152549 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mikor néztem a try seventeen-t nekem is eszembe jutott mint Frodo,de egy kis idő után már nem is Frodoként láttam,hanem mint Jones! :lol:
a kötöznivaló bolondokban,nagyon tetszett hogy kemény csávót alakított,a székes jelent szuper volt....imádtam ott...istenemcsak azt sajnáltam,hogy keveset játszott benne,szeretem mikor agrassziv és egyben laza! 8) :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152540 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.bagendinn.com/group/images/a ... /prem4.jpg
nagyon kicsik a betűk e év mire lefordítja az em,ber,de lehet próbálkoznihttp://www.bagendinn.com/group/images/articles/prem7.jpg
elig tudom elolvasni :? 8O

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152524 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta:

Iowa írta: Amúgy szerintem azért Lij-t nem kéne összekeverni Frodoval... szóval nem szabad, hogy örökre hobbit maradjon... tovább kell lépni, persze Frodo alakítása mindig is csodálatos lesz, de Ő nem a valóság...

Igen, persze, ezt tudom. De soha sem fogom tudni elfelejteni, hogy ő volt Frodó, és nem is akarom. Ezt most csak úgy értettem, hogy ha bárki bármikor kiejti azt a nevet, hogy Elijah Wood, előbb fog eszembe jutni A Gyűrűk Ura beli szerepe, mint bármelyik más.


O.k. Én értem...
Mindenestre, nekem Elijah nevéről, Elijah jut eszembe... :roll: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152513 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: Gyönyörű a vers! :(
Tényleg szomorú, h vége lesz, de aztán pölö jön az Ancanar! :wink:


Cross Borns? Az jó :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.239 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére