Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 2 hete #140338 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, gyerekek, mikor néztem a DVDt, majdnem elsírtam magam :(


Csak majdnem?.....vannak benne elég szomorú részek.....sztem a vége nagyon megható,mikorn Samu beszél....hüphüp

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #140333 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: nem szoktatok arra gondolni, h éppen most mit csinálhat Lij? :oops:
Mert szerintem furi, h az emberek, olyan elérhetetlennek hiszik
a "szárokat".

Én szoktam ilyenekre gondolni, és nem csak vele kapcsolatban.
De számomra meglehetősen elérhetetlenek.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #140317 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nem szoktatok arra gondolni, h éppen most mit csinálhat Lij? :oops:
Mert szerintem furi, h az emberek, olyan elérhetetlennek hiszik
a "szárokat".

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #140101 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
megnéztem a two towerst(dvd).Jó volt nagyon.-....igen akkor amikor azt mondja hogy ő a helyettes nagyon helyes volt. :)
imádtam :) meg az is amikor Dominic beszél a tetoválásról és Elijah feltünik a széke melett és átölelik egymást....olyan aranyosan nevetett Elijah....a végén meg mintha felborított vona egy széket és ebszélt volna vkihez....olyan kár hogy vissza kelett ma vinnem a tékába....bár keveseltem az extrákat,ezért nem vettem meg....és látom jobban is tettem....ezért inkább a bővítettet érdemes megvenni
na de kivettem és nagyon élveztem.....csak keveset láttam lijah mivel visszakelett vinnem,...

bár ez off,de kérlek nézzétek el nekem....

www.theonering.net/scrapbook/view/8399
a 4 lemezes dvd!bővített változat!
már nem kell sokat várni

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139805 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyémánt_Hajnal írta:

Fangi írta:

Ringbearer írta: A Két torony dvd extráján(kivettem tékából) a 3. rész előzetesénél nagyon megtetszett egy
rész kiírtam nektek:

Sean Astin: "Ha tudni akarod hova tart a 3. rész, kövesd Elijaht,
figyeld mi történik szegény Frodóval."

Elijah Wood: "Lényegében végignézhetjük Frodó teljes hanyatlását,
addig a pontig, amikor megszűnik többé Frodó lenni."

Philippa Boyens: " Tolkien írt Samuról egy csodálatos sort:
"Az ő sorsa elrendeltett és csak a halál
változtathat rajta."
Szerintem ez mindegyik szereplőre igaz.





ezek nagyon szép sorok.... :D
ezeket megtartom magamnak---


Hát, gyerekek, mikor néztem a DVDt, majdnem elsírtam magam :(

Jaj, Frodó, hova megy a te utad? Ki látja? Mégis én is vállalnám a helyedben... :(


lehet ki kellene velem a dvd-ét..? :)
szerintm nem fogok sokat spekulálni ezen... :lol:
már alig várom..

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139778 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta:

Ringbearer írta: A Két torony dvd extráján(kivettem tékából) a 3. rész előzetesénél nagyon megtetszett egy
rész kiírtam nektek:

Sean Astin: "Ha tudni akarod hova tart a 3. rész, kövesd Elijaht,
figyeld mi történik szegény Frodóval."

Elijah Wood: "Lényegében végignézhetjük Frodó teljes hanyatlását,
addig a pontig, amikor megszűnik többé Frodó lenni."

Philippa Boyens: " Tolkien írt Samuról egy csodálatos sort:
"Az ő sorsa elrendeltett és csak a halál
változtathat rajta."
Szerintem ez mindegyik szereplőre igaz.





ezek nagyon szép sorok.... :D
ezeket megtartom magamnak---


Hát, gyerekek, mikor néztem a DVDt, majdnem elsírtam magam :(

Jaj, Frodó, hova megy a te utad? Ki látja? Mégis én is vállalnám a helyedben... :(

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139749 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gondolom, ennek az Avalon c. filmnek (meg a többinek, amiket még említettetek) semmi köze az eredeti történethez, ugye? :roll:



"I feel cold
when I cry out for the bark
take him back to Avalon
dwell on for a new age
so long sleep well my friend
take him back to Avalon"


Miért van az, hogy nekem mindenről a Blind Guardian jut eszembe... :roll: :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139730 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi Sil! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139576 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lij-életrajz magyarul:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139522 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: A Két torony dvd extráján(kivettem tékából) a 3. rész előzetesénél nagyon megtetszett egy
rész kiírtam nektek:

Sean Astin: "Ha tudni akarod hova tart a 3. rész, kövesd Elijaht,
figyeld mi történik szegény Frodóval."

Elijah Wood: "Lényegében végignézhetjük Frodó teljes hanyatlását,
addig a pontig, amikor megszűnik többé Frodó lenni."

Philippa Boyens: " Tolkien írt Samuról egy csodálatos sort:
"Az ő sorsa elrendeltett és csak a halál
változtathat rajta."
Szerintem ez mindegyik szereplőre igaz.

Sean Astin: "Ez a film és a könyv is nagyon komolyan foglalkozik
a jó és a rossz természetével.
Mi a jó győzelmének az ára?
Kinek kell érte szenvednie?
Mivé lesz közben?
Milyen szenvedéseken kell azoknak a szereplőknek
keresztül menniük akiket már megkedveltek az emberek."

Viggo Mortensen: "Vannak győzelmek, de igen nagy veszteségek is.
Mindenkinek meg kell szenvednie érte,
van aki meg sem érheti."

Remélem tetszett berakom más topicba is mert ez nekem nagyon tetszik
remélem nektek is. :wink:


ezek nagyon szép sorok.... :D
ezeket megtartom magamnak---

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139492 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Két torony dvd extráján(kivettem tékából) a 3. rész előzetesénél nagyon megtetszett egy
rész kiírtam nektek:

Sean Astin: "Ha tudni akarod hova tart a 3. rész, kövesd Elijaht,
figyeld mi történik szegény Frodóval."

Elijah Wood: "Lényegében végignézhetjük Frodó teljes hanyatlását,
addig a pontig, amikor megszűnik többé Frodó lenni."

Philippa Boyens: " Tolkien írt Samuról egy csodálatos sort:
"Az ő sorsa elrendeltett és csak a halál
változtathat rajta."
Szerintem ez mindegyik szereplőre igaz.

Sean Astin: "Ez a film és a könyv is nagyon komolyan foglalkozik
a jó és a rossz természetével.
Mi a jó győzelmének az ára?
Kinek kell érte szenvednie?
Mivé lesz közben?
Milyen szenvedéseken kell azoknak a szereplőknek
keresztül menniük akiket már megkedveltek az emberek."

Viggo Mortensen: "Vannak győzelmek, de igen nagy veszteségek is.
Mindenkinek meg kell szenvednie érte,
van aki meg sem érheti."

Remélem tetszett berakom más topicba is mert ez nekem nagyon tetszik
remélem nektek is. :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139478 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: lilithlotr.ejwsites.net/Elijah/tiff/index.htm Try Seveteen
lilithlotr.ejwsites.net/Elijah/screencap...ness-Twist/index.htm Twist Oliver :wink:
lilithlotr.ejwsites.net/GQ/index.htm Ian McKellennel
lilithlotr.ejwsites.net/articles/i-D/index.htm ez meg egy
interjú, angolul. :? Valaki lefordítaná?

Ugyan az interjú képei annyira nem tetszenek, de a többin nagyon aranyos!
A Twist Oliver-ben hány éves?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139446 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139443 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ööö...az HBOn egy elég depis mátrixszerű film megy ezen a néven.
Elijah nincs benne. Kár. Pedig már tökre örültem. :(

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139399 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Meleth_lin/Telperien írta: Mae govannen!

Ringbearer: Az az Avalon, amiben Lij játszott, az nem az, amit nemrég a TV2-n játszottk, hanem csak simán Avalon. Egyébként én már láttam újságban az HBO-n Avalon című japán rajzfilmet is, úgyhogy sokmindennek ez a címe!


sajnos én nem láttam az avalont....sajnos a halhatatlan szerelemben bár láttam de akkor még nem nagyon érdekelt az erősebb nem.-..így nem nagyon ragadt meg bennem Lij,de mammár ez máshogy van...

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139350 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mae govannen!

Ringbearer: Az az Avalon, amiben Lij játszott, az nem az, amit nemrég a TV2-n játszottk, hanem csak simán Avalon. Egyébként én már láttam újságban az HBO-n Avalon című japán rajzfilmet is, úgyhogy sokmindennek ez a címe!

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139306 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
a forever oldalán újabb képek vannak...egyre inkább de ezt már régebben is megjegyeztem hogy egyre inkább férfiasabb,és már nem az a kisfiús kinézetű színész........viszont azt is meg kell jeghyeznem,hogy így is úgyanolyan helyes mint eddig.... :) ő mindenhogy nagyon jól néz ki! :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139082 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
most látom hogy nem is a 4 hobbitot tettem be..hanem egy rajongót... :?
megprobálom a 4 hobbit képet berakni :) amúgy ti szoktatok más fórumot is nézni,ezen kivül,,,,egy két sszeméllyen már találkoztam más fórumban :)

megvan!

www.theonering.net/scrapbook/view/8117

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139060 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.theonering.net/scrapbook/view/8118
4 hobbit

remélem bejön nektek...helyese a képen nagyon,bár Elijah nagyon nem mosolyog rajta.... :? ami nem baj

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138944 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem Avalon volt annak a címe amiben Elijah is szerepelt? :roll:
Mert én úgy emlékesztem, de nem bírom végignézni...

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138920 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
[size=9:2siccxlt]Holnaptól már újra iskolába kell járni, és megint alig lesz időm Fórumozni. :bawling: [/size]

Elijah/Frodó oldalak:
geocities.com/angl_wood/index.html Itt elég sok a kép is, bár a legtöbb ismert, meg van pár interjú.
www.eonline.com/Features/Special ... index.html Nem csak Frodó, meg elég átlagos oldal.
www.mycinnamontoast.com/frodo/p_0.html#5 Családfa, bár nem túl részletes.
www.patriotresource.com/lotr/cast/wood.html Nagyon érdekes: A Flipperben ő Flippert látszotta??? 8O :lol:
www.adangio.com/news.php?storyid=24 Itt az oldal alján lehet olyat is választani, hogy Hobbit! Ez jelenthet valamit... :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138898 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Gondolom láttátok már ezt a képet, de nekem nagyon tetszik...
www.andreas-sobotta.de/JRTolkien/galerie...mpf/frodo_nazgul.jpg



ha már a képeknél tartunk....
ime....a bagendinnen találtam... www.bagendinn.com/group/images/c ... 083035.jpg

www.bagendinn.com/group/images/c ... ts/fg1.jpg



www.bagendinn.com/group/images/c ... ts/fg4.jpg


www.bagendinn.com/group/images/c ... aits/8.jpg

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138860 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gondolom láttátok már ezt a képet, de nekem nagyon tetszik...
www.andreas-sobotta.de/JRTolkien/galerie...mpf/frodo_nazgul.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138858 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

gande írta: láttátok az HBO-n a Kötöznivaló bolondokat? Elijah egy fiatal bérgyilkos


De még milyen sokszor...meg van kazin is...imádom ezt a filmet... Lij miatt, Salma Hayek miatt, Steve Zahn miatt...meg az egész történet miatt...nekem nagyon bejött...folyton nevetek rajta... :roll: Tegnap is, illetve gyakorlatilag ma is néztem belőle kb 1 órát és egy kicsit...csak aztán lefeküdtem 4:20-kor... :roll:

Ez a Try 17 miről szól? Elijah főszereplő benne?

Hát ezt hosszú lenne elmagyarázni, de szerintem nagyon jó film... és igen Lij a főszereplő... :roll:

Én a bővített TTT-t kapom meg...a sima két cd-set nem...a kettő együtt drága mulatság lenne...
Viszont ma vettem meg kazin az Auchanben és járt hozzá kulcstrató...direkt emiatt mentem oda... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138846 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Üdv Mindenkinek!:hello:

A Try 17-el kapcsolatban láttam egy reklám filmet, pontossabban hallottam. :) Már nem emlékszem melyik adón lehet, hogy a német MTV-n, de nem biztos. :( De abban biztos vagyok, hogy ezt a filmet reklámozták, hogy meglehet venni videókazin és DvD-n :!: :D


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138839 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta:

Gyémánt_Hajnal írta: Na, megszereztem a TTT-t DVDn és az extrákon olyan édes Lij, hogy majdnem kifeküdtem! Főleg abban, ami arról szólt, hogyan készült Sean kisfilmje! Na, ezt már nevezem! Csak tátottam a számat, hogy milyen helyes, milyen édes..... és a hangja.... a humora..... na, nekem annyi :lol:

Alig várom, hogy én is láthassam! Már csak két hét, és én is megkapom a DVD-t :roll: (szülinapomra, már meg is vették, csak nem adják oda még :( ). Ezek után lehet, hogy ezzel az extrával kezdem.


én is megvenném,de én a ttt bQvített vááltozatát kapom meg...pedig nagyon megnézném most a sima 2 cd-et is...fájdítjátok a szívem... :?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138828 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez nekem is a szülinapomra ment! Sirály :D :D :D Már csak jöhetnének az új Lij filmek :D :D :D Már nagyon várom!
A DVD-n az egyik interjújában hát nem nézett ki olyan jól, de meglehet neki bocsátani. :) :) :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138819 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gyémánt_Hajnal írta: Na, megszereztem a TTT-t DVDn és az extrákon olyan édes Lij, hogy majdnem kifeküdtem! Főleg abban, ami arról szólt, hogyan készült Sean kisfilmje! Na, ezt már nevezem! Csak tátottam a számat, hogy milyen helyes, milyen édes..... és a hangja.... a humora..... na, nekem annyi :lol:

Alig várom, hogy én is láthassam! Már csak két hét, és én is megkapom a DVD-t :roll: (szülinapomra, már meg is vették, csak nem adják oda még :( ). Ezek után lehet, hogy ezzel az extrával kezdem.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138798 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na, megszereztem a TTT-t DVDn és az extrákon olyan édes Lij, hogy majdnem kifeküdtem! Főleg abban, ami arról szólt, hogyan készült Sean kisfilmje! Na, ezt már nevezem! Csak tátottam a számat, hogy milyen helyes, milyen édes..... és a hangja.... a humora..... na, nekem annyi :lol:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138736 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Fangi: A Faculty magyar címe mintha "Faculty: Az invázium" lenne, próbáld úgy. :wink:


megprobálom,úgy..
rég láttam azt a filmet...

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.520 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére