Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 1 napja #142823 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #142785 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Kicsi Lij:
www.astralight.com/autos/img/wood_elijah.jpg

Jaaaaaaaj, de édes!!!!!! :o

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #142770 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Kicsi Lij:
www.astralight.com/autos/img/wood_elijah.jpg

Istenem! De állati aranyos!!!!!!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #142698 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #142663 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sil: Köszi a képeket! (Meg a tanácsot is!)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #142632 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Aeglos írta:

Fangi írta: du-án benéztem a tékába,és örömmel vettem tudomásul,hogy a 17-es csapdája már kapható ,kölcsönözhető...csak van egy bibi a dologban.....video cd-én van a film...na most nem tudom hogy lejátsza-e a dvd-ém.....nem dvd hanem video cd


csak én vagyok ki akadva erre?


A video-cd elég rosz minőség és csak számítógépen lehet nézni :?

A normál DVD lejátszón is megy :!: :wink:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #142615 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: du-án benéztem a tékába,és örömmel vettem tudomásul,hogy a 17-es csapdája már kapható ,kölcsönözhető...csak van egy bibi a dologban.....video cd-én van a film...na most nem tudom hogy lejátsza-e a dvd-ém.....nem dvd hanem video cd


csak én vagyok ki akadva erre?


A video-cd elég rosz minőség és csak számítógépen lehet nézni :?

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #142511 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nimrodel: Frodóról pl. ezeket:
img-nex.theonering.net/images/sc ... 8_orig.jpg
img-nex.theonering.net/images/sc ... 0_orig.jpg
img-nex.theonering.net/images/sc ... 5_orig.jpg
img-nex.theonering.net/images/sc ... 6_orig.jpg
A lényeg, hogy ha a kép rövidebbik oldala kb. 700 pixel, vagy nagyobb, akkor már lehet belőle csináltatni 10x15-ös fényképet. [size=9:38dwui9f]Kisebb képekből is lehet elvileg, de az meglátszik a minőségén.[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #142510 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: nagyon,nagyon de nagyon tetszik a try seventeen....bár a szinkronja nem nagyon tetszik,de ez nem jelent problémát....az a jelenet nikor reggel fel kell és a gatyája tele van spermával,az nagyon tetszik :)

Hát ez... érdekes...

Tud valaki olyan nagyságú képet mutatni Frodóról vagy Elijah-ról, amit már érdemes és lehetséges fotóként előhívatni?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #142440 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
MI? :eek4:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #142356 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nagyon,nagyon de nagyon tetszik a try seventeen....bár a szinkronja nem nagyon tetszik,de ez nem jelent problémát....az a jelenet nikor reggel fel kell és a gatyája tele van spermával,az nagyon tetszik :)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #142326 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Orsi81 írta: Hello mindenki! Gondoltam én is regisztrálok ezen a fórumon, és persze muszáj ide írjak először, Lij rajongó lévén:)...Örömmel látom, hogy van itt egy ismerős arc!:)) :)


Én is. :D :D :D

a bumblebee meg még gondolom jó ha 1 éven belül megérkezik nem?

Ez nem egy új film még 2000-ben vagy 2001-ben készült, ha jól emlékszem...csak az USA-ban lehet kapni... :? Nem hiszem, hogy ide bejön... :?

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #142271 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #142248 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Meleth_lin/Telperien írta: Mae govannen!

Az a 17-es csapdája a Try17 akarna lenni? LEHET KAPNI DVD-N?!?


igen ez a magyar címe,jó szar lett :?
nekem már megvan vcd-én,amúgy én eddig még csak vcd-én láttam...dvd-én még nem láttam... :?
a filmbe belenéztem,és nagyon jól nézz ki benne,csak olyan nehezen tudom megszokni a szinkron hangját,ami nem azt jelenti hogy nem jó,csak eredeti hangját jobban szeretem.... :)

a bumblebee meg még gondolom jó ha 1 éven belül megérkezik nem?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #142235 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mae govannen!

Az a 17-es csapdája a Try17 akarna lenni? LEHET KAPNI DVD-N?!?

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #142102 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hello mindenki! Gondoltam én is regisztrálok ezen a fórumon, és persze muszáj ide írjak először, Lij rajongó lévén:)...Örömmel látom, hogy van itt egy ismerős arc!:)) :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #142070 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az Én szememben Lijt a szemüveg ellenállhatatlanná teszi...de tényleg, nagyon szexynek tartom vele... :roll:

A 17-es csapdáját Én is a héten akarom megvenni DVD-n... :roll:

Örülök, hogy tetszenek a képek! :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #142037 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
du-án benéztem a tékába,és örömmel vettem tudomásul,hogy a 17-es csapdája már kapható ,kölcsönözhető...csak van egy bibi a dologban.....video cd-én van a film...na most nem tudom hogy lejátsza-e a dvd-ém.....nem dvd hanem video cd
csak én vagyok ki akadva erre?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #141992 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Oké, akkor én, mint szófogadó Elijah-rajongó azonnal beszerzem! 8)

Csak a képekhez:
Nekem nem igazán tetszik azzal a szemüveggel. Olyan idétlen, meg... nem is tudom. Szóval nekem nem jön be.

Itt még nem mondtam: BOLDOG SZÜLINAPOT FRODÓNAK (ÉS BILBÓNAK)!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #141964 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta:

Fangi írta: www.elijahfan.com/gallery/magazines/roadshow1/roadshow1-013.jpg
ez is :o

Ez a legjobb! :D
Aeglos: Én nem láttan és nem is olvastam ( :oops: ), pedig a könyv az öcsémnek asszem megvan. De most már azt hiszem, kicsit kinőttem belőle. Azért a film érdekelne. Talán kiveszem DVD-n, ha létezik ilyen formában. :roll:


Naaaaa :!: Mi ez a felnőtteskedés :?: 8O
Huck Finn-ből nem lehet kinőni :D Mindenkinek való.
Elijah rajongóknak egyenesen kötelező :P
(Iowa: :agree: )

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #141930 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 napja #141866 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta:

Aldarion írta:

Nimrodel Melian írta: Talán kiveszem DVD-n, ha létezik ilyen formában. :roll:

Nekem ilyen formában van meg :wink:

Ja igen, tényleg lézezik:
shop-fast-easy.com/shop-item_id- ... le-us.html (Olyan édes!)

Poszter Nagyon aranyos!
Ez is az
Háttérképes oldalak
Ez nagyon tetszik
Ez is [size=9:3hnd26da]Ezt a képet nem Viggo csinálta? Bocs, ha nagy hülyeséget mondok. :oops: [/size]
Nagyon művészi
Nagyon szép
Nem csak Elijah, de róla is van sok

Jajj, ha az összeset belinkelném, ami nagyon tetszik, estig sem végeznék!


Tényleg nagyon szépek a képek :!: A háttérképek tetszenek a legjobban, de igazából mindegyiken írtó aranyos. :roll:

Amúgy szerintem senki nem bőtt ki a Huck Finnből. :D :wink: :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 napja #141851 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én meg addig lépkedtem be amíg ki nem jött ő... :oops: :D :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 napja #141817 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Eleni írta: Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de Elijah nevét pontosan hogy kell kiejteni? Elijának, Elidzsának vagy hogy? :hein:
Ha valaki meg tudná mondani annak nagyon megköszönném! :wink:


www.lordoftherings.net : allul van egy ,,visite the flash site'' felirat,ha arra rákattintasz minden szereplő bemutatkozik(bocsi,ha tudtátok..)

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 napja #141768 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta: Ez is [size=9:1vlmofx7]Ezt a képet nem Viggo csinálta? Bocs, ha nagy hülyeséget mondok. :oops: [/size]

de ő csinálta! Te Anau a kép címe és 1999-ben készült!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 napja #141760 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Aldarion írta:

Nimrodel Melian írta: Talán kiveszem DVD-n, ha létezik ilyen formában. :roll:

Nekem ilyen formában van meg :wink:

Ja igen, tényleg lézezik:
shop-fast-easy.com/shop-item_id- ... le-us.html (Olyan édes!)

Poszter Nagyon aranyos!
Ez is az
Háttérképes oldalak
Ez nagyon tetszik
Ez is [size=9:3k39mc02]Ezt a képet nem Viggo csinálta? Bocs, ha nagy hülyeséget mondok. :oops: [/size]
Nagyon művészi
Nagyon szép
Nem csak Elijah, de róla is van sok

Jajj, ha az összeset belinkelném, ami nagyon tetszik, estig sem végeznék!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141755 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta: Talán kiveszem DVD-n, ha létezik ilyen formában. :roll:

Nekem ilyen formában van meg :wink:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141751 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: www.elijahfan.com/gallery/magazines/roadshow1/roadshow1-013.jpg
ez is :o

Ez a legjobb! :D
Aeglos: Én nem láttan és nem is olvastam ( :oops: ), pedig a könyv az öcsémnek asszem megvan. De most már azt hiszem, kicsit kinőttem belőle. Azért a film érdekelne. Talán kiveszem DVD-n, ha létezik ilyen formában. :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141742 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tudom, hogy volt e már téma Elijah, mint Huckleberry Finn :D :D
Talán lehet 13-14 éves amikor játszott benne, de hatalmas alakítás (legalábbis szerintem)
[size=9:1acauqdm](Főleg annak aki a könyvet is olvasta:)[/size]

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.311 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére