Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 7 hónapja #104011 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez a film leganda lesz, már az, a tolkien. hu is a fórummal együtt.
Aki szívből szereti ezt az egészet, az ha csak ritkán is, de benéz ide. Szerintem.

Na ezt nézzétek:
always.ejwsites.net/images/nesting.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104008 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Kiváncsi vaok, ki fog maradni. (persze tudom, hogy ezt nem lehet megjósolni, de én szerintem még jobban is fogom magam érezni... mmint megint visszajöhet majd a régi fórum hangulata.)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104002 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili: Jó az uj avatarod
Most látom hogy Elanort megtették témafelelősnek.. csak annyit ehhez hogy megérdemelte ;)

Más:
Igen a ROTK után nem tudunk semmire várni hacsak nem a szereplők kölün filmjeire.... a multkor pont arról beszélgettünk Anával hogy ki fog megmaradni a ROTK után...nos... ez egy furcsa dolog.. "hiszem ha látom"... ezt nem lehet előre megjósolni szvsz... lehet hogy számomra nagyon fontos emberek fognak elmenni.. ami persze nem lesz egy kellemes dolog... de az is lehet hogy én leszek az egyik aki elmegy... nem tudom.. senki sem tudja.. már honnand is tudhatnánk? ez valami olyasmi mint a halál.. csak itt nem végleges..itt még vissza lehet jönni... mostában mindig ilyen dolgok foglalkoztatnak.. nem is tudom miért... és részemről szeretném elölteni ezt az egy évet békességben... ugy mint tavaly.. persze minden más lesz.. amint egyre közelebb kerül a ROTK annál jobban örülünk hogy láthatjuk végre már..viszont annál szomorúbb lesz a szivünk hogy tudjuk: valaminek vége lesz..
hiába mondják azt hogy persze nem lesz más... itt marad mindenki... de nem...változni fog.. de szerencsére lesz egy mag ami megmarad.. na meg az MTT... utána is leszünk és folytatjuk a munkálkodást.. persze utána sokan ki fognak lépni mert jön valami uj az életükben...de azért az a bizonyos mag megmarad... és remélem hogy Ti is ;)


(Tudom tudom elvont téma még mindig csak ez most kicsit más nézőpontból ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104001 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Képzeljétek, ma külön-angolon írtunk egy ilyen vizsgaszerűséget, és az egyik feladat az volt, hogy jellemezni kellet vkit. Na vajon kit választottam?? Hát persze, hogy Lij-t :)
Nemtom, mit fog szólni a tanár, ha elolvassa az ilyen mondatokat: He has very blue and very beautiful eyes :lol:
Dehát, ha egyszer dogát írunk, legyen benne vmi kis élvezet is :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103998 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica: már láttam a képeket, de az első a legaribb.
Ritkán van Lij szemüvegben, de avval is qurva szexy.


Itt van még hozzá egy:
www.bagendinn.com/images/lij/lijglobe2.jpg
Nem látni az arcát, de azért ari.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103994 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj, mennyit írtatok! :D

A TTT után én azt éreztem, hogy nem lesz jobb, minthogy egy év múlva már láthatom a RotK-t! De aztán jobban belegondoltam és ott volt az, hogy utána nem lesz SEMMI! Legalábbis a bővített kiadás után, de már az sem az igazi. Nem lesz mire várni, nem lesz mit találgatni, nem lesznek azok az izgalmas, bizsergető percek az új film előtt...
Ezért is remélem, hogy ez a fórum megmarad, és mi ugyagúgy összekovácsolódtunk, mint azok ott túl a tengeren! :)

(Lehet, hogy egyszer az sem lesz lehetetlen, hogy találkozzunk VELÜK! :D persze, szép dolog az álmodozás, de miért ne? Használjuk fel az MTT-s ien célokra :D )

A képek aranyosak, szépek, gyönyörűek.... etc.! :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103976 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Nem győztem visszaolvasni,amiket írtatok... 8O
De most legalább kicsit megnyugodtam.Azt hittem,hogy csak én szoktam olyanokra gondolni mit hogy mi lesz a RotK után meg hogy milyen jó lett volna ott lenni a forgatáson stb... :oops: :roll:
Azzal pedig teljesen egyetértek,hogy a fórum utána is élni fog igaz sztem furcsa lesz,hogy úgymond már nem lesz mire várni...Hogy őszinte legyek én örülök annak az egy évnek,ami még a RotK-ig hátra van...
Na jó nem fecsegek itt tovább hülyeségeket... :oops:

A képek nagyon jók! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103943 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szisztok! :D

látom, átmentünk elvontba 8) :D de nem baj, s egyetértek az előttem szólókkal, a fórum élni fog a RotK után is, lehet, hogy pár emberrel kevesebben leszünk, de nem baj...aki elmegy az elmegy, nincs mit tenni :x :? :roll:

Tök jó, hogy azok is szeretik Lijt, akik közelről ismerik, mert így biztosan tudjuk, hogy ő a valóságban is olyan, mint amilyennek mi látni szeretnénk 8) :wink:

pár új kép a bagendinn-ről :arrow:
www.bagendinn.com/images/lij/lijglobe1.jpg :lol: 8O www.bagendinn.com/images/lij/newadidas1.jpg 8) imádom ezt a képet
www.bagendinn.com/images/lij/flowersgrinning.jpg itt v.mi tündéri :P
www.bagendinn.com/images/lij/awstill1.jpg itt van v.-mi a homlokán :roll: 8O
www.bagendinn.com/images/lij/europromo2.jpg a jól ismert kártya 8) :lol:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103909 Írta: North
North válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem bántó szándékkal szoltam, mert nektek ez a tali biztos nagyon fontos.
Jó annak akinek meg van othon a dvd, mert nekem nincs(még mindig, pedig már hányszor megigértem magamnak hogy megveszem). De hétvégén nézem megint a TTT-t :D Szerintem Lij és Sean barátsága csodálatos úgyanúgy ahogy Frodó és Samu barátsága. Főleg ebben a mostani világban ahol minden a pénz körül forog(ezért jó a Gy.U., mert abban szó sincs a pénzről 8) A dvd-k egy kicsit meghosszabítják a Gy.U. mániát, vagy hogy is mondjam, a Rotk után még fél év! Ez a fórum szertintem nagyon sokáig itt lesz még és jönnek még újak. :!: Meg aztán az is lehet hogy a Babót is megfilmesítik.Legalább is remélem.
Ez a link(a gay-os) nekem egy kicsit durva, biztos nem 100% aki csinálta, gyenge ehez az idegzetem, vagy csak túlságosan szeretem Lij-t.

Ő meg mély lélegzetet vett, s így szólt:-Hát, hazaértem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103897 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! Végre újra neten vaok! (hála a sulimnak!)

Már hiányoztatok!!! Lehet, h ez már rég ki van tárgyalva, de: Naon jó volt a szombat, köszi mindenkinek aki ott volt! Hiszen mindenki ott volt, ha testben nem is, de lélekben igen! :wink:

Hát, igen, a "ROTK utáni élet" nehéz téma, mert nem tudunk az idő múlása ellen tenni. De, a barátságok, az itt kialakult közösség ellen semmi "nem emelhet gátat"! Telu és Elanor, nagyon jól leirtátok! Az idő múlásával inkább erősödni fognak a kötelékek!

Dez: uff, ezek a linkek! Juj, fájt! :P

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103828 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Nem tudom, láttátok-e már ezt, de én nem tudom, sírjak-e vagy nevessek... 8O
www.veryverygay.com/elijahwood/ewivvg.html

Itt viszont van egy rettentő ari, a wallpapert is figyelmetekbe ajánlom, ha még nem láttátok volna. :evil3:
www.lordofthepeeps.com

Lehet hogy már fenn van a humoron, de nem baj, mert ezt nem lehet megunni. :P

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103824 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Az az igazság, hogy én eleinte Aragorn imádó voltam (illetve még vagyok is), de Elijah egyre inkább elvarázsol.
Azok a gyönyöru kék szemek és az az angyali arc......! :oops:
Lehet, hogy pedofil vagyok :lol: :oops: , de egyre jobban tetszik a fiú.
Valami megfoghatatlan vonzereje van.

A bovített kiadáson nagyon tetszett, hogy egyiküket sem láttam nagyképunek. Mindannyian teljesen normálisak voltak, nem "szálltak el" maguktól.
Nagyon tetszett,mikor azt nyilatkozták a többiek Elijahról, hogy bármikor képes volt elaludni. Ha 15 percig nem szóltak hozzá, már aludt is. :lol: :lol:
Mint, ahogy már írtátok, én is nagyon irígy voltam arra, hogy nem lehettem köztük, mert szerintem eszméletlenül jó kis csapat volt.
A DVD-t nézve annyira szerettem volna közéjük tartozni!!!
A képek nagyon jók!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103808 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Közben Én arra gondolok, hogy lehet kijutok(unk) Amcsiba, és nem lesznek ilyen problémák, max. annyi, hogy nem tudok(unk) elmenni egy-egy talira. :wink:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103794 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu: amikor olvastam a hozzászólásodat, akkor nekem is egy széles mosoly jelent meg az arcomon :D
Sztem a RotK után az lesz, hogy lesz egy holtpont, tényleg hiányérzetünk lesz, és lehet, hogy néhányan el is fognak tűnni a társaságból, de tényleg, ha igazán szorosan ezek a kötelékek (és én annak érzem őket :) ), akkor egy idő után túl fogunk lendülni ezen a ponton, és majd maguktól jönni fognak a témák, a programok! Biztosan így lesz.
És egyébként is, most vagyunk pont középúton (najó, ez nem teljesen igaz, de azért kb.), és még nagyon sok élmény vár ránk, úgyhogy tényleg örüljünk annak, ami van! :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103793 Írta: Iowa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103786 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, filozofálgatunk. Jó dolog, mikor az ember a dolgok mögé néz, csak néha kicsit szomi. Most viszont inkább legyünk happyk.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103780 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem egy dolog fog hiányozni:
Az a leírhatatlan érzés amit ez elmúlt 1 év során átélhettem Veletek.... az a "Nézzétek új Frodó kép a TTTbőll tök új!!!!" meg a "Már csak 8 nap 22 óra és 13 perc a TTTig!!!" ez az amolyan rajongás féleség.. amikor ezekre a pillanatokra gondolok akkor mindig elkezdek mosolyogni.. :) Úramatyám :) ))))

Hát igen.. a mindennapjainól tényleg ki fognak lépni....azthiszem a ROTK után valamiféle ürességet fogok érezni... "Most mindennek vége?" Ez egy kicsit elvont dolog de van benne sajnos valami.... nem láthatjuk már Őket együtt.. ez is igaz... szóval élvezni kell egyenlőre ezt a rövid időt amig láthatjuk Őket együtt boldogan...

Háát.. elvont Tma :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103767 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mi is épp azt írjuk, hogy a barátságuk megmarad, mert annyira szoros, hogy nem tudnak elszakdni egymástól lélekben. Gyakorlatban is sokat talákoznak gondolom.De látni már ritkábban fogjuk Őket.

Amikor megnéztem a TTT rögtön arra gondoltam, ,,Te ez egy nagyon király film volt, biztos a harmadik rész is ilyen izgalmas lesz, tök jó lesz, már nagyon várom". Aztán leültem és nyugodtam átgondoltam az egészet a TTT-t a ROTK-t és arra jutottam, hogy még ne jöjjön. Jó, hogy ki kell várni ezt az egy évet, annál többet látjuk a sok cuki arcot. Addig még megnézhetjük a bővített a TTT DVD-t is és az is biztos fantasztikus lesz. Szó, még nem jött el annak az ideje, hogy a mindennapjainkból kilépjenek. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 7 hónapja #103760 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Emberek! Fő az optimizmus ;)

De mért ne lennének együtt? Hiszen 3 vé alatt olyan barátok lettek amilyeneket nem lehet könnyen elfelejteni..én hiszem azt hogy még látunk róluk együtt képeket... és egyébként ugyanez lesz a fórummal is... ha valakinek nem lesz annyira fontos az a ROTK után ugyis elmegy.. viszont az ilyen barátságok megmaradnak.. hogy is lehetne elfelejteni a táborokat? az első talit? a TTTt együtt? Debrecent? és az ilyen szakállas poénokat? Ez megmarad... lehet hogy 10 év mulva is itt leszünk és beszélgetünk csak már nem a GYUról hanem mondjuk valamilyen más dologról.. a barátságok megmaradnak ha igazás szorosak... nem hiszem hogy Ők könnyen elfelejtenék egymást....ahogy szerintem mi se fogjuk ;)

Hehe..csöpögés Rulz ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103758 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is ugyanígy vagyok vele, hogy annyira örülök, hogy ilyen jól érezték magukat ott (ez meg is látszik a filmen), viszont van bennem egy kis rossz érzés is: hogy én nem lehettem ott, nem lehetek ennek a részese, és ők sohanem fogják megtudni, hogy mennyire szeretem őket, és miket gondolok róluk, másrészt meg amiatt, amit Iowa írt, hogy már vége, és már nincsenek együtt,az egész forgatás már csak egy szép (igaz, életreszóló emlék), és már más dolgok fontosak nekik. Szóval ezek nem túl jó dolgok, de azért még a RotK premierén majd együtt lesznek, meg, ha tényleg fontosak nekik ezek a kapcsolatok, akkor tartani fogják őket, csak majd nem hallunk róluk annyit.

Iowa: látod, mi is (najó, csak a magam nevében beszélek: én is) csöpögök, úgyhogy nyugodtan ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103748 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát igen ez is bennünk van. Én mindig röhögök, ha DVD-t nézem, de el is érzékenyülök, főleg ha a May it be klipjét látom. Annyira jó lenne látni őket, és Én teljesen úgy érzem, mintha most forgatnának, hisz most nézzük a TTT, most nézem a DVD. Ilyenkor kicsit időzavarban vagyok, és rá kell ébrednem, hogy már egyáltalán nem forgatnak együtt. Mindenki a világ különböző pontján forgat. Tudom, hogy nagyon jó barátok lettek, de ha a harmadik rész is lemegy a DVD-n kívül nem fogjuk együtt látni Őket. Illetve nem túl gyakran. :cry:

O.K. nem csöpögök itt nektek. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103740 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, annyira szép a barátságuk! Lij és Sean között oan szoros a barátság, mint Frodó és Samu között (és az a legjobb benne, hogy ugyanolyan szerepet töltenek be, Sean az, aki vigyáz Lijra, Lij meg - amit Sean is mondd - a belső értékeit segíti megkeresni Seanben). Csak kicsit ienkor irigy vaok, hogy én miért nem voltam ott a forgatáson, és én miért nem lettem a barájuk? :(

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103736 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha megnézitek Dom mellett van egy Dom kép. Az benne van a bővített DVD-n.
Mondjuk ott van a Lij kép amit Viggo csinált. Bár szerintem ezt mind Ő csinálta.
O.K. tudom, most csak ezért berakni a képet. Kicsit silly vagyok.
www.frodoandsam.net/film/gallery/images/cast/elijahdom-009.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103734 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én erre szoktam azt mondani, hogy ilyen mély barátság csak kevés van, mint pld. Elijah és Sean között, vagy Elijah és Orli között. Annyira imádják egymást, hogy jó nézni. Ezeket a barátságokat lehet megirigyelni. És még az idősebbek is tisztelettel beszélnek róla.
Látszik annak a másfél évnek az eredménye a filmen kívül is. A színészek nagyon közel kerültek egymáshoz, és egy külön kis családot alkotnak.
Legalább is az Én szememben. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103724 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, annyira jó, hogy mások, akik ismerik, azok így vélekednek róla! Már a DVD-n is tetszett, ahogy a képességeiről és a tehetségéről beszéltek. Naon jó dolog, hogy ien fiatalon ennyi odaadással játszik, még akkor is, ha ez már sokadik filmszerepe, vagyis nem a kezdeti lelkesedés hajtja, és elszállva sincs magától. :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103708 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ooooh!! Elolvadok ezeket a véleményeket olvasva! :)
Tök jó érzés, hogy azok, akik közelebről ismerik őt, azok is így gondolkoznak róla, nem csak mi, akik csak távolról csodálhatjuk! :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103692 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ma kaptam meg a filmkönyvet ( :D ) és beirnék néhány dolgot (hogy miket mondtak Lij-ról)

Ian McKellen
Frodó megtemerkésekor Tolkien valószínűleg az első világháborúra gondolt, amikor a fiatal fiúk olyan rettenetes útra vállalkoztak, ahonnan sosem tértek vissza. Elijah a világ számos pontján megtalálható háborús emlékművekken látható, idealizált hős fiatalemberekre emlékeztet: keményebb, mint az emberek, arca pedig akár az olvadt márvány... Egyszerűen fantasztikus!

Cristopher Lee
Elijah Wood sosem öregszik meg! Tündéri arcával valóban ő volt Frodó. Szelíd és őszinte, színészként lelkes és odaadó. Tökéletes volt a szerepre!

Sean Astin
Együtt éltünk, együtt dolgoztunk, olyan közel kerültünk egymáshoz, mintha testvérek lennénk.Éppen úgy védtem Elijahot, mint Samu Frodót. Elijah viszonzásképpen segített fölfedezni a bennem rejlő értékeket. Nem éltem volna túl az utazást, ha ez az ifjú színész-herceg nem vesz a védőszrányai alá!

Ian Holm
Azok a csodálatos, istenáldotta szemek! ( :D ) Az a pompás, kellemes természet! Elijah Frodója fénysugárként izzik a háború és a kétségbeesés árnyékától sötét világban...

Miranda Otto
Elijah gyermekien ártatlan, olyan bölcs, mint egy kilencven éves vénember, és olyan bájos, mint egy angyal...

:wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103683 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hellóka 8)

Augustíne írta: 1 kérdés (nem sokat járok ide): a Try Seventeen mikor jön ki?

jó kérdés, jó lenne már tudni :? :D 8O
azt tudom, hogy az Ash Wednesday videón már van az USA-ban, szal elképzelhető, hogy nálunk is csak videón lesz-ha lesz :oops: :roll: :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103646 Írta: Te Anau
Te Anau válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezer bocsánat! Időközben már rájöttem én is!
:oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.611 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére