Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 6 hónapja #108489 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De pangás van :( ,azért ezt berakom,nézzétek! :D hát nem édesek???
Nem tudjátok mi Lij kedvenc együttese?

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108328 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én sajna lemaradtam a filmről. :cry: :cry: :cry:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108226 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dez írta: És még 1: egyszer egy interjún kérdezték tőle:
"- Harry Potter Zsákos Frodó ellen. Ki győzne?"
Lij:" - Természetesen Frodó. Ő hobbit, és a hobbitok mindig nyernek. De megkérném Harryt, vegye le a szemüvegét, mielőtt megütöm."
Ari, mi? :D :D


Dez: ez naon rúlz!!! :itscool:

miért kell mindig lemaradnom Lij összes filmjéről? brühühü :bawling: :bawling: :bawling:

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 6 hónapja #108178 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Hoztam pár képet:
:arrow: always.ejwsites.net/images/celdir01.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/celdir03.jpg - :lol:
:arrow: always.ejwsites.net/images/Lijndom.jpg -olyan édesek... :P
:arrow: always.ejwsites.net/images/newfrodo.jpg

Dez:ez nagyon aranyos volt. :wink:

Elanor:azért bánj kíméletesen velünk. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108152 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lijnek teljesen igaza van!!!még szép hogy frodó nyerne!!!!megnézném ahogyan beveri az orrát!! :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108112 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyetértek Lilivel! Ezentúl ne itt beszéljünk a taliról!
Lehetséges, hogy eddig túl elnéző voltam moderátor létemre, ezentúl jobban fogok figyleni, és szigorúbb leszek :twisted:

(Az a ciki, hogy pl. ez a hozzászólás is OFF :oops: :x )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108032 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez off lesz, de nem érdekel! :twisted:
www.bagendinn.com/images/lij/vit4.jpg - Majdnem pont ilyen a kutyusom, és olyan, mintha őt tartaná a kezében! :D 8) :D :twisted:

És még 1: egyszer egy interjún kérdezték tőle:
"- Harry Potter Zsákos Frodó ellen. Ki győzne?"
Lij:" - Természetesen Frodó. Ő hobbit, és a hobbitok mindig nyernek. De megkérném Harryt, vegye le a szemüvegét, mielőtt megütöm."
Ari, mi? :D :D

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107972 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta:

Elanor írta: Telu: sztem még nem mentünk át OFFba. De pl. a talit nem itt kéne megszervezni, mert az már tényleg az lenne. Bár félek, hogy a Találkozásokban meg elveszne a sok más program közt, és esetleg nem minden érintetthez jutna el. Szóval nemtom, mi a megoldás.


Igen...de például a "nekem is van Frodós kártyám" meg ilyesmik nem nagyon idevalók..dehát Te tudod ;) Lehet hogy csak én vook túl szigorú ;) Akkor a talival mi legyen?


Remélem nem baj,hogy beleszólok,de,hogy ne legyen OFF az egész topic sztem a talit beszéljük tovább a Találkozások topicba.Azért,ha vki télleg el akar jönni nem hiszem,hogy átsiklik felette,ha beleolvas a topicba. :roll:
De ez csak egy vélemény és ráadásul eléggé OFF is. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107960 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Elanor írta: Telu: sztem még nem mentünk át OFFba. De pl. a talit nem itt kéne megszervezni, mert az már tényleg az lenne. Bár félek, hogy a Találkozásokban meg elveszne a sok más program közt, és esetleg nem minden érintetthez jutna el. Szóval nemtom, mi a megoldás.


Igen...de például a "nekem is van Frodós kártyám" meg ilyesmik nem nagyon idevalók..dehát Te tudod ;) Lehet hogy csak én vook túl szigorú ;) Akkor a talival mi legyen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107945 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107936 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu: sztem még nem mentünk át OFFba. De pl. a talit nem itt kéne megszervezni, mert az már tényleg az lenne. Bár félek, hogy a Találkozásokban meg elveszne a sok más program közt, és esetleg nem minden érintetthez jutna el. Szóval nemtom, mi a megoldás.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107935 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is megkérdezném: Mikor lesz a Halhatatlan Szerelem??? Légyszi, válaszoljatok!!! naon meg szeretném nézni!!!

Köszi

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107926 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Úgy látom Lara megelőzőtt,én is azokat a képeket szerettem volna berakni.Na nem baj hoztam 3 másikat. :wink: :D

:arrow: always.ejwsites.net/images/jap_mag.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/justine1.jpg -ez olyan édes!!! :P :D
:arrow: always.ejwsites.net/images/justine2.jpg

Telu:mivel én egyik helyet sem ismerem nem tudom megmondani,hogy szerintem hova menjünk.Az időpont is nagyjából mindegy nekem,mert asszem péntek délután megyünk föl Pestre... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107905 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szó, nem csak punnyadunk még mindig hanem kezdünk nagyon átmenni OFFba..bár úgyláccik csak negem izgat.. a talival akkor mi legyen?mennyünk a Jetbe? :? Bár ott a múltkor is problémák voltak..vagy a Zwackba? CDfű? Kicsi@? Egyéb? Egyedül nem dönthetek ;) És hánykor? Kinek mikor jó? vidékiek? stb??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107883 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én sem eszem sok chipset,de van egy Frodós kártyám már!Összesen van három kártyám :wink:
Nektek tettszett az a rész amikor Frodó,Samu (ez a Gyűrű Szövetsége elején volt) és a többiek elbújtak a Fekete lovasok elől?

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107881 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Halhatatlan Szerelem németen lesz. Olyan aranyos volt, amikor a bemutatóban elmondták a szereplőket: Mel Gibson, stb, és "A Gyűrűk Ura sztárja, Elijah Wood". Olyan fura volt így hallani a nevét, és aztán meg ott volt az apró Lij! Egyébként a németek a nevét rosszul is ejtették.
Nem tudom, magyarul lesz-e.
Mostanában egyébként mintha leadnák a filmjeit, na az Avalont éppen nem sikerült.

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107880 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!Kezdjük is mindjárt egy interjúval!Itt még kopaszka :D !: klikk
Előkét,lavórt készítsétek elő,a billentyűzetet meg toljátok hátrébb :wink: !
kép 1 8)
kép 2 :P
kép 3 :)
kép 4 :roll:
kép 5 :D
kép 6 :P
kép 7 8O :oops: :P

Frodóként ilyet már láthattunk Legolasban
rózsával már nagyon rutinos
W Oo [size=9:32tehqs8]oo[/size][size=9:32tehqs8]w[/size]

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107868 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én még egyiket sem láttam. :(

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107846 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A HSz tényleg jó film, nemrég meg is néztem. Én már csak az Avalont várom, bár kezdek kételkedni benne, hogy valaha is leadják :cry:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107843 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tényleg gáz, hogy Ricky Martin előtte van... meg hogy Bloom is... :x (és Eminemnek mért nincs szavazat-százaléka?! :evil: - najó, nem offolok :D )

Sztem a tv2-n lesz a HSz, mert a multkor is ott volt. Majd megnézem az újságban. Az oan aranyos film, kicsi Lij oan cukorfalat :D

Hmmm, azt észrevettétek, hogy a civil-képeken Lij-nak vékony a szája, míg a GyU-ban oan cép vasztag ajkackái voltak, mint egy finom kis cseresznye? Miért nem tartja mindig úgy a száját? :D

Holnap megnézem megint a 2 DVD-s FotR-t... az extrákat... ott annyira aranyos Lij drágám :wink:

(kicsit sokat fecsegek, de úgyis punnyadunk! eddig mindennap több oldalt kellett visszaolvasni :? :) )

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107772 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

A képek nagyon édesek... :D *Mindjárt lefolyok a székről. :lol: *

A Halhatatlan szerelem mikor és hol lesz?Igaz már föl van véve,de azért +nézném mégegyszer... :wink:

Ja és én is szavaztam Lij-re.De mi az,hogy Ricky Martin-nak több szavazata van? :evil: :D

A topic meg télleg punnyad kicsit... :? :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107767 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dejó, lesz a Halhatatlan Szerelem! A multkor ugysem tudtam fölvenni :)

A képek teccenek :wink:

Olvastam ma a Story-s cikket... a kép aranyos Róla :)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107758 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tudom, írtátok e már, de most lesz valamikor (vagy már volt??) a Halhatatlan Szerelem, amiben ugyebár Pöttöm Elijah is játszik:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107720 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:!: Arik :!:
Lijnak van egy új filmje, nem tudom írtam-e már.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107707 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Megint hoztam pár képet, és ez még nem is az összes...

www.bagendinn.com/images/E/elijahgap2.jpg - ez a kép van a nagy plakáton 8)
www.iespana.es/elwoodhobbit/imag ... ora/11.jpg
www.iespana.es/elwoodhobbit/imag ... hora/5.jpg
www.iespana.es/elwoodhobbit/imag ... hora/4.jpg - lájtos innivalóval :)
www.iespana.es/elwoodhobbit/imag ... ora/37.jpg
www.iespana.es/elwoodhobbit/imag ... ora/41.jpg - na ige én is elmentem volna :wink:
www.iespana.es/elwoodhobbit/imag ... ora/44.jpg - cukiii!
www.iespana.es/elwoodhobbit/imag ... ora/64.jpg
www.iespana.es/elwoodhobbit/imag ... ora/65.jpg
www.iespana.es/elwoodhobbit/imag ... ora/71.jpg - már volt, tudom
www.iespana.es/elwoodhobbit/imag ... ora/73.jpg - mintha nem is ő lenne :)
www.iespana.es/elwoodhobbit/imag ... ora/75.jpg - hófehérben 8)
www.iespana.es/elwoodhobbit/imag ... ora/76.jpg
www.iespana.es/elwoodhobbit/imag ... ora/77.jpg
www.iespana.es/elwoodhobbit/imag ... ora/88.jpg

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107692 Írta: Dimdaliel
Dimdaliel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocsi :oops: , most láttam,hogy már írtátok.

A Elbereth Gilthoniel / o menel palan-díriel, / le nallon sí dí' nguruthos! / A tíro, nin, Fanuilos!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107691 Írta: Dimdaliel
Dimdaliel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ma lapozgattam a Story-t és találtam Lij-ről egy cikket, illetve róla is írtak egy nagyobb cikkben. A téma: melyik sztár milyen technikával győzi le a másnaposságot. :oops:
Lij "elvileg valami olyasmit "nyilatkozott", hogy ilyenkor azokkal a barátokkal kell lenni, akikkel előző nap leittad magad, hogy együtt szenvedjetek.
Azt "természetesen" oda kellett írni, hogy Lij még nem olyan régóta nagykorú a törvények szerint, de már ilyen tapasztalatai is vannak.

A Elbereth Gilthoniel / o menel palan-díriel, / le nallon sí dí' nguruthos! / A tíro, nin, Fanuilos!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107687 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ucposters.com/sexyman.html

Itt kell szavazni. Huh, több mint 300.000 szavazat? Jól láttam? Nehezen érjük be Orlandot...

És mennék 22-én, ha nem bánjátok. :)

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107681 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iszik biztosan sokat, hiszen ő hobbit! :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.246 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére