Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 7 hónapja #105130 Írta: Te Anau
Te Anau válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyetértek a plakáttal!
VOTE FOR ELIJAH!!!!! ELIJAH FOR PRESIDENT!!!!!(akármilyen)
8) And the most imortant thing:WOOD IS GOOD!!!!!!
8)
YEAHHH!! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105129 Írta: Te Anau
Te Anau válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát ilyet behalt a legjobb link!
Mégeccer:


Lij a falon :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105122 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Hm... nagyon kérlek ne OFFoljatok :P
Egyébként a képek nagyon aranyosak ;)
Egyébként szerintetek lehetséges az hogy Lij jelöljék valamilyen dijátadó izén a legjobb főszereplőnek? (azért nem írok Oscart mert szerintem az nem valós dolog hanem egy nagy kampány... ráadásul a politika van a háttérben de ez mellékes most :roll: )


Szerintem nagyon jó lenne, ha jelölnék, mert szerintem tehetséges színész. Az Oscarról egyre rosszabb véleményeket hallani. Tudom, hogy ez egy másik topicba tartozik,de Eminem is felháborodott azon, hogy tavaly nem a Gyűrűk Ura kapta a díjat. Ő is lefikázta az egész Oscar díjat.
Azt mondta, hogy szerinte az a jó film, amelyik nem kap az Oscaron díjat.
Erről ennyit. Ezek után nem hiszem, hogy Lij-t itt jelölnék.
Pedig nagyon megérdemelné. A Háború-ban nagyot alakított.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105117 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hm... nagyon kérlek ne OFFoljatok :P
Egyébként a képek nagyon aranyosak ;)
Egyébként szerintetek lehetséges az hogy Lij jelöljék valamilyen dijátadó izén a legjobb főszereplőnek? (azért nem írok Oscart mert szerintem az nem valós dolog hanem egy nagy kampány... ráadásul a politika van a háttérben de ez mellékes most :roll: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105098 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jajj! Gyilkos! (-Rekeszizomgyilkos! :wink: ) :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105097 Írta: Te Anau
Te Anau válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105094 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Andragorn írta: kep.tar.hu/ejw/index.phtml?aid=27523424&pid=944836&beginnum=48 a kis ügyes!!!


Édes!! Hogy tud ilyeneket csinálni? :wink:

Te Anu: :D Ja-ja!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105092 Írta: Te Anau
Te Anau válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lehet hogy ezt a humorba kéne tennem, de inkább ide teszem. :lol:

groups.msn.com/isapi/fetch.dll?action=My...etPubPhoto&PhotoID=n
HQAAALsHRlKM9kwR4scRL03BTeYRNsSrsIfFzGSCSYSCEZdjNQ5oQZUah1*cppdl

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105063 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Off: De nagyon off volt ám! S menyire igazad van (sóhaj).

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105061 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja, azt én is. Jobban szeretném, ha úgy köszönnének, hogy kezét csókolom nagyságos uram... :D :D (akkor ez most megint egy OFF volt, úgye? :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105058 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát attól függ, hogy mennyi idős. De igazatok van, a kor nem számít. A gondolkodás a lényeg.
Off: úgy útálom amikor csókolommal köszönnek nekem. :x

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105056 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Te Anau írta: Nagyon tetszett neki, bár rengeteg kérdést tett fel. Nem igazán tudta elsőre megemészteni a látottakat és hallottakat, főleg úgy hogy nem olvasta. :) Igaz ma reggel vittem át neki az első könyvet. (FOTR) :)
A GAP plakátot én is csípném, bár kertvárosban lakom, egy ocsmány 70' években épült ház van velünk szemben. Na arra kirakhatnák. Igy én is Lij-re ébrednék. :) Persze Orli gatyában is jöhet. :) GAP is jöhet. :)



Vagy Aragorn!! :lol: :lol: Szerintem a könyv elég nehéz olvasmány lesz neki. Bár, ha ilyen fiatalos a felfogása, lehet, hogy tévedek.

kep.tar.hu/ejw/index.phtml?aid=2 ... pid=944628 hát ezekkel a szemekkel nem lehet betelni!!! :P :P

Valaki azt írta, hogy Lij szereti az akcentussal beszélő lányokat. Ezt ő mondta? Na, ez nekem könnyen fog menni :D :D

kep.tar.hu/ejw/index.phtml?aid=2 ... eginnum=12
kep.tar.hu/ejw/index.phtml?aid=2 ... eginnum=48 a kis ügyes!!!

és még egy:
kep.tar.hu/ejw/index.phtml?aid=2 ... ginnum=108

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105048 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
JAAAJJ!!! KIHALTAM!!
(Lili, Shaira: a képek! )

Sesy: Hát Lij tényleg 1xi, és +ismételhetetlen... Akárcsak a többiek! :wink: :D

Supersonica: tök jó! Tényleg! Ki nyerte + a Westendes kardokat? :wink:

Dez: én annál a résznél utáltam + Leelee Sobieskit a Deep Impactben!!! :evil:

Andragon: az 1. kép iszonyat édes - ilyenkor szeretnék én sminkes lenni... :D


Az uncsitesóm Lijt meg csak "Nagyszeműnek" hívja... :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105046 Írta: Te Anau
Te Anau válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nagyon tetszett neki, bár rengeteg kérdést tett fel. Nem igazán tudta elsőre megemészteni a látottakat és hallottakat, főleg úgy hogy nem olvasta. :) Igaz ma reggel vittem át neki az első könyvet. (FOTR) :)
A GAP plakátot én is csípném, bár kertvárosban lakom, egy ocsmány 70' években épült ház van velünk szemben. Na arra kirakhatnák. Igy én is Lij-re ébrednék. :) Persze Orli gatyában is jöhet. :) GAP is jöhet. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105043 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Te Anau írta: Azzal a nagyon rövid hajjal nekem se jön be. Tegnap a szomszéd idős néni átjött hozzám megnézni a FOTR-t mert tudni akarta hogy az unokái mitől vannak úgy oda, 8) . A film közben így kezdte az egyik kérdését: "Az a hatalmas kék szemű, szép fiatalember....." :lol: De volt még "angyalarcú" is. :)


Tényleg olyan kis angyal arca van!! :lol:
Aranyos lehet a néni. És hogy tetszett neki a film?

Egyébként úgy látom, hogy plakátos kép, ami a ház falán van mindenkinek nagyon tetszett. Én is szívesebben nézegetném a szemközti házat ilyen képpel. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105028 Írta: Te Anau
Te Anau válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azzal a nagyon rövid hajjal nekem se jön be. Tegnap a szomszéd idős néni átjött hozzám megnézni a FOTR-t mert tudni akarta hogy az unokái mitől vannak úgy oda, 8) . A film közben így kezdte az egyik kérdését: "Az a hatalmas kék szemű, szép fiatalember....." :lol: De volt még "angyalarcú" is. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105013 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Itt olyan nagyon cuki! :lol:
www.elfenomeno.com/peliculas/mul ... hp?id=1862

www.elfenomeno.com/peliculas/mul ... hp?id=1168 remélem, még nem volt

www.elfenomeno.com/peliculas/mul ... hp?id=1179
www.elfenomeno.com/peliculas/mul ... hp?id=2686

www.elfenomeno.com/peliculas/mul ... hp?id=2836
a szemek gyönyörűségesek, de nem tudom, ti hogy vagytok vele, de hosszabb hajjal nekem jobban tetszik!

www.bagendinn.com/images/overexposed1.jpg Nagyon aranyos!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105006 Írta: Supersonica

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104985 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Arik a képek.
Nekem Lij is elég lenne. :roll: Annyira látnám már.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104984 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Néhány kép:

www.elijah-wood.com/gallery/deta ... ge_id=1429
www.elijah-wood.com/gallery/deta ... ge_id=1413 - min gondolkodsz, drága? :)
www.elijah-wood.com/gallery/deta ... ge_id=1416 - 8)
www.elijah-wood.com/gallery/deta ... ge_id=1410 - mindenki képzelje magát Leelee Sobieski helyébe, ha akarja :D

www.elijah-wood.com/gallery/deta ... ge_id=1403 - szerintem ha megjelenne az utcán, ez lenne
www.elijah-wood.com/gallery/deta ... ge_id=1406 - a rajongók csak nem fogynak...
www.elijah-wood.com/gallery/deta ... ge_id=1389 8O
www.elijah-wood.com/gallery/deta ... ge_id=1369 - MrWood, can I help you? :)
www.elijah-wood.com/gallery/deta ... ge_id=1733 - egyik kedvenc képem
www.elijah-wood.com/gallery/deta ... ge_id=1866 8)

van egy, amit nem találok... na majd meglesz

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104983 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Augustíne írta: Ez kicsit off lesz, de sztem Angelina Jolie-nek a Tomb Raiderben kifejezetten jól áll a bunyó! :D

A Bumblebee bejött Mo.-ra amúgy? :wink: :oops:

Dez: pontosan mikor?

Iowa:
1. Nekem is +van, bár ez inkább a Kártyás topicba tartozik :arrow: Meg van Frodós kártyám a CRUNCH-ból! :D
2. Kijavíthatom az aláírásodat? ( :oops: :roll: ):
"What buisness does an elf, a man and a dwarf have in the Riddermark? Speak quickly!" (Remélem nem írtam félre, és bocsi! :wink: )


No problem. Köszi.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104979 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
www.elijah-wood.com/gallery/deta ... ge_id=3278

Hát nem cuki?

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104976 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Óh... az a fal... reggel kinéznék az ablakon és rögtön fölébrednék :D

www.bagendinn.com/images/lij/europromo1.jpg - nincs vkinek egy ien kártyája feleslegben? :D Mert ez nekem keeeeell...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104901 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bakker!!az a plakát!!!ha itt előttünk felállítanák én egésznap csak az ablakban lógnék.......de ha viggo vagy orli kerülne oda akkor éjszaka is ott lógnék! :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104889 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az a plakát! 8O De jó lenne, ha az építkezéseknél, felújításoknál a hatalmas hálós felületre a csúnya építési plakátok helyett ilyeneket raknának ki... :cool2:

A képek gyönyörűek!
Én már sokszor elgondolkoztam azopn, mit csinálnék, ha kedvenc színészem végigvonulna az utcán. Azt hiszem megkövülnék, nem mernék szólni sem... Emiatt is kezdtem el anno angolul tanulni a német mellett, nehogy ha ilyen előfordulna - mert ugyebár ez mindennapos dolog itt Pesten :wink: - és elémtoppanna valamelyikük, legalább pár szót tudjak mondani... Nem nagy az esélye, de nem emiatt akartam lecsúszni a lehetőségről. :twisted:
És ne feledjétek, hogy az akcentussal beszélő lányokat kedveli a legjobban! Szóval szólaljatok meg mindenképpen, ha egyszercsak megjelenne... :wink:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104832 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Anyám borogass! 8O Naon jók a képek! :D Az a palkát! 8O :D Épp darkos lennék és csak ránéznék és juuuuuuj!!! :lol: :D

Orlit én mostanság nem birom annyira...nem tom, túl tökéletes a drága meg elérhetetlen :? :) Nem mintha Lij nem lene elérhetetlen, csak hát ő mégis csak LIJ :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104822 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj, mennyit tudtok Ti írni! :wink:

A képek naon jók, mint mindig... ezerrel olvadok itt a gép előtt...

Aranyos annak a csajnak a válasza! :D Valszeg én is így reagálnék... bár asszem el sem hinném, hogy ott áll előttem teljes szépségében 8O :D

Hm, asszem én vaok az egyetlen, akinek nem tetszik Orlando... :roll:
Nekem már rögtön Lij drága tetszett... Áh, ien édes pofi nincs még egy a világon... :D

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104819 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
az a plakát a falon 8O 8O 8O :roll: milyen jó lehet azzal szembe lakni...reggel felkelsz, kinézel az ablakon és kit látsz?LIJT!!!!! :D :D :D (amúgy én azt hittem, csak Orli reklámoz GAP gatyeszt :? 8O )

amúgy meg jók a képek :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104808 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Remélem még nem volt:
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 628424.jpg
:lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104788 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Nagyon szupi az összes kép!!! :D :wink:
Én is hoztam párat:
:arrow: always.ejwsites.net/images/mostwantedcosmo.jpg -hm...ez nekem nem nagyon jön be... :roll:
:arrow: always.ejwsites.net/images/tsprem_01.jpg -vááá... :D :wink:
:arrow: always.ejwsites.net/images/tsprem_02.jpg
:arrow: always.ejwsites.net/images/tsprem_03.jpg
Ez a kép pedig a RotK-ból van,de gondolom már mindenki látta...
:arrow: always.ejwsites.net/images/kyliefrodo.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.541 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére