Frodó (Elijah Wood)

Több
20 éve 10 hónapja #148785 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jajj, még csak az kéne, hogy februárban...
így is majd megöl a kíváncsiság!!
Iowa, hát lehet, hogy igazad van, de nem bírtam már tivább várni... :D
Egy hét múlva ideérkezik a Try, hozzám...számolom a napokat! :D
nem to miről szól az Ash Wendsday, de a másik hapit is bírom
akivel jáccik!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148782 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta: Láttad a plakátot? 8O Hol? Melyik moziban? Hétvégén utazok!

Ash Wednesday ... Erről még nem hallottam. :oops: Miről szól? És nálunk is lehet kapni?

Én Nyíregyen lakom, tehát én a Nyír Plazban láttam. Mikor jöttem ki a moziból, az volt az utolsó plakát.
www.warofthering.net/photos/rotk ... ge12.shtml
Ezt képzeld el magyarban!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148759 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Láttad a plakátot? 8O Hol? Melyik moziban? Hétvégén utazok!

Ash Wednesday ... Erről még nem hallottam. :oops: Miről szól? És nálunk is lehet kapni?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148755 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta:

Fangi írta: érthetQ hogy nem tudod mi volt a kérdés ...közben eszembe jutott,hogy nem küldtem el azt a levelet amibe benn volt.Akérdés az volt hogy más is halotta már,hogy lehet februárban ér csak Mo-ra a gyu! :?:
mert ha igaz a hír(amit nem hiszek)akkor az nagyon szomorú! :roll:

Ezt meg ne merjék tenni! :evil: :rmad2: :evil: (A végén még előtörnek sorozatgyilkos hajlamaim! :cross:)

Nyugi! Ez biztosan nem teszik meg, mert a moziban már láttam a plakátot:
A Gyűrűk Ura-A Király Visszatér
Január 8-tól a motikban!
:P :P

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148728 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: érthetQ hogy nem tudod mi volt a kérdés ...közben eszembe jutott,hogy nem küldtem el azt a levelet amibe benn volt.Akérdés az volt hogy más is halotta már,hogy lehet februárban ér csak Mo-ra a gyu! :?:
mert ha igaz a hír(amit nem hiszek)akkor az nagyon szomorú! :roll:

Ezt meg ne merjék tenni! :evil: :rmad2: :evil: (A végén még előtörnek sorozatgyilkos hajlamaim! :cross:)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148727 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
fractalhead.net/clips/2003/20031 ... eyroad.mov
ez olyan aranyos...ezt megkell nézni :lol:
meg kell jegyeznek Elijah a végén fehérben van és elöl...ugyanis egy kicsit nehéz felismerni...csak rövid :cry:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148720 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
érthetQ hogy nem tudod mi volt a kérdés ...közben eszembe jutott,hogy nem küldtem el azt a levelet amibe benn volt.Akérdés az volt hogy más is halotta már,hogy lehet februárban ér csak Mo-ra a gyu! :?:
mert ha igaz a hír(amit nem hiszek)akkor az nagyon szomorú! :roll:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148683 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fangi mit kérdzetél? Hogy melyik újságban volt a cikk?
/melyik cikkre gondolsz?/
Amúgy tényleg kár, hogy kevesen vagyunk... :(

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148680 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: de ott meg csak angolul lehet...meg tudnám rendelni, de onnan minek?
És elvileg a dvd lejátszók lejátszák az eredeti videocdket!

www.elijahfan.com/gallery/magazines/misc/elijah-promo-077.jpg

www.elijahfan.com/gallery/movies/lotr/ro...o/rotk-promo-012.jpg :cry:

www.elijahfan.com/gallery/magazines/j17/j17-007.jpg

www.elijahfan.com/gallery/movies/lotr/ro...o/rotk-promo-015.jpg :cry:


Lejátszák nem evvel van a baj... hanem avval, hogy nem olyan jó a minősége, és nincsenek extrák, sem eredeti hang... :( Nekem ezek fontosan lennének...legalább az eredeti hang... Amúgy meg ha már sokszor látom, utána már nem lenne baj, ha Amcsi dvd-t néznák, hiszen érteném mit mond...még tanulnék is... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148537 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szomorú hogy kevesen vagyunk....az is szomorú,hogy nem reagált senki a kérdésemre.. :?
nem szeretem ha nincs itt élet..
bár azt furcsálom,hogy ennyi cikk volt már Elijah-ról,persze ez nem furcsa.így hogy a film egyre inkább közelít.hozzánk...... :lol: :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148491 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148488 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148424 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: Nézd, még Sil rakta be:
www.origo.hu/filmklub/20031010jimcarrey.html
A Netpiacon meg lehet venni a Tryt! :wink:


Bár nekem meg van, azért elnéztem ide, ugyanis a múltkor még nem volt fenn, de látom, hogy tényleg csak video cd-n és vhs-n kapható... sajnálom, talán Amerikából lehetne dvd-n megszerezni... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148218 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nézd, még Sil rakta be:
www.origo.hu/filmklub/20031010jimcarrey.html
A Netpiacon meg lehet venni a Tryt! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148212 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: www.origo.hu/filmklub/20031010jimcarrey.html
ez az előzetes. Kirsten Dunsttal játszik együtt, Jim Carrey film.

Hát, megnéztem. Nem nagyon villanyozott fel így első látásra. Ennek talán az is az oka, hogy Elijah-t nem sokat mutatták, meg az, hogy nem értettem angoltudás hiányában. Persze, megnézném, ha megtehetném.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #148096 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.origo.hu/filmklub/20031010jimcarrey.html
ez az előzetes. Kirsten Dunsttal játszik együtt, Jim Carrey film.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #148061 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Milyen Eternal? Valami új filmje? (Bocs, hogy nem olvaok vissza, csak rég voltam itt, és nincs sok időm)

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147889 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tudom Én sem, hogy miért írnak ilyneket Lijról...tipikusan nem irigy ember...és főleg nem Andyre... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147850 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
huhh..hát nagyon gáz az a rész, amikor felrobban.. :shake:
az a szerkó.. :D :D
Én is naggyon szeretném, ha Magyarországon is leadnák az Eternalt!!
De akkoris miért kell ilyeneket írni?! :evil:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147843 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
én is olvastam egy ciket ami arraól szólt,hogy Elijah kissé csalodott lett azután miután megtudta hogy a csodálatos egy gyürüt,nemcsak ő kapja meg hanem színséztársa Andy Serkis is....bár már lenyelte a békát,és azóta űleforgatta a gyu 3 részét..... :evil: :twisted: :evil: :twisted:
jóindúlatú pletyka! :twisted: :twisted:
amúgy nem érdekel mit irnak,mert leszarom én tudom,hogy nem igaz

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147795 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Spy Kids-ben felrobban, ha jól tudom... az elijahfan.com-on meg lehet nézni... persze csak azt a rész amiben Ő van... :roll:
A Sunshine meg remélem jövőre tényleg látható lesz nálunk. :roll:
Nem tudom mi van a Thumbsucker-rel, de elvileg azt már leforgatta... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147767 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.online.rtlklub.hu/szorakozas/pletyka/?id=011124956 :evil: :x :!:

www.online.rtlklub.hu/szorakozas/pletyka/?id=021265425 szerintetek ez igaz? Bár az előbbi is ugyaninnen származik.. :?


Thumbsucker c. filmjével mi van?

Volt egy olyan cikk is (csak nem találom), hogy Repülőket ondítottak
Los Angelesből (?) Új-Zélandra, direkt a forgatási helyszínekre!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147766 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147763 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #147762 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tudom, csak nem tudtam Tina melyikre gondol! :wink:

always.ejwsites.net/images/rand1.jpg
always.ejwsites.net/images/rand2.jpg ez az MTV díjkiosztója? :oops:
always.ejwsites.net/images/rand3.jpg Radio Flyer, és ott a kutyus is! :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147742 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: tényleg melyik írta ezt?
Tina: nem a Spy Kids 3? vagy az Eternal Sunshine?


Mindkettőben szerepel.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147700 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nem tudja vki melyik újságban volt ez a cikk?
amúgy nemm is csodálkozok....a hiren,az lenne meglepő ha vmi jót irnának róla

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147620 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
egy újságban volt, én se tudok többet.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147614 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocsánat, hogy beleszólok a társalgásba, de ez a 'hidrogénes fürdő' hír fenn van valahol neten? Vicces... :D Meg hát, a vízalapú fürdők általában hidrogénesnek tekinthetők szvsz...

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #147613 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
csak egy pillanatra?
egy ilyen filmben, még annyira se kéne, hogy látszódjon..
Futballhuligán? :roll:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.442 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére