Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 5 hónapja #113349 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dez! Már válaszoltak helyettem a kérdésedre, a mostani Story-ban olvastam a cikket.

Valaki segítsen nekem,please! A bannert hogy tudom betenni aláírásként?Nem tudtam rájönni :cry: , pedig nagyon jók!!

Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113336 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jajj, az a kép... és a szemei is olyan szomorúak, pedig az a forgatás szünetében készült!

Szerintem kizárt, hogy csak Trufát tömték ki kis párnával. Vagy volt mind a négyüknek, vagy úgy hordták a ruhákat, hogy úgy tűnjön, ducik. Akkor aztán fogyhatnak a végére... Főleg Frodónál kellett szerintem nem csak az arcából "fogyasztani".
Na jó, ez elég tré hozzászólás, főleg mert megalapozatlan, de úgy gondolom, ez történhetett, így lenne logikus.

Jöhetnek a képek, ha én már lusta vagyok keresgélni... :P

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113324 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Erendil írta: Én szoktam olvasni különböző honlapokon angol nyelvű interjúkat,és múltkor a 100*szépes Lij interjúban ráismertem egyre.Szóval ezeket a netről vadásszák össze.Tehát igaznak igazak.


Vagyis akkor elfogadhatjuk a szövegeket, hogy valamikor, valahol ők mondták, csak nem a magyar újságnak?!

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113323 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én azon lepődtem meg naon, hogy az AOL-n még jelölve sem volt... pedig az közönségdíj... áh, mindegy, egyszer csak fog nyerni! Csak észreveszik végre a tehetségét!

Erendil: hát, nem tudom... de úgy mondták, hogy "Kedden az első részt, szerdán már a harmadikrészt forgattuk"... vagy vmi ien volt. Szal nemtudom. :?

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113302 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: Annyira örülnék, ha megkapná az Oscart!


Én már annak is örülnék, ha v.milyen(akármilyen) díjra jelölnék. Annyiféle díjkiosztó van, amiben a TTT jelölve van (Viggo, Andy, Orli) de Lij nincsen. Nem értem miért :evil: 8O

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113300 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113299 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem szerintem nem...hülyeség lenne azt csak Trufának csinálták...lehet hogy a Mordori részeket tényleg a végre hagyták.Végülis miért ne?Azt úgy is mindig(vagyis legtöbbször) Blue Screen előtt csinálták,amihhez nem kellenek a többiek.

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113222 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Erendil írta: Sesy:Azon a képen ahol Samu tartja,és a fölön fekszik?Hát szerintem nem csak a sminkesek műve,mert az ember arcát lehet sminkeni,de a testét nem,és neki az is nagyon vékony!Olyan elhagyatott,ktörékeny azon a fotón...


Igaz... Akkor az első részben kitömték a ruháját? :roll:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113184 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy:Azon a képen ahol Samu tartja,és a fölön fekszik?Hát szerintem nem csak a sminkesek műve,mert az ember arcát lehet sminkeni,de a testét nem,és neki az is nagyon vékony!Olyan elhagyatott,ktörékeny azon a fotón...

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113168 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem Lij nem kisfiús, csak olyan ari az arca, mondjuk az egész pasi 100%.
Amúgy szerintem Lij így cuki ahogy van. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113164 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A RotK-s naptárban lévő képen borzalmasan sovány szegényke! Gondolom ez a sminkesek érdeme, mivel nem sorban vették föl a filmeket...
Az első részben is jól játszott, de ott még az a gyermeki, naiv hobbit volt. A TTT-ben viszont már tényleg Ő az igazi Frodó!
Annyira örülnék, ha megkapná az Oscart!


Szegényem, nem nézik nagykorúnak... akkor már nem csodálkozom, hogy szakállt növesztett :D

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113156 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én szoktam olvasni különböző honlapokon angol nyelvű interjúkat,és múltkor a 100*szépes Lij interjúban ráismertem egyre.Szóval ezeket a netről vadásszák össze.Tehát igaznak igazak.

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113103 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Azt pedig,hogy nem ők nyilatkoztak hódica sztem úgy értette,hogy vagy az IM-esek rakták össze az interjút vagy külföldi újságból vették... :roll:


Bizony így értettem :wink: Már többször is kitárgyaltuk ezt a témát... :roll: :?

ÉSzAH:köszi a tippet :wink: Nagyon jók!

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113089 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

adastra írta: Azt hogy érted, hogy nem ők nyilatkoztak? Arra gondolsz, hogy külföldi lapokból ollózták össze az interjút?????

Melyik Storyban volt a cikk vele????


A legújabb Storyban van ez a cikk,úgyhogy,aki akarja jövő szerdáig még megveheti. :wink:
Azt pedig,hogy nem ők nyilatkoztak hódica sztem úgy értette,hogy vagy az IM-esek rakták össze az interjút vagy külföldi újságból vették... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113078 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sztem az első részben is jól játszotta a megszeppent ártatlan kis hobbit szerepét,aki még csak most csöppent bele az egész veszedelembe és kalandba,és sodorja az ár,nő a veszély.Ehhez tényleg ez az ártatlanság kell,ami neki tökéletesen megvan.És akkor sztem nagyon jól játszott,mikor Frodó megsebesül,és kezd étkerülni a lidércvilágba.Amilyen hangokat ott kiad...Meg akkor nagyon jó,mikor már Aragorntól is úgy elmenekül,mert fél hogy el akarja venni a Gyűrűt mint Boromir.

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113059 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem már barnul is a hajam... :lol:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113053 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Andragorn írta: Sziasztok!
Most olvastam az egyik újságban egy cikket Lij-ról.
Azt írták róla, hogy nagyon zavarja szegényt, hogy a sima pofija és apró termete miatt állandóan fiatalabbnak nézik a koránál, pedig nagyon büszke arra, hogy már régóta önálló keresettel rendelkezik.
Szégyenlősen mesélte el azt a történetet, mikor a szálloda szobába rendelte a reggelijét és a pincér,aki hozta a kaját, megkérdezte tőle, hogy:" Kisfiú egyedül vagy? Hova tűntek a szüleid?" :?
Állítólag a közösen megbeszélt tetoválást is alig akarták neki megcsinálni, mert nem nézték nagykorúnak.

Azt írják még, hogy külön költözött a mamától, persze nem túl messze tőle. A mamája mellett vett egy villát.
A barátok szerint Elijah nem sokáig lesz egyedül, mert egyrészt nem szeret egyedül lenni, másrészt mostanában nyüzsögnek körülötte a szebbnél szebb lányok. :(
De (állítólag) Elijah még mindig nem tudta kiheverni Frankát.
"Nem szeretem az amerikai nőket. Nálam kizárólag olyan barna hajú lány jöhet szóba, aki akcentussal beszéli az angolt."
Milyen véletlen,hogy ezek a jellemzők Frankára is ráillenek.

Röviden ennyi volt a cikkben.


Ez a Storyban volt. Amúgy aki írta, kicsit önző volt, hogy csak Franykára gondolt, ugyanis ez a leírás, bármelyik barna hajú magyar lányra is igaz, pld. rám is, mondjuk nekem nincs esélyem, de ennyi erővel lehet egy olasz, vagy francia barna hajú lány is. :roll:

Dez: köszi a tippet.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113050 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Erendil írta: De milyen lesz ő még ebben a filmben??Mert ahogy a regényben olvastam,és elképzeltem,iszonyatosan megviselt és beesett arcú.De szerintem azért Oscar esélyes minimum lesz,ahogy eljátsza Frodó szenvedéseit,a belsőjében dúló viszályt.


Igen, én is olvastam és ki is akadtam, ahogy elképzeltem (nekem a legszörnyűbb rész volt, mikot a Banyapóknál elkapják az orkok elveszik a ruháját és megkorbácsolják :cry: ).
Amúgy szvsz egyszerűen zseniális, ahogy egyre jobban eljátssza a Gyűrű őrjítő hatását. Bevallom, az első részben nagyon aranyos volt, de olyan kis naiv, "semmilyen", mindenre csak rácsodálkozott, igazán nem érintette meg a dolog. Mondtam magamnak, szép-szép, de tud ez a srác játszani? Aztán a 2. részben ledöbbentem, mert TUD! De hogy! Hú, nekem ebben sokkal jobban tetszett, mert sokkal nagyobb mélységeket mutat meg, és a szeme! Sokat játszik ő is a szemével (van mivel! :wink: ), mint Lego is. De az arca is...! A legnagyobb hatást rám a nyuszis jelenetben tette (mikor Gollam nyuszikat hoz neki), az a tekintet: mintha lázas lenne és közben halálosan fáradt.

(Viszont tök érdekes: a barátnőmnek jobban tetszett az 1. részben, pont az ártatlan szépsége miatt.)

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113043 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is észrevetem hogy szegény néha tök sovány,de nem csak a filmben,hanem különböző civilben készült forgatási és premier fotókon.A bnőm mondta is ahogy meglátott egy képet róla hogy milyen tök csonti!
Mondjuk nem is csoda,hajnal 5-től este 8-9-ig dolgozni nem semmi.Meg depis is volt szegény,ami megint csak járhat ilyen tünetekkel.És ők mindig sportoltak ha volt idejük,meg nagyon egészségesen próbáltak táplálkozni,élni.Orli simán fölkapta... :wink:

De milyen lesz ő még ebben a filmben??Mert ahogy a regényben olvastam,és elképzeltem,iszonyatosan megviselt és beesett arcú.("...vagy mert Frodó már majdhogy el nem fogyott a mérges csípéstől,a sebesüléstől,a rettegéstől,bánattól és a hosszú vándorúttól."Ezt most csak fejből idéztem,szóval ne ellenőrizétek a könyvből,nem tuti hogy teljesen jó...)De szerintem azért Oscar esélyes minimum lesz,ahogy eljátsza Frodó szenvedéseit,a belsőjében dúló viszályt.Tök jó lenne,ha ő lenne a legfiatalabb oscart nyert színész!! :lol:
Szinte hallom a meghatott köszönőbeszédét... :)

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113037 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
az a cikk a hobbitokkal cuki, arin "nyilatkoztak"(bár tudjuk, hogy nem ők voltak :wink: :? :evil: )

Azt hogy érted, hogy nem ők nyilatkoztak? Arra gondolsz, hogy külföldi lapokból ollózták össze az interjút?????

Melyik Storyban volt a cikk vele????

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #113032 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok Frodó-rajongók!

Ritka vendég vagyok itt, de most olyan szép Frodó bannereket találtam, hogy muszáj veletek megosztanom. Használjátok őket aláírásként, fórumba beillesztve, vagy amire szeretnétek.

angelasedai.homestead.com/GrayAjah.html

Üdv

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112990 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Andragorn: hol olvastad azt a cikket? 8O Mindig elcsodálkozom, mennyire normális és hétköznapi, de a szó legjobb értelmében. Vagyis hogy nincs elszállva magától, és nem kezd el üvöltözni a pincérrel ilyenkor, ahogy sokan tennék, kikérve magának a dolgot... Istenem, annyira szimpatikus! 8)
Majd hozok képeket is, de csak később.

Adastra: a filmkönyv szerint direkt csinálták, hogy egyre nyúzottabb és elgyötörtebb lesz szegény. Bár nem nehéz annak látszani nemtudomhány nap és nemtudomhány óra forgatás után... De gondolom azért nem egymás után vették fel a jeleneteket, ahogy aztán a film megy, ezért akkor nem lehet nagy a változás.
Édi kis arcocskája egyre beesettebb és szemei egyre szomorúbbak... Jajj! :|

És az a szülinapos táblázat nagyon jó, már régóta keresek ilyesmit! Köszi! :)

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112976 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Olyan rég voltam már... :( (így is túlléptem a 40 órás havi keretemet)
A képek nagyon édesek,majd én is megpróbálok keresni,mert mostanában nem nagyon volt időm... :(

Andragorn:azt a cikket én is olvastam a Storyban,egész aranyosan írtak Lij-ről.A kép is tök édi volt. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112961 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
helló!

nagyon rég jártam erre :? de a képek szupik :D :D

én is hoztam egyet, nem tudom, hol kézült, de cuki :arrow:
www.bagendinn.com/images/lijsxsw1.jpg


Az IM nekem is megvan, az az sms szerintem csak ilyen kreált v.mi, nem hiszem, hohgy emberek ilyeneket irogatnak 8O bár hülyék mindig is voltak... :roll: :x :x
az a cikk a hobbitokkal cuki, arin "nyilatkoztak"(bár tudjuk, hogy nem ők voltak :wink: :? :evil: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112831 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egy kis érdekesség:

www.theargonath.cc/stuff/birthdays.html
www.theargonath.cc/pictures/frod ... ilbo12.jpg
www.theargonath.cc/pictures/frod ... bilbo4.jpg - oan szééép :P
www.theargonath.cc/pictures/frod ... bilbo8.jpg

Tudom, hogy ez nem új, de annyira szeretem ezt a képet :P
www.theargonath.cc/pictures/frod ... osam10.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112827 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Most olvastam az egyik újságban egy cikket Lij-ról.
Azt írták róla, hogy nagyon zavarja szegényt, hogy a sima pofija és apró termete miatt állandóan fiatalabbnak nézik a koránál, pedig nagyon büszke arra, hogy már régóta önálló keresettel rendelkezik.
Szégyenlősen mesélte el azt a történetet, mikor a szálloda szobába rendelte a reggelijét és a pincér,aki hozta a kaját, megkérdezte tőle, hogy:" Kisfiú egyedül vagy? Hova tűntek a szüleid?" :?
Állítólag a közösen megbeszélt tetoválást is alig akarták neki megcsinálni, mert nem nézték nagykorúnak.

Azt írják még, hogy külön költözött a mamától, persze nem túl messze tőle. A mamája mellett vett egy villát.
A barátok szerint Elijah nem sokáig lesz egyedül, mert egyrészt nem szeret egyedül lenni, másrészt mostanában nyüzsögnek körülötte a szebbnél szebb lányok. :(
De (állítólag) Elijah még mindig nem tudta kiheverni Frankát.
"Nem szeretem az amerikai nőket. Nálam kizárólag olyan barna hajú lány jöhet szóba, aki akcentussal beszéli az angolt."
Milyen véletlen,hogy ezek a jellemzők Frankára is ráillenek.

Röviden ennyi volt a cikkben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112812 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Lehet, hogy hülye kérdés, de miután ezerszer láttam DVD-n már mindkét részt, nekem úgy tűnt fel, mintha szegény Elijah egyre soványabb lenne - mármint az arcocskája. Vagy ennyire jó volt a smink, vagy tényleg megviselte a forgatás hosszú ideje? Csak mert azóta láttam vele cikkeket és olyan kis kerek arca van, a 2. részben meg tök nyúzott...
Aki látta már az extended DVD-n a werkfilmeket, biztos emléxik, hogy mondta a Pippin: Elijah képes volt bárhol és bármikor elaludni, olyan fáradt volt! :(
Meg van is egy kis elcsípett jelenet is, mikor na'on nagyot ásít, aztán tök aranyosan félrebillenti a fejét -nyilván szóltak hozzá... :)

Adastra

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112770 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
És általában mindig Orlandot magasztalják, míg őt cikizik... szemetek...
Najó, de kit érdekelnek ezek a vélemények? Mi szeretjük a kicsi drágát, és ez a lényeg!

Olasz oldalt én sem ismerek. :?

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112767 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem azért teszik ezt, hogy ellensúlyozzák egy kicsit Lijt. Mert az interjúkban nem sok rosszat lehet mondani róla.
Mellesleg nem tartom rendes dolognak. :?

Iowa: Sajnos nem ismerek ilyeneket, de keress rá az altavista.comon, vagy bármely keresőlapon, ott lehet nyelvet is választani.

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112765 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem abból van elegem, hogy a több száz sms közül folyton azt válasszák ki, amelyikben Lijt fikázzák. Emlékeztek a múltkor Én is írtam, hogy valaki írt egy olyan sms-t, miszerint még az Elvis is jobb VV- ből.
Elegem van mindenből. :evil:
A képek nagyon királyak !
Lenne egy kérdésem: Tudtok olasz Lij oldalakat? Please aki tud rakjon be párat. Köszi!

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.451 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére