Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 1 hónapja #137326 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.vanishingtattoo.com/tattoo/celeb-wood.htm
Megvan a tetoválás!!!! :P Jobb oldalon, jól emlékszem, és kb. a volt vakbele helyén.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137315 Írta: Dimdaliel
Dimdaliel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: amúgy szerintem bakbél bal oldalon van


A vakbél a jobb oldalon van.
Az viszont elég érdekes, ha a tetoválása is ott van :oops:

A Elbereth Gilthoniel / o menel palan-díriel, / le nallon sí dí' nguruthos! / A tíro, nin, Fanuilos!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137313 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Meleth_lin/Telperien írta: Sil: azt hogy érted, hogy "a Halhatatlan szerelem nem olyan régi"? '90-es film... :confused2:

Úgy értem, hogy későbbi, mint a Vissza a jövőbe 2. Hiába, öreg vagyok én már... :roll:
A Radio Flyer nekem is megvan kazin, de nem tudom átvenni. :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137310 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mae govannen!

Eleni: bármit kérdezz, biztos kapsz rá választ. Én is láttam a Deep Impactot, és tényleg jól néz ki benne! (csak az a kis liba ne lenne a barátnője... :roll: :? ) Meg is van kazettán.
Sil: azt hogy érted, hogy "a Halhatatlan szerelem nem olyan régi"? '90-es film... :confused2:
Valaki nem tudná nekem lemásolni a Radio Flyert? valaki írta, hogy megvan neki kazin. Írjon már nekem egy privit, mert most nincs időm megkeresni, hogy ki volt az. :oops: :D
Látta valaki (rajtam kívül) a faculty-Az invázium-ot? Az valami szuper film. (Igaz, hogy németül volt, tehát egy mukkot sem értettem abból amit mondtak, (de a történetet mondjuk igen) és nem tudtam fölvenni...)

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137309 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szerintem a bal oldalán van a tetkó....megnéztem a vissza a jövöbe2-Qt és tényleg ott van,,,,,de olyn kis helyes benne.... :)
sajna csak pár mp-ig....sebaj....
amúgy szerintem bakbél bal oldalon van,ahol talán a tetkója is van... :? :)
sajna a képek nem jönnek be,( a háttérképek)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137289 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én láttam, és nagyon tetszett, a film is meg Elijah is!

Háttérképek: [size=9:2ulw84va](Sajnos mind csak 800×600)[/size]
www.ifrance.com/mbstarpages/pics ... hfrodo.htm (egész jó, de lehet, hogy már volt)
www.ifrance.com/mbstarpages/pics ... hobbit.htm (Frodó)
www.ifrance.com/mbstarpages/pics ... elijah.htm (Elijah)
www.ifrance.com/mbstarpages/pics ... lijah2.htm (Elég érdekes)
www.ifrance.com/mbstarpages/pics ... jah3_4.htm (szintén)
www.ifrance.com/mbstarpages/pics ... hwood3.htm
www.ifrance.com/mbstarpages/pics ... hwood4.htm

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137281 Írta: Eleni
Eleni válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló!
A Deep Impactet látta valaki?
Szerintem abban is nagyon aranyos volt.
:up:
Itt lehet előzetest, vagy video clipet nézni?
Mármint valami Gyűrűk Urásat? :?:

Lij forever!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137280 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dimdaliel írta: A vakbélgyulladásról jut eszembe: (lehet, hogy hülyeség! :oops: )
Melyik oldalon van Lij tetoválása?
Mert emlékeim szerint kb. olyan magasságban volt, ahol az ember vakbele van. :roll:

Mintha egy képről én a jobb oldalára emlékeznék, de nem biztos...

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137279 Írta: Dimdaliel
Dimdaliel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A vakbélgyulladásról jut eszembe: (lehet, hogy hülyeség! :oops: )
Melyik oldalon van Lij tetoválása?
Mert emlékeim szerint kb. olyan magasságban volt, ahol az ember vakbele van. :roll:

A Elbereth Gilthoniel / o menel palan-díriel, / le nallon sí dí' nguruthos! / A tíro, nin, Fanuilos!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137274 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta: A Halhatatlan szerelmet én felvettem videóra, de a drága szüleim rávettek valami mást, és én meg sem tudtam nézni! :evil:

A Vissza a jövőbe 2.-ben nagyon aranyos, nincsenek valahol képek belőle?


www.bagendinn.com/Elijah/images/babylij/movies/Gunman.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137273 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Fangi írta: látom nem nagyon hatott meg senkit a betegsége...én sajna nem láttaM A vissza a jövöbe,mivel abban a tudatban voltam,hogy a 3-ban játszik,nem baj...úgyis meglesz video cd-én.amúgy irta vki hogy aug közepétől,lesz a tékákban a try 17,bár így lenne de én nem hiszem hogy kapható lesz..bár mne lenne igazam....volt már vkinek féregnyúlványgyulladása,fájdalmas?bár ez off volt,de muszáj volt megkérdeznem...


Engem meghatott !!!!!!!!!!! :( :cry: :( :cry:
Pont az előbb láttam a Bagend-en egy szkennelt cikket, ott volt a virág és a DVD lejátszó is... :roll: Én sajnálom szegényt... :(

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137255 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Halhatatlan szerelmet én felvettem videóra, de a drága szüleim rávettek valami mást, és én meg sem tudtam nézni! :evil:

A Vissza a jövőbe 2.-ben nagyon aranyos, nincsenek valahol képek belőle?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137254 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Halhatatlan szerelemben is aranyos meg jól játszik,
de a film...az nagyon borzalmas!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137222 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Eleni írta: :D Helló!
Én most vagyok itt először. Kisegítenétek pár dologban?
Én is imádom Lijt!

Üdv nálunk! :cheers: Kérdezz, és megpróbálunk segíteni. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137220 Írta: Eleni
Eleni válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mikor volt szegénykének féregnyúlványgyulladása?
Régen? A nővéremnek volt régen, de akkor én még nagyon kicsi voltam.
Szerintem Lijnek nincsen olyan filmje amiben rosszul alakította volna a neki kiadott karaktert. Nem? :(

Lij forever!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137219 Írta: Eleni
Eleni válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:D Helló!
Én most vagyok itt először. Kisegítenétek pár dologban?
Én is imádom Lijt!

Lij forever!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137216 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lalaith Scarlett írta: Ma néztem meg videóról a Vissza a jövőbe 2-t, és nem vettem észre benne :oops: , majd holnap megnézem újra az elejét :wink:

Amikor Marty a jövőben van, bemegy egy bárba, ahol két kissrác próbál játszani egy lövöldözős játékkal, közülük az egyik Lij. :wink: (Marty meg is mutatja nekik, hogy kell lőni.)

A Radio Flyerben tényleg nagyon aranyos. :wink: Jut eszembe, a Halhatatlan szerelmet is láttam moziban (mondjuk az nem olyan régi).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137214 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
látom nem nagyon hatott meg senkit a betegsége...én sajna nem láttaM A vissza a jövöbe,mivel abban a tudatban voltam,hogy a 3-ban játszik,nem baj...úgyis meglesz video cd-én.amúgy irta vki hogy aug közepétől,lesz a tékákban a try 17,bár így lenne de én nem hiszem hogy kapható lesz..bár mne lenne igazam....volt már vkinek féregnyúlványgyulladása,fájdalmas?bár ez off volt,de muszáj volt megkérdeznem...

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137213 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ma néztem meg videóról a Vissza a jövőbe 2-t, és nem vettem észre benne :oops: , majd holnap megnézem újra az elejét :wink: (a Higgy neki, hisz zsaru-ban se láttam :oops: )
A Halhatatlan szerelem és a Radio Flyer a kedvencem tőle. :wink:
Celebrían: a Twist Olivert régen láttam, de nagyon jó volt Jack-ként :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137203 Írta: Celebrían o Imladris
Celebrían o Imladris válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Lij szerintem a legeslegjobban a Twist Oliverben játszik! Látta vki? Csak ne lennének sárgák a fogai... :-)

Mára mesta!
Celebrían

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137184 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mae govannen!

Én szerencsétlen! Beírom ide, hogy játszik a Vissza a jövőbe II.-ben, erre lemaradok az első húsz percről, és pont akkor volt benne arra a pár másodpercre. Az Avalon volt egyszer éjszaka az RTL Clubbon, úgy egy vagy két hónapja, és én felvettem (azaz apámmal felvetettem, mert hajnali háromkor ért véget...vaghy akkor kezdődött? mindegy, az a lényeg, hogy későn volt). Tényleg nagyon aranyos benne!!! Bár a szonkron, meg az őt felnőttként alakító színész... :roll: de a film is jó (főleg miatta), tök vicces és egyszerű, de pont ez benne a jó.
A második olyan filmje amiben főszerepe volt az a Repül a testvérem volt. Azt is láttam régen, még kicsi voltam és csak annyira emlékszem, hogy nagyon édi volt a főszereplő, de nem emlékszem rá pontosan. Az HBO-n játszák, úgy havonta. (Azért is jó az a film, mert Tom Hanks játsza benne Lij-et nagyban. :P ) Aztán jön a Higgy neki hisz zsaru. Na ott tényleg tíz másodpercig volt (és Seannak hívták :D ), az m1-en volt a film pár hónapja. Utána meg a hallhatatlan szerelem. Ott nem ő főszereplő, csak "majdnem". Mel Gibson (egy másik kedvenc szímészem) a főszereplő, akit hibernálnak, meg mittóménmi, az is megvan kazin, egy éve játszották a Tv2-n. Hopsz, nem akartam ennyit írni, abba is hagyom. :frodo1: :frodo2: :frodo1: :frodo2: :frodo1:
(Jaj, meg ezt elfelejtettem: írta valaki, hogy "vakbele volt Lijnek", az nem vakbél, vakbele mindekinek van, hanem féregnyúlványgyulladás. Helytelenül szokták vakbélgyulladásnk és "vakbélnek" írni.)

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137127 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Az Avalonban. Ott már szinte főszerepet kapott, sőt nem is szinte hanem azt kapott. Nagyon ari benne !!! :roll:

És ez a film volt már a TV-ben? Vagy kölcsönözhető esetleg? :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137126 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta: És melyik az első olyan filmje, ahol már kicsit többet csodálhatom?


Az Avalonban. Ott már szinte főszerepet kapott, sőt nem is szinte hanem azt kapott. Nagyon ari benne !!! :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137084 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
elolvastam és azt szürtem le belőle hogy vakbele volt.....az anyja vitte,be emelett megjegyezte hogyí szerencsés fiú ,mert hamar ellátták.emelett még az is irta hogy kezdetben csak kis fájdalmat érzett,majd gyree inkább erősebb léett,ezután vitte be az anyja a kórházba
-ez egy kis műtét.rudtam egy kicsit pihenni...
sok közeli barátja is meglátogatta,de főleg a testvérei és az anyja volt ott vele a kórházban......meg emelett leirják,hogy melyik filmeket nézte mig a kórházban volt.....még virágot is kapott... :)
a képen látható

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137077 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
always.ejwsites.net/images/appendix.jpg
kötelező elolvasni

nos én úgy tudtam,hogy a 3.részben játszik....sebaj...úgyis meg lesz cd-én mind a 3 rész ebben a cikkben vmi beegségről ir....
mármint hogy beteg volt.....az Elijah
nem olvastam el még,de mindjárt neki állok
emelett érdemes a bagendinnre és a forever oldalára ellátogatni....

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137040 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
És melyik az első olyan filmje, ahol már kicsit többet csodálhatom?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137035 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel Melian írta: És tényleg csak olyan keveset szerepel benne? :crying:

Igen, csak pár másodperc. Valami videójátékkal lövöldöznek egy másik gyerekkel, és nem tudják, hogy működik...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137012 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
És tényleg csak olyan keveset szerepel benne? :crying:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136991 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, egész aranyos benne. És én ezt a filmet még láttam moziban is... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136982 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mae govannen!

Lehet már írta valaki, de azért beírom:
ha érdekel valakit, ma lesz az RTL Club-bon a Vissza a jövőbe II.-ben Lij, nyolc évesen, és gondolom totál aranyosan, de csak kb. 10-15 másodpercig. :frodo1:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.384 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére