Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 4 hete #138651 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fangi: A Faculty magyar címe mintha "Faculty: Az invázium" lenne, próbáld úgy. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138649 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta:

gande írta: láttátok az HBO-n a Kötöznivaló bolondokat? Elijah egy fiatal bérgyilkos

:bawling: Nincs HBO-m! :bawling:


nos,én is láttam a kötöznivaló bolondokat,de sajnos szerintem nagyon kevesett szerepelt benne,pedig direkt csak miatta néztem meg...azóta rájöttem.hogy nem is olyan rossz film :) vizsont Elijah tényleg nagyon jól alakít benne,meg az egész stilus is..... :)
nem is irtan,de voltam a tékában és kerestem a faculty-t,de miután nem találtam meg...megkérdeztem hogy,megvan nektek a faculty?
az mi?vígjáték?
ki játszik benne?
Josh Hartnett,Elijah Wood
nézz rám hülyén,leolvastam az arcáról,hopgy nem is tudja miről beszélek....ennyit a sikerről
pedig nagyon megnéztem volna,olyan rég láttam :?
nem volt meg a siker élmény

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138643 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nos én is láttam a Kötöznivaló bolondokat, hát :? .Szóval elég soványka.

Régebben olvastam Lij egy filmjéről, a neve Thumbsucker. A moziba kerüléséről/kazettán kiadásáról semmit nem tudok. Valaki segítene?

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138628 Írta: gande
gande válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nem vesztettél olyan sokat...minden elfogultság nélkül egyedül Elijah karaktere miatt ér valamit...nameg Salma Hayek miatt... :-) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138623 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

gande írta: láttátok az HBO-n a Kötöznivaló bolondokat? Elijah egy fiatal bérgyilkos

:bawling: Nincs HBO-m! :bawling:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138621 Írta: gande
gande válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
láttátok az HBO-n a Kötöznivaló bolondokat? Elijah egy fiatal bérgyilkos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138613 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez a Try 17 miről szól? Elijah főszereplő benne?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138611 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta:

Dez írta: Sziasztok!

Ma olvastam, hogy Lij életét a "gyors orvosi beavatkozás mentette meg", mert perforált a vakbele!
Szegényke! A távolból küldök neki egy puszit! Gyógyuljon meg hamar!


szegény!nem is olvastam,hogy ilyen súlyos lett volna!
azóta már meggyógyult6....
jó hír!a try 17 szept.22-től megjelenik dvd-én,kazin....lehet menni a boltokba,tékákba.....egy biztos megveszem dvd*én!


EZ NAGYON JÓ HÍR !!!! :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138609 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Hát, szegénykém...kicsit megijedtem az "életveszélyes" szón, de megnyugtató, h nincs komolyabb baja:)

Fangi írta: jó hír!a try 17 szept.22-től megjelenik dvd-én,kazin....lehet menni a boltokba,tékákba.....egy biztos megveszem dvd*én!


Ez komoly??? 8O Tök jó! De kiváncsi vagyok rá! :D
Kár, h moziban nem adják nálunk...meg egyáltalán, tök jó lenne, ha vmelyok filmjét láthatnánk:)

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138549 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mit szóltok ahhoz, a héten olvastam a Blikkben, hogy Elijah Woodot életveszélyes állapotban szállították korházba, mert perforált a vagbele, de szerencsére idejében megműtötték és nem lett komolyabb baja. Szerencsére!

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138547 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dimdaliel írta: Frodó és Samu szerepe a könyvben elég drámai, szerintem ha jól megcsinálják akkor esélyesek lehetnek egy Oscar-díjra. :D
Feltéve ha az alakítás alapján díjaznak. :roll:


én nem nagyon hiszem,jhogy fognak nyerni....mert sosem a színészi alakítás a lényeg hanem tényleg az hogy mennyi pénzt adnal a szobrocskába....így nem sok esélyt látok hoghy Elijah és Sean megnyeri...pedig megérdemelnék.....és nemcsak ők,hanem a többi szereplő is nagyon jól alakít a filmben....

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #138533 Írta: Dimdaliel
Dimdaliel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Frodó és Samu szerepe a könyvben elég drámai, szerintem ha jól megcsinálják akkor esélyesek lehetnek egy Oscar-díjra. :D
Feltéve ha az alakítás alapján díjaznak. :roll:

A Elbereth Gilthoniel / o menel palan-díriel, / le nallon sí dí' nguruthos! / A tíro, nin, Fanuilos!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #138532 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dez írta: Sziasztok!

Ma olvastam, hogy Lij életét a "gyors orvosi beavatkozás mentette meg", mert perforált a vakbele!
Szegényke! A távolból küldök neki egy puszit! Gyógyuljon meg hamar!


szegény!nem is olvastam,hogy ilyen súlyos lett volna!
azóta már meggyógyult6....
jó hír!a try 17 szept.22-től megjelenik dvd-én,kazin....lehet menni a boltokba,tékákba.....egy biztos megveszem dvd*én!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #138406 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez az Oscar díj egy nagy humbug. Felvágnak vele az amcsik, hgy Né' má' milyen jól kitaláltuk ezt a díjat, osszuk mint a bolond. Ez már rég nem az értékéről szól a filmekenek, és a színészeknek :shake: . És különben is, nem egyenesen arányos az Oscarok számával egy film minősége. Úgyhogy ez engem már hidegen hagy. De azért maximálisan szurkolok a TRotK-nak. :wink:

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #138283 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Meleth_lin/Telperien írta: Mae govannen!

Iowa: amit az Oscar-díjakról írtál: ha nem kapnak Oscart a filmért, a rendezésért, akkor megölök valakit a filmakadémián, de egyéni Oscart nem biztos, hogy kéne kapjanak, mert mindenhol olyan "csapatosan" jók. (Ezt hülyén írtam...) Tehát nem nagyon lehet megállapítani, hogy végülis ki a főszereplő, pedig tudjuk, hogy történetileg Frodó... Mellékszerepért viszont Szarumán egyértelműen kaphatna!


Hát nem is tudom ez még a filmtől is függ, de ahogy olvastam a könyvet elképzeltem az alakításukat és azért Oscar járna...o.k. az előző kettőért nem kaptak személyi Oscart...nem baj...bár...de ez most más lesz, hosszabb, sötétebb, tele érzelemmel, mélyebb, jobban megfogja az embert...szó Én elfogulatlanul is adnék nekik, pár embernek... :roll:

Ma olvastam, hogy Lij életét a "gyors orvosi beavatkozás mentette meg", mert perforált a vakbele!
Szegényke! A távolból küldök neki egy puszit! Gyógyuljon meg hamar!


Szegény, pedig nem is olyan rég épp arról dumáltunk, hogy ez biztos egy könnyű műtét, meg nem is izgult és biztos nem viselte meg...azért ez komolyabb volt... szegény... :(

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #138250 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Ma olvastam, hogy Lij életét a "gyors orvosi beavatkozás mentette meg", mert perforált a vakbele!
Szegényke! A távolból küldök neki egy puszit! Gyógyuljon meg hamar!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #138246 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mae govannen!

Iowa: amit az Oscar-díjakról írtál: ha nem kapnak Oscart a filmért, a rendezésért, akkor megölök valakit a filmakadémián, de egyéni Oscart nem biztos, hogy kéne kapjanak, mert mindenhol olyan "csapatosan" jók. (Ezt hülyén írtam...) Tehát nem nagyon lehet megállapítani, hogy végülis ki a főszereplő, pedig tudjuk, hogy történetileg Frodó... Mellékszerepért viszont Szarumán egyértelműen kaphatna!

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #138208 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Ha arról van szó, az letölthető a honlapomról is :wink: :
sil.fpn.hu/letoltes2.htm

De rajta van a ma megjelenő TTT DVD-n is.


megnéztem és tetszett.... :) bár ilyen zenét én nem nagyon szoktam hallgatni,de ez müvészet volt...PJ mint buszsoför... :lol:
eredeti!a Theodenen nevettem...jó volt benne Aragorn... :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #138205 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A videókazettás videot azóta felfedezte valaki, hogy hol van? :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #138198 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az új linken már látom a képeket...nagyon jók... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #138197 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyugi csajok a ROTK után ott lesz még a bővített arra azért még lehet majd várni... :roll:
Ha nem kap Lij Oscart és még páran a filmből, akkor tudni fogom, hogy ez az egész nem a tehetségről szól, hanem a pénzről...hogy ki fizet többet a szobrocskáért...

Nekem csak kazin van meg a filmzene...sajnálom, hogy nem segíthetek...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #138184 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha arról van szó, az letölthető a honlapomról is :wink: :
sil.fpn.hu/letoltes2.htm

De rajta van a ma megjelenő TTT DVD-n is.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #138181 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sil: sztem Sean Astin: A kicsi, a nagy és a közepes című filmjéről van szó, szerintem(Azt hiszem ez a neve). Egy hétvégén csinálták meg. Sajnos semmit nem tudok róla, de én is nagyon kíváncsi vagyok már rá. Továbbra is keresem, ha van valami, szólok.

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #138167 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: én most inkább Sean filmjére lennék kiváncsi....nem tudja vki hogy mikor lesz fennt interneten vagy esetleg nincs meg vkinek,vagy esetleg nem tudja vki hogy egyáltakán fennt van a neten egyáltalán?
Ha vki tudna segíteni akkor nagyon hálás lennék,neki...úgy mint a többiek is
úgy hiszem :)

Melyik Sean melyik filmjéről van szó?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #138165 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
én sem olvastam a babót,de nagyon szeretném ha PJ megflmesítené.... :)
ha megfilmesitin akkor annak csak örülni tudok és szerintem sokan mások úgyszintén.....én most inkább Sean filmjére lennék kiváncsi....nem tudja vki hogy mikor lesz fennt interneten vagy esetleg nincs meg vkinek,vagy esetleg nem tudja vki hogy egyáltakán fennt van a neten egyáltalán?
Ha vki tudna segíteni akkor nagyon hálás lennék,neki...úgy mint a többiek is
úgy hiszem :)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #138110 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyetértek Ring!!
Elijah már nagyon megérdemelné! Nem játszik olyan rosszul, és a vérében van! Már gyerekora óta színész, ez jelent valamit..
Off: A hobbithoz:
Én ugyan nem olvastam a hobbitot :oops: , de valahogy a könyvben az a jó, hogy mindeki maga képzeli el, és a film néha olyan illúzióromboló tud lenni!

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #138107 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringbearer írta: Ha Elijah nem kap a köv Oscaron díjat, akkor
kinyúvasztom őket! :evil:

Én is énis! Nem játszik olyan rosszul! Benne van a vérében! Gyerekkora óta ezt csinálja..

Én ugyan nem olvastam a hobbitot :oops: , de valahogy a könyvben az a jó, hogy mindeki maga képzeli el, és a film néha olyan illúzióromboló tud lenni!

a hobbitot mégsem szeretném ha megfilmesítené,
és mégis én örülnék a legjobban, ha megtenné... (ezt jól megmondtam! :D )


[/quote]

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #138077 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nincsenek képek! :(

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137915 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha Elijah nem kap a köv Oscaron díjat, akkor
kinyúvasztom őket! :evil:
Na persze ehhez az is kell, hogy jelöljék... :?
Kíváncsi vagyok milyen lesz a Kingkong, de
a hobbitot mégsem szeretném ha megfilmesítené,
és mégis én örülnék a legjobban, ha megtenné... (ezt jól megmondtam! :D )

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137897 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sil: valahogy én is sejtettem, egy ilyen filmhez kb. két év kell, plussz az előkészületek, a King Kongról én is tudok, de örülnék, ha szep. 19 lenne majd..... 2007? :wink:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.231 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére