Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 7 hónapja #105740 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én nem tudom miért nem szeretitek Lijt, rövid hajjal, vagy pejhedző állal.? :( Annyira édi. Csodálatos kívül, belül. Szerintem pár centi nem változtat senki szeretetén. Vagy igen?
Az viszont kicsit szemét dolog. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105717 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dez írta: Rövid hajjal én sem szeretem. De ha kicsit hosszabb és kuszára van zselézve... 8)

És még egyet utálok: ha borostás. Egyszerűen nem áll jól neki szerintem - majd talán pár év múlva. Egy hobbitnak ne legyen szőrös az arca! :nono:


:lol: Azért az utolsó kijelentéseddel tudnák vitatkozni... ;) Domnak például kifejezettel jól áll a borosta... :mrgreen: node bocs az OFFért :oops:

Szó nekem aztán tök mind1... felőlem lehet Lijnak hisszabb haja rövid haja.. mind1 csak ne legyen olyan miniatűr haja.. tudjátok amikor olyan golyó feje lett... a borosta... hm... nos van amikor jól áll neki... de persze nem a szakáll ;)

Jah képek továbra iss marha jóók ;) csak így tovább :D

Lili: Mondtam hogy én vállalom a szervezést csak mondjatok vmi időpontot... ;)

cuppantás :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105701 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja és még azt akarom megkérdezni,hogy akkor lesz-e mostanában Frodós tali?Egyáltalán akar vki még rajtam kívűl?? :roll: :( Plíz válaszoljatok!
[size=9:4eqefttn]Az offért meg bocsi... :oops: :oops: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105699 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

A képek megint nagyon jók... :wink:

Egyébként sztem jól áll neki a rövid haj,de azért a borosta nekem se jön be... :roll:
Azt meg én is mindig megfogadom,hogy nem veszek ilyen újságokat,de az a gáz,hogy nem bírom megállni,ha tudom,hogy Lij van benne... :lol: Az a sok hülyeség,amiket írnak nem is érdekel már... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105695 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
itt van egy csomó kép az Ash Wednesdayből :arrow:
www.bagendinn.com/ashwednesday.htm

jól emlékeztem, csak videón jelent meg az USA-ban :? mondjuk Lij csak pár percet szerepel benne, de azért jó lett volna moziban is látni :? :(

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105631 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Rövid hajjal én sem szeretem. De ha kicsit hosszabb és kuszára van zselézve... 8)

És még egyet utálok: ha borostás. Egyszerűen nem áll jól neki szerintem - majd talán pár év múlva. Egy hobbitnak ne legyen szőrös az arca! :nono:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105605 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
mióta van neki olyan rövid haja??
az nem áll jól neki......
hát igen ilyesmiket én is megfogadok...nem veszek im féle újságokat...
nem is veszek, az oszt társaim úgyis mindig behozzák..... :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105546 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Sesy:nagyon jók a képek :D :wink:
Iowa:dettó :D


Mindig megfogadom, hogy nem veszek ilyen IM féle izékat, de sosem tudom megállni.Aztán meg mindig feldühödök, hogy milyen hülyeségeket írnak :evil: :twisted:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105497 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: Isteniek a képek! Az a kórházas kép.........ahhhhh! :P :P Úgy látom az a nagyon rövid haj nem csak nekem nem jön be!

Köszi a felvilágosítást, akkor csak kapizsgálom az angolt! :)

Tegnap tényleg nagy volt a pangás, remélem ma felpezsdültök!

Dez: Az egyik újságban olvastam, hogy a filmbeli gyűrűvel akarta eljegyezni a lányt, de hál'istennek nem történt meg.
Bár már az újságoknak sem lehet hinni. Ahány újság, annyiféle történetet adnak elő.

always.ejwsites.net/images/ygroup05.jpg
always.ejwsites.net/images/ygroup06.jpg
always.ejwsites.net/images/ygroup07.jpg
always.ejwsites.net/images/porti01.jpg
always.ejwsites.net/images/mag_cool01.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105483 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dez írta: Váááó, az a kórházi ágyas kép...

Tudjátok, mi lesz itt a Király visszatér után? Majd a következő filmjeit beszélitek meg és arra szerveztek mozilátogatást. 8)


Ez valószínű :D (Már ha lesznek MO-n filmjei! :x )

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105481 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105480 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Váááó, az a kórházi ágyas kép...

Tudjátok, mi lesz itt a Király visszatér után? Majd a következő filmjeit beszélitek meg és arra szerveztek mozilátogatást. 8)

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105478 Írta: Sesy

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105462 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Megvettem az IM-et.
Igazán betehetnének vmi új képet is már Róla, nem mintha ez nem lenne szép, de a Bravoban is ez volt... :x

A Gyűrűk Ura egyik kulcsjelenete

most sírjak vagy nevessek?

Stylistot gyorsan!

Áááh, kicsit se bunkó...

Közben maradt ideje az első szerelemre is Jordana Brewsterrel...

Most én vaok hüe, vagy ezzel a csajjal ténleg nem járt?!

Inkább tettek volna be a chipendel showból képeket... :D

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105445 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Cikk:

A sztárnak már van is elképzelése a számára tökéletes lányról:
"- Legyen öntudatos, aki nem fél a szívéből beszélni. Külsőre a sötét hajú lányok tetszenek, és szeretem, ha van akcentusuk."
:twisted:

Nem volt még menyasszonya, mert akkor bemutatta volna a mamájának a lányt, de a cikk szerint ez még nem történt meg. 8)

És többször is szavazhattok, minden nap egyszer lehet. Kíváncsi vagyok, mi lesz az eredmény. :wink:
:arrow: www.pajkosponii.tk

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105440 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105422 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bizony, Franka Potente kb. 6 évvel volt idősebb nála, de szerencsére már nincs képben. :twisted:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105311 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azt olvastam, hogy Lij a barna hajú lányokat szereti. :bawling:
A fenébe, mehetek fodrászhoz. :lol: :lol:

unotime-eleni.net/elijah/gallery1.html

Valahol olvastam (de mivel angolul volt, lehet, hogy én értettem félre), hogy a volt menyasszonya 6 évvel volt idősebb tőle.
Ez tényleg igaz, vagy még erősítsem az angol tudásomat? :D :oops:
Valaki meg tudja ezt erősíteni, vagy cáfolni?
Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105282 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tudjátok, hogy Lij forgat egy új filmet, de nem a Sunshine-ra gondolok.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105281 Írta: Iowa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105274 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha van kedvetek, szavazzatok. :D

www.pajkosponii.tk

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105258 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Im-be, lehet sms-eket írni és valaki ezt írta:
,,Mi tetszik nektek Elijah-ban? Talán a gülülszemei? Akkor már inkább Elvis a VV-ből."

FÚJ....


Na ebből van elegem! :rmad2: :shake: :down:

Nanehogymár Liv ien piszok mázlista!!!! 8O Hogyazajó... :D

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105247 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Im-be, lehet sms-eket írni és valaki ezt írta:
,,Mi tetszik nektek Elijah-ban? Talán a gülülszemei? Akkor már inkább Elvis a VV-ből."

FÚJ....
:evil: :rmad2:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105205 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Nagyon jók a képek!!! :wink: *Lili mindjárt elcsöpög :oops: :wink: *

Az IM-et még nem sikerült beszereznem,de lehet,hogy ezek után nem is fogom.Legalább van vmi cuki kép a cikkhez? :roll: (Liv pedig télleg egy piszok mázlista! :evil: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105199 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
gyerekek mennyi kép 8) 8O 8O nagyon jók vagytok, mindennap, csöpögök egy sort a gép előtt :lol: :D

Az az IM-es cikk megint gáz lett :x :twisted: ilyet szólt állítólag Lij, hogy már gyerekkorában lenyűgözte a GYU-jó, hogy nem is olvasta :roll: :? :x na mind1 (jó lehetett Livnek-már ha igaz :roll: :wink: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105167 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu: köszi, hogy szóltál az off miatt ;)

És please, tényleg ne, a mi érdekünk, hogy ne legyen szétoffolva topic!

Ez a Liv basszus, tényleg egy mázlista.... :evil:

Hmm...érdekes, hogy állítólag februárban kellene lennie még az Avalonnak, de nem igazán úgy tűnik, mintha lenne... mondjuk nekem az is jó, ha márciusban lesz, csak legyeeeen!!

[size=9:358v6jgt]Gondolom, észrevettétek, hogy megnyúlt a topic, már intézkedtem ezügyben ;) )[/size]

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105153 Írta: Cat
Cat válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló.
Ha lehet akkor én most szeretné LIV lenni. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105147 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Augustíne írta: GYEREKEK!!! Rohanás az újságoshoz!!! Lij-interjú az Im-ben! ANNAK A HÜLYE MÁZLISTA LIVNEK CHIPPENDALE-SHOWT ADTAK ELŐ LIJÉK (+ORLI ÉS DOM!) KIHALOOOK! 8O


Következő életemben szeretnék LIV lenni :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105137 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
GYEREKEK!!! Rohanás az újságoshoz!!! Lij-interjú az Im-ben! ANNAK A HÜLYE MÁZLISTA LIVNEK CHIPPENDALE-SHOWT ADTAK ELŐ LIJÉK (+ORLI ÉS DOM!) KIHALOOOK! 8O

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.528 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére