Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 6 hónapja #108882 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dez írta: Andragorn: írj még! Remélem még nincs vége a cikknek! :D
Dehogy mondtál rosszat! Ott röhög az emotikonom mögötte. :wink:


Szia! Megkönnyebbültem :wink: Akkor én értettem félre, bocsi :)

Örülök, hogy jó cikkeket ragtam be, akkor folytatom (Jó olvasást! Ha akartok még szóljatok :lol: !)

1. Elijah Wood: íme, rögtön a 2002-es Top 50-es abszolút győztese! Nem csoda, hogy Franka Potente egy szuperszonikus repülő gyorsaságával csapott le a nemrég még facér sztárra.

Elijah Wood, a párkapcsolatokról

"Ha egy lány érdeklődik egy fiú iránt, szerintem először barátoknak kellene lenniük, nem pedig fejest ugraniuk egy komoly kapcsolatba. Azt gondolom, hogy szuper dolog, ha a legjobb barátok egymásba szeretnek."

IM: Tettetek-e olyasmit, amiről még a mai napig nem tudnak a szüleitek?
EW: Semmi égbekiáltó rosszat, csak apró dolgokat, például nem etettem meg a kutyát, vagy elpüföltem a húgomat.
IM: Mennyire változott meg az életetek azóta, hogy filmeztek?
EW: Én a filmekkel együtt nőttem fel, és ez olyan érzés számomra, mintha mikroszkóp alá tettek volna. Fura dolog, hogy az emberek ilyen közelről néznek. Egyébként az anyám a ludas ebben a dologban, ő kezdett nekem modellmunkákat keresni még gyerekkoromban. Persze örülök, hogy így alakult a sorsom, mert imádok játszani, de az biztos, hogy az életem nem olyan felhőtlen, mint a többi hétköznapi emberé. Úgy érzem, hogy én erre a sorsra lettem kiválasztva, önkéntes alapon. Igyekszem teljesen hétköznapi életet élni, forgatás után mindennap hazamegyek, de azért furcsa, hogy hirtelen ennyire érdekes figura lettem. Szóval semmit sem akarok elveszíteni a kinti világból. Nem szeretném, ha bármiről is le kellene mondanom, igaz, hogy a haverok néha hiányoznak.

IM: Mit jelent számotokra a siker?
EW: Bár a kritikusok ódákat zengenek rólam, és azt írják, hogy én vagyok a fiatal színészgeneráció legjobbja, engem ez egyátalán nem érdekel! Mindig jobb és jobb szeretnék lenni. Nem vagyok rossz, de nem vagyok elég jó sem. Úgy érzem, megdolgozom a sikereimért, de újra és újra össze kell kapnom magamat, hogy megfeleljek önmagamnak, és a kritikusok kijelentéseinek
IM: Mivel töltitek legszívesebben a szabadnapjaitokat?
EW: Az angol és az irodalom mindig is a kedvencem volt, mert én is imádok írni. A kreatív írások, költemények elszórakoztatnak, és ezek egy színész szempontjából még hasznosak is lehetnek. Szeretem az állatokat is, megszállottja vagyok a számítógépes játékoknak, és rendszeresen sportolok, nehogy eltunyuljak. Imádok moziba járni, gyűjtöm a Star Wars figurákat, modellezek. Mindemellett szeretek együtt lenni a családommal és a barátaimmal is.
IM: És a lányokra nem is szakítotok időt???
EW: Mostanában még esélyem sincs kalandokba keveredni, mert őszintén mondom, hogy a forgatások miatt nem jut időm a randikra. Egy kapcsolat felelősséggel jár, és nem tudnék rá annyi időt szakítani, mint amennyit szeretnék. Pedig jó lenne egy barátnő, de csak olyan valaki jöhet számításba, aki tényleg különleges. A szememet azért nyitva tartom, és lehet, hogy éppen holnap jön velem szembe egy csodálatos lány, aki még azt is el tudná érni, hogy ne a filmezés legyen az első és az utolsó gondolatom mindennap. Életemben eddig kétszer voltam igazán szerelmes. Mivel romantikus és álmodozó típus vagyok, a tökéletes lány számomra nem csak kívülről vonzó, hanem belülről is gyönyörű. Az is nagyon fontos, hogy a helyén legyen az esze, és sokoldalú legyen. Nem kedvelem azokat a lányokat, akik csak a külsejükkel szeretnének érvényesülni, miközben mások érzelmeivel játszanak, majd miután összetörték a srácok szívét, továbbsétálnak, mintha misem történt volna.

IM: Nem tartotok attól, hogy a legtöbb lány csak azért keresi a társaságotokat, mert ismertek és sikeresek vagytok?
EW: Ez a probléma minden rivaldafényben álló, ismert embert érint, természetesen engem is. Szerintem csak az idő mutatja meg, hogy egy lány valóban vonzódik-e hozzám vagy csak meg akart ismerni. Ha a nehezebb időkben is velem van, és mellettem áll, akkor biztos, hogy az nem csak a hírnevemnek szól, hanem bizonyíték arra, hogy valóban szeret.
IM: Kellett-e már kamera előtt csókolóznotok?
EW: Igen, és bár imádok forgatni, a csókjeleneteket utálom, mert kellemetlen emlékek fűznek hozzá. 14 évesen kellett életemben először csókolóznom, a Flipper című filmsorozatban Jessica Wessonnal. Nagyon ciki volt. Emlékszem, egyfolytában azon izgultam, hogy ne kelljen többször felvenni a jelenetet, mert nagyon szégyenlős voltam.
IM: Mi a helyzet a barátokkal?
EW: Életem nagy részét a felnőttek között töltöttem, hiszen nyolc éves korom óta forgatok. Gyakran sokkal jobban kijövök velük, mint a saját korombeliekkel. Szerencsére van néhány nagyon közeli barátom, akikkel gyerekkorunk óta ismerjük egymást, és szoros lelki kapcsolat van közöttünk, de úgynevezett haverjaim nincsenek, mert engem más dolgok érdekelnek, mint a többi fiatalt. Elszomorító látni, hogy manapság rengeteg fiatal hiszi azt, hogy attól nagymenő, ha füves cigit szív vagy drogozik. Én ezt nem így gondolom, és szerintem az a lehető legjobb dolog a világon, ha valaki felvállalja az egyéniségét. (Imádoooom :D )

Zavarba jön, ha a lányok megbámulják (Édes :) )

A gyűrűk urának szőrös lábú Frodója pillanatok alatt belopta magát a nézők szívébe. Bár korábban is játszott filmekben, most már az egész világ ismeri a nevét. És ezért még ma is kijár a mamának a hálapuszi.

Amikor Elijah Wood most januárban 21 éves lett, bőven volt mit ünnepelnie. Egy hónappal korábban mutatták be A Gyűrűk ura című filmet, ami egy csapásra híressé tette a nevét és rengeteg rajongót szerzett neki. Az ifjú színész testvérével és barátaival Las Vegasba utazott, hogy megünnepelje nagykorúvá válását. Amerikában ugyanis csak 21 éves kortól számít nagykorúnak valaki. "A bátyámnak, Zachnek is majdnem ugyanakkor van a születésnapja, amikor nekem, úgyhogy együtt szoktunk ünnepelni. Ő hét évvel idősebb nálam, és kitalálta, hogy elvisz kaszinózni, egyszóval beavat a felnőtt élet rejtelmeibe. A barátaimmal mindnyájan szmokingban feszítettünk és remekül szórakoztunk."

Húga sikoltozott örömében
Bár az utóbbi hónapokban a csapból is az ő neve folyik, Elijah-t nem szédítette meg a siker. A mai napig édesanyjával és húgával él, és azt mondja, akkor sem esne kétségbe, ha többé nem filmezhetne. "Majd' kiugrottam a bőrömből, amikor megtudtam, hogy én leszek Frodó. Izgalmamban elment a hangom, a húgom meg örömében sikoltozva rohangált fel-alá a házban. De sok minden más is érdekel. Most például azon gondolkodom, hogy egy kis szünetet tartok, és főiskolára megyek. Nagyon élvezném, ha szakácsművészetet tanulhatnék. Imádok főzni, és mi tagadás, a hasamat is nagyon szeretem. De a fényképészet is érdekel."

Ideges természetű gyerek volt
Elijah karrierje ugyanúgy kezdődött, mint annyi más gyerekszínészé. Édesanyja látott a tévében egy csokoládé reklámot, és szöget ütött a fejébe, hogy erre az ő fia is képes lenne. "Elijah hétéves volt, és egy kicsit ideges gyerek. Mindig annyira tele volt energiával, hogy már nem tudtam, mit kezdjek vele. Elvittem hát egy tehetségkutatóra, és ott felfigyeltek rá." A családban még mindig emlegetik ezt, és ilyenkor Elijah mindig ad a mamának egy puszit.
Elijah idegessége a mai napig megmaradt. Sok kávét iszik, folyton ott lóg a cigaretta a szájában és rágja a körmét. Ugyanakkor 21 évesen mér két tucat filmszerep van a háta mögött. "Jó, hogy nem egyik napról a másikra kerültem egy ekkora produkcióba, mint A Gyűrűk ura. Több mint tíz évbe telt, amíg idáig jutottam, édesanyám pedig megtanított arra, hogy mindig két lábbal álljak a földön."

Imádják a lányok
Ha éppen nem forgat, Elijah élete teljesen hétköznapian telik. Jelenleg nincs barátnője, úgyhogy sokat van otthon vagy csatangol a két kutyájával. Szívesen csatolja fel a görkorcsolyáját, és még mindig zavarba jön, ha megbámulják az utcán. "Naponta előfordul, hogy egy lány a nyakamba ugrik és össze-vissza csókol. Én meg, amilyen mamlasz vagyok, csak állok és megpróbálom távol tartani magamtól. Olykor megkérdezem magamtól, nem vagy te, Elijah, egy kicsit mamlasz?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108797 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Andragorn: írj még! Remélem még nincs vége a cikknek! :D
Dehogy mondtál rosszat! Ott röhög az emotikonom mögötte. :wink:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108790 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hali...
jujj,elláttatok egy órai olvasnivalóval... :D
Szeretünk ám titeket :!: :lol:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108698 Írta: Te Anau
Te Anau válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hálás Köszönet Néked Andragorn! :D
És persze mondanom se kell hogy jöhet még több infót. :D :wink:
Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108681 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Te Anau írta: Szia Andragorn! Itt voltam, de inkáb olvasó üzemódban.
Jó kis infók! Kérünk még sokat! Még,még!! :D :)
Köszönet,köszönet!!


Oké, folytatom :D (Lehet, hogy kitiltanak :D , de úgy is nagy a pangás)

Elijah találkozott Gary Scalzo menedzserrel, aki így beszélt róla: "Pár nap volt csupán a 8. születésnapjáig, amikor láttam az előadását. Evidens volt, hogy Elijah tehetséges és élvezi, amit csinál, ami nagyon fontos. A verseny után beszéltem az anyukájával, és megkérdeztem, ő és Elijah be tudna e jönni az irodámba másnap, hogy beszélhessünk a fia színészi pályájának lehetőségeiről. Elijah és én elolvastunk együtt néhány jelenetet, és ő csodálatos volt. Ragyogóan olvasott. És mindamellett nagyon egyenes is volt." Maga, Elijah így emlékszik erről: "Amikor a mamám Hollywood-ba vitt a találkozóra, nem is gondoltam színészkedésre, hiszen én csak modell voltam. De amikor Gary megkérdezte, szeretnék e színész lenni, azt feleltem, "persze". Gary volt az egyike a bíráknak a találkozón és a mamám beleegyezett. Gary azt mondta, "hiszek benned" és megkérdezte, el tudnánk e költözni Cedar Rapids-ból." Így talán már érthető, miért mondja Elijah Wood azt, hogy az édesanyjának nagyon, nagyon fontos szerepe van karrierjében.
Kedvenc..
albuma: Mellon Collie And The Infinitie Sadness (Smashing Pumpkins, 1995)
sportja: görkorcsolyázás
iskolai tantárgya: irodalom
könyvei: Victor Hugo: A Notre Dame-i toronyőr, J.R.R. Tolkien: A babó
színésze: Tim Roth
színésznője: Emma Thompson
filmjei: Csillagok Háborúja trilógia, Mennyei Teremtmények, A Rettenthetetlen
utált filmje: Godzilla
Tények- gyűlöli a Rap-et, a Heavy Metal-t és a Country-t
- Elijah szülei elváltak
- keresztény vallású
- ha lehetne egy kívánsága, minden esőerdőt visszahozna
- szeretne jobb színész lenni és olyan képességeit felfedezni saját magának, amiket eddig nem ismert
- gyűjti a Star Wars figurákat
- a német Franka Potentével - akinek pl. A lé meg a Lola, vagy a Harcos és Hercegnő című filmjeit nálunk is bemutatták - 5 hónapig járt. Közös filmjük, a most készülő Try Seventeen forgatásán ismerkedtek össze és elválaszthatatlannak tűntek. Felröppent a hír, miszerint Elijah Wood szeretné feleségül venni Franka Potentét még annak ellenére is, hogy Franka 7 évvel idősebb nála. A románc azonban amilyen hirtelen jött, olyan hirtelen szakadt meg. A szakítás igazi okát nem tudhatjuk, de nyilatkozataik szerint az elfoglaltságaik és a korkülönbség miatt ment tönkre kapcsolatuk.
- sok filmbéli partnerével járt, Franka Potente előtt közvetlenül Mandy Moore-ral, akivel szintén játszik a Try Seventeen-ben. De a barátnője volt Bijou Phillips, akivel a Fekete-Fehérben játszott és Leelee Sobieski is, aki a Deep Impact című katasztrófafilmben volt a partnere. Állítólag A Gyűrűk Ura forgatásának kezdetén Liv Tyler-rel is kapcsolata volt (Hát érdekesen nézhettek ki együtt :? )
- a monkey becenevet még kiskorában az édesanyja ragasztotta rá, mert minden bútorra felmászott.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108674 Írta: Te Anau
Te Anau válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia Andragorn! Itt voltam, de inkáb olvasó üzemódban.
Jó kis infók! Kérünk még sokat! Még,még!! :D :)
Köszönet,köszönet!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108660 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Te Anau írta: Ne!Ne hagyd abba Andragorn!! Még,még sok infót!! :P :D
És gyorsan is. :D
Előre is köszönet!


Szia! Rég láttalak!
Akkor egy kis folytatás, szerintem nagyon aranyos :)

Egy rövid kis cikk a Teenhollywood oldaláról:
Elijah és Dominic piszkos visszavágása

A Gyűrűk Ura 2 sztárjának Elijah Woodnak és Dominic Monaghannek nem csak a zene szeretetük volt közös a forgatás alatt - mindketten szerették megviccelni a szereplőtársaikat. Minden akkor kezdődött, amikor Orlando Bloom és Sean Bean leragasztotta Monaghan lakókocsiját, ezért ő kint maradt teljesen elveszetten.
Ahogy a német származású Monagahan elmondta: "Ez egy hobbitok az emberek ellen harc volt. A lényeg, hogy ki tudta hamarabb összeszemetelni a másik lakókocsiját."
Nem kellett sokat várni a hobbitok visszavágására.
"Én és Elijah csináltunk néhány mű kutyakakit és odatettük Orlando lakókocsijának lépcsőjére. Ezenkívűl telefújtuk a kocsi belsejét borotva habbal, aztán az egészet lejútuk hajlakkal. Minden koszos és ragacsos volt!"- mondta.

Kelly Osbourn véleménye Elijahről: " Nagyon jó barát már 2 éve. Nem láttam már nagyon régóta, mert most forgatja a Try Seventeent Mandy Moore-ral. Elijah nagyon inteligens - sokat tud a világról."

Név: Elijah Jordan Wood
Becenév: Little Monkey (= Kis majom, talán már nem is olyan kicsi), The Funny (= A Vicces), Lij, Elwood
Születési idő: 1981 január 28
Születési hely: Cedar Rapids, Iowa, USA
Család: Debbie (Anyukája) és Warren (Apukája), testvérei Hannah (3 évvel fiatalabb, 11/7/1983) és Zack (7 évvel idősebb)
Magassága: 165cm (5'6" láb) (olvastam már 167 és 168 cm-t is :? )
Súlya: 72kg (160lbs)

A nézőink azt mondják Orlandó a legsexisebb hobbit (mióta hobbit egy elf? - Orsi), egyet értessz ezzel?
"Természetesen! Érthetetlen, már kaptam észrevételeket ezzel kapcsolatban [nevet Elijah]. Én egy hobbit vagyok, jól elvagyok azzal, hogy nem vagyok sexy. Igazán. Ez rendben van."

"Az első nap, amikor fölvettem a lábakat, bámulatos volt. Emberek valami izét ragasztottak a lábamra, ami nagyon dögösen nézett ki. De iszonyú gyorsan lejött. Amikor végre elkezdtünk filmezni, nem akartam velük foglalkozni többé, mert felvenni őket másfél óra veszteséget jelentett az alvásidőből. Nekem a legizzadósabb a lábam az összes hobbit közül, ezért a ragasztó folyton megolvadt, és vissza kellett őket rakni újra. Az egész egy nagy zűrzavar volt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108656 Írta: Te Anau
Te Anau válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ne!Ne hagyd abba Andragorn!! Még,még sok infót!! :P :D
És gyorsan is. :D
Előre is köszönet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108652 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ismét egy cikk (biztosan tudjátok már a felét, de azért beteszem)

Hobbiai: vívás, biciklizés, játszani a számítógépével, főzés, olvasás, moziba járás és Star Warsos relikviák gyűjtése
Zene: Radiohead, The Beatles, The Smashing Pumpkins és Billy Corgan új bandája a Zwan, a legújabb pedig, hogy szereti az indie-rockot is (pl Van Budies)
Könyvek: Fantasy mint JR Tolkien "The Hobbit" című regénye, és a klasszikusok mint például Victor Hugo A Notre Dame-i toronyőr
Rossz szokásai: Rágja a körmét, és dohányzik! (Ejnye, és a pletykák szerint Josh Hartnett miatt szokott rá! :) ) (Emiatt sajnos sok Lij rajongó gyűlöli Josh-t, pedig megérthetnék, hogy Elijah elég nagyfiú ahhoz, hogy eldöntse mit csinál!)
Egyéb: Van két kutyája (skót juhászok), Rascal and Levonne, imádja a házi készítésű krumpli salátát, nem szereti a Most és mindörökké című filmet, a kedvenc színe a kék, és hogy Lij mit szeret egy lányban? Természetesen a belső és a külső szépséget! Hát nem romantikus? :)

Rövid Tények:
- ha nem színész lenne, akkor titkos ügynökként dolgozna ;)
- professzionális éneket tanult
- szemüveges, de nem mindig hordja
- szereti az állatokat
- cigizik, kávézik, és rágja a körmét
- kb. 1200-1500 CD-je van
- szereti a horrorfilmeket
- a több mint egy éves forgatás alatt tulajdonképpen egy Brit csapattal dolgozott együtt, így nem csoda, hogy szókincse egy csomó angol szlenggel gyarapodott

Szóljatok, ha haggyam abba :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108633 Írta: Te Anau
Te Anau válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dez írta: Hű, még csak a felét olvastam el...
Majd talán folytatom, ha érdekel valakit. :wink:


Szia Dez!
Engem érdekel!!! Még!Még! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108614 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Valami rosszat mondtam? 8O

Egy kis olvasnivaló:

Most olvastam, hogy abbana YM magazinban, amiben Elijah volt a címlapon, egy érdekes hozzászólás is olvasható:
"Felháborítónak tartom, hogy Elijah Woodot tettétek a címlapra! Nem csak, hogy ronda mint a bűn, még színésznek is csapnivaló. Mi van azokkal a nagy bogár szemeivel? Rájuk férne egy kis uborka pakolás. Nagyon nyomiul néz ki! Kérlek ne tegyétek őt mégegyszer a címlapra!"
Érdekes... Ez is egy vélemény.

- Rengeteget hallottunk már arról milyen nagyszerű volt a forgatás, de mi volt az ami nem volt jó benne?
- Nagyon nehéz volt. Nem sűrűn beszélünk arról, hogy nemhéz volt, nem? Könnyebb arról beszélnünk, hogy milyen jó volt. De valójában ez volt életem legnehezebb élménye, ahogy elkellett viselni a megerőltető ütemtervet. 15 vagy 16 hónapot töltöttünk Új Zélandon, heti átlag 6 napot forgatva. Elvesztél benne, kimerültél, de olyan szinten, hogy azt gondoltad, nem ismerted még a kimerültséget addig a pillanatig. Ez volt a legnehezebb a mozi elkészítésében.
- Milyen fontos az Oscár a filmnek, és neked?
- Nem létszügséglet. Nem hiszem, hogy reméltük, hogy jelölést kapunk, annak ellenére, hogy a film megérdemli őket. De nemreméltük, úgyhogy nem. De ha ez megtörtén és még sok jelölést is kapunk az pluszt jelent.
- Milyen érzés tudni, hogy a filmre és rád is generációk fognak emlékezni?
- Nincs túl sok elképzelésem róla. Azt hiszem ez valószínű, és el is hiszem, hogy így lesz de addig nem tudok mit mondani amíg át nem élem 10 vagy 20 év múlva, amikor az emberek még mindig úgy fogják emlegetni mit egy klasszikust.

Nemrég olvastam egy hírt Lijről, ami azt boncolgatta vajon miért nincs tartós kapcsolata. Erre az lehet a válasz, hogy 1. Lij az anyukájával él még mindig, és 2. egyszerűen fél haza vinni a lányokat! :) Csak nem emberevő az anyukája? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108613 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem, még soha nem láttam azt az újságot...
Igazságosan megosztozunk, azt mondtad? :twisted:

Interjúból mazsoláztam:
"- Eszel húst? Iszol alkoholt? Kávét?
- Nem túl sokat, bár kávét elég gyakran. Nem mosom gyakran az arcom. Szerintem magától tisztul. Saját olaja van."

"- Megbotránkoztattál valakit? (Na jó, a kérdés nem ez, de ez van. :) )
- Nem, de... Wellingtonban voltunk, Liv, Orlando, Dom és én. Nem mehettünk be abba a klubba - még kiskorúak voltunk -, és Dom mondta: "Pisilnem kell." Nekem is kellett. Szóval felmásztunk arra a ... Nem akarom elmondani mi volt, mert a wellingtoniak felismernék.
- Lepisiltetek egy nemzeti műemléket?
- Nem műemléket.
- A város fontos történelmi emlékét?
- Nem. Talán... Peter nagyon csalódott bennünk. Azt mondta, emellett a kút mellett nőtt fel. Nagyon kiborult."

:arrow: Továbbá kiderül, annyira tetszett neki a kardozás, hogy most elkezdett vívni tanulni. :D
:arrow: Belehabarodott Madeleine Sammy nevű kolléganőjébe a forgatáson.
:arrow: Míg várt, hogy megszáradjon a lába, az Amerikai pszichót olvasta és Radioheadet hallgatott.
:arrow: Marhára örül, hogy végre annyit alhat, amennyit akar, fél 3-kor fekszik le és estig alszik.
:arrow: Az angol akcentusát nem vesztette el, még megkérdezik néha tőle: Te honnan jöttél? Ezen kívül megtanult egy rakás angol káromkodást és csúnya szót.
:arrow: Nagyon tetszik neki a kis Frodó-figura, amelynek arcát az ő beszkennelt arcáról mintázták.

Hű, még csak a felét olvastam el...
Majd talán folytatom, ha érdekel valakit. :wink:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108605 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dez írta: Grrr! Az előbb belinkelt magyar újságban nem tudom kibetűzni a szöveget! Ha felnagyítom, elhomályosul! :evil:

Tegnap szinte senki nem írt, ezért is gondoltam hogy most teszek be képeket, erre meg itt vagy, Andragorn! Ez nagyon off, de én is örülök. :D


Én is próbáltam elolvasni, de nem sikerült, pedig érdekes lehet. Ez melyik újság, nem tudod? Te ismered?
Úgy látszik, hogy a kettőnké marad Lij :lol: Majd megosztozunk igazságosan rajta :D :D

Még egy kis kép:
www.classicxf.com/images/TTT/emy ... les046.jpg
lotrpics.123hostnow.com/elijah/worry.jpg
lotrpics.123hostnow.com/elijah/trailer18a.jpg -itt nagyon tetszik :P
bagendinn.com/images/gearlij5.jpg
bagendinn.com/images/lij/finlijah.jpg -itt eléggé érdekesen néz ki :?
bagendinn.com/images/dirtylij.jpg

Az a baj, hogy nagyon új képeket már nem nagyon tudunk feltenni, mert már szinte mindet kiveséztük :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108600 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Grrr! Az előbb belinkelt magyar újságban nem tudom kibetűzni a szöveget! Ha felnagyítom, elhomályosul! :evil:

Tegnap szinte senki nem írt, ezért is gondoltam hogy most teszek be képeket, erre meg itt vagy, Andragorn! Ez nagyon off, de én is örülök. :D

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108598 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dez írta: Hát innen: www.atpictures.com/display.php?c ... mg=e20.jpg

De most látom, hogy mégis van, csak talán már nem olyan feltűnő, mint kiskorában. A filmben egyáltalán nem tűnt föl, de a forgatási képeken bizony ott a rés...



Ott van az hál'istennek (olyan aranyos), de szerintem sok függ a beállítástól is.
Nekem is ilyen elől a fogam, hogy összeillenénk :lol:
Olyan nagy itt mostanában a pangás. :( Végre valakivel tudok kommunikálni :lol: Bocs az offért!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108597 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát innen: www.atpictures.com/display.php?c ... mg=e20.jpg

De most látom, hogy mégis van, csak talán már nem olyan feltűnő, mint kiskorában. A filmben egyáltalán nem tűnt föl, de a forgatási képeken bizony ott a rés...

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108595 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dez: Ugye milyen jó hír? Csak az a baj, hogy mi ezt nem tudjuk letesztelni :( , pedig, de megtenném...... :P
Hol láttad, hogy nincs rés a fogai közt?
groups.msn.com/ElijahWood/elijah ... hotoID=891
groups.msn.com/ElijahWood/elijah ... otoID=1262 - ez egy magyar újság, de én nem ismerem :?
groups.msn.com/ElijahWood/elijah ... otoID=1051
groups.msn.com/ElijahWood/elijah ... otoID=1251
groups.msn.com/ElijahWood/elijah ... hotoID=194 -itt egy kicsit fiatal, de olyan dögös :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108589 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108583 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Képzeljétek, arról olvastam az egyik újságban, hogy honnan lehet megtudni, hogy egy férfi jó lehet az ágyban.

1. Ha rágja a körmét. Lehet, hogy nem szép látvány, viszont az ilyen férfi fantasztikusan érzéki és a szerelemben a végsőkig is képes elmenni. Sőt még tovább is. :lol:

2. Ha az átlagostól egy kicsit alacsonyabb. Az ilyen férfi az ágyban akarja bebizonyítani, hogy nem a méret a lényeg :lol:

Volt még pár jellemző, de ez a kettő teljesen ráillik Lijre. De jó lehet a barátnőjének lenni!! :P :oops:

Lehet, hogy már voltak, akkor bocs!
66.139.194.75/pics/plotrcast30.jpg
66.139.194.75/pics/plotrcast2.jpg

Ezen az oldalon rengeteg minden van Lijről, lehet böngészni :itscool:
groups.msn.com/ElijahWoodUnivers ... besos.msnw -ki ez a lány? :(

www.atpictures.com/display.php?c ... mg=e14.jpg
www.atpictures.com/display.php?c ... mg=e20.jpg
bagendinn.com/images/overexposed1.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108518 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csak annyit tudok, hogy a Van Budies az indie-rock.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108513 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
az utolsó kettő milyen stílusú?
az előőte lévőket be tudom nagyjából határolni :?:

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108512 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kedvencei: The Smashing Pumpkins, The Beatles, Radio Head, Zwan, Van Budies...
Imádom Lij-t. Sorry ez kikivánkozott. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108510 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
a honlapjukon ha jól olvastam akkor hip-hop-ot játszanak
bocs ha hülyeséget mondok
de én így vettem ki

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108505 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Huh, rég jártam erre :oops: :)
Naggyon arik a képek :wink:

A Massive Attackban én se vok biztos, de sztem is rock :roll:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108503 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Arden Borough írta: a Massive Attack pontosan milyen stílusú?


A nevéből ítélve talán egy rockbanda lehet,de nem tudom pontosan és nem akarok óriási hülyeséget írni... :oops: :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108501 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
a Massive Attack pontosan milyen stílusú?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108500 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lara írta: Érdekes nekem megnyitja :hein: ,esetleg próbáld meg később,vagy a szokásos trükkel :wink: .Egyébként PJ-vel van együtt.Nem lehet vmi kis piti hely ahol vannak,mert a háttérben egy hatalmas csillár van,Elijah öltöny-farmer szerelésben van,PJ meg rövidnadrágban :) és nincs rajta cipő sem.


Már próbáltam a szokott trükkel,de úgy sem jó... :(
Habár azt hiszem láttam már ezt a képet,mondjuk lehet,hogy egy másikkal keverem össze... :roll:

Arden Borough:jó kérdés...Nem is tudom.Az bizti,hogy nem vmi kemény rockot,rapet vagy ilyesmi.Aztán lehet,hogy tévedek... :roll: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108497 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Érdekes nekem megnyitja :hein: ,esetleg próbáld meg később,vagy a szokásos trükkel :wink: .Egyébként PJ-vel van együtt.Nem lehet vmi kis piti hely ahol vannak,mert a háttérben egy hatalmas csillár van,Elijah öltöny-farmer szerelésben van,PJ meg rövidnadrágban :) és nincs rajta cipő sem.

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108496 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ti milyn stílusú zenét néztek ki belőle a kinézete alapján? :?:

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108493 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lara:a képet sajna nem tudom megnézni. :(
Ki van rajta még Lij-en kívűl? :roll:

Kedvenc együttes:Massive Attack,márha lehet hinni a 100xszépnek... :roll: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.336 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére