Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 5 hónapja #115848 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dez írta: Fanartok rulez! De ha azt láttátok volna, mit Sesy rajzolt! :twisted: :twisted:

Ha gondoljátok, beszéljük ki ezt:

7., A könyvben Frodó és Samu a lehető legjobb barátok és társak, viszont A Két Torony film több jelenete is meghazudtolni látszik ezt.

Ön szerint miért történt ez így?


De az én rajzomon nem az a hangsúlyos, mint ezeken :D

Téma jó! De sztem nem hazudtolja meg. Csak kicsit RotK-sították ien szempontból a TTT-t. És Frodónak sokszor elborul az agya... Gondolom így kicsit "horrorosabb" az egész. De szerintem a RotK-ban naobb hangsúlyt kap a barátságuk, és ott már oan lesz, mint a könyvben.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115827 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fanartok rulez! De ha azt láttátok volna, mit Sesy rajzolt! :twisted: :twisted:

Ha gondoljátok, beszéljük ki ezt:

7., A könyvben Frodó és Samu a lehető legjobb barátok és társak, viszont A Két Torony film több jelenete is meghazudtolni látszik ezt.

Ön szerint miért történt ez így?

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115808 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... /Frodo.jpg - még egy fanart

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115796 Írta: Dimdaliel
Dimdaliel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ma délben azt hittem rosszul látok. Bekapcsolom a tévét és az RTL KLUB TXT bulvár oldalán az első hír: Elijah Wood - Pelust Frodónak! 8O
Az egész arról szólt, hogy amikor Lij először ment iskolába nagyon félt. és egyszer bepisilt, és ez milyen ciki.

Kérdésem: miért kell ezt hírként leírni? (már ha egyáltalán igaz :roll: )
Egyébként meg a cím hülyeség, a kisiskolás kori dolgai hogyan kapcsolódnak Frodóhoz?
Utálom, ha ilyennel poénkodnak. :x

A Elbereth Gilthoniel / o menel palan-díriel, / le nallon sí dí' nguruthos! / A tíro, nin, Fanuilos!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115781 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Erendil írta: Istenem....ezt a képet csak akkor nézzétek meg ha van a közelben aki fölkanalazzon titeket!!!Ez a beállás :lol: ez a nézés :lol: ez a Donaldkacsás póló :lol: !!!!!!!!!!
www.bagendinn.com/images/lij/pingslikeaduck.jpg


ÁÁÁÁ :mrgreen: :mrgreen: :up:
Ez a póló! :D :D
De azért naon kis édes, meg szexi így is :oops: :D :D :lol:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115746 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... /frodo.jpg - Cuki kis Frodó-fanart. :wink:

[size=9:2fe0h6lw]Na jó, itt a többi kép is (de nincs több Frodó köztük, csak Finrod, meg Feanor, stb):
fan.theonering.net/rolozo/collec ... 1&count=-1 [/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115728 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én sem vagyok valami friss, de ilyen volt már?: "Hogyan lehetne leszoktatni a körömrágcsálásról?"

Egyen inkább Gyűrűk Urás chips-et... :-P
Ez hülye vicc volt, tudom... :down:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115721 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lesz még 23-án 22:25-kor (ez még 1 tűrhetőbb időpont... :? ). Itt az áprilisi műsor:
www.hbo.hu/musor/down/hbo_musor04.xls

Lili: sajnos én is :arrow: Az a gáz, h már minden Tmát kibeszéltetek/kibeszéltünk. :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115709 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azt hiszem, nem ez az utolsó időpont! :D

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115703 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia!

Ugye nem ez az utolsó időpont,amikor leadják a Kötöznivaló Bolondokat?Csak mert megint elfelejtettem odaadni a kazit az ismerősömnek... :(
Nem akar összejönni,hogy megnézzem... :(

Az az ágynemű haláli.Meg Lij azzal a Donald kacsás pólójával.Azért így is sexy... :lol:

Jah és vki nem akar vmi jó kis témát feldobni Lij-el kapcsolatban,amiről tudnánk egy jót dumcsizni? :roll: :) Én most hülye vagyok hozzá... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115698 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen: 04:45-kor... :evil: :x (A videóról + annyit, h még azt sem tudom, h hogy lehet felvenni vele a TV-ből, nem h belőni... :roll: :oops: :? )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115692 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azt hiszem, hogy mindig későn adják :cry:
A videót kell belőni. :twisted:
Még én sem láttam :oops: , de asszem ma is lesz (ill. az már holnap)

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115684 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De sajna csak vasárnap éjfél után... :? Vagy máskor is adják? :wink:

Erendil: KANALAAAT!!!! 8O

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115680 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
WOW!!!! Igen dögös! :up:
Az HBO-n megy a "Kötöznivaló bolondok" :hello:
Vagy tudjátok? :oops: :oops: :oops:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115678 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Istenem....ezt a képet csak akkor nézzétek meg ha van a közelben aki fölkanalazzon titeket!!!Ez a beállás :lol: ez a nézés :lol: ez a Donaldkacsás póló :lol: !!!!!!!!!!
www.bagendinn.com/images/lij/pingslikeaduck.jpg

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115602 Írta: zsuelanor
zsuelanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
SOS LOTR-RAJONGÓK!!! A fősulimon szakdolgozat-előkészítés címen kérdőívet kell készítenünk. A választott témám -mi más- A Gyűrűk Ura. Most itt ez a 8 kérdés, és nekem találnom kell olyanokat, akik olvastak és láttak is mindent- és TI pontosan ilyenek vagytok.

Légyszi segítsetek nekem, a válaszokat köszönettel várom:

symbelmine2@freemail.hu ;Egy Gyűrű mind fölött;

Ez a kérdőív azok számára készült, akik olvasták J R R Tolkien A Gyűrűk Ura trilógiáját, és látták mindkét filmet melyeket Peter Jackson rendezett.

Életkora:
Foglalkozása:

A témakör túl nagy ahhoz, hogy 8 kérdéssel le lehetne fedni, ezért a kérdések elsősorban az Egy Gyűrűre és a Gyűrűhordozóra vonatkoznak.


1., Ön szerint Peter Jackson Tolkien elképzeléséhez hűen jelenítette meg Középföldét?

a) Teljesen
b) Nagyjából
c) Úgy-ahogy
d) Alig
e) Egyáltalán nem

2., A szereplőket ugyanúgy ábrázolták a könyvben és a filmekben?

a) Teljesen
b) Nagyjából
c) Úgy-ahogy
d) Alig
e) Egyáltalán nem

3., Hogy visszakerüljön a Sötét Úrhoz, a Gyűrű titkos vágyaik kihasználásával próbál meg elcsábítani majdnem minden szereplőt. Hol ábrázolják jobban ezt a folyamatos csábítást?

a) a könyvben
b) a filmekben
c) mindkettőben

4., A Gyűrű Frodóra gyakorolt hatását jobban ábrázolja

a) a könyv
b) a film
c) mindkettő

5., Frodó ellenállása a Gyűrű csábításával szemben és fokozatos gyengülése jobban érezhető

a) a könyvben
b) a filmekben
c) mindkettőben

6., Elrond Nagytanácsánál a könyvben Frodó önként jelentkezik hogy elvigye a Gyűrűt Mordorba, de a filmben mintha az Egy Gyűrű irányítaná a döntését.

Mi erről a véleménye?


7., A könyvben Frodó és Samu a lehető legjobb barátok és társak, viszont A Két Torony film több jelenete is meghazudtolni látszik ezt.

Ön szerint miért történt ez így?


8., Sok Tolkien-rajongó szerint A Két Torony filmben Faramir jellemét változtatták meg a legnagyobb mértékben.

Ön szerint miért történt ez?

"For not we but those who come after will make the legends of our time."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115563 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
8O 8O Húú, anyám! Ez oltári jól néz ki!!! Ilyen nekem is kell!!!!

Sesy: én is néztem, és egész végig ezen röhögtem!!! :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115520 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta:

Sil írta: Frodós ágynemű. 8O :D :wink:


Hol? :roll:

Hát rámész a linkre... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115517 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha én ilyenben aludhatnééék......SÓHAJ......... :lol: :lol: :lol:

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115513 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nesze nektek: :)

www.herr-der-ringe-film.de/media ... /MTV02.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/media ... /MTV08.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/media ... /MTV04.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/media ... AWARD2.jpg - amikor megkapták az MTV-s díjat 8)
www.herr-der-ringe-film.de/media ... PDVD27.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/media ... apan03.jpg

Remélem megjelennek majd a képek...

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115511 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Frodós ágynemű. 8O :D :wink:


8O 8O 8O Öcséééém.... ien nekem kell!!! :D Náliunk miért nem lehet semmi iet kapni??? :rmad2: :crap:

Képek... megakartok ölni??? :D :oops:

(Pár napja volt a Sebezhetetlen a HBO-n, amiben ugyebár Elijah-nak hívják az egyik cereplőt. És hogy mondták a nevét? Elájá :rmad2: Komolyan, most vagy nem tudják kimondani, vagy azt hiszik, így van magyarul. Jóhogynem Illésnek mondták...)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115489 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sil írta: Frodós ágynemű. 8O :D :wink:


Hol? :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115483 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115364 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Pingvinnek??? :) :) :) Hát ez édes...Milyen pingvin?Megnéznék egy képet!!! :) A pingvinek nem túl magasak...enyhe célzás...ehhh... :lol:

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115269 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ringil írta: Iowa!Meg akarsz ölni??!?
Ilyen gyönyörűnek még nem láttam :oops: :oops: Örök hála! :D


Egyáltalán nem volt szándékomba, de végülis Lij miatt meghalni kész élvezet. :) :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115223 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hellóka! 8)

nagyon jók a képek, mindenki!

én is hoztam egyet nektek :arrow:
www.bagendinn.com/images/elijaheyeliner1.gif (igaz, nem új, de irtó édeske rajta :D :D )

ez pedig :arrow:

Lij has a new project lined up-- doing a voice of a penguin in a new animated feature, to be released in 2005.


azaz Lij egy 2005-re elkészülő animációs filbe kölcsönzi a hangját(egy pingvinhez :lol: ) :wink: :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115208 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115200 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Uhh, micsoda képek!
Iowa: az utóbbiak közül a legelső :sikítozóselájulósemotikon:
Ezen a köpeny-dolgon még nem is gondolkodtam, de biztos van valami trükkje.
www.ninecompanions.net/wallpaper/frodo4_1024.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... rdor_1.jpg :arrow: itt is látszik valami a köpenyből
www.ninecompanions.net/gallery_p ... hire_1.jpg :arrow: ezt még nem is láttam!
www.ninecompanions.net/gallery_p ... hire_5.jpg :lol: :lol: :lol:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115094 Írta: Ringil
Ringil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa!Meg akarsz ölni??!?
Ilyen gyönyörűnek még nem láttam :oops: :oops: Örök hála! :D

"Minden ember a Holdhoz hasonló;túlsó homályos oldalát senkinek sem mutatja meg"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115054 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Arik a képek.
Én is hoztam pár újat.
www.bagendinn.com/images/lij/hotasfuckelijah.jpg Ájulás veszély.
www.bagendinn.com/images/lij/parislij1.jpg párizsi kép 1.
www.bagendinn.com/images/lij/parislij2.jpg párizsi kép 2.
www.bagendinn.com/images/lij/parislij3.jpg párizsi kép 3.
The End, remélem tetszettek. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.537 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére