Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 10 hónapja #151874 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
egy kis képecske :)
és ne üssetek agyon érte :)

upszs

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151869 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, mi tudjuk! És én már most majdnem sírok! :cry:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #151868 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
"I've never cried so intensely in a movie theatre before. It's really shocking. I think fans of the book know how emotional it's going to be, but I don't think there's anything that can really prepare you for what the last hour of this movie is going to do.

"It's pretty relentless. It wrecked me, and I was in it. I was sobbing. There's a couple of moments when ARAGORN is made king - a moment between Aragorn and the Hobbits that I can't really go into detail about, but it is incredibly emotional.

"There's also a scene at the end of the movie where the Hobbits say goodbye to each other, and f***, that's hard to watch. It's so sad because I can actually see myself saying goodbye to my friends."

ezt a cikk a forever oldalán találtam!az egész cikk ott volt.

így fordítottam le:
Még sohasem "sírtam"(szerintem s sírás helyett lehetne inkább hatódtam szó) ennyire egy filmen ezelőtt.Igazán sokkolt engem.Azt hiszem a könyv rajongói,tudják hogy milyen érzelmek mennek végbe,de úgy érzme ezt igazán majd a film utolsó órájában lehet majd igazán átérezni és megérteni.

Könyörtelen lesz.(ez nagyon hülye szó rá,de sajna csak ez a szó volt rá!)
Kikészített engem és zokogtam.Az a jelenet mikor Aragorn király lesz, és a pillanat Aragorn és a hobbitok között,mikor azt mondom:-nem mehetek veletek....az egy hihetetlen szomorú jelenet,és a film végén mikor a Trufáék búcsúznak Frodótól,nagyon nehéz volt végig néznem.Szomorú volt azt látni,hogy nem mehettem a többiekkel,és nem láthatom őket viszont.

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151710 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: nagyon jóó képek!!!
olyan férfias és laza!!! :lol:
imádom öket!


Teljesen egyetértek. :D :D :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151665 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nagyon jóó képek!!!
olyan férfias és laza!!! :lol:
imádom öket!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 10 hónapja #151521 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Orsi81 írta: Én is olvastam ezt a lemezkiadós cikket...Örülök, hogy ilyen sokoldalú Lij, meg hogy kipróbálna más dolgokat is. :) De azért maradjon csak meg a színészetnél elsősorban. :D


Maradjon is... :roll: Nem bírnám elviselni, ha nem játszana(ahhoz túl tehetséges)... de szerintem Ő se...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151456 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is olvastam ezt a lemezkiadós cikket...Örülök, hogy ilyen sokoldalú Lij, meg hogy kipróbálna más dolgokat is. :) De azért maradjon csak meg a színészetnél elsősorban. :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151293 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151291 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta:

Iowa írta:

Fangi írta: ez a hír igaz! :lol:
most olvastam máshol...


Hol? :roll:


a lemezkiadós cikk igaz,most olvastam,láttam a hírt a bagendinnen! :lol:


Aha. :D

Én meg sok cuki képet találtam már múltkor a bagendinn-en... annyira édes...
Látja, hogy fotozzák és csak vigyorog rajta... nagyon ari!!! :D
www.bagendinn.com/Elijah/images/candids/tower04.jpg
www.bagendinn.com/Elijah/images/candids/tower05.jpg
www.bagendinn.com/Elijah/images/candids/tower06.jpg
www.bagendinn.com/Elijah/images/candids/tower09.jpg
Kedvenc kép:
www.bagendinn.com/Elijah/images/candids/tower13.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151233 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
a forever oldalára érdemes felmenni...2 új kép van Elijah-ról és Sean-ról!
:)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151226 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta:

Fangi írta: ez a hír igaz! :lol:
most olvastam máshol...


Hol? :roll:


a lemezkiadós cikk igaz,most olvastam,láttam a hírt a bagendinnen! :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151161 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: ez a hír igaz! :lol:
most olvastam máshol...


Hol? :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151153 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ez a hír igaz! :lol:
most olvastam máshol...

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151058 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: elég bugyuta a rendszer, úgyhogy sokszor lehet szavazni... :mrgreen:
megnéztem a Tryt, ha nem ő lenne, akkor is nagyon tetszene,
de így... :)


Végülis igen...
Ugye?! Szerintem nagyon jó film... Lij pedig... nagyon ari, és remekül játszik... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151027 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
elég bugyuta a rendszer, úgyhogy sokszor lehet szavazni... :mrgreen:
megnéztem a Tryt, ha nem ő lenne, akkor is nagyon tetszene,
de így... :)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151025 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Elijah Wood saját lemezkiadót alapít!

Elijah Wood, akiről köztudott, hogy nagy zenerajongó, a jövőben nemcsak venni, de eladni is szeretné a CD-ket: azt tervezi, hogy saját lemezkiadót alapít, és mások mellett Viggo Mortensen felvételeit fogja kiadni. "Lemezkiadót akarok alapítani, együtteseket akarok felfedezni, és ki akarom adni a lemezeiket. A szándékaim komolyak. Sok emberrel volt szerencsém megismerkedni a zeneiparban, akiket tisztelek, és akik, úgy érzem, segíteni fognak nekem az elindulásban. Az alapok tehát jók, és ugyan még nem tudom, hogy mikor vágok bele a dologba, de valamikor mindenképpen bele fogok" - nyilatkozta Elijah, aki állítólag több ezer darabos lemezgyűjteménnyel büszkélkedhet. A Gyűrűk Ura stábjában egyébként nem ő az egyetlen zenemániás: Viggo Mortensen már több saját dzsesszlemezt adott ki, és legújabb anyaga felvételeihez Elijah-t, Dominic Monaghant és Billy Boydot is közreműködőnek kérte fel.


így nem kell megvenni az IM-et!helyette itt ellehet olvasni! :lol:


Azt amúgy sem kéne, mivel ez csak a neten van fenn...több naponként változik elől a hír...

Ja és nem hiszem, hogy Lij fog nyerni, bár most neki 31%-a van, de rögötn utána 30% Dom-nak és 29% Orlinak...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151013 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elijah Wood saját lemezkiadót alapít!

Elijah Wood, akiről köztudott, hogy nagy zenerajongó, a jövőben nemcsak venni, de eladni is szeretné a CD-ket: azt tervezi, hogy saját lemezkiadót alapít, és mások mellett Viggo Mortensen felvételeit fogja kiadni. "Lemezkiadót akarok alapítani, együtteseket akarok felfedezni, és ki akarom adni a lemezeiket. A szándékaim komolyak. Sok emberrel volt szerencsém megismerkedni a zeneiparban, akiket tisztelek, és akik, úgy érzem, segíteni fognak nekem az elindulásban. Az alapok tehát jók, és ugyan még nem tudom, hogy mikor vágok bele a dologba, de valamikor mindenképpen bele fogok" - nyilatkozta Elijah, aki állítólag több ezer darabos lemezgyűjteménnyel büszkélkedhet. A Gyűrűk Ura stábjában egyébként nem ő az egyetlen zenemániás: Viggo Mortensen már több saját dzsesszlemezt adott ki, és legújabb anyaga felvételeihez Elijah-t, Dominic Monaghant és Billy Boydot is közreműködőnek kérte fel.


így nem kell megvenni az IM-et!helyette itt ellehet olvasni! :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151004 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ezt el kellene hinni?mármint a lemezkiadót?
lehet igaz....
egyébként mutatták Elijah-t csake gy pillanatra....de az a felvétel nem mostani díjkioszton volt,hanem az elöttin..ahol ott volt Billy és Sean is 8)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150964 Írta: Dimdaliel
Dimdaliel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az IM-NET nyitó lapján van egy hír Lij-ről, mely szerint lemezkiadót akar alapítani. :D
A részletes cikk mellett lehet szavazni, hogy ki a kedvenc szereplőd.

A Elbereth Gilthoniel / o menel palan-díriel, / le nallon sí dí' nguruthos! / A tíro, nin, Fanuilos!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150944 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szió! :D

Én is nagyon várom már... bár szerintem itt mindenki... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150942 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: warofthering.net/rotk_visual/vc_010.jpg
milyen kemény arca van ezen a képen,nem semmi.... warofthering.net/rotk_visual/vc_014.jpg
enyhén meggyötört

warofthering.net/rotk_visual/vc_008.jpg
a banyapók lábait látom netán


warofthering.net/rotk_visual/vc_015.jpg
huha micsoda kép!!!!



Isteneeem! De jó képek! Nagyon kiváncsi vagyok már a harnadik részre! Le akartam tölteni a lordoftherings.net-ről az előzetest, de nem tudom megnyitni :cry: fenébe...

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150897 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: most megy(péntek 22:35) az MTV-n A dijkiosztó...ott lehet Elijah is?
Azt tudom,hogy Billy ott volt..müsorvezető,de Elijah-t nem tudom meghivták-e?! :roll:


Szerintem ha ott is van nem mutatják... igaz Én nem láttam az elejétől a végéig, de amit láttam belőle annál a részeknél sehol sem volt Lij... :?

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150880 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
most megy(péntek 22:35) az MTV-n A dijkiosztó...ott lehet Elijah is?
Azt tudom,hogy Billy ott volt..müsorvezető,de Elijah-t nem tudom meghivták-e?! :roll:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150498 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta:

Iowa írta: Én is láttam már pár olyat...ami most volt berakva azon kik voltak? Csak mert Én már nem láttam... nem mintha annyira érdekelne...

Volt egy Frodó/Samu, egy Haldír/Legolas meg egy Aragorn/Boromir (ez utóbbiak legalább ruhában :wink: )...


Értem.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150385 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Én is láttam már pár olyat...ami most volt berakva azon kik voltak? Csak mert Én már nem láttam... nem mintha annyira érdekelne...

Volt egy Frodó/Samu, egy Haldír/Legolas meg egy Aragorn/Boromir (ez utóbbiak legalább ruhában :wink: )...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150384 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: Iowa: hát még jó.. :D 8)
Sil: 8O ...


:D

Én is láttam már pár olyat...ami most volt berakva azon kik voltak? Csak mert Én már nem láttam... nem mintha annyira érdekelne...

Hoztam egy képet is, szerintem nagyon szép, a 2004-es Gyűrűk Ura naptárból van:
www.fantasyplanet.cz/gfx/pictures_clanky...2003114028396223.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150362 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa: hát még jó.. :D 8)
Sil: 8O ...

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150350 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: Mi az a slash?

A slash az olyan fan fiction (vagy kép!), amikor két vagy több hímnemű szereplő (pl. Aragorn és Legolas, stb.) keveredik egymással szerelmi (és/vagy szexuális) kapcsolatba...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150348 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: Mi az a slash?
Nagyon jók a képek! Szegény Frodó.. :cry:
Úgy fogok bőgni, hoy csak úgy néznek majd...
még nem tudtam végignézni a Tryt, de idáig nagyon jó!! :wink:


Na azt elhiszem, hogy jónak tartod... :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.536 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére