Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 1 hete #141741 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én múlt héten vettem meg ezt az újságot és nem bántam meg... :roll: Van benne egy Frodo interjú 2 oldal, igaz, hogy csak a felén, mert fölötte kép van...utána még 3 oldal TTT, és egy két oldalt elfoglaló kép, mikor Gandi az orkok közé ugrik... ja és persze címlapon Frodo...annyira aranyos...

Elijah nevét Ilájdzsának kell ejteni. :D

O.k. majd hozok még képeket... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141663 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mae govannen!

Aza az újság, amiről szó volt, szerintem az volt, amit én is láttam. (Tescoban...) Annak az volt a címe, hogy DVD, ennyi, és az is drága volt (2500nemtómennyi, nem is vettem meg), és csak pár kép van benne, meg egy kis szöveg, de az elején a kép......................... :P :roll: :wink:

Lij nevét "Ilájdzsának" kell ejteni. (Legalábbis a FOTR bővített DVD extráin a többiek így ejtik, vagy olyan zs és dzs között, de angolosan az dzs, nem?...)

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141660 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Eleni írta: Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de Elijah nevét pontosan hogy kell kiejteni? Elijának, Elidzsának vagy hogy? :hein:
Ha valaki meg tudná mondani annak nagyon megköszönném! :wink:


Eleni: Ilájzsá -nak (legalábbis Craig úgy ejtette ki, igaz Elanor??? ;) ;)

Namarië:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141657 Írta: Eleni
Eleni válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de Elijah nevét pontosan hogy kell kiejteni? Elijának, Elidzsának vagy hogy? :hein:
Ha valaki meg tudná mondani annak nagyon megköszönném! :wink:

Lij forever!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141653 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.elijahfan.com/gallery/magazi ... w1-022.jpg
lehet ismerös lesz


www.elijahfan.com/gallery/magazi ... w1-013.jpg
ez is :o



www.elijahfan.com/gallery/awards ... 02-020.jpg
:)


www.elijahfan.com/gallery/awards ... 02-052.jpg


www.elijahfan.com/gallery/awards ... 02-001.jpg
ezt még nem is láttam

www.elijahfan.com/gallery/awards ... 02-099.jpg
nagyon helyes itt


www.elijahfan.com/gallery/awards ... 02-101.jpg

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141652 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta: Valamelyik jó drága DVD-s újság elején Frodós kép van (valószínűleg benne is van valami róla, vagy legalább a Filmről, csakhogy be volt fóliázva, így nem tudtam megnézni, és mivel meglehetősen drága volt, nem vettem meg - pedig nagy volt a kísértés!) :!:


kár hogy nem emlékszel az újság cimére,mert akkor megnézném az interneten....azért utána nézek! :o

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141626 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Valamelyik jó drága DVD-s újság elején Frodós kép van (valószínűleg benne is van valami róla, vagy legalább a Filmről, csakhogy be volt fóliázva, így nem tudtam megnézni, és mivel meglehetősen drága volt, nem vettem meg - pedig nagy volt a kísértés!) :!:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141401 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Érdekes???? ehh...Én más kifejezést használnék rá.........régebben( Elijah -mániás korszakomban,megjegyzem min.másfél éve már) rengeteg képet láttam róla,de ilyet.....

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141398 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Luinefaciel írta: Egy érdekes kép Elijah-ról :lol: [size=9:2xay7mcq]ezer bocsi, ha már volt[/size]
www.tolkien.cz/galerie/galerie.php?obr=368&rubrika=flotr


igen, ez nekem sem jön be nekem....

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141393 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Lij még mindig imádnivaló ez az egy biztos! :roll:
www.bagendinn.com/Elijah/images/teenlij/posed/faclijah.jpg

Igen, az, ezen a képen meg főleg!

Luinefaciel írta: Egy érdekes kép Elijah-ról :lol: [size=9:32n8qsy1]ezer bocsi, ha már volt[/size]
www.tolkien.cz/galerie/galerie.php?obr=368&rubrika=flotr

Tényleg érdekes... hát, igen... ez egy olyan kép, amit nem fogok túl sokszor csodálni. :blackeye: :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141391 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mae govannen!

Én azt a vakbeles cikket tegnap olvastam a TVR-hétben, és az van a címlapon a képhez (nem teljesen a címlapon van, csak kicsiben oldalt), hogy: Visszanyrete életkedvét, mert kivették a vakbelét, és elhagyta régi szeretőjét...
Hogy ez hogy függ össze az életkedvvel, meg az egész olyan értelmetlen...VÁÁÁÁ.... És szegény "sztárokról" minden ilyesmit beraknak, még azt is, hogy ki volt vele a kórházban. Na mindegy.

Én mostanában egyébként azzal foglalkozom (az a hobbi-to-m), hogy Frodós meg Lijes gyöngykarkötőket szövök... egész jó elfoglaltság, főleg hogy morzézva írom a nevet, és nem tudják megfejteni.
Ja, jó a kép, Iowa, még kérek ilyeneket.

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141340 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Írtó rég nem voltam...lustaság miatt, a net is szarakodik nálunk, meg egy ideig nem is jött be a tolkien...
Na mindegy...
Majd este visszaolvasok... :roll:
Lij még mindig imádnivaló ez az egy biztos! :roll:
www.bagendinn.com/Elijah/images/teenlij/posed/faclijah.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141327 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egy érdekes kép Elijah-ról :lol: [size=9:3639w6qb]ezer bocsi, ha már volt[/size]
www.tolkien.cz/galerie/galerie.php?obr=368&rubrika=flotr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141315 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Talán érdekel titeket, hogy Elijah 1-2 napja volt Londonban, utószinkronizálni a RotK-ot.


ez nagyon jó hír,de akkor még szuperebb lenne ha lenne róla kép is! :lol:
de ez is jó hír.....a fenébe hogy nem voltam Londonban a studióban,pont nem mentem be,,,, :wink:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141276 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Talán érdekel titeket, hogy Elijah 1-2 napja volt Londonban, utószinkronizálni a RotK-ot.

Persze, hogy érdekel! Minden érdekel, ami Elijah-val kapcsolatos. Ezért nézem meg ezt a topicot. :)
Ezek szerint még az "utolsó pillanatokban" is dolgoznak a Filmen. Ez igazán dícséretes!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141212 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, persze, hogy érdekel!! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141179 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Talán érdekel titeket, hogy Elijah 1-2 napja volt Londonban, utószinkronizálni a RotK-ot.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #141117 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
megnéztem az angol cikket,ott egy kicsit másképp van az egész történet.....ehhh erről ennyit! :?
ott az anyja vitte be!na de mindegy!meg sem kell ezen lepődni!

egyébként,az az igaszság,hogy nekem nem nagyon jön be a Frodó baba,sem a többi baba sem.....aki szereti annak bizttos klassz,de számomra nem nyújt újjat!de ezzel nem akarok senkit megbántani...

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140977 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
a Forever oldalán van 4 új kép,az első 3 nekem tetszik bár azt a szemüveget hanyagoltam volna....ronda az a szemüveg,de Elijah nagyon jól nézz ki!(bár ő mindig jól nézz ki!) :)

Ringbearer kérte a cikket!
így most begépeltem!
Rohammentővel vitték korházba
Nincs már vakbele,se kedvese



Jókedvűen szólt bele a kórházi telefonba Elijah Wood: Tessék,ElWood Vakbélalapítvány,miben segíthetek?
Hangjából itélve a fiatal színész gyorsan visszanyerte éeltkedvét az életmentő mütét után.A Gyürük ura sztárját rohammentő vitte perfolált vakbéllel a kórházba.
"Már jól vagyok,felesleges az aggodalom.Kivették a vakbelemet és miden rendben van.Nem tudom mitől perforálodott,de azt mondják az orvosok,ez bárkivel megeshet.Túl vagyok rajta"-nyilatkozta a kórházban.
Ehyik közeli barátja szerint a sztár már hetekkel a mütét elött szenvedett,de nem ment orvoshoz:"Néha éles fájdalmat érzett, máskor csak tompa nyomásra panaszkodott.Aztán egyszer csak összegörnyedt a hasát markolva.Nagy szerencséje van,hogy gyorsan ellátták"ahogy a mondás tartja a baj nem jár egyedül.A szinésznek nemcsak a mütétet kell kihevenie, hanem a szakítást is.Nemrég ért véget a kapcsolata ugyanis Franka Potente színésznővel.Elijah azonban nem maradt egyedül magányosan a kórházban:édesanyja és nővére egész délutánokat töltött az ágya melett.



más:Olvastam a Blikkben,hogy Orlando Bloom egy időre "megpihen"....egyí db-ig nem szeretne filmezni,pihenni szeretne,mert elfáradt.....bár off volt,de gondoltam beírom..

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140911 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tényleg? Hmm... lehet, h én is megveszem

www.theonering.net/scrapbook/group/896/view/7552 :arrow: lehet, hogy már volt, de most esett le:
ilyen lesz az ork-ruhában? 8O

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140907 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: Az RTL műsorujságban van egy cikk Elijah-ról!
A vakbeléről és a szerelméről.....amúgy az a cikk amit nemrég láttunk angolul.....csaklefordították!és betették a lapba,természetesen úgy beállítva mintha ők készítették volna vele au interjút...ez a vicc :?
ha vki nem ismerné akkor begépelhetem....hogy gondolljátok?

Én természetesen azonnal megvettem az újságot! Nagyon aranyos cikk, és aranyos, amit Elijah mond benne. :)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140823 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Este folyamán begépelem a cikket,most suliba vagyok...és nincs nálam az újság...amúgy ezt már vki begépelte....csaknem az egész szöveget,de este begépele,...igérem! :P

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140790 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gépelt bee!!! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140769 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az RTL műsorujságban van egy cikk Elijah-ról!
A vakbeléről és a szerelméről.....amúgy az a cikk amit nemrég láttunk angolul.....csaklefordították!és betették a lapba,természetesen úgy beállítva mintha ők készítették volna vele au interjút...ez a vicc :?
ha vki nem ismerné akkor begépelhetem....hogy gondolljátok?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140726 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Aldarion írta: Ringbearer: Lehet, hogy a gépem hibás de a utolsót kivéve mindegyik ugyanaz.

[size=9:v9rf2x5n](Mert előbb jobb klikk, cél mentése más néven, aztán nyisd meg.)[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140725 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ringbearer: Lehet, hogy a gépem hibás de a utolsót kivéve mindegyik ugyanaz.

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #140673 Írta: Ringbearer

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #140592 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Samu beszédén énis mindig bőgök, főleg mert a kedvencemet juttatja eszembe, én még a moziban is bőgtem :cry: :cry: :cry:
www.lordoftherings.net/media/vid ... frodo.html

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #140354 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én a moziban azért türtőztettem magam valahogy. (Ugyan rágtam a körmöm és szorítottam a mellettem ülő kezét, de sikerült.)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #140342 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
én is naygon szeretem azt a részt!
Amikor Frodó ott tartja a Gyűrűt, és rohan Samu...
a premieren elpityeredtem ott... :oops:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.546 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére