Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 7 hónapja #104461 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dez: csak mondtam.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104457 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaja, sötét dzseki és nadrág, egy pisztoly... Nagyon jól áll neki! 8)

Iowa: hiszen a Mike a Michael beceneve... Én így vettem őket egy kalap alá. :)

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104451 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hehe, a kis édes, ha tudná mennyien nem tartják átlagos fiúnak! :D

A képek valami isteniek! :wink: *olvadozik*

Sztem jól áll a kezében a fegyver! Kicsit fura volt először, de jól áll neki! És a verekedés is! Mmmm... :D

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104423 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu: miért? Tényleg jól áll a fegyver a kezében.
Nem mindig volt Michael, mert Mike volt.
Búcsúzom, evvel a képpel kiütött.
always.ejwsites.net/images/porti01.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104369 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dez írta: "Azt állítja magáról, hogy "rendesebb, mint Huck Finn".
Mottó: "Teljesen átlagos fiú vagyok."


ha olyan átlagos, miért nem futkos az utcákon millióegy Lij????? 8O 8) de jó lenne :lol: :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104364 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

North írta: Kicsinek naon ari volt, nagynak nagyon sexy lett, de a szemei mindig úgyanolyan gyönyörű kékek :oops: . Mikor jön ke a Rotk dvd-n?
A képsorozat nagyon jó, főleg mer benne vannak a kedvenc képeim :lol:
És annyira jól áll neki a stukker. Meg mikor verekszik... Jaj, nem nyáladzom tovább.


Hihihi.. :lol: ez olyan vicces... hihihi...bocsika... de ilyet se hallottam még.. :lol: :lol: :lol: hogy jól áll neki a stukker :lol:
Najó mind1 ( :lol: )

www.bagendinn.com/images/lij/princessfrodo.jpg

Úramatyám... hogy nézz már szegény ki? 8O 8O 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104344 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Hoztam pár képet:
:arrow: always.ejwsites.net/images/ygroup05.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/ygroup07.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/porti01.jpg -nekem annyira nem tetszik ez a kép... :roll: 8O
:arrow: always.ejwsites.net/images/hugehobbitsshopping.jpg -óh istenem...elolvadtam... :D :P :wink:


Azért ez tetszett:"Teljesen átlagos fiú vagyok."
Ha tudná mennyien nem így gondolják... :wink: :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104336 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Dez írta: De azért mégis, ilyenből: elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=733
ilyen lett: elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=377


Ez aranyos volt. Azzal a "Teljesen átlagos fiú vagyok."-kal nem nagyon értek 1et! ha átlagos lenne, akkor mi most nem nyáladzanánk rajta! :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104334 Írta: North
North válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kicsinek naon ari volt, nagynak nagyon sexy lett, de a szemei mindig úgyanolyan gyönyörű kékek :oops: . Mikor jön ke a Rotk dvd-n?
A képsorozat nagyon jó, főleg mer benne vannak a kedvenc képeim :lol:
És annyira jól áll neki a stukker. Meg mikor verekszik... Jaj, nem nyáladzom tovább.

Ő meg mély lélegzetet vett, s így szólt:-Hát, hazaértem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104308 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Cinema 1994/4
Huckleberry Finn kalandjai
Elijah Wood profil:

"Azt állítja magáról, hogy "rendesebb, mint Huck Finn".
Mottó: "Teljesen átlagos fiú vagyok."

Hát nem volt édi? Persze most is az.
De azért mégis, ilyenből: elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=733
ilyen lett: elijah-wood.com/gallery/details.php?image_id=377

És még egy: nem különös, hogy 4 filmjében is Michael volt a neve? Tudom, hogy nem dönthet a színész a karaktere nevéről, de akkor is fura...

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104270 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hello

Arik a képek.

Én ettől ájulok el. Annyir gyönyörű.
www.bagendinn.com/images/lij/bigsheershirtscan1.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104253 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj, North, azzal a Frodós képpel nagyon boldoggá tennél! Orkokat tudok cserébe felajánlani. :D

És ezek a képek... Igazi kis világédes ez a Lij!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104249 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De jóó az a képsorozaaat......eltűntem az asztal alatt....... :lol: 8O :D :) :) :) :lol: 8O 8O :) :P :P :wink: :wink: :wink:

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104240 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Andragorn: A barátnőm nevében köszönöm a képeket!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104238 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jessz' mária! Mennyi nyuszibogár Lij :roll: 8O :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104236 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Andragorn írta: Nem tudom, hogy ismeritek-e ezt az oldalt, de ha nem, hát nagyon érdemes megnézni!
Szigorúan szakállkával a nyakban, mert nagy nyálcsorgatás lesz! :lol: :lol:

www.jargany.hu/elijah/

Fantasztikus képek! :itscool: :itscool: :itscool: :P



basszus qua jó képek....*hódi totál elfolyt a gép előtt*

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104187 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telu írta: Lili: Jó az uj avatarod
Most látom hogy Elanort megtették témafelelősnek.. csak annyit ehhez hogy megérdemelte

Köszi. :wink:
Ja és Elanor sztem is megérdemelte(aztán nem hagyni,hogy offoljunk :lol: :lol: :wink: )

A képek nagyon jók.A chipsben nekem is volt már Frodós kártyám. :wink:

Még annyit fűznék a témához,hogy bár a távolság miatt kevés talin voltam idáig,de nekem már az is nagyon fontos,hogy mindennap itt lehessek veletek. :wink: (magamban már megfogadtam,hogy nyáron elmegyek minden talira... :twisted: :P )

Még egy kérdés:végülis akkor mikor lesz tali?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104185 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj, az a videó olyan édes!!!
Viggo meg a legjobb fényképész a világon! :) (Kár, h énekelni nem tud... :roll: )
Úgy ott lettem volna a forgatáson (és nem csak Orli miatt)... :wink: Akármennyit dolgozhattak, hidegben, melegben, éjszaka, fáradtan vagy akárhogy, sztem ez 1 örök életre szóló élmény volt nekik! - Meg nekünk is ők és a GYU!! :D :arrow: Komolyan mondom, hogy ezt a korszakomat sosem fogom elfelejteni, meg tieket sem! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104183 Írta: Te Anau
Te Anau válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocsika, a második helyesen:

66.139.194.75/pics/pfour1.jpg

Ez van. Ennyi szépség láttán nehéz az URLre koncentrálni. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104181 Írta: Te Anau
Te Anau válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Még annyit hogy az oldal valóban jó! :itscool:
Akkor itt van a két kedvenc Lij képem, amelyet az isteni Viggo készített, még a forgatás elején.

66.139.194.75/pics/pseven27.jpg
66.139.194.75.pics/pfour1.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104180 Írta: North
North válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dez:Nekem van Frodóm. Méghozzá két ugyan olyan. Ha akarod elküldöm az egyiket, vagy valami.

Az ugrós videó tényleg naon jó, olyan aranyosak, meg funny-k. :lol:
A Rotk után még ott lesz egy csomó Lij-os film. Már most van egy csomó csak nem akarják behozni Mo.-ra:((

Ő meg mély lélegzetet vett, s így szólt:-Hát, hazaértem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104177 Írta: Te Anau
Te Anau válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia Andragorn!

Ez jó, mert annak idején én is Aragorn (Viggo M.) rajongó voltam, vártam is a Gyu. nagyon, aztán megláttam Lij-t, és a kérdés el volt döntve. :lol:
A film szereplőinek szoros barátságához pedig egy zippelt video-t tennék hozzá, amely az alábbi címen található, és amelyen egy filmbemutatón Lij ugrik Orlando nyakába, illetve rá :) .

66.139.194.75/hugs.zip

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104172 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Augustíne írta: Andragon: 8O Anyám borogass!!!
Amúgy szerintem akik tényleg nagy rajongók, azok itt fognak maradni még 1 év múlva is! Legfeljebb már nem lesz annyi tma, és egyre röbbet fogunk offolni ( :roll: :D ), de itt leszünk! Ugye?! :wink: Mondjuk ha nem a GyU-beli szerepéről, akkor az új filmjéről fogunk írni a szereplőknek max. :) A barátok attól még barátok maradhatnak... :tongue:
[size=9:1fsndou0]Mégmindigutálomhogynemtudokfogalmazni!![/size]


Ugye mondtam, hogy nagyon jók?? :lol: :lol: :P :P

Szerintem, aki olyan fanatikus,mint mi, biztos, hogy nem felejtik el ezt az élményt, amit ez a film (és a szereplők) adott nekünk!
De ez csak rajtunk fog múlni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104167 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Andragon: 8O Anyám borogass!!!
Amúgy szerintem akik tényleg nagy rajongók, azok itt fognak maradni még 1 év múlva is! Legfeljebb már nem lesz annyi tma, és egyre röbbet fogunk offolni ( :roll: :D ), de itt leszünk! Ugye?! :wink: Mondjuk ha nem a GyU-beli szerepéről, akkor az új filmjéről fogunk írni a szereplőknek max. :) A barátok attól még barátok maradhatnak... :tongue:
[size=9:2j8vjw0l]Mégmindigutálomhogynemtudokfogalmazni!![/size]

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104146 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tudom, hogy ismeritek-e ezt az oldalt, de ha nem, hát nagyon érdemes megnézni!
Szigorúan szakállkával a nyakban, mert nagy nyálcsorgatás lesz! :lol: :lol:

www.jargany.hu/elijah/

Fantasztikus képek! :itscool: :itscool: :itscool: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104116 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tényleg teli van orkos képekkel! :) De egy Frodósra azért én is rábukkantam már. Most Gollamra vadászok...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104111 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa: neked megvannak??? 8O
Te vagy az első élő ember, akitől hallom, hogy Frodós képe lett a chipses játékban! Azt hittem, csak elcsábítják az embert, hogy vegyen minél többet, aztán telenyomják ork-képekkel, amikhez nekem több szerencsém volt, mint kívántam volna... 8)

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104101 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az a matrjoska egy kicsit erős.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104041 Írta: Iowa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104013 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tényleg nem lehet megjósolni, hogy ki fog maradni, mert az is változó, hogy az embereknek mennyire fontos ez a társaság. Pl. lehet, hogy most nagyon fontos vkinek, de lehet, hogy két év múlva már más lesz neki fontos. Én most úgy érzem, hogy sohasem tudnék elmenni innen, de ki tudja, mi lesz akkor...
Meg ez a szó is, hogy elmenni... lehet, hogy annyi fog történni, hogy pl. lesz, aki nem fog írni a fórumra, de mondjuk talikra jön, és fordítva (ahogy most is van). Szóval lehet, hogy csak ritkábban fognak járni az emberkék, mint most. De akik hozzátartoznak a társaság magjához, azokról sztem lehet sejtnei, hogy nem fognak egykönnyen elkponi innen, de persze ezt sem lehet tudni.
De erről kár is beszélni, mert úgysem jutunk semmire (meg azért is, mert off :nono: , najó, abbahagyom :) ), egy év múlva úgyis kiderül :)
Addigis élvezzük a TTT-t :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.266 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére